Tagy Islám

štítek: Islám

Muslimové si podmaňují českou justici; v našich školách mají sedět jejich ženy v hidžábech

Český justiční cirkus předvedl další parádní číslo. Vybíráme z verdiktu brněnského Nejvyššího soudu, který se zastal mladé Somálky, jež chtěla navštěvovat pražskou střední zdravotní školu v hidžábu na hlavě: „Zákaz muslimského šátku při teoretické výuce neměl žádný legitimní cíl.“ – „Za podmínek daných naším právním řádem by i tyto osobní a nikoho neohrožující projevy náboženského přesvědčení měly být většinovou společností tolerovány, a to zvláště v oblasti vzdělávání, jehož úkolem je mimo jiné i vést studenty k úctě a respektu k právům druhých a názorové snášenlivosti.“

Evropská zpráva o islamofobii: Češi prý nemají dostatek soucitu

Společnost se radikalizuje proti muslimům a politici tyto nálady ve společnosti ještě posilují. Tak hodnotí situaci v České republice aktuální „Evropská zpráva o islamofobii“, kterou údajně s podporou EU vydala nadace SETA, blízká tureckému prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganovi. Autoři dokonce v případě Česka spekulují o státem řízené islamofobii.

Na Slovensku mešity takmer nenájdeme. Dôvodov je viacero

Nájsť na mape Slovenska moslimskú mešitu je ako hľadať ihlu v kope sena. Zatiaľ čo moslimská komunita tvrdí, že mešitu nemá, pravda je kdesi inde. Hoci neoficiálnu. V Bratislavskom Lamači sa pred rokom objavila...

Velká Británie: Radikální muslimové jsou vítáni, pronásledovaní křesťané vítáni nejsou

Zamítnutím žádosti o azyl muže, který konvertoval od islámu ke křesťanství a jeho vynuceným návratem zpět do Íránu, ho britská vláda účinně odsuzuje k smrti.

Desatero ke strachu z islámu teologa Tomáše Halíka

Inspirován zářijovým projevem papeže Františka před oběma komorami amerického Kongresu napsal držitel Templetonovy ceny, teolog a religionista Tomáš Halík pro LN esej jako příspěvek do aktuální české debaty o islámu a lidech, kteří v Evropě hledají azyl před válečným běsněním a terorem náboženských fanatiků. Svému textu vtiskl podobu „desatera argumentů“, kterým chce přispět ke klidnější a věcnější diskusi.
Viktor Orbán

Islám je z jiného světa a v naší zemi ho nechceme, prohlásil Orbán

Islám do Evropy nepatří, je to systém pravidel jiného světa a my je v naší zemi nechceme. Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhovoru pro německý magazín Focus ostře odsoudil snahy o integraci muslimských migrantů v Evropě. Ještě v červnu přitom arabským bankéřům tvrdil, že Maďarsko je islámu otevřené.

Schueftan: Arabové jsou nebezpeční, nepouštějte je sem, čím víc jich zachráníte, tím víc jich...

Čím víc lidí přijmete, tím víc jich bude chtít přijít, ve světě jsou stovky milionů lidí, kteří potřebují pomoc. Arabové jako kolektiv jsou nebezpeční, nepouštěl bych je dovnitř, nebo se jednou probudíte a už nebude žádná Evropa, říká izraelský bezpečnostní expert Dan Schueftan.

Německo: Takto se modlili muslimové na náměstí v Herne. Ztrácí Německo svou tvář? ...

Video, které bylo zveřejněno v úterý, vyvolalo mezi některými lidmi silné reakce.

Taxikář mě odmítl, že se prý odpálím, to se děje denně, útočí na nás,...

Máme právo na identitu, křesťanské Desatero by mi ale v ústavě nevadilo, říká předseda ústředí muslimských obcí Alrawi. Islámský stát je podle něj antiislámský a vystavuje muslimy dalšímu tlaku, Alrawi prý přitom přemýšlí o strategii prevence proti radikalizaci mladých muslimů.

O muslimské sexualitě vypráví Češka, která si ji prožila. A vypráví podrobně

Co říká na nedávné útoky na ženy v Rakousku, Německu a dalších zemích, prozradila ParlamentnímListům.cz exmuslimka Pavlína Bitarová. Něco takového se prý dalo čekat a je podle ní nutné nedávat najevo svou slabost, jinak se podobné útoky budou opakovat. Promluvila také o sexuální frustraci některých muslimů i o tom, jaký je manželský sex v některých těchto rodinách.

Oblíbené články

Lovec UFO tvrdí, že fotografie NASA na Marzu ukazují zbytky „starodávného...

Expert na mimozemské lovy věří, že spatřil starodávný proudový motor ležící na povrchu Marsu. Říká, že je to důkaz, že Marťané existovali a měli technologii mnohem lepší než naše vlastní.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com