Tagy Islámský stát

štítek: Islámský stát

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.

Muslimští migranti mění tvář vymírajícího ruského venkova

Ruský venkov, který po rozpadu Sovětského svazu postihla nezaměstnanost a hospodářský úpadek, se stále vylidňuje. V některých regionech se nicméně do vesnic stěhují lidé ze středoasijských republik.

Italští pravičáci vydražili kostel: Koupili ho muslimové, stane se z něj mešita!

Stoupenců italské pravice pobouřil plán na přeměnu bývalého katolického kostela na muslimskou mešitu. Informovala o tom v pátek agentura AP.

Muslimský duchovní popisuje, proč jsou muslimové líní a blbí + VIDEO

Muslimský duchovní popisuje, proč jsou muslimové líní a blbí

Muslimové budou za 15 let tvořit třetinu obyvatel Ruska, tvrdí velký muftí. Pravoslavná církev...

Za 15 let bude téměř třetina ruské populace vyznávat islám, předpověděl velký muftí Ruska s odvoláním na demografické trendy. „Podle prognóz odborníků, o jejichž kompetenci nepochybuji, během půldruhé dekády budou 30 procent obyvatelstva Ruska představovat muslimové,“ prohlásil předseda rady muslimských duchovních Ravil Gajnutdin na konferenci, uspořádané ve Státní dumě, dolní komoře ruského parlamentu.

Exministr vnitra Seehofer. Muslimové k Německu patří

O tom, že muslimové do Německa patří, je přesvědčen spolkový ministr vnitra Horst Seehofer. Řekl to ve středu v Berlíně na začátku jednání zástupců německé vlády s představiteli místních muslimů. V minulosti přitom hovořil o tom, že k zemi islám nepatří.

Německo chce zavést daň na mešity, platit ji budou věřící muslimové

Němečtí zákonodárci uvažují o zavedení daně na mešity, která by byla povinná pro německé muslimy. Podobnou náboženskou daň tradičně platí němečtí křesťané i židé. Cílem nového opatření je zbavit místní mešity finanční závislosti na zahraničních dárcích, kteří se je poté snaží ovlivňovat. Myšlenku podpořili také progresivní muslimští lídři.
Merkelová

Merkelová přišla se skvělým plánem proti narůstajícímu vlivu islámu! Zpívejme…

Německá kancléřka Angela Merkelová na sjezdu její strany CDU ve Wittenburgu (Meklenbursko-Přední Pomořansko) prohlásila, že lékem na obavy z islámu je zpívání koled.

Francie: Dělají si co chtějí, zákaz nezákaz. Muslimky se koupaly v zakázaných burkinách a...

Řada francouzských bazénů zakázala nosit muslimské plavky burkini. Muslimské ženy se však vůči tomu postavily a ve městě Grenoble se v bazénu i přes zákaz vykoupaly. Návštěvníci je v tom podporovaly, naopak protimigrační strany se vůči tomu postavily.

Německý „expert“ tvrdí, že spory o burkini a konflikty na koupalištích jsou znakem živoucí...

Jak sdělila agentura DPA, v Německu se debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích kvůli častým násilným incidentům. Ve hře je i zavedení zvláštní policejní ochrany. V současnosti na bezpečnost na některých německých koupalištích a plovárnách dohlížejí soukromé firmy.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com