Tagy Klaus

štítek: Klaus

Klaus: Dnešní EU nepodporuje svobodu

Bývalý český prezident Václav Klaus v rozhovoru před politiky ze strany Alternative for Germany (AfD) řekl, že dnešní Evropská unie se ubírá špatnou cestou, která nevede k demokracii nebo přátelské spolupráci mezi evropskými zeměmi.

Václav Klaus: nastal čas začít připravovat odchod naší země z EU

Bývalý prezident České republiky Václav Klaus shrnul ve videu publikovaném na Facebooku Institutu Václava Klause události okolo zacházení Evropské unie s Českou republikou ve věci rozhodnutí EU začít s ČR řízení kvůli neplnění přijímání migrantů na základě kvót nařízených Bruselem.

Klaus o údajném osvobozování Prahy Američany: Myslel jsem si, že přepisování dějin už nezažiju

Bývalý český prezident Václav Klaus odmítá vyzvedávání výlučně amerického přínosu při osvobozování své země od fašismu v roce 1945. Řekl to ve vysílání rádia Frekvence 1. Zdůraznil, že Američanů padlo za 2. světové války na českém a slovenském území mnohonásobně méně, než Sovětů.

,,Ne!!!” Rozbouřil Klaus ml. dav. Mladí do práce, tvrdě na nepracující, příběh z rodiny....

REPORTÁŽ Zelený fanatismus musí být na uzdě. Jaderné energetiky se nevzdáme, to by byl ekonomický pád, a tím i zhoršení životního prostředí. Všechna omladina nemůže studovat vysoké školy a naši poslanci nemohou slepě přijímat a odmávnout bruselská nařízení. Poprvé na Plzeňsko zavítal na besedu s občany zakladatel Trikolóry Václav Klaus mladší. Do sálu Měšťanské besedy přišlo několik set lidí.

„Nemohu souhlasit s vývozem multikulturalismu a genderismu do naší země.“ Klaus tvrdě reagoval na...

Bývalý prezident Václav Klaus roztočil další kolo debaty s ředitelem knihovny Václava Havla Michaelem Žantovským. Odpověděl na obvinění Žantovského z údajného obratu na východ a prozradil, proč se odvážil ke zhoršení osobních vztahů s americkým prezidentem. Označil veškerá obvinění bývalého diplomata za drzost a osobní urážku.

Svoboda se omezuje nejen v Číně (Václav Klaus v MF Dnes o německé zelené...

Když jsem byl letos po mnoha letech opět v Číně, za nepříjemnou novinku jsem považoval zcela nepřijatelný systém tzv. social scoring (sociálního či společenského hodnocení), který je založen na sledování chování každého člověka (patří do něho např. i systém pouličních kamer, které Vám snižují hodnocení, když přecházíte ulici na červenou či mimo přechod pro pěší).

Na komentář Klause juniora k iránské krizi reagovalo téměř 500 čtenářů

„Jsem odpůrcem íránského teokratického režimu. Nicméně americká akce je podle mého názoru omyl, který nic nevyřeší a přinese světu spoustu potíží," napsal poslanec Václav Klaus junior, aby na jeho komentář v krátké době reagovalo téměř 500 čtenářů. Kdo to má?

Václav Klaus mladší: Navrhnu politickým neziskovkám škrtnout peníze ze státního rozpočtu. Měli by dostat...

RADEK POKORNÝ přináší zprávu a video z již dvacátých sedmých Hovorů na pravici pořádaných konzervativní Akcí D.O.S.T. - tentokrát zaměřených na Pátou kolonu zvanou politické neziskovky

Václav Klaus: Demokracie v Evropě je vážně ohrožena ideologiemi environmentalismu, multikulturalismu a LGBTI

Prostřednictvím masové migrace podporované evropskými elitami a Schengenem umožněné dochází k nevratným změnám v složení původních národů Evropy, kritizoval situaci V EU bývalý prezident České republiky.

Václav Klaus mladší trhá rekordy v počtech svých komentátorů

Poslancovi Václavi Klausovi mladšímu coby tváři nového hnutí Trikolora stačí napsat pouhé dvě věty na svůj facebookový profil a už překonává rekordy v počtu svých komentátorů. A o čem Klaus junior napsal, že sklidil takový zájem těch, kteří mu odpověděli?

Oblíbené články

Krátké VIDEO velmi podivně vypadajícího ještěra nechal uživatele sociálních médií v...

Záběry, které uživatel @stinkeyescrappy nahrál na platformu pro sdílení videa TikTok, byly údajně natáčeny v Boulder City v Nevadě a ukazují velmi zvláštní tvor.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com