Tagy Islám

štítek: Islám

Dánská škola učila malé děti modlení k Alláhovi a volání ‚Allahu Akbar‘ + VIDEO

Děsivé video z indoktrinace islámem v Dánské škole uniklo na internet. Dánské děti se v něm učí od Afrického muslima, jak se modlit jako správný muslim.

Príde“európsky Trump“? Najväčší súper Macrona! Jeho téma: Islam Zničí Francúzsko

(Dole je: Korona ovláda médiá a hrozné zločiny migrantov si nevšímajú:Strašná vražda nemeckého študenta)../..Pred niekoľkými dňami sa vo Francúzsku už v podstate začal prezidentský volebný boj. V ňom prezentovala Marine Le Pen obšírne svoj volebný program v televíznej konfrontácii s ministrom vnútra Gérardom Darmaninom vo francúzskej verejno-právnej televízii.

Francouzský parlament začíná diskutovat o kontroverzním návrhu zákona, jehož cílem je omezit radikální islám

Francouzští zákonodárci v pondělí diskutovali o návrhu zákona, který doufá, že vykoření radikální islám v zemi. Víry, které úřady udržují, se vkrádají do veřejných služeb, asociací, některých škol a online s cílem podkopávat národní hodnoty.

Islámský vědec říká, že muslimové by měli opustit Západ, aby uprchli před LGBT učením...

Islámský vědec poskytl kontroverzní rozhovor, během kterého tvrdil, že muslimové by měli opustit západ a vrátit se do svých domovských zemí, především aby se jejich děti neučovaly o problémech LGBT.

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny...

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny – muslimové tvrdí, že v těchto čtvrtích platí právo šáría.

Exkluzivní průzkum: Češi muslimy neznají, v rodině ani domě by je nechtěli

Většina Čechů má vůči zdejším muslimům výhrady. Nechtějí je mít ve své blízkosti, zhruba pětina lidí by jim nezaručila takřka žádná práva. Méně se vyznavačů islámu bojí ti, kteří někoho z nich osobně znají. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu agentury Median pro iDNES.cz, kterým startuje seriál Muslimové v Česku.

Hrůza v Řecku: Muslimští migranti již otevřeně přebírají zemi do svých rukou. Blokády silnic,...

Maria Polizoidou přichází s otřesným svědectvím z řeckých měst a ostrovů trpících pod návalem muslimských migrantů, o čemž se z našich médií nedozvíme vůbec nic

Mnozí občané České republiky si příliš neuvědomují blížící se společenskou katastrofu

Mnozí občané České republiky si příliš neuvědomují blížící se společenskou katastrofu. Téma demografického propadu je dnes odsunuto z veřejného života do prostředí odborníků a malé skupinky informovaných občanů. Důvod je víc než prozaický. Jde o velice choulostivé a politicky nepopulární téma.

Přát někomu “Veselé Vánoce” je horší než vražda pro muslima + VIDEO

Muslimové by se měli urazit, když lidé uctívají Ježíše jako boha, a popřát někomu „Veselé Vánoce“ je horší hřích než vražda, řekl během kázání kanadský islámský duchovní.

Ylva Johanssonová: Islám není pro Evropu hrozbou. Není třeba před ním zatvárat hranice

Navzdory několika teroristickým útokům muslimských extremistů za poslední měsíc - náboženství není hrozbou, myslí si evropská komisařka pro migraci Ylva Johanssonová. Věří také, že uzavřené hranice pro migranty by nezvýšily bezpečnost.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com