Tagy Itálie

štítek: Itálie

V Itálii muselo byt evakuováno až 54 000 lidí, kvůli britské bombe z druhé...

V jižním italském městě Brindisi proběhla evakuační operace, kvůli britské bombě, která byla objevena v blízkosti místního kina.

Země EU budou muset přijímat migranty pod hrozbou finančních postihů. Itálie a Francie odhalili...

Francie a Itálie budou na půdě Evropské unie společně usilovat o zavedení automatického mechanismu na rozdělení migrantů přicházejících do Evropy, především do Itálie a na Maltu. Ve středu pozdě večer to podle světových agentur v Římě oznámili francouzský prezident Emanuel Macron a italský premiér Giuseppe Conte.

Svobodnenoviny.eu: Italská levicová vláda umožnila dvěma lodím nevládních organizací vyložit 121 migrantů

Italská levicová vláda umožnila plavidlům nevládních organizací Alan Kurdi a Ocean Viking vyložit 121 migrantů v sicilských přístavech Messina a Pozzalo.

Další česká sluničkářka se stala obětí afrického násilníka. Zneužil a týral ji v Itálií

ČEŠKA BYLA V ITÁLII MULTIKULTURNĚ OBOHACENÁ OBČANEM NIGERIE!!!! 23-letá Češka poznala svého násilníka - trýznitele asi před rokem, a to přes Facebook. Šlo o Nigerijce, 26 let. No znáte to, láska jako trám... 🙁 Před asi 15 dny se milenci poznali osobně. Dívka totiž sedla na autobus a dojela do obce Tribano, přičemž obdržela i nabídku k sňatku. Samozřejmě vůbec netušila, co jí na Apeninském poloostrově čeká...

Italský expremiér vyzval k vytvoření Evropské armády proti masové invazi z Afriky

Poté, co váha EU na mezinárodní scéně poklesla, a rozhodnutí o významných věcech mezinárodního dění se spíše než v Bruselu přijímají v Moskvě, Pekingu, Istanbulu, Washingtonu a dalších mocnostech, vyzval bývalý premiér Itálie Silvio Berlusconi k návrácení Evropy k mezinárodnímu kulatému stolu.

Italská pobřežní stráž: některé těla migrantů jsou stále v moři

Pobřežní hlídka v sobotu prohlásila, že zachránila 149 migrantů po převrácení lodi. Úřady uvedly, že na lodi bylo původně 169 uprchlíků. Loď měla přitom jen 10 metrů. Je to loď, kterou využívali pašeráci z Libye.

Salvini, vrať se! Levicově-globalistická koalice rozdávat migrantům denně více peněz než Italů se zdravotním...

Italská levicově-globalistická vládní koalice bude pravděpodobně migrantům denně rozdávat mnohem více peněz než Italům se zdravotním postižením, odhalila nová analýza státního rozpočtu.

Itálie povolí po 11 dnech na moři zakotvit lodi s migranty

Na lodi Ocean Viking se nachází 104 migrantů.

Italská policie odhalila korupci ve vedení center pro migranty

Policajti sa pri zásahoch zamerali na tri subjekty, ktoré prevádzkovali záchytné centrá pre migrantov v talianskych provinciách Frosinone, Caserta a Isernia.

TALIANSKO: „VYPRACUJEME PROJEKT, V KTOROM DÁME PRÁCU TISÍCKAM MLADÝM AFRIČANOM!“

Bývalý premiér Salviniho vlády Giuseppe Conte, ktorý však so Salvinim nesúhlasí vyhlásil silné slová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com