Tagy Itálie

štítek: Itálie

Africkí migranti zorganizovali v Taliansku menšiu vzburu, nepáčia sa im podmienky ubytovania

Takmer 300 afrických migrantov, ubytovaných v hoteli Di Francia v talianskom mestečku Giugliano blízko Neapolu, vyvolalo menšiu vzburu: z izieb vyhadzovali matrace, prevracali postele, ničili nábytok – žiadali lepšie podmienky ubytovania

Itálie změkčuje tvrdá migrační pravidla prosazovaná Salvinim

Itálie změnila přísná pravidla, která postihují skupiny pomoci, které vyvedou na břeh nelegální migranty, a rozšířila ochranu uprchlíků, kteří doma riskují pronásledování.

Pro spravení nálady: Defilé imigrantských kriminálních sirotků v Itálii

Z Itálie přichází video, na kterém v automobilovém konvoji v Boloni defilují imigrantští pákistánští (ex-)sirotci ze zločinné skupiny "AK 47". Italské orgány se holedbají, že organizaci skupiny rozprášily.

Turecko vyhrožuje Itálii a Maltě záplavou migrantů z Libye

24. a 25. 9. bude Rada ministrů zahraničí EU jednat o řeckém návrhu na uvalení sankcí na Turecko.

Itálie: Vedoucí migračního centra znásilněna nigerijským migrantem, který tam pobývá

Italská žena sloužící jako vedoucí migračního centra v Palermu vypovídala o tom, jak ji znásilnil nigerijský migrant, který žil v samém centru, kde pracovala.

Itálie nechce žádné nelegální přistěhovalce, říká ministr zahraničí v Tunisku

Itálie již nemá prostor pro nelegální migranty, uvedl její ministr zahraničí Luigi Di Maio v pondělí při návštěvě Tuniska, odkud mnoho z nich přechází přes Středozemní moře.

Itálie masivně posiluje ostrahu hranice se Slovinskem: Imigranti

Itálie masivně posiluje ostrahu své hranice se Slovinskem a vysílá tam další vojenský kontingent. Příčinou je zvýšený průnik ilegálů za pomoci převaděčů. Zejména na hraničních přechodech v Terstu a Gorci se imigranti dostávali do Itálie tak snadno jako v dodávkách, přívěsech a pod. To se v nynější době pandemie setkává s ještě vytočenější reakcí obyvatel regionu Udine.

VIDEO Migrant připlul do Itálie a hned dostal záchvat. Pobřežní stráž mu dala deku,...

Na pozadí koronavirové a ekonomické krize probíhá potichu stále ještě krize migrační. Před 14 dny varovali lídři jihoitalských regionů, že do Itálie stále připlouvají noví a noví migranti. Nejedná se o plané varování. Rybářskou loď s migranty zadrželi italští celníci zrovna včera. A pak se museli postarat o jednoho z nich, který přímo před nimi zkolaboval.

Nekonečná noční můra Lampedusa: Během 48 hodin dalších 800 migrantů + VIDEO

Téměř 800 migrantů dorazilo přibližně za 48 hodin. Loď s 55 Tunisany na palubě byla zachráněna pobřežní hlídkovou lodí ve vodách u Lampedusy.

Itálie zabavila lodě Sea-Watch, které pašovaly nelegální migranty nakažené koronou

Italské orgány zabavily loď pod německou vlajkou nevládní organizace Sea-Watch 3. Týká se to několika „nesrovnalostí“ poté, co loď minulý měsíc přivezla přes 200 nelegálních migrantů z Afriky do Itálie, z nichž mnoho bylo infikováno koronou.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com