Tagy Indonésie

štítek: Indonésie

Taková hrůza: VIDEO z Indonésie, kterou znovu smetlo tsunami

V předvánočním čase běží v televizi spousta pohádek, kde si mohou děti a dospělí prohlédnout, jak vypadá peklo. Ale nic z toho, co uvidíte v pohádkách, se ani vzdáleně nepodobá hrůze, jakou v posledních měsících zažívají obyvatelé Indonésie, přesněji řečeno ostrovů Jáva a Sumatra. V posledním čtvrt roce zasáhla Indonésii zemětřesení následovaná vlnami tsunami. Tamní obyvatelé zažívají peklo na zemi.

V Indonésii se třásla zem. Nejméně 14 lidí zemřelo

Nejméně 14 mrtvých a stovky zraněných si vyžádalo zemětřesení o síle 6,4 stupně, které zasáhlo indonéský ostrov Lombok, ležící nedaleko od oblíbené turistické destinace Bali.
Islámský stát

Islámský stát, Indonésie v plamenech a další fakta, o kterých média neinformují

Pravda o Islámském státu nebo rozsáhlé požáry v Indonésii. Několik faktů, o kterých masová média veřejnost tak docela neinformují. O některých těchto faktech Vás média už určitě informovala, některé události však záměrně mezi veřejnost nešířila....

Indonésie hoří. Proč nás to nezajímá?

Požáry zuří po celé pět tisíc kilometrů dlouhé Indonésii. Z mnoha důvodů jde o událost jednoznačně důležitější než cokoliv jiného, co se právě děje. Jak je možné, že se o tom téměř nedovídáme?Často jsem...

Oblíbené články

Putin zotrel reportéra: Základne USA sú po celom svete a my...

Šokujúca odpoveď novinárovi BBC od prezidenta Vladimíra Putina z roku 2015 sa stala na internete hitom. My vám ju prinášame s českými titulkami. Putin hovorí o tom, že americké základne sa nachádzajú na celom svete a ich obviňujú z toho, že sú agresívni.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com