Tagy Islám

štítek: Islám

Ylva Johanssonová: Islám není pro Evropu hrozbou. Není třeba před ním zatvárat hranice

Navzdory několika teroristickým útokům muslimských extremistů za poslední měsíc - náboženství není hrozbou, myslí si evropská komisařka pro migraci Ylva Johanssonová. Věří také, že uzavřené hranice pro migranty by nezvýšily bezpečnost.

Rozhovor: Islám bude válčit, dokud nedostane Evropu

Nedávné teroristické útoky pohledem bývalého muslima, který se přestěhoval do České republiky a stal se z něho křesťan.

Erdogan předpověděl konec Evropy

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan uvedl, že Evropa „připravuje svůj konec“ tím, že „otevře frontu proti muslimům“. Uvedl to ve svém projevu ve městě Kayseri.

Syřan útočil nožem v Drážďanech. Zabil jednu osobu. Útok je pravděpodobně motivován islamistickým extremismem

Německá policie uvedla, že před dvěma týdny v Drážďanech zatkla žadatele o azyl, který byl podezřelý ze zabití jedné osoby a další zranění. Státní zástupci nyní považují smrtící bodnutí za možný teroristický útok.

Slovenka, ktorá sa preslávila pomočením a zapálením koránu, sa vyhrážala prezidentke Čaputovej + VIDEO

Slovenská Národná kriminálna agentúra (NAKA) vo štvrtok zatkla mladú Slovenku Sheilu, ktorá vzbudila pozornosť verejnosti svojím kontroverným videom, kedy pomočila korán a následne ho zapálila. Tento krát sa dopustila ďalšieho obrovského prešľapu. Vo zverejnenom videu sa vyhráža prezidentke SR Zuzane Čaputovej.

Šokující zpověď české muslimky: Islám v Česku? Domácí násilí a mnohoženství!

Jaký je islám v Česku? Bití, ponižování, mnohoženství. Alespoň tak popisuje svou děsivou zkušenost Pavlína Bitarová (35) z Českých Budějovic, která k němu konvertovala. Za muslima byla dokonce provdaná. Nejhorší životní zkušenost ji ale brzy obrátila proti této víře.

Arabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje! Vystěhování z vlasti?...

DMITRIJ BAVYRIN se pozastavuje nad levicovým politickým zaměřením zástupců arabské komunity ve Švédsku a zamýšlí se, nakolik to koresponduje s extrémistickými požadavky fanatických muslimů

Mohl by politický islám v EU zvítězit?

Mohl. Protože proti němu nikdo, vyjma Rakouska, nic nepodniká. „Politický islám nemá v Rakousku místo,“ oznámil kancléř Kurz již v roce 2018

Integrace islamizace nebo islamizace integrace?

Je stále očividnější, že imigranti z muslimských zemí se samovolně neintegrují. A naopak dochází k řízené islamizaci integrace.

Jesse Hughes, fontman kapely Eagles of Death Metal: Moslimovia vedia, že naše deti sú...

Frontman kapely Eagles of Death Metal, počas ktorej koncertu v parížskom klube Bataclan sa odohral teroristický útok, vyvolal vo Francúzsku polemiku svojimi vyjadreniami na adresu moslimov.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com