Tagy K zamyšlení

štítek: K zamyšlení

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.

Co zjistila studentka k Vrběticím…Neskutečné!

V souvislosti s nálezem protipěchotních min při kontrole skladů v prosinci 2014 státní zástupce dne 11. 11. 2015 podal obžalobu na pět lidí ze dvou firem Excalibur Army, s.r.o., a Real Trade, a.s., za vývoj, výrobu a držení zakázaných bojových prostředků.

Švédsko začalo Čipovat své lidi a ti se tím chlubí na sociálních sítích. „Kdo...

Švédské korporace začali Čipovat svých zaměstnanců. Ti, se tím chlubí na sociálních sítích

Nejvyšší soud USA ruší obecné očkování Billem Gatesem

Poškození způsobené tímto typem očkování, (mRNA), je geneticky nevratné.

„Zabijáci přepisují dějiny.“ Putin na Rudém náměstí. V ČR nebylo

„Dnes jsme svědky toho, že se přeživší členové vražedných komand a jejich následovníci snaží přepsat historii a ospravedlňovat zrádce a zločince, jejichž ruce jsou pošpiněny krví stovek tisíc civilistů,” řekl mimo jiné ruský prezident Vladimir Putin v projevu, jímž zahájil vojenskou přehlídku uspořádanou v centru Moskvy na Rudém náměstí u příležitosti 76. výročí vítězství nad nacistickým Německem ve druhé světové válce.

Exministr vnitra Seehofer. Muslimové k Německu patří

O tom, že muslimové do Německa patří, je přesvědčen spolkový ministr vnitra Horst Seehofer. Řekl to ve středu v Berlíně na začátku jednání zástupců německé vlády s představiteli místních muslimů. V minulosti přitom hovořil o tom, že k zemi islám nepatří.

Německo nebude podporovat NATO v jakýchkoli budoucích válkách s Ruskem – expert

Přední západní analytik radí, aby Německo nikdy nešlo proti Rusku vojenskou akci, i když se Vladimir Putin rozhodl napadnout evropské spojence NATO.

Bill Gates varuje, že může být zapotřebí více dávek jakékoli vakcíny proti koronavirům, školy...

Bill Gates varoval, že jakákoli vakcína proti koronaviru může trvat několik dávek, aby byla účinná, protože popsal „závažné chyby“, které provedla Trumpova správa, a řekl, že některé školy se až do v roce 2021 mohou vrátit zpět k normálu.

Klára Samková: Muslimové, míříte k záhubě. Zavrhnou vás jako odpad

Projev advokátky Kláry Samkové na konferenci v Poslanecké sněmovně 18.5.2016

VIDEO: Rouška zvyšuje okamžitou náchylnost k normálním chorobám, virovým i bakteriovým. Do roušek vdechujeme...

Nošení roušek nijak zvlášť nenapomáhá tomu, aby se epidemiologická situace zklidňovala, dodáva lékař pracující ve Švýcarsku. Informuje tn.nova.cz

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com