Tagy Itálie

štítek: Itálie

Po demostraci Romů v Bruselu je začal řešit … Salvini

Po demostraci Romů minulý týden v Bruselu, že jsou Evropskou unií přehlíženi, byla jejich demostrace vyslyšena – italským ministrem vnitra a vicepremiérem Matteo Salvinim.

Azylová centra a charterové lety: Itálie připravila plán, jak se vypořádat s migrační krizí

Itálie hodlá v pondělí představit svůj plán, jak snížit příliv migrantů do Evropy. Italská iniciativa zahrnuje zřízení migračních středisek mimo EU a posílení hlídek ve Středozemním moři.

Muslimští uprchlíci se pokusili v Itálií znásilnit ženu. Díky Salvinimu budou vyhoštěni

"Tak a máme tu další "chudáčky žádající o azyl", tak hýčkaní levicí, kteří se včera pokusili znásilnit a napadnout ženu.

Svobodnenoviny.eu: Salvini chce změnit zákon, aby mohl konfiskovat lodě nevládních organizací převážející migranty

Italský ministr vnitra Matteo Salvini údajně přepracovává dekret o bezpečnosti a migraci, aby umožnil vládě zabavit lodě plující pod italskou vlajkou.

Tajná nahrávka vraj odhaľuje spoluprácu medzi Kremľom a Salviniho Ligou. Taliani sa na nej...

Portál Buzzfeed vyniesol na svetlo sveta údajne tajnú nahrávku, na ktorej sa traja Rusi zhovárajú s troma Talianmi o pronárodných silách v Európe a o tom, ako by bolo dobré tieto sily zjednotiť, pričom prosia Rusov o pomoc a podporu Salviniho Ligy. Médiá teraz tvrdia, že toto je dôkaz toho, že sa “Putinovo Rusko” snaží finančne podporovať krajne pravicové a nacionalistické sily v Európe, hoci napokon uznávajú, že k žiadnej pomoci možno ani nedošlo

Salvinimu došla trpělivost. Zavřel veliké sicilské migrační centrum

Matteo Salvini, italský vicepremiér a ministr vnitra se rozhodl zavřít v úteří migrační středisko ve městě Mineo na Sicilii, které označil za největší zařízení svého druhu v Evropě.

Papež obhajuje migranty po střetech mezi Itálií a záchrannými loděmi

Papež František v pondělí řekl, že „nikdo není osvobozen“ od pomoci migrantům, v nepřímém výtku italského ministra vnitra v Itálii Mattea Salviniho, který se pokoušel zavřít přístavy proti nevládním záchranných lodí migrantů.

Italská záchranná loď kotví v italském přístavu proti zákazu

Italská záchranná loď se 46 migranty na palubě zakotvila sobotu bez incidentu v italském přístavu Lampedusa proti výslovnému zákazu poté, co prohlásila výjimečný stav.

Itálie a Slovinsko začínají s hraničními hlídkami, aby zastavily migrační toky

Italská a slovinská policie v pondělí zahájila společné hlídky do 10 km od svých hranic, aby zastavila tok migrantů, uvedla slovinská policie.

Itálie: Katolický kněz vyzývá k zabití ministra Salviniho

V rozhlasovém interview katolický kněz Don Giorgio De Capitani vyzval k zabití italského vicepremiéra a ministra vnitra Mattea Salviniho.

Oblíbené články

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com