Tagy Itálie

štítek: Itálie

Matteo Salvini: “Asi budeme muset opustit EU”

MATTEO Salvini varoval předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou, že Itálie by mohla být další zemí, která by opustila EU, pokud nebude nezačne radikální přepracování, a varoval, pokud dojde na výběr mezi jeho zemí a EU, Brusel by byl v role poražených.
Evropská unie

Evropská unie se omluvila Itálii

Evropská komise se omluvila Itálii za nedostatek solidarity ze strany Evropy při řešení krize způsobené koronaviry. Slíbila větší pomoc při zvládání hospodářského propadu. S odvoláním na dopis předsedkyně EK Ursuly von der Leyenové o tom dnes informovala agentura Reuters.

Itálie: Politici odstraňují vlajky EU nad reakcí na koronavir v krajině + VIDEO

Čím dál více Italové jsou s nad Evropskou unií rozčarovaní, cítí, že při řešení pandemie COVID-19 je naprostá nedostatečná podpora, píše The Daily Sabah.

Neskutečné! Čínské biologické experimenty infikující lidi koronavirem vystaveným v roce 2015 italskými státními médii

Před pěti lety vystavila italská státní mediální společnost Rai - Radiotelevisione Italiana temné úsilí Číny o viry. Video, které bylo vysíláno v listopadu 2015, ukázalo, jak čínští vědci provádějí biologické experimenty na viru připojeném k SARS, který je považován za Coronavirus, pocházející z netopýrů a myší, a ptá se, zda stojí za to riziko, aby bylo možné modifikovat virus pro kompatibilitu s lidskými organismy.

Itálie vyfackala EU a USA: Děkujeme, že jste nás opustili, korona si přišla i...

„Ďakujeme drahý Macron, ďakujeme vážená pani Merkelová…“

Migrant ze severní Afriky zaútočil na 60-letého muže v supermarketu, když ho požádal, aby...

Starší muž se připravoval na odbavení se svými věcmi v diskontním obchodě v Corso Trieste, když požádal pár za sebou - severoafrický muž s manželkou -, aby mezi nimi udržel alespoň jeden metr vzdálenost. V tuto chvíli se migrant naštval a začal křičet a fyzicky ohrožoval staršího muže, uvádí La Stampa.

Virolog říká, že obavy z rasismu zpomalily italskou reakci na koronaviry; Starosta Florencie vyzval...

Giorgio Palù je profesorem virologie a mikrobiologie na univerzitě v Padově a dříve byl předsedou Evropské a italské virologické společnosti.

Ťažko skúšané Taliansko a fotka z ktorej mrazí: Posledné zbohom mŕtvym Talianom, ktorých prevážala...

V Taliansku v stredu pribudol rekordný počet ľudí nakazených novým koronavírusom a rekordne stúpol počet úmrtí. Počet nakazených ľudí sa zvýšil o vyše 4 200 na celkových 35 713. Počet obetí vzrástol o 475 na 2 978

Itálie: Krajina v karanténě. Po celé Itálii se zavřou takřka všechny obchody

Vlyvem situace kolem koronaviru se vláda Itálie rozhodla přistoupit k bezprecedentnímu kroku a zavádí karanténu pro celou zemi. Informaci přinesla agentura Reuters, podle které to oznámil premiér Giuseppe Conte. Lidé mají omezit pohyb na...

Italská vláda rozhodla. Lombardie pod karanténou. Zemí se šíří nepokoje. Vláda nastolí ještě přísnější...

Důvodem je fakt, že se počet infikovaných novým typem koronaviru zvýšil. V zemi je 10 149 nakažených, z toho 631 lidí zemřelo. Přes 500 lidí se však už úspěšně vyléčilo.Zpravodajská agentura AFP informovala o tom v sobotu...

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com