Tagy K zamyšlení

štítek: K zamyšlení

EU nařizuje Evropanům, co si mají myslet

Výše uvedené iniciativy, samozřejmě, existují vedle všech ostatních opatření, které EU zavedla s cílem "naučit" Evropany správnému myšlení... které netransparentní a nekontrolovatelní internetoví obři - Facebook, Google, Twitter a Mozilla - podepsali v říjnu 2018, spolu s "Kodexem chování upravujícím boj proti on-line šíření nezákonných projevů nenávisti" z roku 2019.

Kuzmin: Soud nařídil vyšetřování Porošenka a členy Obamovy administrativy. Má se zjistit, kdo a...

protikorupčný úrad Ukrajiny (NABU), aby začal vyšetrovanie informácií o „nezákonnom prevzatí moci“ a „rabovaní“ verejných zdrojov členmi administratívy niekdajšieho amerického prezidenta Baracka Obamu v spolupráci s exprezidentom Ukrajiny Petrom Porošenkom

ÍRÁNSKÁ FRAŠKA aneb JAK FUNGUJE GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ

Jsem napsal o gen. Sulejmáním toto: Osoba byla k něčemu připravována (k poražení IS/Daeše na Blízkém východě), ale to již nyní nehrozí (Putin byl rychlejší) a tak došlo k tomu, co známe i z našeho regionu (Kuciak) kdy dotyčný „posloužil jako živý a ještě lépe poslouží jako mrtvý“. A události, které následovaly to dokonale potvrzují. Nyní již víme více a tak se začíná lépe sestavovat celá mozaika.

ODS či Piráti, my jsme jedna rodina: Autodafé někdejšího lídra pravice. Havel převzal stranu...

PETR HÁJEK komentuje jednodenní soaré umírající (kdysi pravicové, a proto významné) politické strany, která se po spoustě kotrmelců ocitla pevně v rukou havlistů – a sama se k tomu hrdě hlásí

Putin: Zdá sa, že v EÚ parlamente viacerí nevedia čítať alebo písať, alebo nemajú...

Rusko bude 9. mája oslavovať 75. výročie porážky hitlerovského Nemecka, ktorého hrôzovláda sa ukončila dobytím Berlína Červenou armádou. Vladimír Putin chce teraz sprístupniť širokej verejnosti archívne dokumenty, ktoré súvisia s druhou svetovou vojnou. Ruský prezident to vyhlásil v sobotu v St. Petersburgu, kde pri príležitosti stretnutia s ruskými vojnovými veteránmi si s nimi pripomenul výročie prelomenia blokády Leningradu nemeckým Wehrmachtom, o čo sa zaslúžila Červená armáda 18. januára 1944

Neuvěřitelné. Školská správa nařizuje učit děti, jak mají mít anální styk…

Sexuálni a gender revolucionári oficiálne ovládli oblasť nezávislého školstva (ISD) v Austine ´bez jediného výstrelu´.

Úvaha k změnám ruské ústavy. Který společenský systém je nejlepší, toť otázka

V naší historii se v různých obdobích s různou mírou úspěšnosti uchytily v principu tři systémy. Vyhraněné autokracie (tedy různé formy výhradně světské diktatury). Duálně teokratické (založené na paralelní moci světské a moci boží). Demokracie (respektive její různé formy od oligarchické po zcela liberální).

Úradníci po celom Rusku sú v panike. Putin urobil krok, ktorý nemá na celom...

Úradníci po celom Rusku sú v stave paniky, píše Samer Ibrahim na Facebooku. Prezident Vladimír Putin podpísal nový protikorupčný zákon a jednu novelu. Informuje lajkit.cz .

Německo má znovu šanci rozšířit se na úkor Česka

Německý kartograf Rolf Böhm tvrdí, že plocha SRN je o 500 metrů čtverečních větší, než je oficiálně zaregistrováno, oznámil v pondělí 11. července časopis Das Bild.

Jak Evropa zradila Írán: Spuštěním mechanismu sporů JCPOA pomáhá EU Trumpovi dokončit práci na...

Evropa mohla zachránit íránskou jadernou dohodu. Místo toho zneužívala právní stát tím, že nesprávně spustilo svůj mechanismus řešení sporů, a to vše kromě zajištění zániku dohody.

Oblíbené články

Kdo je dnes víc? Vláda a stát nebo ČT?

Ti chytří, kteří vymysleli, že Česká televize nebude záviset na státu, na vládě a vůbec na nikom a ničem, s výjimkou snad EU, a poslušna doma pak bude jen své televizní radě (s kterou se ovšem domluví tak, že v zájmu větší váhy obou těchto těles budou obě šlapat jako svorný tým, který si vzájemnými šarvátkami nebude komplikovat život), mohli včera večer v pořadu Události, komentáře vidět výsledek tohoto vskutku jedinečného uspořádání.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com