Tagy K zamyšlení

štítek: K zamyšlení

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
Viktor Orbán

Švédští politici: Maďarsko a Polsko možná budou muset opustit EU

Švédští politici ostře kritizují Polsko a Maďarsko za jejich nedávná politická veta obnovovacího fondu a víceletého rozpočtu. Jdou až tak daleko, že říkají, že tyto dvě země hrají ošklivou hru, a zajímají se, zda jsou vůbec součástí evropské spolupráce.

Takto by se žilo, kdybychom nebyli v EU! Drsná zpráva pro EUrohujery

Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně?

“To je solidní plivanec do tváře ženám.” Merkelová schválila nové antidiskriminační opatření na Facebooku...

Nemecká strana SPD presadila nové opatrenia zamerané na podporu zásad rodovej rovnosti. Tie predpokladajú zvýšenie počtu žien v predstavenstvách firiem, a to povinnou prítomnosťou aspoň jednej ženy v tých spoločnostiach, v ktorých vedení zasadajú minimálne štyri osoby. Iniciatívu sociálnych demokratov podporila koalícia CDU/CSU.

Svobodnenoviny.eu: Trojúhelník obchodování s lidmi – Soros, Merkelová a Muslimské bratrstvo

Nedávný skandál odhalil špionáž a spolupráci evropských nevládních organizací na Lesbosu v Řecku, kde působilo 33 zaměstnanců ze 4 nevládních organizací se sídlem v Německu, Rakousku a Norsku.

Odborníci uvádějí, že průměrně v epidemiologických obdobích umírá kvůli chřipce více než 800 lidí....

Už dlhšie sa vedie debata o tom, či je ochorenie Covid-19 nebezpečnejšie než chrípka a porovnávajú sa najmä údaje o úmrtiach. Podľa ministerstva zdravotníctva na chrípku zomrelo počas chrípkovej sezóny minulý rok len 40 ľudí. Na Covid-19 zomrelo doposiaľ niečo vyše 500 ľudí. Odborníci to však vidia inak. Každoročne podľa nich zomiera kvôli chrípke okolo 1 500 ľudí

Napište „nenávistné“ komentáře o transsexuálech, a to i v soukromí, a strávite až rok...

V úterý norský parlament zakázal nenávistné projevy proti transsexuálům a bisexuálům a rozšířil svůj trestní zákoník, který chrání homosexuály a lesbičky od roku 1981.

Saúdští vědci rozhodli, že ženy jsou savci

Kolegium vědců v Saúdské Arábii dospelo k závěru, že ženy jsou skutečně savci, což znamená, že musí mít stejná práva jako jiní živočichové této skupiny – velbloudi, jednohrbí velbloudi a dokonce kozy, informuje Islaminsesi s odkazem na tr.shafaqna.com.

Špičkový virolog: „Nejhorší věcí, kterou můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“

Špičkový virolog varoval, že „nejhorší, co můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“, protože by to bylo „palivo pro protivakcinační hnutí“.

Islámské sdružení chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu

Islámské sdružení, které dříve mělo špatné názory pro genderový apartheid a extrémní názory na karikatury Muhammada, chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu. Městská rada pod vedením umírněných dává palec nahoru. Novinky Dnešní recenze ukazují, že salafista Anas Khalifa byl dříve pozván jako lektor do mešity.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com