Tagy Imigranti

štítek: Imigranti

Současná invaze ilegálních muslimských imigrantů organizovaná Merkelovou je pro nás mnohem větší hrozbou než...

Blíží se 21. srpen. Letos tomu bude padesát let od invaze naší vlasti vojsky pĕti států Varšavské smlouvy.

Evropa neprošla zkouškou tolerance, rozčilují se uprchlíci

Nehledě na to, že se celkový počet uprchlíků přicházejících do Evropy zmenšil, migrační krize stále trápí celou EU. Nejkřehčím bodem až donedávna byla Itálie, která za rok 2017 přijala zhruba 17 000 uprchlíků. Dnes Itálie odmítá přijímat nové lodě, uprchlíci místo Itálie směrují do Španělska.

Imám kázal v Dánsku: Muslimové musí dobýt Evropu a zničit Izrael + VIDEO

Imam Mundhir Abdallah z mešity Masjid Al-Faruq v Kodani požaduje nové islámské dobytí Al-Andalu (Pyrenejského poloostrova –pozn.red.), Balkánu a Říma, aby splnil slib Proroka Muhammada.

EU oficiálně prohlásila, že jejím cílem je přijmout 50 milionů imigrantů. Evropská unie zradila...

Skvělé vystoupení francouzského europoslance Gillese Lebretona, který na víkendové konferenci SPD výborně vysvětlil, proč budou pro budoucnost Evropy zcela klíčové volby do Evropského parlamentu příští rok v květnu. Gilles Lebreton je členem Front National Marine Le Pen, která je součástí evropské parlamentního vlasteneckého hnutí Evropa národů a svobody (ENF), které je SPD členem

Focus: Němci, co pomáhali uprchlíkům, mají platit desítky tisíc eur

Orgány okresu Minden-Lübbecke na severozápadě Německa vystavily svým občanům účty na desítky tisíc eur za pomoc syrským uprchlíkům, uvedl šokující informaci časopis Focus Online.

Prý u nás žádní imigranti nejsou… Co na tom, že Václavské náměstí, ulice Ve...

Bavorský ministr vnitra se musel splést. V Čechách přece téměř zadní migranti nejsou, že. Aspoň tak to slyšíme z médií už léta. Když tu nejsou, beru to tak, že ani neprojíždějí, natož, aby tu strávili nějaký čas.

Rakouský kancléř v akci: Sedm mešit zavřít, radikální imámy vyhodit ze země

Rakousko uzavře sedm mešit a vypoví ze země několik imámů, kteří jsou financovány ze zahraničí. Řekl to na tiskové konferenci kancléř Sebastian Kurz. Politický islám podle něj nemá v zemi místo. Píší o tom Novinky.cz.

Ministr: Pokud EU nevyřeší imigraci, do 5 let zanikne. Je to jasný jak facka

Na předvčerejší konferenci ministrů EU v Lucemburku ohledně imigrace nastala hodina pravdy. Pohádce o přínosné imigraci je konec.

Neúprosná čísla potvrzují: Imigranti nejsou ekonomicky prospěšní. Všichni normální to vědí, ale zmatení se...

Nová studie Odborné skupiny pro studium ekonomiky veřejného prostoru (ESO) ukazuje, kolik budou imigranti stát švédskou společnost. O studii informovala mj. švédská veřejnoprávní televize SVT.

Švédský premiér: Přestaňte už mluvit o přistěhovalectví!

Švédský předseda vlády Stefan Löfven nalezl řešení krize pro svou stranu: přestane se hovořit o přistěhovalectví.

Oblíbené články

V Juhoafrickej republike zverejnili zoznam bielych farmárov, ktorým má byť vyvlastnená...

Juhoafrická skupina pre menšinové práva AfriForum nedávno prišla so zoznamom bielych poľnohospodárov, ktorých pozemky má Juhoafrická republika (JAR) zaistiť bez náhrady. Vláda však odmietla zverejniť podrobnosti o zozname.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com