Tagy Islám

štítek: Islám

Brněnské divadlo statečně uráží Čechy, ale troufne si zahrát i hru urážející islám?

"Nesmíme být naivní. Cíle islámských fundamentalistů nejsou náboženské, ale politické. Když se snaží něco nebo někoho umlčet, nedělají to z neznalosti nebo nevzdělanosti, ale s plným vědomím. Smyslem jejich virválů je vymezit si teritorium, označkovat ho a ovládnout."

Ve Francii je informování o zvěrstvech Islámského státu považováno za “podněcování k terorismu”. Takovou...

Dokonce i předtím, než tyto právní předpisy začaly platit v celé EU, se podobná "protiteroristická legislativa" používala například ve Francii jako politický nástroj proti politickým oponentům a k omezení nežádoucích svobodných projevů.

Mladý pár sluníčkářů chtěl dokázat, že všichni lidé jsou dobří. A pak je zabili...

Mladý americký pár bol zabitý v rámci teroristického útoku, ku ktorému sa prihlásil Islamský štát minulý mesiac. Mladí Američania sa rozhodli zanechať nudný život, zdolať celý svet na bicykloch a dokázať, že ľudia na celom svete sú len dobrí. Ukázalo sa ale, že to nie je celkom pravda. Informuje Pluralist.com.

Muslimové a imigranti ve skutečnosti trpí rasismem a jsou obětí utlačování ze strany původních...

Francie: Ideologie viktimizace muslimů napsal Yves Mamou Překlad původního textu: France: The Ideology of Islamic Victimization

Exkluzivně: Kandidát na senátora za KDU-ČSL zachránil českou pobočku islámských extremistů před zrušením

„Podle mne je zde riziko, že pokud zvítězí Daniel Herman a stane se senátorem parlamentu České republik, tak znovu bud provádět svou podivnou politiku, která je založena na podpoře islámských extremistů. Vzhledem k angažovanosti europoslance za KDU-ČSL Svobody v podpoře syrských povstalců i za cenu likvidace syrských křesťanů (kteří ve většině podporuji vládu prezidenta Asada), či z aktivit exposlance za KDU-ČSL Gabala na podporu neomarxistů z neziskovek věnujících se podpoře migrace do Evropy, tak mám obavu z budoucnosti,“ říká exmuslim Lukáš Lhoťan.

Z toho vám půjde mráz po zádech. Takto dnes vypadá islámská Británie. Přesvědčte se...

Z toho vám půjde mráz po zádech. Takto dnes vypadá islámská Británie. Přesvědčte se na vlastní oči

Multikulturní svazačka Romancová vyhrožuje odpůrcům migrace a islámu likvidaci ….

Ingrid Romancová, věrna to neobolševicka soudružka, vyhlásila: "Jestli vás někdo kyberšikanuje kvůli uprchlíkům a kvůli islámu, určitě se obraťte na mě.

Politická strana Moravané: Člověk nakažený islámem je nebezpečnější, než pes nakažený vzteklinou

Petr Michek, kandidát strany Moravané do senátu: Člověk nakažený islámem je nebezpečnější, než pes nakažený vzteklinou. Proto jsem pro uzákonění zákazu propagace islámské ideologie v České republice, neboť islám je ve své podstatě rasistickou ideologií, která se skrývá za náboženstvím, neboť propaguje nerovnost žen a smrt pro jinověrce!!!

Tak tohle by se v dnešní Evropské unii už nestalo. Podívejte se, jak se...

Egyptský prezident se uměl požadavkům islamistů vysmát

ROZHOVOR S EXMUSLIMKOU PAVLÍNOU BITAROVOU O ISLÁMU.

https://www.youtube.com/watch?v=hCp1MyOSeDwhttps://www.youtube.com/watch?v=zRDXHhDfzRc(eurabia.cz, foto: Youtube, video: Youtube)

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com