Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Popírače evoluce Adnana Oktara zatkli. Má na svém kontě mučení i únos dětí

Turecká policie ve středu zatkla vůdce kultu islámských kreacionistů Adnana Oktara.

Islamismus sílí: Muslimské bratrstvo sedí s Merkelovou už u jednoho stolu

Falešný izraelský novinář Zvi Yehezkeli, známý a slavný v Izraeli, aby získal zajímavé zprávy, tak mění svou identitu. Se změněnou identitou se dostává do arabského světa, který mu tak poskytuje hluboký pohled na muslimský svět.

Ruskí islamisti v Sýrii eliminovaní

K bojovej elite protiasadovských síl patria ruskí sunnitskí islamisti, ktorí odišli bojovať do “svätej vojny”, proti Asadovi. Je všeobecne známe, že aktivity voči Asadovi fincovali okrem iného USA a Izrael.

Profesor Tomský: Západní elita podporuje výměnu Evropanů za imigranty. Na Západě budou islamizované státy

„Summit nic nevyřešil a sliby na zastavení migrace jsou mlhavé, ne-li liché… Nezapomínejme, že západní politická elita, především Brusel a Europarlament, považují výměnu evropského obyvatelstva za migranty za žádoucí, a když jsou pod tlakem (dnes Itálie a Rakouska), tak se přetvařují. Dlouhodobě není jiné východisko než koalice států střední Evropy. Od nás na Západ se budou prostírat islamizované státy,“ říká profesor Alexander Tomský.

Syna vůdce Islámského státu zabili. Potvrdili to teroristé

V syrském městě Homs, které leží asi 160 kilometrů severně od Damašku, byl zřejmě zabit syn abú Bakra Bagdádího, vůdce teroristické organizace Islámský stát. Teroristická organizace o tom informovala na svém propagandistickém kanálu.
Erdogan

Turecko: Islam je nadradený kresťanstvu. Dialóg medzi náboženstvami je neprijateľný

Nebolo to tak dávno, keď turecký prezident Erdogan vyhlásil, že neexistuje žiadny umiernený islam. Vládou financované riaditeľstvo pre náboženské záležitosti zašlo ešte ďalej a vydalo dokument, v ktorom sa píše, že Islam je nadradený kresťanstvu a iným náboženstvám. Podľa tohto dokumentu je dokonca neprijateľný aj dialóg medzi islamom a ostatnými náboženstvami.

Šokující video ze školky v Gaze: palestinské děti trénují přepad budovy, zajetí rukojmích… +...

Děti v předškolním věku a maskovaných uniformách s atrapami zbraní zaútočily na budovu, kde sehrály vraždu izraelského vojáka a únos civilisty, kterými byly rovněž děti.

Dvojice islamistů zabila čtrnáctiletou holčičku v Německu

Německá policie pátrá po vrahu čtrnáctileté dívky, hlavním podezřelým je dvacetiletý Iráčan. Předseda SPD Tomio Okamura je rozzuřen a připomíná, že jeho strana je jediná, která prosazuje nulovou toleranci k migrantům.

Katolické děti na rakouské základce se musely učit islámské písně

Na základní škole v rakouském Linci se musí katolické děti naučit a recitovat islámské písně v rámci islámského měsíce Ramadan. Děti byly nuceny k účasti a byly by potrestány, kdyby odmítly.

Špionážní aféra obřích rozměrů: Mezi Německem a Rakouskem to pořádně jiskří

Rakouský prezident Alexander Van der Bellen se opravdu hodně zlobí. Zlobí se na Německo. Vyšlo totiž najevo, že agenti německé tajné služby Bundesnachrichtendienst (BND) strkali prsty tam, kam neměli. S pomocí Američanů.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com