Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Erdogan

Turecko: Islam je nadradený kresťanstvu. Dialóg medzi náboženstvami je neprijateľný

Nebolo to tak dávno, keď turecký prezident Erdogan vyhlásil, že neexistuje žiadny umiernený islam. Vládou financované riaditeľstvo pre náboženské záležitosti zašlo ešte ďalej a vydalo dokument, v ktorom sa píše, že Islam je nadradený kresťanstvu a iným náboženstvám. Podľa tohto dokumentu je dokonca neprijateľný aj dialóg medzi islamom a ostatnými náboženstvami.

Tip od čtenáře: Šiřte a sdílejte! Toto poselství je silné, lidské, emotivní a přesvědčivé....

Naštvaná mladá žena má dost toho pokrytectví západní společnosti. Má dost ignorování faktů a proto natočila emotivní video. Emotivní, ale plné nevyratitelných faktů.

Vyděsí radikální islám Západ až k paralýze?

Uprchlická politika německé kancléřky Angely Merkelové nebyla veledílem humanitární politiky; ale byla diktována strachem z televizních záběrů šířících se do celého světa.

Dánska strana, ktorá chce vyhostiť „moslimských sociálnych migrantov“, rýchlo rastie

Nová dánska pravicová strana, ktorá vyzýva Dánsku ľudovú stranu na tvrdšiu prisťahovaleckú politiku, napreduje. Podľa nedávneho prieskumu získala nová pravica, ako sa volá, podľa správy Jutland 4,6 percenta hlasov.

Největší bazén v největší muslimské komunitě v Rusku zakázal vstup muslimským ženám do bazénu

Aktivisté se zlobili, když plavecký bazén zakázal muslimským ženám vstup, ale sportovní centrum tvrdí, že rozhodnutí bylo založeno na finančních důvodech a nikoli náboženských.

Salafistické školy provozované mešity indoktrinují děti radikálním islámským světonázorem

Společné vyšetřování Nieuwsuura a novin NRC ukázalo, že děti, které navštěvují muslimské školy muslimských muslimů po celém Nizozemsku, se učí vážit zákony šaríje nad nizozemským právem.

Muslimské ženy mluví o sexuálním zneužívání šejků

„První diskuse a já se už třesu,“ tweetovala Sidrah Ahmad-Chan, badatelka z Toronta, která studovala násilí na základě pohlaví a islámofobii. „Ve naší komunitě vlastně vedeme rozhovory o duchovním zneužívání a sexuálním zneužívání,“ pokračovala.

Děsivé video z německého Hamburgu. Muslimové pořádají veřejnou manifestaci své nadřazenosti nad Němci

Podařilo se nám již zjistit od kolegů z Německa, že toto video je z počátku roku 2020 a jde o Hamburg. Muslimové se tam sešli nedaleko mešity, v které plánovali atentátníci z islámské teroristické organizace al Kaida útoky na USA, a demonstrující muslimové začali skandovat pokřik Alláh je největší a dávali najevo svou nadřazenost na nevěřícími německými psy.

Politický islám a právo šaría by měly být v Evropě zakázány

Pojďme se podívat... na ten paralelní právní řád, který se v EU postupně plíživě etabluje... "Vznik těchto enkláv, posilovaný elitami prosazovanou politikou multikulturalismu i politikou skupinové identity s dekonstrukcí západního odkazu, přispěl k rozpolcení západních evropských národů a oslabil celkový smysl pro vzájemnou odpovědnost za své spoluobčany." – Andrew Michta v American Interest z 6. června 2017.

Video: Alláhu akbar! Muslimové dávají najevo, že Německo je jejich

Muslimové veřejně demonstrují v Německu a řvou Alláhu akbar! Alláh je největší! Zkuste jít takto do muslimské země volat, že Mohamed je lhář nebo, že Alláh neexistuje.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com