Tagy K zamyšlení

štítek: K zamyšlení

Papež František

Papež vyjádřil znepokojení nad přeměnou Hagie Sofie na mešitu: Jsem hluboce zarmoucen

Papeže Františka "hluboce zarmoutilo" rozhodnutí Turecka přeměnit bývalý byzantský chrám Hagia Sofia v Istanbulu na muslimskou mešitu. Papež se k tomuto tématu vyjádřil po tradiční nedělní modlitbě Anděl Páně na náměstí sv. Petra ve Vatikánu. Informovaly o tom agentury AP a DPA.

Výborná reportáž TV Prima o protibělošském rasismu + VIDEO

Tomio Okamura: Výborná reportáž TV Prima o protibělošském rasismu a nenávisti sluníčkářů k vlastnímu národu a civilizaci…

Má náš liberodemoblok stejný cíl jako „malá skupina pološílených lidí“ v USA?

Je možné, že by takováto shoda existovala? K zodpovězení té otázky si nejdříve zopakujeme čerstvý výrok generála Flynna, do nedávné doby to hlavního vojenského poradce prezidenta Trumpa.

Francie se rozhodla zatočit se svobodou projevu

Soukromé společnosti budou nyní povinny jednat jménem francouzského státu jako myšlenková policie, a pokud jednat nebudou, tak jim budou hrozit vysoké pokuty.

Magda Vášáryová řešila problém české povahy. Došlo i na mládež a na to, čemu...

Magda Vášáryová byla moderátorkou narozeninového Interview Plus s historikem a sociologem Milošem Havelkou. „Tady ta vstřícnost těm generacím má potom velký vliv na výsledky voleb, a přitom ty starší ročníky si neuvědomují, že rozhodly o životě té mladé generace, že rozhodují za ně. Mně velmi vadilo to posmívání se těm nejrůznějším aktivitám teenagerů ekologických a tak dál, protože to jsou lidé, kteří mají život před sebou a nechtějí dovolit, aby o tom jejich životě rozhodovali ti, kteří už nepříliš rozumějí tomu, co se děje,“ poukázal Havelka na studenty z uskupení Fridays for Future. Kromě toho spolu řešili v rozhovoru i českou povahu, rozdíl mezi patriotismem a nacionalismem, globalismus či komputerizaci života.

VIDEO: Žena hodila krabici s botami po zamestnakyni, která ji poprosila, aby si dala...

Žena z Oklahomy hodila krabici na boty do zaměstnankyně obchodu s obuví poté, co jí pracovnice řekla, aby před vstupem do obchodu si nasadila masku.

P.C.Roberts: Prchněte z New Yorku, dokud je čas

Bude to teď už jen horší.

Orbán: “Na rozdíl od Německa chceme maďarské děti, ne migrantů”

Maďarsko nevěří v řešení svých demografických problémů prostřednictvím imigrace, protože zkušenosti ukazují, že imigranti nemohou být integrováni do společnosti, řekl maďarský premiér Viktor Orbán ve svém týdenním rozhovoru pro rádio Kossuth.

Vášáryová: Netušili jsme, že budete milovat Babiše, najděte už konečně nějakou ženu

Vášáryová: Netušili jsme, že budete milovat Babiše, najděte už konečně nějakou ženu

Kousek za Mikulovem: Cizí války v ulicích Vídně. Berou si imigranti Turecko do Podunají?...

MIKULÁŠ HUČKO referuje o imigrantské pouliční válce v rakouském hlavním městě v uplynulých dnech, která jen zapadá do mozaiky islamizovaných měst Evropy - tentokrát opravdu blízko
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com