Tagy KLDR

štítek: KLDR

NYT: Tajné raketové základny vypovídají o „velkém podvodu”

Podle nových satelitních snímků je v severní Koreji 16 skrytých vojenských základen, kde pokračuje výroba jaderných zbraní, tvrdí deník The New York Times. Podle Trumpa jde ale o lživou zprávu.

KĽDR nemá záujem o summit, ak budú USA klásť jednostranné podmienky

Predstaviteľ Severnej Kórey v stredu vyhlásil, že jeho krajina nemá záujem o summit so Spojenými štátmi, ak bude stáť na “jednostranných” požiadavkách, aby sa Pchjongjang vzdal jadrových zbraní. Informovala o tom tlačová agentúra AP.

Už zase hoří Reichstag!

Před 15 lety byl celý svět ujišťován, že Irák vlastní Zbraně hromadného ničení, kterými Saddám Hussein může během dvou hodin vyvraždit miliony Evropanů, pokud proti Iráku nebude podniknuta preventivní „humanitárně-bombardovací a demokratizační“, zločinná agresivní válka.

Součet veškerých obav USA ohledně Koreje: Mír

Severní Korea je západními sdělovacími prostředky vykreslována jako nebezpečný ničemný stát, který plánuje jaderný holokaust proti Americe a jako rukojmí drží celosvětový mír a stabilitu prostřednictvím iracionální agrese.

Přicházející války ukončí všechny války

„Pudová nenávist, kterou vůči Putinovi pociťují mnozí z těch, kteří o něm nebo o ruské historii mají téměř nulovou představu, se nedá racionálně vysvětlit, ale nijak nepřekvapuje.

Trump a Kim údajně dezinformují výroky o nukleárním tlačítku!

Navzdory tvrzení Donalda Trumpa a Kim Čong-una o tom, že mohou spustit jadernou válku „stisknutím tlačítka" na svém pracovním stole, není tato informace pravdivá, napsal Der Bund.

Němci pojmenovali nejnebezpečnější konflikty roku 2018

Možný severokorejský konflikt v roce 2018 vyvolává u Němců největší starostí, uvedl Focus.

USA a Rusko se dohodly: “Severní Korea nebude nukleární mocností!”

Spojené státy a Rusko trvají na tom, že Severní Koreu nepřijmou jako "jaderný stát", oznámili Rex Tillerson a Sergej Lavrov a to právě v době pokračujících raketových testů KLDR a zvýšené rétoriky jak Kim Čong-una, tak Donalda Trumpa.

Pět míst, kde v roce 2018 může vypuknout III. světová válka!

Svět v příštím roce nebude bezpečnější. Americký profesor Robert Farley, specializující se na vojenskou doktrínu označil oblasti, kde by mohla v roce 2018 začít světová válka.

USA jednaly s Čínou o tom, co se stane, jestli padne vláda Kim Čong-Una!

Spojené státy projednávaly s Čínou o plán po případném rozpadu severokorejské vlády, řekl americký ministr zahraničí Rex Tillerson během setkání na Atlantické radě ve Washingtonu.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com