Tagy K zamyšlení

štítek: K zamyšlení

Bezpečnostní analytik Štefec: Stupeň rozpadu státu je takový, že ani úřednická vláda by nebyla...

Česko se nyní uzavírá. Proč zase tak pozdě. Proč všechny personální rošády. Aneb proč jsou národ i odborná veřejnost rozděleny. Není na čase táhnout za jeden provaz? Tyto a další otázky klademe bezpečnostnímu analytikovi Jaroslavovi Štefcovi.

Němečtí muslimové požadují ochranu v mešitách. „Stát musí mít zájem.“

Policie v Německu minulý týden uvedla, že odhalila pravicových teroristů, kteří plánovali útoky na muslimy a žadatelů o azyl. Islámské skupiny vyzývají vládu, aby udělala více pro jejich ochranu. Informuje portál DW.

Pět hlavních podvodů s Covidem-19: Skutečná čísla usvědčují. Lockdown čísla zvyšuje. Zločiny proti lidskosti...

RADOMÍR MALÝ v rozboru dostupných informací o dosavadním řádění koronašílenství dospívá k závěru, že vláda nejen lže, ale přímo se dopouští zločinů proti národu
Dánsko

„Nežádoucí“: Dánsko odmítá výzvy OSN k repatriaci džihádistů

Zatímco dánská vláda zdůraznila, že její občané zůstávají v internačních táborech v Sýrii kvůli bezpečnosti země, několik hodnocení poukázalo na to, že riziko radikalizace roste, čím déle zůstávají v táborech, které jsou samy považovány za „radikalizující prostředí“.

To, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe...

Stejně jako mnozí jiní občané naší kolonie sleduji vývoj COVIDového šílení a propagandu kolem vakcinace obyvatelstva. V posledním období mne zaujal zásadní rozpor mezi názory doktorky Pekové a doktora Prymuly. Nejsem virolog, ani imunolog, takže dávám k posouzení svůj názor vyplývající z dosažitelných informací, životních zkušeností a logické úvahy.

P.C.Roberts: Druhý holokaust? Izraelský ministr zdravotnictví konstatuje, že vakcína Pfitzer je smrtelnější než sám...

Nová analýza izraelského ministerstva zdravotnictví oznamuje, že vakcína firmy Pfitzer proti Covidu zabila  „asi 40 krát vice starších lidí než by to v posledním pětitýdenním očkovacím období dokázala učinit choroba sama“, a že ve stejném období zabila tato vakcína 260 krát více mladých lidí, než kteří by zemřeli po prostém nakažení Covidem.

P.C.Roberts: Jste-li rozhodnuti nechat se očkovat proti Covidu, zajeďte si do Ruska

Ruská věda, která je ve všeobecném smyslu nadřazena vědě západní a je víc vužívána pro dobro lidí než pro dobro elitních agend, vyvinula první skutečnou vakcínu proti Covidu, která je účinnější než vakcíny západní a nevykazuje žádné vedlejší škodlivé účinky.

Lidé z Doněcka k Zelenskému: Klaun je krvelačnější než čokoládový král!

Ukrajinský prezident Vladimir Zelenskij nikdy nebyl prezidentem v plném slova smyslu, protože nikdy neučinil nezávislá rozhodnutí, ale hrál pouze roli podle scénáře někoho jiného, o čemž jsou přesvědčeni obyvatelé Doněcka.

Ředitel České televize Petr Dvořák má plán, jak z lidí vytáhnout víc peněz!

Ředitel České televize Petr Dvořák v rozhovoru pro Hospodářské noviny navrhnul zvýšení koncesionářského poplatku za ČT na 150 Kč měsíčně. Poplatek se zvyšoval naposledy v roce 2008, kdy byla průměrná mzda proti dnešku asi o třetinu nižší.

“Suprhrdinka” ANGELA MERKEL bizarně pózovala vedle řady superhrdinů během návštěvy Gamescomu při pokusu o...

Německý kancléřka byla spatřena vedle Batmana, Spidermana a Super Maria při zahájení Gamescom 2017 v Kolíně nad Rýnem.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com