Tagy Islám

štítek: Islám

Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

Svobodnenoviny.eu: Děti ve Philadelphské muslimské společnosti říkají, že budou „sekat hlavy“ pro Alláha +...

„Nejedná se o izolované incidenty, děje se to v hlavních centrech země – včetně Pensylvánie.“

Multikulturní švédské město se stává peklem na Zemi: Dívka a dvě ženy vyprávějí své...

Staffanstorp je malé městečko ve švédském Skåne. Po několika násilných incidentech se obyvatelé města, zejména ženy, cítí nejistě, zpravodajství Fria Tiderová hlásí.
Islámský atentátník

Dobré ráno Francie: 61 procent říká, že „islám je neslučitelný s francouzskými hodnotami a...

Nový průzkum Ifop ukázal, že 61 procent Francouzů nebo dvě třetiny populace si myslí, že islám je jednoduše „neslučitelný s hodnotami francouzské společnosti“.

Nizozemsko: Zatčení údajného velitele syrské islamistické skupiny

Nizozemská policie tento týden zatkla 29-letého syrského údajného bývalého velitele islámské povstalecké skupiny Ahrar al-Šam pro podezření ze spáchání válečných zločinů, uvedla v pátek státní zastupitelství.

Retro: V Jižní Koreji protestují proti muslimské migraci. “Nechceme dopadnout jako Evropa”

Více než půl milion Jihokorejců podepsalo petici proti programu své vlády na podporu uprchlíků. Většina z nich se obává muslimských uprchlíků z Jemenu a jejich ekonomického zneužívání.

Papež František: Islám a křesťanství mají stejné hodnoty

Papež František během své pravidelné týdenní audience řekl davům shromážděným na Svatopetrském náměstí, že i přes rozdíly jsou i islám a křesťanství podobnější, než se na první pohled zdá.

Svobodnenoviny.eu: Nizozemský poslanec varuje, že v islamizované Evropě zmizí právní stát

Nizozemský poslanec Geert Wilders varoval, že západní právní stát „zmizí“, pokud bude islamizace Evropy pokračovat beze změny.

Brněnské divadlo statečně uráží Čechy, ale troufne si zahrát i hru urážející islám?

"Nesmíme být naivní. Cíle islámských fundamentalistů nejsou náboženské, ale politické. Když se snaží něco nebo někoho umlčet, nedělají to z neznalosti nebo nevzdělanosti, ale s plným vědomím. Smyslem jejich virválů je vymezit si teritorium, označkovat ho a ovládnout."
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com