Tagy Humor

štítek: humor

Pronajměte barák cizincům! Merkelová vystoupila ve „Slunce, seno“ Zdeňka Trošky + VIDEO

Angela Merkelová obchází rodiny v obci Hoštice, slavné z filmů Zdeňka Trošky, a žádá po lidech, aby u sebe doma ubytovali cizince. Prý jen na léto a za náležitou finanční odměnu. Jak její snaha dopadne? To se dozvíte v recesistickém videu, které se před volbami do europarlamentu šíří internetem.

Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat...

"Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako neschvalování trestného činu, islámská policie pečlivě prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení, uvedl v sobotu na Twitteru ministr vnitra Al-Hamaida. Slova ministra podpořil i Mi-rek Al-Kalda z opoziční Al-TOP 13. „Zastavme tu stoku dobra a falešné humanity dřív, než se v ní utopíme,“ napsal na svém Twitteru Al-Kalda, který je známý jako velký odpůrce alkoholu a pokrytectví.

Česko zasáhne silní vítr, varovali meteorologové

Oznamuje nám s obzvláštním ohledem na český pravopis a gramatiku na svých Novinkách přímo v titulku seznam.cz, a první co člověka po jeho přečtení napadne je, jak věrně se úroveň pravopisu těchto seznamových Novinek rýmuje s jejich obsahovou či morální úrovní.

Víkendové čtení: Dráček

V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo – nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký výhled na ubíhající, takřka jarní krajinu.

Islám je mírumilovný. Zde máte jasné důkazy (humor)

Nabízíme čtenářům fotografie z pokojné demonstrace muslimské komunity, které nebyly zveřejněny v médiích hlavního proudu.

Mr. Bean zpívá hymnu Evropské unie. To se po… smíchy

Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium! Wir betreten feuertrunken, Himmlische, Dein Heiligtum.

Tak tenhle nový Mr. Bean vás totálně rozseká…

Mr. Bean returns in a sketch for Comic Relief to celebrate his 25th anniversary.

Donald Trump si takhle velmi ošklivě udělal legraci z Ivana Bartoše a Pirátů… +...

Donald Trump zesměšňuje velikost bicepsu aktivistů z Antify a vzkazuje: "Mají kliku, že jsme mírumilovní."

Europoslankyně Šojdrová přišla s další bombou. To už je fakt na blázinec (humor)

Hlas se dojetím zadrhává, oko zaslzí a srdíčko každého slušného občana naší vlasti se tetelí blahem při pohledu na další neuvěřitelně lidské gesto europoslankyně Šojdrové.

Oblíbené články

Zeman

Děsivé: Europoslanec Polčák ze STAN přál smrt prezidentu Zemanovi

Výrazný představitel strany STAN a europoslanec Stanislav Polčák způsobil pobouření na sociálních sítích, když naznačil, že by prezident Miloš Zeman mohl umřít před tím, než nejvyšší státní zástupce rozhodne o případném obnovení stíhání Andreje Babiše a nemohl by tak premiéra omilostnit.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com