Tagy Islám

štítek: Islám

Slovensko účinně zakazuje islám v krajině, zakazuje mešity a v České republice se objevují...

Od roku 2016 slovenská legislativa znemožňuje islám se státem uznávaným náboženstvím. Slovensko přijalo opatření, která znesnadňují islámu stát se jedním z oficiálně uznávaných náboženství této země, což z něj činí evropskou zemi s nejpřísnějšími zákony proti islámu v celé Evropě.

Ve Francii “raší islámská republika”

V zemi, která tradičně hájila svobodu projevu, je všudypřítomná autocenzura. "Posledních pět let chodím každý měsíc na policejní stanici, abych podala stížnost na výhrůžky smrtí, nikoli na urážky, ale na výhrůžky smrtí." - Marika Bret, současná redaktorka časopisu Charlie Hebdo, 8. ledna 2020.

Portál Weekly Blitz: Názor na islám mezi Slováky je obecně nepříznivý

Názor na islám mezi Slováky je obecně nepříznivý - od xpremiéra Roberta Fica, který prohlašuje, že islám nemá na Slovensku místo, a po parlament, který zakazuje uznání islamu za oficiální náboženství, k jeho hranicím pouze přijímání křesťanských migrantů, není těžké říct, že Slovensko nemá s muslimy co do činění.

Merkelová: Německo se stává islámskou zemí a Němci si na to budou muset zvykat

Multikulturalismus není problém. Islám je. Upřesnil Thilo Sarrazin minulé pondělí v Londýně v debatě, kterou uspořádali němečtí studenti londýnské vysoké školy ekonomické LSE

Islam Ohrozuje Nás, Nie my islam: 16ročná Francúzka Kritizuje islam. Hrozí jej Smrť

Francúzsko je rozdvojené tým, čo urobila urobila 16ročná žiačka. Vyjadrila sa vo videu, ktoré sa rýchlo šírilo internetom, tvrdo kriticky o islame a Koráne. Použila pri tom aj veľmi drsné slová.
Islám

Pouze křesťanští migranti by mohli zachránit budoucnost Evropy, říká německý expert na teologii. To...

Abychom zachránili identitu Evropy, je za potřebí podle odborníků na systematickou teologii z řad migrantů, kteří přišli jako uprchlíci z konfliktních zón na Blízkém východě, aby našli útočiště v různých evropských zemích, byli identifikováni křesťané.
Zeman

Miloš Zeman v roce 2018: Vzestup muslimů vedl k významnému nárůstu kriminality a násilí...

V rozhovoru pro televizní stanici Praha varoval český prezident Miloš Zeman před nebezpečím imigrace a islámu.

Sdílejte než to smažou: Muslimové zaútočili na transsexuálku, která nosí hidžáb + VIDEO

Video z Berlína ukazuje skupinu muslimských mužů útočících na transsexuála v šatech v reakci na nosení hidžábu.

Švédská doktorka teologie: Islamismus je zlý a je čas změnit náš postoj

Teoložka Ann Heberlein ve švédských novinách Nyheter Idag varuje před nebezpečím islamismu.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com