Tagy Itálie

štítek: Itálie

Migranti si pochvaľujú, že bez Salviniho sa im v Taliansku lepšie dýcha + VIDEO

Talianska televízia vo svojom programe za účasti bývalého ministra vnútra Mattea Salviniho zverejnila reportáž, v ktorej migranti priznali, že sa živia aj predávaním drog.

Nový pakt o utečencoch: Taliansko chce, aby zaň zaplatili Východoeurópania

“Koniec obsesie uzavretých prístavov“. Takto znel oznam nového predsedu vlády Giuseppeho Conteho v utorok v Senáte tesne po tom, ako vyslovil Senát novej stredoľavicovej koalícii svoju dôveru. Conte chce so svojou vládou uplatňovať prisťahovaleckú politiku na „viacerých úrovniach“ a v tejto súvislosti rokuje s EÚ. Nový „pakt o utečencoch“ od Conteho majú zaplatiť Východoeurópania. Salvini znovu poznamenal, že „jedinou motiváciou“ novej koalície je strach, že stratia svoje posty a budú musieť ísť domov

Tomio Okamura předvídá, co rozpoutá v Evropě nová italská vláda bez Salviniho. Jde o...

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Ptám se, proč Evropská unie vyhlašuje dotační programy pro malé a střední firmy, když jakýkoliv miliardářský konglomerát může jakoukoliv firmu z holdingu vyvést a o dotaci požádat? Přitom je oproti malým firmám velice zvýhodněn, protože má obrovské finanční a administrativní nástroje pro vyřízení dotace,“ říká v rozhovoru předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Rozhodnutí státního zastupitelství v případu Čapí hnízdo o zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše nezpochybňuje, ale nedostatky v dotačním systému Evropské unie označil za bezzubé a hloupé.

Salvini o nové vládě: Tohle je vláda stovky křesel, ne vláda Italů! + VIDEO

Odcházející italský ministr vnitra Matteo Salvini reagoval prostřednictvím Facebooku na živé vysílání nového vládního prohlášení Hnutí pěti hvězd a sociálních demokratů.

Salvini a jeho Liga mimo novou italskou vládu. Panují obavy: Otevřou se brány migraci....

Nová italská vláda bez Mattea Salviniho otevře brány migraci a bude poslouchat Brusel. To si myslí dva europoslanci Salviniho Ligy, Paolo Borchia a Mara Bizzoti v reakci na vývoj v Itálii. Tam místo očekávaných předčasných voleb vzniká nová vláda bez účasti protimigrační Ligy Mattea Salviniho, který byl ministrem vnitra.

Matteo Salvini byl nahrazen migračním specialistou v nové italské koalici. Co k tomu dodat?

Proevropská vláda se snaží v krizi vyvolat extrémně pravicovou linii

Nová italská vláda je nejméně demokratická v dějinách “- říká Salvini

Přední národní populistický politik západní Evropy a nyní bývalý italský ministr vnitra Matteo Salvini odsoudil novou italskou koalici Demokratické strany pětihvězdičkového hnutí (M5S) za „nejméně demokratickou vládu všech dob“.

Okamžitě po uchopení moci otevírají levičáci přístavy ilegálním imigrantům z Afriky

NOVÁ LEVICOVÁ VLÁDA OTEVŘE STAVIDLA IMIGRACI OKAMŽITĚ. To však není žádné tajemství, PD, takový ekvivalent sociálních demokratů v ČR, se s tím nikdy netajilo.

Matteo Salvini podepsal dekret, kterým zakazuje vstup do Italských vod další charitativní lodi s...

Italský ministr vnitra Matteo Salvini podepsal dekret o zákazu přistěhovalecké záchranné lodi provozované německou charitativní misí Lifeline v přístupu do italských vod. Uvedl zdroj ministerstva vnitra.

Italský premiér rezignuje a obviňuje Salvino z potopení vlády a ohrožení ekonomiky

Italský premiér oznámil v úterý rezignaci, když na svého ministra vnitra, Mattea Salviniho, páchal puchýř, obvinil ho z potopení vládnoucí koalice a ohrožení ekonomiky pro osobní a politický zisk.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com