Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Italové zbourali muslimům mešitu

V italském městě Verona zbourali muslimskou mešitu. Na jejím místě chtějí poslanci ze xenofobní strany Liga severu postavit náměstí, které pojmenují po známé protiislámské spisovatelce.

Mešity zaplavují EU. Ve Francii jich chtějí pět tisíc

V současné době je ve Francii přibližně pět milionů muslimů, někdy se uvádí i vyšší číslo. Jsou to ale jen hrubé odhady, protože příslušná statistika je z důvodů takzvané politické korektnosti fakticky zakázaná. Přesněji je nicméně znám počet mešit v zemi – kolem 2500. A zhruba 300 se jich staví.

Němečtí muslimové požadují ochranu v mešitách. „Stát musí mít zájem.“

Policie v Německu minulý týden uvedla, že odhalila pravicových teroristů, kteří plánovali útoky na muslimy a žadatelů o azyl. Islámské skupiny vyzývají vládu, aby udělala více pro jejich ochranu. Informuje portál DW.

Slovensko je na výsměch, prý u nás nerostou mešity

Na první pohled to nezní vážně, komik si vystřelil ze Slovenska. No miliony diváků se smějí z našeho přístupu.

Dánská škola učila malé děti modlení k Alláhovi a volání ‚Allahu Akbar‘ + VIDEO

Děsivé video z indoktrinace islámem v Dánské škole uniklo na internet. Dánské děti se v něm učí od Afrického muslima, jak se modlit jako správný muslim.

Obavy z necestných zón, protože muslimové „kolonizují“ české město a kupují desítky domů v...

Podle aktivistů je Česká republika v důsledku přistěhovalců v nebezpečí migrantů jako společnost s necestnými zónami.
Merkelová

Frontální nasazaní proti islámistům v Berlíně: vyhrožují Merkelové

Berlínská islámistická scéna opět sbevědomě vyhřezává napovrch. Ti nejradikálnější islámisté a často přívrženci Islámistického státu jsou v Berlíně seskupeni okolo buňky Tauhíd Berlín. Netají se vyhrožováním terorizmem židům, konkrétním soudcům, policistům a i samotné kancléřce Merkel, která má lví podíl na tom, že radikální islámističtí imigranti v Německu jsou. Kancléřku označují jako hloupou a bez mozku, soudce jako prznitele dětí, policisty jako bastardy.

Islámská strana v Belgii chce vytvořit islámský stát a oddělit muže a ženy

„Naším cílem je 100% islámský stát, ale nemyslíme tím, že chceme zavázat šátek,“ říká zakladatel strany Redouane Ahrouch. „Zavedením práva šaría chceme sledovat cestu proroka a Koránu,“ dodává.

Německo ztrácí svou tvář? Takto se modlili muslimové na náměstí v Německém městě Herne...

Videoklip velké skupiny muslimů, kteří převzali mohutnou pěší ulici v Herne v Německu, aby se modlili, se objevil na sociálních médiích. Píše portál Voice of Europe.

Už i tam? Velká Británie jmenuje svého prvního hidžábského soudce

Spojené království poprvé ve své historii určilo muslimského nositele hidžábu, který bude sloužit jako zástupce okresního soudce.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com