Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.

Malou Němku ve škole bijí muslimové. Učitelka: “Ať nosí šátek a neříká, že je...

Portál Bild zveřejnil příběh matky dívky z dominantně neněmeckého města v Německu, Frankfurtu nad Mohanem, která byla ve škole šikana svými muslimskými spolužačkami do takové míry, že se bála chodit do školy.

Islámské sdružení chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu

Islámské sdružení, které dříve mělo špatné názory pro genderový apartheid a extrémní názory na karikatury Muhammada, chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu. Městská rada pod vedením umírněných dává palec nahoru. Novinky Dnešní recenze ukazují, že salafista Anas Khalifa byl dříve pozván jako lektor do mešity.
Islámský učitel

„Islám“ není v krizi, liberalismus ano

Minulý měsíc francouzský prezident Emmanuel Macron v projevu k národu prohlásil, že „islám je náboženství, které je dnes v krizi po celém světě“.

Muslimové koupili Lázně Bělohrad a.s. Čeká Podkrkonoší podobný osud, jako Teplice?

Podle výpisu z Justice.cz v únoru 2016 byli zaevidováni, jako představitelé, Lázni Bělohrad a.s. miliardáři z vládnouci rodiny šejku z Bahrajnu.

Islamizace České republiky tiše postupuje. Existují zde tajné muslimské modlitebny, které navštěvují i lidí...

Islamizace České republiky tiše postupuje. Existují zde tajné muslimské modlitebny, které navštěvují i lidí mající vazby i na džihádistu Sámera Shehadeha odsouzeného za podporu terorismu. Policie vnímá tyto modlitebny jako riziko. Jednu takovou neoficiální islámskou modlitebnou, kam se muslimové pravidelně sjíždějí, je nenápadný dům v malé obci Tuchoměřice severozápadně od Prahy.

Svobodnenoviny.eu: Syrský stážista sexuálně obtěžoval dvě čtyřleté děti v německé mateřské škole

Pětatřicetiletý syrský internista podle německé policie sexuálně obtěžoval dvě čtyřleté děti – jedno, když si dávala odpoledního šlofíka – ve školce ve městě Neubrandenburg v německém státě Mecklenburg-Vorpommern. Pětatřicetiletý muž byl obviněn ze sexuálního zneužívání dětí.

Srbové zbourali mešitu den před začátkem Ramadánu. Neměla prý stavební povolení

Srbské úřady navzdory protestu muslimů dnes zbouraly mešitu na okraji Bělehradu. Učinily tak jeden den před začátkem muslimského postního měsíce ramadánu.

Bezpečnostní analytik: Je jen otázka času, kdy muslimští teroristé zaútočí v Čechách a na...

Brutalita, organizovanost a masivnost teroristického útoku ve Vídni, stejně jako faktické selhání rakouských informačních služeb svědčí o jediném.: Žádná evropská země si v tento okamžik už nemůže být jistá před podobnými útoky a je jen otázkou času, kdy se s něčím podobným seznámíme i my, dosud bohorovně klidní obyvatelé "sedmé nejbezpečnější země světa".

Kanadské právo proti náboženským symbolům je zpochybňováno muslimskými skupinami

V pondělí se soud v provincii Québec věnuje významnému případu, kdy Národní rada kanadských muslimů spolu s Kanadskou asociací občanských svobod a muslimkou Ichrak Nourel Hak napadli zákon proti náboženským symbolům.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com