Tagy K zamyšlení

štítek: K zamyšlení

Orbán zavřel hranice: Ví něco, co my ne? Evropská komise peče další imigrační kvóty....

IVAN LEHOTSKÝ přemýšlí, proč Orbán přistoupil k tak tvrdým opatřením na hranicích Maďarska, a v kontextu dění v Bruselu mu víc než jen trochu svítá

Lukašenko: Požádal jsem Putina o některé druhy zbraní

Alexander Lukašenko uvedl, že během rozhovoru s prezidentem Vladimírem Putinem ho požádal, aby dodával Bělorusku určité druhy zbraní. Kreml popírá, že by vůdci hovořili o dodávkách nových zbraní do Běloruska.

„Neskutečná arogance a drzost.“ Okamura nenechal na Macronovi nit suchou

Lídr SPD Tomio Okamura se na Facebooku pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvůli jeho kritice zemí Evropské unie. Francouzské hlavě státu se totiž nelíbilo, že některé země zavírají hranice kvůli obavám ze šíření nového koronaviru.

Video: Imigrant “srovnal” cestující v metru

Obrázek ze všedního života v multikulturní Francii. Imigrant "srovnává" knock-outovou ránou do hlavy cestující v metru. Mrkněte!

Švédsko: 15 muslimských sborů chce změnit švédskou ústavu – dělat si legraci z náboženství,...

Po prohlídce Rasmusa Paludana (pozn. Redakce: dánský politik), kde jeho strana Stram Kurs pálila kopie Koránu na různých místech ve Švédsku, nyní imám z Rinkeby tvrdí, že patnáct muslimských sborů chce změnit švédské zákony tak, aby zakazovaly lidem falešná náboženství. To by mělo zahrnovat zapálení „svatých písem“.

Neuvěřitelné: Viroložka, která uprchla z Číny, říká, že Peking lže o COVID – a...

Čínská virologička, která uprchla do Spojených států na začátku tohoto roku, tvrdí, že koronavirus je vyroben člověkem - a říká, že má důkazy, které to dokazují.

Zapomenuté výročí slavného vítězství nad muslimy. Které proslavilo českého vojevůdce!

11.9. byl významný den - spojené armády Rakušanů, Poláku, Čechů, Moravanů, Slezanů a Němců s podporou malých oddílu z různých evropských zemí porazili muslimskou invazi u Vídně roku 1683.

Z koronaviru mu pomohl i tento zázračný lék

Jedním z nakažených Čechů, kteří si zažili koronavirus na vlastní kůži, je Pavel Jakubec. Upozorňuje, že důležité bylo nepodlehnout panice a myslet pozitivně.

Jak to bude s koronou dál? Odpověď evolučního parazitologa je zajímavá

Už v apríli vystúpil na verejnosti s prvou predpoveďou a ukázalo sa, že bola pomerne presná. A čo teraz hovorí evolučný biológ a parazitológ Jaroslav Flégr na otázku, ako sa bude situácia s koronavírusom vyvíjať ďalej?

Turecko vyhrožuje Itálii a Maltě záplavou migrantů z Libye

24. a 25. 9. bude Rada ministrů zahraničí EU jednat o řeckém návrhu na uvalení sankcí na Turecko.

Oblíbené články

Rakousko je na tom fakt špatně! Ženy nosí islámské šátky, aby...

Doktor a bývalý poslanec Marcus Franz tvrdí, že bílé dívky v Rakousku začali nosit islámské šátky, aby zabránili obtěžování od muslimských migrantů v ulicích.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com