Tagy Hamáček

štítek: hamáček

Ministr Hamáček zapomněl během jednání na roušku. Vyšlo ho to draho

Český ministr vnitra Jan Hamáček neměl na středeční videokonferenci Ústředního krizového štábu nasazené rouško. Na fotografii zveřejněné na Twitteru na to upozornil sám Hamáček a dodal, že to byla chyba.

„Jste blb! Jde o život!” Hamáček drsně odvětil atlantistovi za slova o čínské kolonizaci...

„NA BLBOSTI TEĎ NEMÁM ČAS,“ tak nazval ministr vnitra Jan Hamáček text, v němž se postavil slovům údajného sinologa o tom, že z Česka dělá čínskou kolonii. „Myslíte, že v Miláně někoho zajímá, odkud je plicní ventilátor? Ne – jsou zděšení z toho, že jich mají málo,“ prohlásil.

Nas*aný Okamura: Šílený, co si Hamáček dovoluje. A drsná slova o EU

Předseda SPD Tomio Okamura poskytl rozhovor Svobodnému rádiu. Okomentoval situaci kolem koronaviru. Hned na úvod konstatoval, že musí všichni lidé táhnout za jeden provaz. Není prý čas na hledání toho, co se zanedbalo. Ale obratem se pustil do vlády Andreje Babiše (ANO) a kroutil hlavou nad tím, že chce nakoupit americké armádní vrtulníky za 14 miliard. Okamura konstatoval, že vrtulníků se nikdo nenají.

Hamáček o přesunu 17letých migrantů z Řecka: Nedává to smysl

Na serveru Hlídací Pes před dvěma dny upozornili na to, že Řecko vyzvalo začátkem září všechny ministry vnitra Evropské unie o přijetí dětí bez doprovodu z uprchlických táborů v Řecku. Nyní na zprávu zareagoval i český ministr vnitra Jan Hamáček na svém Twitteru.

Svobodnenoviny.eu: Hamáček v odpovědi Okamurovi ve věci tzv. Strpění cizince bezostyšně lže

Porořadě. V úterý 8.10. vyšla na serveru ceska-justice.cz stručná analýza připravované novely azylového zákona.

Oblíbené články

„Udělej smyčku“: Údajný pokus o lynčování vyšetřovaný v Indianě. Otřesné VIDEO

Důstojníci ministerstva přírodních zdrojů v Indianě vyšetřují údajný lynčovací pokus namířený proti černochovi o víkendu poté, co se na internetu objevilo více videí z incidentu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com