Tagy Greta

štítek: greta

To vážně?! Kontroverzní vystoupení Grety Thunbergové jako “expertky” na koronavirus

Kontroverzní vystoupení Grety Thunbergové jako „expertky na koronaviry“ během pořadu na CNN minulý týden byla silně kritizována její dlouholetou protivnici Naomi Seibteovou.

Svobodnenoviny.eu: Je zpět: Greta Thunbergová naléhá na svět, aby se současně zabýval koronavirem i...

Globální pandemie koronaviru a „klimatická krize“ by se měly řešit společně, řekla švédská klimatická aktivistka Greta Thunbergová na akci Den Země.

Naomi Seibt celosvětově známá jako anti_Greta obvinila Gretu, že mluví bez uvážení a hází...

Greta Thunbergová byla obviněna z „chrčení slov“ ve snaze propojit sociální otázky, jako je feminismus a změna klimatu, aby globální oteplování bylo větší téma, než ve skutečnosti je, tvrdí anti-Greta Naomi Seibt.

Greta Thunbergová se přiznala, že byla nakažena koronavirem. Dnes prozradila, jak to zvládla, že...

Švédská eko aktivistka v úterý na svém instagramovém profilu informovala o své nákaze. Podle svých slov měla Greta Thunbergová veškeré symptomy, stejně jako její otec, na základě čehož dospěla k závěru, že oba byli nakaženi koronavirem. Momentálně se cítí dobře a je přesvědčena, že již nemoc zdolala.

Zuřivost Grety Thunbergovej: Aktivistka zaútočila opět na EU. “Proč by dosazení cíle Mělo trávy...

Mladá aktivistka byla rozhodným kritikem plánu EU dosáhnout nulových emisí skleníkových plynů do roku 2050. Obvinila zákonodárce z „předstírání“ poté, co oznámili svůj plán zavázat se k zastavení změny klimatu. Sedmnáctiletá se setkala s dalšími aktivisty na Schumanově náměstí, jen den poté, co přednesla projev vůdcům bloku.

Seznamte se s anti-Gretou: Mladá YouTuberka bojuje proti „klimatickému poplachu“

Pro klimatické skeptiky je těžké konkurovat mladému globálnímu fenoménu Greta Thunbergová. Ale jedna americká think tank doufá, že našla odpověď: anti-Greta.

Gretina matka odhaluje rodinná tajemství: boj s autismem i poruchou příjmu potravy

Greta Thunbergová je jednou z nejvýraznějších osobností světového boje proti klimatické krizi. Přerod z nenápadné holčičky na dívku, o které se mluví jako o kandidátce na Nobelovu cenu za mír, ale nebyl snadný. V rodinné biografii o tom píše její matka Malena Ernmanová, která je ve Švédsku známou operní pěvkyní.

Uskromněte se, Češi! Buďte jako Greta, nejezte maso. Jinak budete trestáni, říká ekolog

Ekolog a biolog Petr Blahut se domnívá, že naše společnost dramaticky ničí Zemi. Jako příklad správného chování dal v rozhovoru pro Interview Plus švédskou ekologickou aktivistku Gretu Thunbergovou.

Greta Thunbergová získala podruhé v řadě nominaci na Nobelovu cenu za mír. Zaslouži si...

Sedmnáctiletou klimatickou aktivistku Gretu Thunbergovou nominovali na prestižní ocenění dva švédští poslanci. Zakladatelka hnutí Fridays for Future podle nich tvrdě pracovala a otevřela oči politikům, aby se konečně zabývali změnou klimatu. „Činnost, která vede k omezení emisí a dodržování Pařížské úmluvy, je zároveň aktem míru,“ odůvodnili zákonodárci své rozhodnutí.

Vosková Greta Thunbergová v Německém muzeu + FOTO

Nová pocta Gretě Thunbergové byla odhalena v muzeu vosků v německém Hamburku.

Oblíbené články

Maďarská vláda sdělila, proč EU hrozí zemi sankcemi. Za vším hledej…

Maďarská vláda má za to, že EU hodlá vyhlásit sankce proti republice kvůli pokusu o zavření univerzity amerického miliardáře George Sorose. Televizi RT to sdělila tisková služba maďarského premiéra Viktora Orbána.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com