Tagy Kanada

štítek: Kanada

Ruské bombardéry zachycené americkými a kanadskými stíhacími letouny poblíž Aljašky

Americké a kanadské stíhací letouny zachytily dvojici ruských bombardérů v mezinárodním vzdušném prostoru u pobřeží Aljašky.

Kanada masivně navýší příjem imigrantů – rozjíždí OSN Globální kompakt pro migraci

Kanadský ministr imigrace, somálský imigrant Ahmed Hussen, prohlásil, že by rád viděl, aby Kanada nabírala více imigrantů než dosud a věří, že většina z nich bude moci přijít do Kanady přes ekonomické imigrační programy.

El Mundo: Boj za práva žen vedl Kanadu ke střetu se Saúdskou Arábií!

Poté, co Kanada kritizovala zatčení aktivistů na podporu práv žen v Saúdské Arábii, Rijád prohlásil kanadského velvyslance personou non grata a stáhl své diplomaty z Ottawy, napsal El Mundo.

CBC: “Kanadská vláda viní Rusko ze „zásahu” do voleb, ale není to pravda!”

Během vyhoštění čtyř ruských diplomatů kvůli otravě Skripala, Ottawa řekla, že vyhnaní Rusové mohli „zasahovat do demokratického systému“ v Kanadě.

Přízrak obchodních válek: USA proti všem!

„Země, která nebrání svůj blahobyt domu, nemůže bránit své zájmy za hranicemi“

Kanada rozsvítila zelenou Kyjevu pro pokračování války na Donbasu

Navzdory opakovanému varování Ruska proti oficiálním dodávkám smrtících zbraní západními zeměmi Ukrajině, se Kanada přesto rozhodla dodat smrtící zbraně Kyjevu, píše se v článku francouzského webu Agoravox.

Kanada zveřejnila video útoku islamisty s nožem na policistu v Edmontonu

Kanadské úřady zveřejnily jméno útočníka v Edmontonu jako somálského uprchlíka Abdulahi Hasan Sharifa, známého extremisty vyšetřovaného již v roce 2015.

Muž v kanadském Edmontoně pobodal policistu a dodávkou najížděl do chodců! Jedná se o...

Zranenie jedného príslušníka polície a najmenej štyroch civilistov si vyžiadali dva incidenty, ku ktorým došlo v noci nadnes kanadskom meste Edmonton. Útočník najprv zrazil a pobodal policajta a následne vrážal dodávkou do chodcov. Informovala o tom dnes BBC

Kanada se chystá dodávat zbraně na Ukrajinu

Informovala o tom agentura Ukrinform.

Oblíbené články

Promluvil kapitán ruské lodi, která explozivní náklad do Bejrútu přivezla. Z...

Po od výbuchu skladu s umelým hnojivom v Bejrúte sa takmer okamžite začali šíriť rôzne konšpirácie – od izraelskej termobarickej bomby, až po americký raketový útok. Realita je opäť úplne inde a ako ukazuje výpoveď ruského kapitána lode Rhosus Borisa Prokoševa, za nešťastie môže ľudská chamtivosť a arabská byrokracia
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com