Tagy Halík

štítek: halík

Od některých křesťanů slýchám, ať se smažím v pekle. Takových lidí začínám mít dost,...

Pohoršení nad hrou Naše násilí a vaše násilí plyne z nepochopení, Ježíš tam muslimku neznásilňuje, tvrdí katolický kněz Tomáš Halík. Představení je podle něj protestem proti světu plnému násilí.

Skutečný necenzurovaný životopis Tomáše Halíka. No to si tedy počtete. Fakt

T. Halík je synem otce, který v roce 1918 demonstrativně vystoupil z katolické církve a od roku 1945 do roku 1953 pracoval na Ministerstvu informací (de facto ministerstvu cenzury), tedy v nejhorších letech, kdy byla tímto úřadem naprosto zlikvidována svoboda tisku a svobodného projevu.

Desatero ke strachu z islámu teologa Tomáše Halíka

Inspirován zářijovým projevem papeže Františka před oběma komorami amerického Kongresu napsal držitel Templetonovy ceny, teolog a religionista Tomáš Halík pro LN esej jako příspěvek do aktuální české debaty o islámu a lidech, kteří v Evropě hledají azyl před válečným běsněním a terorem náboženských fanatiků. Svému textu vtiskl podobu „desatera argumentů“, kterým chce přispět ke klidnější a věcnější diskusi.

„Tomáš Halík je anti-kompas. Když ukáže směr, je třeba se vydat přesně opačnou cestou.“...

Není to pouze šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek, komu vadí zvolení ekonomky Hany Lipovské do Rady ČT. Katolický kněz Tomáš Halík v její volbě vidí ohrožení demokracie a varoval před posílením proruské páté kolony v Česku. Podle europoslance Jana Zahradila je ale jeho litanie směšná.

Tomáš Halík: Lidé zvracejí nenávist na Facebooku. Černé bahno. Zaplaťpánbůh za ČT a Respekt!...

V rámci akce „Třeboňské dialogy“ hovořil v divadle v Třeboni s místně příslušným senátorem Jiřím Šestákem teolog Tomáš Halík. Hned na úvod pohovořil o „zvracení nenávisti“ na sociálních sítích, pak rozebral i brexit, imigraci, Českou televizi, a zavzpomínal, jak chtěl několikrát zachránit ducha našeho národa, ale ten o to nestál.

Oblíbené články

Vídeňský imigrantský Bronx

Řev, nože, mačety, střelba v ulicích. Z načinčané Vídně se stále více stává nebezpečný Bronx. Přinejmenším z imigrantské čtvrti Favoriten, která se týden co týden potýká s válkami imigrantských gangů. Nejnebezpečnější v v tomto smyslu jsou zejména víkendy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com