Tagy Írán

štítek: Írán

Ekonomické sankce jsou v módě: Rusko, Írán, Turecko…

Sankce jsou hitem léta. Washington proti Moskvě oznámil sankce ve čtvrtek, proti Teheránu v úterý, Rijád proti Ottawě v pondělí a Washington opět proti Ankaře.

Írán s Ruskem takhle vypekli Američany a přidávají se i další státy… Radši se...

Írán s Ruskem by mohly začít k obcházení Západních sankcí využívat kryptoměny, ohlásil 17. května ruský zpravodajský portál RBC.

Izrael nebo Írán? Kdo by asi nyní zvítězil?

Na Blízkém východu se dva vojenští giganti – Írán a Izrael - blíží k válce a svět se snaží odhadnout, kdo z nich by v možném konfliktu měl převahu. Autoři článku „Kdo je silnější – Izrael nebo Írán?“ na webu 7days.us porovnali síly dvou zemí a dospěli k nejednoznačnému závěru.

Írán zakázal kryptoměnu

Kryptoměna je typ digitální měny či elektronických peněz, což je novodobý druh měny tedy peněz.

Diplomati Európy a Iránu majú plán na záchranu jadrovej dohody

Európske veľmoci a Teherán sa v utorok na stretnutí v Bruseli zaviazali, že budú spoločne pracovať na záchrane iránskej jadrovej dohody z roku 2015 aj napriek odhodlaniu amerického prezidenta Donalda Trumpa, že ju zničí.

Forbes: USA daly Íránu jasně najevo: Zachrání vás jen bomba!

Po odstoupení Spojených států od jaderné dohody se Írán ocitl bez pákového efektu, a nemůže nijak zabránit zavedení nových sankcí týkajících se íránského obchodu s jinými zeměmi, napsal Jim Crane, komentátor Forbesu.

Irán poprel účasť na útoku proti Izraelu

Izraelské letectvo zaútočilo v reakcii na nočné raketové ostreľovanie na desiatky iránskych objektov v Sýrii a batérie PVO, informovala izraelská Armáda obrany.

Čím více problémů má Írán, tím silnější bude Rusko v regionu

Díky "současným problémům", které způsobilo rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa odstoupit od iránské dohody, bude Rusko na Blízkém východě silnější, zdůraznil korespondent TV Welt Christoph Wanner.

Izraelská armáda otevřela raketová sila, Trump končí dohodu s Íránem

Izraelská armáda kvůli "neobvyklé činnosti íránských sil" v Sýrii je uvedena do bojové pohotovosti. Donald Trump ve stejné době vypovídá jadernou dohodu s Íránem.

Newsweek: Trump sblíží Írán a Rusko, pokud poruší jadernou dohodu!

V příštích dnech může americký prezident obnovit sankce proti Íránu, což ve skutečnosti povede k rozpuštění jaderné dohody s Islámskou republikou, napsal Newsweek.

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com