Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Spisoval Kuras, který emigroval v roce 1968: Nová totalita EU je horší než komunismus,...

„Asi se nemusíme bát gulagů a politických poprav, jen dehonestace, ostrakizace, vyhazovů z práce, společenského bojkotu, a podobně.

Charita v podání Kataru? Mešity po celé Francii. V Marseille jich je 70. A...

Že má Francie velice početnou muslimskou komunitu, je většině lidí známo. Ale kde tato komunita bere peníze na obrovské a opulentní mešity, kde imámové hlásají svou ideologii? Saúdská Arábie, zněl by odhad. Ale není tomu tak, i když bychom nebyli daleko. Stopy totiž vedou do Kataru. Kolik peněz přišlo na stavby, kde se scházejí vyznavači proroka Muhammada, z této země, odhaluje článek Gatestone Institutu.

Myslela si, že už je v bezpečí: Bývalá jezídska otrokyňa stretla svojho trýzniteľa v...

Jezídska tínedžerka, ktorá bola predaná do otroctva Islamským štátom, následne ušla a dostala sa až do Európy, teraz uteká z Nemecka. V uliciach Stuttgartu sa totiž neuveriteľnou náhodou stretla tvárou v tvár s mužom, ktorý ju v Iraku násilím držal a využíval ako otrokyňu. O tomto neuveriteľnom prípade informuje denník The Times

My vás rádi mít nebudeme. Islám ctí jiné hodnoty. Muslimský učenec má vzkaz pro...

Jak můžete bránit radikální islám? Ptá se Majid Rafizadeh, politolog a badatel z Harvardu, západních liberálů. Připomíná, že islamisté stojí přesně proti hodnotám, které tzv. liberálové západního střihu tak rádi obhajují ve svých zemích. Jeho názory se prý dotyční snaží vytěsnit, protože střílí takzvaně do vlastních řad. Článek z Gatestone Institute přeložil Radomír Bobek.

Vzbura islamu vo Francúzsku sa začala už dávno. Kto to ale povie, hrozí mu...

Francúzske médiá i politici zamlčiavajú, že čoraz častejšie prepukajúce ťažké nepokoje vo Francúzsku sú riadené radikálnym islamom. Kto to verejne vysloví, ten musí počítať s okamžitým trestným oznámením, ktoré na neho podá Centrum proti islamofóbii (CCIF). Za centrom stojí Moslimské bratstvo Francúzska. Uviedol to liberálno-konzervatívny magazín TYCHIS.

Ve Francií vypálili kostel a zanechali islámský nápis Alláhu akbar …

Ve Francii vypálili kostel Saint-Pierre du Matroi v městě Orleans.

Imám kázal v Dánsku: Muslimové musí dobýt Evropu a zničit Izrael + VIDEO

Imam Mundhir Abdallah z mešity Masjid Al-Faruq v Kodani požaduje nové islámské dobytí Al-Andalu (Pyrenejského poloostrova –pozn.red.), Balkánu a Říma, aby splnil slib Proroka Muhammada.

Francúzsko rozdelia na 2 časti: V jednej bude demokracia a v druhej islam a...

Vo Francúzsku je čoraz viac Francúzov moslimskej viery a čoraz viac moslimov, ktorí trvale v krajine žijú. Moslimov každý rok razantne pribúda. A ich podiel na počte obyvateľov Francúzska sa percentuálne neustále zväčšuje.

Itálie: Kříž lepší půlměsíce

Zatímco na sobotní svátek 1030-letého výročí pokřesťanštění Ruski prezident Putin prohlásil, že křesťanství je základem ruské státnosti, evropské země se potýkají s pokračujícím multikulturním poislámšťováním.

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com