Tagy Itálie

štítek: Itálie

Itálie masivně posiluje ostrahu hranice se Slovinskem: Imigranti

Itálie masivně posiluje ostrahu své hranice se Slovinskem a vysílá tam další vojenský kontingent. Příčinou je zvýšený průnik ilegálů za pomoci převaděčů. Zejména na hraničních přechodech v Terstu a Gorci se imigranti dostávali do Itálie tak snadno jako v dodávkách, přívěsech a pod. To se v nynější době pandemie setkává s ještě vytočenější reakcí obyvatel regionu Udine.

VIDEO Migrant připlul do Itálie a hned dostal záchvat. Pobřežní stráž mu dala deku,...

Na pozadí koronavirové a ekonomické krize probíhá potichu stále ještě krize migrační. Před 14 dny varovali lídři jihoitalských regionů, že do Itálie stále připlouvají noví a noví migranti. Nejedná se o plané varování. Rybářskou loď s migranty zadrželi italští celníci zrovna včera. A pak se museli postarat o jednoho z nich, který přímo před nimi zkolaboval.

Nekonečná noční můra Lampedusa: Během 48 hodin dalších 800 migrantů + VIDEO

Téměř 800 migrantů dorazilo přibližně za 48 hodin. Loď s 55 Tunisany na palubě byla zachráněna pobřežní hlídkovou lodí ve vodách u Lampedusy.

Itálie zabavila lodě Sea-Watch, které pašovaly nelegální migranty nakažené koronou

Italské orgány zabavily loď pod německou vlajkou nevládní organizace Sea-Watch 3. Týká se to několika „nesrovnalostí“ poté, co loď minulý měsíc přivezla přes 200 nelegálních migrantů z Afriky do Itálie, z nichž mnoho bylo infikováno koronou.

Itálie zakazuje německé záchranné lodi Sea-Watch 3 opustit přístav

Italské úřady zakázaly německé záchranné lodi Sea-Watch 3 odplout a citovaly „několik nesrovnalostí“.

Hrůza. Nelegálních migrant griloval kočku na ulici + VIDEO. Reakce Salviniho

V Itálii obíhá videoklip ukazující nelegálního migranta jak griluje kočku uprostřed ulice. Následně přijede k němu, žena a silně reaguje: „v naší zemi nejíme kočky“.

Na Lampeduse hořely lodě běženců. Předtím někdo poničil památník migrace + VIDEO

Desítky lodí, jimiž od afrických břehů na italský ostrov Lampedusa dorazili migranti, v pátek večer kdosi zapálil. Informovala o tom agentura APA. Okolí zahalil hustý, černý dým, viditelný z velké dálky. Hasičům trvalo několik hodin, než oheň uhasili.

Krize uprchlíků nutí Itálii, aby naléhala na EU, aby se soustředila na Libyi

Dramatická eskalace krize žadatelů o azyl ve Středomoří v posledních dnech obnovila výzvy, aby Evropská unie předložila rozsáhlou revizi migračních politik s cílem zachránit životy lidí, kteří uprchli před válkou zničenou Libyí.

V Římě a v Miláně vybuchly zuřivé protesty proti EU, které požadují odchod Itálii...

V sobotu do města v Miláně a Římě vstoupili nahněvaný protestující, kteří požadovali okamžitou rezignaci vlády a okamžitý odchod z eurozóny.

Itálie: 400 severoafrických migrantů nelegálně přistálo na Sicílii + FOTO

Poté, co byla přistižena několik metrů od pláže mateřská loď, se migranti rozptýlili do malých skupin a pokusili se prolnout s normální populací. Někteří byli viděni, jak chodí po dálnici, zatímco jiní běhali do venkovské oblasti, hlásí La Stampa.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com