Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Reinach, Švýcarsko: Největší mešita v Aargau bude postavena z kuvajtských peněz prostřednictvím albánské organizace....

V Reinachu byla zahájena výstavba největší mešity v Aargau. Islamistka Saïda Keller-Messahli kritizuje skutečnost, že peníze pocházejí z Kuvajtu skrytým způsobem.

Malá muslimská komunita v České republice podléhá nenávisti

Kráčeli jsme idylickými pražskými ulicemi, jen pár bloků od slavného Václavského náměstí, když se zastavil 38letý palestinský rodák Raed Shaikh, aby upozornil na halal obchod s potravinami, na který on a hrstka dalších muslimských obyvatel ve městě často chodí.

František nerozumí islámu

"Je papež katolík?" bývala pointa. Nyní se někdy skoro musíte divit. Samozřejmě tím nenaznačuji, že papež František je tajný odpadlík nebo zednářský agent. Jenom to vypadá, že je nespokojený s určitými církevními naukami.

Jordánský poslanec: Alláh stvořil Araby jako pány světa!

Jordánský poslanec Mohammad Nouh Qudah si je jistý, že Alláh stvořil geneticky preferované Araby jako světové vládce, zatímco ostatní musí pro ně pracovat. To není rasismus, ale skutečnost.

Češky, které žily s muslimem: Mlátil mě i dítě. Žena pro ně nic neznamená....

Jaký je život po boku muže muslima? ParlamentníListy.cz mluvily se dvěma ženami z jižních Čech, které v takovém svazku žily. Nyní obě varují před tím, že do Evropy proudí velké davy muslimů. Jedna zažila od svého manžela psychický i fyzický teror, kterému nebyla ušetřena ani jejich maličká dcera. Druhá takové peklo naštěstí neprožila. I ona ale říká naprosto na rovinu a doslova: „Geny nevyčůráš.“

Kamenování? Penis musí vstoupit do vaginy ze dvou třetin. A musí to vidět čtyři...

ROZHOVOR Muslimové v Česku čelí diskriminaci, většinová společnost vnímá Islám velmi negativně, míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz muslimský konvertita a učenec s moravskými kořeny Milan Váhala. Terorismus a násilí ze strany islámských radikálů, ke kterému v posledních letech dochází v Evropě, Váhala odmítá s tím, že teroristé jsou podle islámu „velcí hříšníci a zločinci, kteří pošpiňují čest a pověst mírumilovných muslimů“. Váhala hovoří dle jeho slov na základě dlouholetého studia islámu. Co se týče práva šaría, hovoří poměrně překvapivě v tom smyslu, že je dle jeho názoru v podmínkách evropských zemí toto právo neaplikovatelné. A trest kamenování za nevěru? Podle Váhaly a jeho manželky se uděloval historicky jen ojediněle. Podmínkou pro jeho udělení je totiž to, že by přímo coitus museli vidět čtyři důvěryhodní svědci a penis by musel být „zasunut“ ze dvou třetin. Váhalovi tak vyvrací mystifikace o tom, že se za nevěru v Islámu kamenuje běžně.

Muslimská imigrace „destabilizuje“ Dánsko, bývalá dánska ministřyně pro imigraci

Bývalá dánská ministřyně pro imigraci varovala země, které nejsou západní, že islámští migranti „destabilizují“ zemi prostřednictvím zločinu, kulturní transformace, zneužívání dobrých životních podmínek a nesčetných dalších problémů.

Další muslimská kaverna pekla se otevírá ve Finsku: Bílé děti a ženy znásilňováním “trestány”....

DAVID BROWN popisuje nedávné události z Finska, které je další zemí, jež si svojí otevřeností imigraci pod sebou podřezává větev

V Nemecku navštevuje hodiny islamu 55-tisíc žiakov

V nemeckých školách navštevuje výučbu islamu približne 55-tisíc žiakov. Vyplýva to z ankety na ministerstvách kultúry všetkých 16 spolkových krajín. Pred dvoma rokmi pritom poskytoval vzdelávací systém hodiny islamu 42-tisíc deťom a mladistvým.
Islámský stát

Čínská metropole nařídila restauracím odstranit muslimské symboly

Úřady v čínské metropoli nařídili halál restauracím a stánkem s občerstvením, aby ze svých tabulí odstranili arabské písmo a znaky spojené s islámem. Jde o součást rozšiřujících se aktivit zaměřených na "počínštění" muslimského obyvatelstva země, informovala ve středu agentura Reuters.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com