Tagy Kalousek

štítek: Kalousek

Kalousek i Schwarzenberg jsou nahraditelní, říká Pekarová + audiorozhovor

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová v rozhovoru pro Rádio Impuls řekla, že stranu nepoznamená avizovaný odchod Miroslava Kalouska a Karla Schwarzenberga z Poslanecké sněmovny: „Všichni jsou nahraditelní. Je potřeba obměňovat kádry a dávat do popředí lidi, kteří zatím tak známí nejsou. Jakmile ale dostanou příležitost, tak mají šanci se rychle vypracovat.“

Miroslav Kalousek varuje voliče před vládou Andreje Babiše + VIDEO

V rámci rozhovoru Miroslava Kalouska pro redakci EuroZprávy.cz vznikla tahle zdravice předsedy klubu poslanců směrem k voličům. My děkujeme za zajímavý rozhovor, který si brzy budete moci přečíst.

V demokracii by Kalousek a spol. byli za trpaslíky. Nebo by je nikdo neznal

Že je liberální demokracie podfuk těch, kterým se nelíbí demokracie čili vláda lidu, je věc zřejná každému, do má zdravý rozum. Protože kdyby se těm, kteří slovo „liberální“ ke slovu demokracie přidali, demokracie líbila, nechali by ji takovou, jaká je a žádným adjektivem by ji neobohacovali. Ale oni tak učinili a tím prozradili, jak je jim demokracie protivná.

„Lidi, šetřete! Bude hůř.“ Kalousek vidí ekonomickou budoucnost vlasti černě

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) v rozhovoru vyzval české občany, aby se uchýlili k menšímu konzumu a začali šetřit na horší časy. Nikdo neví, kdo přijde o zaměstnání, myslí si.

,,Migranti? Invaze!” řekla Maříková z SPD. Teď je volná. Kalouskovi to zkazilo den, a...

Poslankyně Karla Maříková z SPD se stíhání policií za své výroky zřejmě vyhne, alespoň dokud bude poslankyní. Mandátový a imunitní výbor nedoporučil její vydání. Jednomyslně, tedy proti vydání hlasovail i Kalousek, Miroslava Němcová nebo Mikuláš Ferjenčík. Státnímu zástupci to podle Kalouska nestálo ani za to, aby se dostavil. Ale nespokojený je přítel bývalého premiéra Sobotky, advokát Radek Pokorný, podle kterého je to ostuda a „nenávist se nakonec obrátí dovnitř“.

Opozice je připravená. Už víme, jak bude reagovat Kalousek. Má připraveny dva opoziční projevy....

První na téma: epidemie koronaviru se nepodařilo zastavit, protože Babiš neprovedl včas a v potřebném rozsahu potřebná opatření.

Kalousek: Čekám na prohlášení, jak Kalousek může za to, že nejsou roušky

Komentář na facebookovém profilu ke způsobu komunikace Andreje Babiše

Jen pro silné povahy: Kalousek napsal básničku, jak nás Babiš ochrání před virem

Miroslav Kalousek na Twitteru zveřejnil básničku. Rozhodně nejde o jeho prvotinu, již mnohokrát v minulosti různé básničky věnované Babišovi, šéfredaktorům různých deníků či odborářům napsal. Ve své nové básničce popisoval, jak nás jenom Babiš zachrání před koronavirem. Připomeňte si jeho poslední poetická díla.

Kalousek vyzval sledující, aby podpořili migranty. Ale přišla ledová sprcha

Poslanec Parlamentu České republiky Miroslav Kalousek na svém Facebooku vyzval své sledující, aby podpořili migranty, protože podle něj to nejsou naši nepřátelé. Od občanů však přišla ledová sprcha.

Kalousek navrhuje nové oslovení pro Babiše. Chce, aby mu tak říkala celá Sněmovna

Snad každý Čech, který sleduje politiku, dobře ví, že Miroslav Kalousek a Andrej Babiš se opravdu nemají rádi. Poslanec a bývalý předseda TOP 09 teď v reakci na rozhodnutí soudu navrhuje pro premiéra nové oslovení. Jak by se mu podle něj mělo říkat?

Oblíbené články

Rakousko je na tom fakt špatně! Ženy nosí islámské šátky, aby...

Doktor a bývalý poslanec Marcus Franz tvrdí, že bílé dívky v Rakousku začali nosit islámské šátky, aby zabránili obtěžování od muslimských migrantů v ulicích.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com