Tagy Komentáře

štítek: Komentáře

Vinu cítím za to, že necháváme naši vlastní zem napospas vetřelcům

„Jak je možné, že v konfliktu v Sýrii a Iráku, kde bojují ženy tak statečně, mladí muži prchají z bojiště a táhnou za sociálními dávkami do Evropy? Ze zbabělosti? Ze ziskuchtivosti? Za posláním, které mají v Evropě splnit?" položil si sám sobě tyto otázky 9. září 2015 nynější poslanec SPD Jiří Kobza.

Pandemie, bezdomovci, nelegální (či EU podivně legalizovaní) imigranti

Máme v ČR /dle oficiálních údajů, reálně to pravděpodobně bude více) cca 25 000 bezdomovců, vesměs vždy lidí na hranici bídy či hluboko pod ní, lidí bez perspektivy - ale především bez adresy a bez domova v tom základním a fyzickém slova smyslu.

Nastává biblická Apokalypsa?

"Předposlední scéna světové historie" nebo "Pod vlajkou boje proti koronaviru".

Tomio Okamura: Babišova vláda plýtvá peníze na neadresné sociální dávky a „neziskovky”

Vládě ANO, ČSSD s podporou KSČM docházejí peníze na jejich sliby voličům. Proto vláda hledá další cesty jak zvýšit příjmy státního rozpočtu zavedením dalších daní.

Glosa: Němečtí vědci vytvořili generátor, který pohání proslovy Grety Thunberg

Německým vědcům se podařilo vytvořit unikátní generátor elektrické energie, který nemá žádný negativní dopad na životní prostředí. Jako palivo by měl generátor používat proslovy aktivistky Grety Thunberg.

Jako to je s Eurodotacema?

Televizní krátký film německé televize ZDF o „hospodaření“ s eurodotacemi jasně naznačil, odkud vítr vane: za země, kde se s dotacemi mizerně hospodaří, označil Česko, Maďarsko a Rumunsko, se zdůrazněním jmen Babiš a Orbán, jako by se v ostatních státech dotace využívaly přímo vzorově.

Stádečko

V souvislosti s předběžnou zprávou Bruselu o Babišově Ptačím hnízdě jako by se s tím roztrhl pytel.

Milión a jedna chvilka: Kterak prosadit pravdu a lásku kladivem. Zbabělci a hrdinové. Je...

PETR HÁJEK s neskrývaným obdivem popisuje další velkolepou akci Chvilek pro demokracii a přináší vyjádření spolupracovníků Ladislava Jakla k témuž

Chvilky pro totalitu na Václaváku: Přijeli voliči z celého protektorátu. Vedlejšák hlavního politruka? Spát...

PETR HÁJEK byl včera na Václavském náměstí svědkem přípravy pořádné taškařice a už se těší na ještě větší podzimní sabat čarodějnic

Chris Floyd: Amerika mezi dvěma póly zoufalství

Jak se zeměkoule točí mezi dvěma póly nabitými zemským magnetizmem, kmitá náš názor na dnešní Ameriku mezi dvěma póly nabitými zoufalstvím. Když zaujmete pozici na pólu jednom, možná tam spatříte sama sebe vykřikujícího, že ještě nikdy nebylo tak zle, jak je dnes.

Oblíbené články

Francie: 20 000 demonstrantů BLM vzdoruje sociálnímu distancování na protest v...

Asi 20 000 převážně černých demonstrantů vzdorovalo sociálním distancujícím opatřením a v úterý večer se vydalo do pařížských ulic a reagovalo na výzvu výboru pro podporu rodiny Adama Traoré, 24letého černocha, který zemřel v roce 2016 po zatčení.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com