Tagy Itálie

štítek: Itálie

Migrační fronta v Itálii: Eldorádo pro neziskovky. Zrádci bohatě financují. Obchod s údajnými trosečníky....

MONIKA PILLONI přináší další díl italské migrační detektivky kterou právě rozplétají italské soudy
Merkelová

Německo a Itálie se rozhodly opustit politiku EU, protože Merkelová požaduje schválení ruské vakcíny

Oliver řekl: „Německá kancléřka Angela Merkelová hovořila o vakcínách, hovořila po summitu mezi federální vládou v Berlíně a vůdci 16 německých států.

Itálie: 100 migrantů dorazilo na ostrov Lampedusa po Vánocích

Letos dorazilo do Itálie více než 34 000 migrantů.

Ilegální migranti blokují silnici a požadují okamžité vydání dokumentů a poskytnutí ubytování

„Máme právo na to mít dokumenty a ubytování! Máme právo na to, aby všem byly okamžitě vystaveny dokumenty a všichni dostali ubytování! Dnes ráno chceme dokumenty pro všechny. Okamžitě! Dokumenty pro všechny! Okamžitě! Dokumenty pro všechny! Okamžitě! … „

Opustí Itálie Evropskou unii? Sázkové kanceláře v tom mají jasno

Jak v říjnu informovala stránka Gambling.com, podle nejnovějších kurzových sázek na politiku je Itálie jasným favoritem, který jako další spustí článek 50 a zahájí proces opuštění obchodního bloku.

Italská europoslankyně Silvia Sardone: Politika EU se zaměřuje výhradně na blaho migrantů

Během projevu v Evropském parlamentu, který se konal minulý týden, Silvia Sardone, italská europoslankyně za stranu populistické Ligy, tvrdila, že nejvyšší priorita EU se i nadále zaměřuje na blahobyt - konkrétně bydlení, vzdělávání a pracovní místa - pro nelegální migranty, kteří nějakým způsobem našli své cestu do Evropské unie.

Africkí migranti zorganizovali v Taliansku menšiu vzburu, nepáčia sa im podmienky ubytovania

Takmer 300 afrických migrantov, ubytovaných v hoteli Di Francia v talianskom mestečku Giugliano blízko Neapolu, vyvolalo menšiu vzburu: z izieb vyhadzovali matrace, prevracali postele, ničili nábytok – žiadali lepšie podmienky ubytovania

Itálie změkčuje tvrdá migrační pravidla prosazovaná Salvinim

Itálie změnila přísná pravidla, která postihují skupiny pomoci, které vyvedou na břeh nelegální migranty, a rozšířila ochranu uprchlíků, kteří doma riskují pronásledování.

Pro spravení nálady: Defilé imigrantských kriminálních sirotků v Itálii

Z Itálie přichází video, na kterém v automobilovém konvoji v Boloni defilují imigrantští pákistánští (ex-)sirotci ze zločinné skupiny "AK 47". Italské orgány se holedbají, že organizaci skupiny rozprášily.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com