Tagy Havel

štítek: Havel

Obrací se Havel v hrobě? Na jeho lavičku si sedl Konvička s Hamplem a...

Protiislámský aktivista Martin Konvička a protiimigrační aktivista Petr Hampl se sešli s docentem Jihočeské univerzity a debatovali na „lavičce Václava Havla“ v Českých Budějovicích. Tématem jejich rozhovoru byly hlavně volby do Evropského parlamentu.

Studená sprcha pro kavárnu. Blaha srovnal Husáka a Havla

Slovenský politik a poslanec NR SR Ľuboš Blaha se na sociální síti opřel do československého prezidenta Václava Havla a naopak se zastal prezidenta Gustáva Husáka. Reagoval tak nejspíš na články v slovenských médiích. Ty pojednávaly o nejnovějším dílu pořadu Největší Slovák, který byl věnován právě Husákovi. A to se mnohým z různých důvodů nelíbilo.

Svobodnenoviny.eu: „Humanitární bombardování“ jako mýtus? Jak zní skutečný výrok Václava Havla? Slova sice vznešená,...

Nedávno jsme si připomněli „výročí“ začátku „Spojenecké síly“ – vojenské operace aliance NATO proti Srbsku.

Legrace i možný skandál kolem Havlovy fotografie. Budou se „mazat archivy”?

Šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl na svém facebooku poukázal na snímek prezidenta Václava Havla se zpěvákem Michaelem Jacksonem, jenž byl pořízen před koncertem Jacksona v Praze, v roce 1996. Zesnulý zpěvák čelí opakovaným obviněním ze zneužívání dětí. Nová obvinění Jacksona vyvstala po uvedení nového filmu režiséra Dana Reeda „Leaving Neverland“.

Vlastizrádce Havel se uchlastal, agent Sorose, může za vraždy dětí… Poslanec si pustil pusu...

Kontroverzní poslanec SPD Lubomír Volný se na sociální síti neštítí ničeho. Veřejně nadává nejen lidem, kteří podporují migraci, ale i příznivcům prvního českého prezidenta Václava Havla. Některým ale došla trpělivost.
Miloš Zeman

Retro: Miloš Zeman promluvil natvrdo o blbosti Václava Havla

Václav Havel jako pacifista (zbrojní průmysl) redukoval.

Lenka Mayerová: Kult Václava Havla je dielom prozápadnej propagandy

Stúpencovi svetoobčianstva, ktorému spriaznení novinári a umelci vytvorili po Masarykovi kult osobnosti, vládcovia sveta nikdy nemali zveriť moc do rúk

Skandalista David Černý hrubě zneuctil Václava Havla a Dagmar Veškrnovou. Podívejte se na to...

Národní galerie zveřejnila šokující plastiku skandalisty Davida Černého, který na sebe upozornil nejvíc tím, že prodal jedno ze svých děl Andreji Babišovi.

11 největších lží Václava Havla, na které jste možná zapomněli

Existují výroky, které jsou v rozporu s realitou.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com