Tagy Greta

štítek: greta

Likvidační video o eko-Gretě. Češi dali světu mistrovskou lekci humoru a talentu

Na sociální sítí YouTube rychle nabírá na popularitě video, které se zaměřilo na hysterická vystoupení švédské aktivistky Grety Thunbergové. Za tři dny video získalo téměř 600 tisíc zhlédnutí.

Greta utekla od rozhovoru, ve kterém se jí nelíbily otázky + VIDEO

Moderátořka Bexte chtěla získat odpovědi na otázky týkající se zahraničních zájmů a nehlášených peněz v souvislosti s jevem Greta.

Švédský politik říká, že by Greta Thunbergová měla mít vlastní sochu

Sochy byly v posledních týdnech vandalizovány po celém světě levicovými extremisty a příznivci Black Lives Matter, ale nyní jsou zde také výzvy k odstranění soch ve Švédsku, včetně jednoho politika, který napsal, že socha švédského krále Karla XII by měla být nahrazena jednou a navrhl aktivistku Gretu Thunbergovou.

Svobodnenoviny.eu: Greta Thunbergová vyzývá vůdce EU, aby odsoudili údajnou „policejní brutalitu“ v USA

Dospívající klimatická aktivistka Greta Thunbergová vyzvala vůdce Evropské unie, aby odsoudili „eskalaci policejní brutality“ v USA.

To vážně?! Kontroverzní vystoupení Grety Thunbergové jako “expertky” na koronavirus

Kontroverzní vystoupení Grety Thunbergové jako „expertky na koronaviry“ během pořadu na CNN minulý týden byla silně kritizována její dlouholetou protivnici Naomi Seibteovou.

Svobodnenoviny.eu: Je zpět: Greta Thunbergová naléhá na svět, aby se současně zabýval koronavirem i...

Globální pandemie koronaviru a „klimatická krize“ by se měly řešit společně, řekla švédská klimatická aktivistka Greta Thunbergová na akci Den Země.

Naomi Seibt celosvětově známá jako anti_Greta obvinila Gretu, že mluví bez uvážení a hází...

Greta Thunbergová byla obviněna z „chrčení slov“ ve snaze propojit sociální otázky, jako je feminismus a změna klimatu, aby globální oteplování bylo větší téma, než ve skutečnosti je, tvrdí anti-Greta Naomi Seibt.

Greta Thunbergová se přiznala, že byla nakažena koronavirem. Dnes prozradila, jak to zvládla, že...

Švédská eko aktivistka v úterý na svém instagramovém profilu informovala o své nákaze. Podle svých slov měla Greta Thunbergová veškeré symptomy, stejně jako její otec, na základě čehož dospěla k závěru, že oba byli nakaženi koronavirem. Momentálně se cítí dobře a je přesvědčena, že již nemoc zdolala.

Zuřivost Grety Thunbergovej: Aktivistka zaútočila opět na EU. “Proč by dosazení cíle Mělo trávy...

Mladá aktivistka byla rozhodným kritikem plánu EU dosáhnout nulových emisí skleníkových plynů do roku 2050. Obvinila zákonodárce z „předstírání“ poté, co oznámili svůj plán zavázat se k zastavení změny klimatu. Sedmnáctiletá se setkala s dalšími aktivisty na Schumanově náměstí, jen den poté, co přednesla projev vůdcům bloku.

Seznamte se s anti-Gretou: Mladá YouTuberka bojuje proti „klimatickému poplachu“

Pro klimatické skeptiky je těžké konkurovat mladému globálnímu fenoménu Greta Thunbergová. Ale jedna americká think tank doufá, že našla odpověď: anti-Greta.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com