Tagy Jaderné zbraně

štítek: Jaderné zbraně

Světová válka 3: Rusko v „hluboké krizi“, protože ODMÍTÁNÍ USA ohledně prodloužení jaderné smlouvy...

Ruský zdroj na velvyslanectví v Moskvě ve Washingtonu uvedl, že země je znepokojena nedostatkem důvěry mezi oběma zeměmi a kvůli tomu neobnoví Smlouvu o omezení nových strategických zbraní. Nová dohoda START a USA a Ruska byla podepsána v roce 2010 a její platnost vyprší v únoru příštího roku, přičemž smlouva omezuje množství jaderných zbraní, které si obě země mohou hromadit. Přichází to, když se vztahy mezi oběma zeměmi ochladily, jak se blíží americké volby.

Už zase hoří Reichstag!

Před 15 lety byl celý svět ujišťován, že Irák vlastní Zbraně hromadného ničení, kterými Saddám Hussein může během dvou hodin vyvraždit miliony Evropanů, pokud proti Iráku nebude podniknuta preventivní „humanitárně-bombardovací a demokratizační“, zločinná agresivní válka.

Günter Verheugen: “Obvinění proti Moskvě jsou stejné jako lži USA proti Iráku!”

Bývalý evropský komisař Günter Verheugen přirovnal obvinění proti Rusku v případě otravy v Salisbury ke lžím amerických a britských vlád o přítomnosti jaderných zbraní v Iráku.

Ruský tisk: Zaútočí-li USA, zbude z nich kanál mezi Mexikem a Kanadou!

Ruský tisk neobyčejně ostře a podrážděně ragoval na prohlášení generála Johna Hytena. Většinou pak tuto reakci vkládají do úst oslovených vojenských odborníků.

Putin: “USA už jaderné zbraně použily,kdo zaručí, že to neudělají zase!”

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl, že rozhodnutí o použití jaderných zbraní v Rusku může být přijato pouze jako odvetný útok.

Putin během výročného projevu představil nové jaderné zbraně

Rusko vyvinulo a úspešne otestovalo nové jadrové zbrane vrátane “nepremožiteľnej” strely s plochou dráhou letu, vyhlásil ruský prezident Vladimir Putin vo štvrtok počas svojho výročného prejavu o stave štátu.

Sigmar Gabriel: “USA spustily spirálu nového závodu jaderných zbraní!”

Rozhodnutí Washingtonu zlepšit taktické jaderné zbraně ukazuje, že nová spirála zbrojení již začala, řekl německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel, komentuje novou americkou jadernou doktrínu.

Ruské MZV: “Spojené státy zpochybňují právo Ruska na sebeobranu!”

Washington se snaží zpochybnit právo Ruska na sebeobranu v kritických situacích pro existenci státu.

Americká obrana není schopna odrazit jaderný útok Ruska!

Pozemní systém protiraketové obrany není schopen odrazit masivní jaderný útok ze strany potenciálních protivníků - Ruska, Číny, Severní Koreje nebo Íránu.

Trump a Kim údajně dezinformují výroky o nukleárním tlačítku!

Navzdory tvrzení Donalda Trumpa a Kim Čong-una o tom, že mohou spustit jadernou válku „stisknutím tlačítka" na svém pracovním stole, není tato informace pravdivá, napsal Der Bund.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com