Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Učitel v Malmö svědčí: „Děti se o Švédech učí jako o nevěrných psů již...

Společenské zprávy hovořily s učitelem, který po mnoho let pracoval ve školách v oblasti Malmö.
Islámský učitel

Německý ministr vnitra navrhuje zavést muslimské státní svátky

Německý ministr vnitra Thomas de Maizière, člen Křesťanskodemokratické unie kancléřky Angely Merkelové, navrhuje zavést v zemi muslimské státní svátky. Podle něj by se významné dny islámu nimi mohly stát v oblastech Německa obývaných větším počtem muslimů.

Česká poslankyně přirovnala muslimů k invazivním rostlinám a zvířatům

Česká policie vyšetřuje poslankyni za SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříková pro její výroky o migrantech. Politička v lednu na svém profilu na sociální síti přirovnala migrantů k invazivním druhům rostlin a zvířat, kterým by měl být zakázán vstup do Evropské unie.

Co asi netušíte: Prorok Mohamed byl nejcharakternější a nejmorálnější nadčlověk, islám je nejmírumilovnější, jelikož...

Když jsem se poprvé setkal s výše uvedenými žvásty, našel jsem za nimi jméno Hakim Amdouni, jenž se podobně vyjadřoval na velmi zvláštním videu. Napřed jsem měl za to, že jde o jednu ze srandiček českých recesistů, než jsem Hakima zaznamenal mezi hosty pořadu ČT "Máte slovo". Je to člen pražské muslimské obce – Tunisan žijící 22 let v ČR, pracující jako programátor hříšného softwaru pro ještě hříšnější Koránu odporující velké podniky a banky.

Muslimky získávají bezplatné vzdělání řidičů v arabštině za 36 000 Euro, ale domovy důchodců...

Daňoví poplatníci jsou nuceni vzít na vědomí, že nově příchozí ženy do Smalandu získají bezplatné vzdělání řidičů v arabštině. Současně se, ale uzavírají domovy pro seniory.

Korán je i licencí k zabíjení

Písmo seslané Proroku Mohammedovi obsahuje mnoho výroků, která lze vysvětlovat dvojím způsobem. Jedno je však jisté. Jeho víra musí zvítězit. V případě nutnosti i s pomocí brutálního násilí.

Portál Aljazeera: Maličká muslimská komunita v České republice podléhá nenávisti

Když procházel idylickými ulicemi Prahy, jen pár bloků od známého Václavského náměstí, 38letý Raed Shaikh, rodák z Palestinců, se zastavil, aby poukazoval na halalský obchod s potravinami a na hrstku dalších muslimských obyvatel ve městě.

Toto plánují muslimové v Evropě: “Vy evropané jste si vytvořili takovou ubohou a zkaženou...

Toto plánují muslimové v Evropě: "Vy evropané jste si vytvořili takovou ubohou a zkaženou kulturu, že nemáte šanci přežít."

Odmítáme pronikání a šíření islámské ideologie v naší republice!

MF Dnes zveřejnila minulý týden informaci, že v České republice existují tajné muslimské modlitebny, které navštěvují i lidé napojení na džihádistu Sámera Shehadeha odsouzeného za podporu terorismu.

Konec sporu o hidžáb ve škole. Dívka žalobu stáhla kvůli nenávistným útokům

Muslimka, které pražská střední zdravotní škola v roce 2013 nedovolila nosit při vyučování šátek, vzala zpět svou žalobu. Loni v prosinci přitom uspěla u Nejvyššího soudu. Důvodem stažení žaloby jsou podle Deníku N neustálé nenávistné útoky. Škola podle ředitelky Ivanky Kohoutové ale se zpětvzetím žaloby nesouhlasí.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com