Tagy Juncker

štítek: Juncker

Juncker

Juncker: „Nelíbí se mi myšlenka, že evropský způsob života je proti migraci.” Kritizuje Von...

Juncker řekl pro Euronews, že se mu nelíbí důsledek, že vítání migrantů mimo Evropu je proti hodnotám kontinentu. Pro odcházejícího prezidenta je velmi neobvyklé kritizovat svého nástupce, ale kontroverzní lucemburský politik podle jeho názoru nebyl sám.

Nebudete věřit vlastním očím: Junker fackuje Orbána

Junker fackuje Orbána a privíta ho slovami "diktátor". Rozhodne im nepasuje do scenáru, ktorý majú pre EU pripravený.

„Bitva“ mezi Junckerem a Orbánem: „Nacionalismus může vést k válce“

Jean-Claude Juncker řekl italskému veřejnoprávnímu televiznímu kanálu RAI1, že se nestará o kampaň maďarské vlády proti němu, ale je znepokojen xenofobií premiéra Viktora Orbana, nepřátelství vůči cizincům.

Nikdo neudělal pro EU tolik jako Juncker, prohlásila nová šéfka eurokomise

Von der Leyenová ocenila Junckerovy působení na čele eurokomise slovy, že Evropa je v mnohem lepším stavu, než když přišel do úřadu v listopadu 2014.

Retro: Krvavá záminka dobrá. Předseda Evropské komise Juncker v souvislosti s bruselskými útoky vyzval...

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker na tiskové konferenci po setkání s francouzským premiérem Manuelem Vallsem uvedl, že je třeba založit bezpečnostní unii: „Je nutná energetická unie, kapitálových trhů, ekonomická, monetární, ale domníváme se, že je nutná také bezpečnostní unie.“

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal?...

"Je těžké zkusit se dívat na svět očima Lucemburčana. Co může někdo z Lucemburska říci, když by měl být hrdý na sebe nebo na svůj národ?" Viktor Orbán reaguje na Junckerovu kritiku, že je zaslepený národní politik. Juncker je původem z Lucemburska ...

Juncker zase perlil: Označuje Brity za „Evropany na částečný úvazek“, kteří nikdy nebyli plně...

Odstupující prezident Jean-Claude Juncker v rozhovoru pro portál Euronews v ústředí Evropské komise, uvedl, že Britové byli od samého začátku pouze „Evropany na částečný úvazek“ a nikdy nebyli plně v unii.

Juncker má zdravotní problémy. Ukončil dovolenou a byl převezen do nemocnice. Čeká ho operace

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker musel ukončit dovolenou, protože podstoupí naléhavou operaci. Píše to server TA3.com.

Telegraph: Junckerův nástupnický skandál ukázal, že EU je lžidemokracie!

Evropská unie, „ve které je demokracie kontrolována samozvanou elitou“ čelí další krizi, píše publicista The Daily Telegraph Tim Stanley v článku, za který se v České republice upaluje.
Juncker

Premiér Babiš se sejde s předsedou EK Junckerem. O čem budou mluvit?

Premiér Andrej Babiš se ve čtvrtek zúčastní summitu v Bruselu. Při této příležitosti se český předseda vlády setká i s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem. Sám Babiš před nedávnem uvedl, že chce s Junckerem hovořit především o auditu EK týkajícím se jeho údajného střetu zájmů. To ale nebude jediné téma schůzky, píše portál aktualne.cz.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com