Tagy Globálny pakt

štítek: globálny pakt

Zradili nás. Česká republika podpořila globální pakt o uprchlících

Premiér Andrej Babiš odmítá, že by Česká republika v OSN podpořila globální pakt o uprchlících.

Dnes sa na Valnom zhromaždení OSN v New Yorku podpisuje globálny pakt o utečencoch....

Dnes na Valnom zhromaždení OSN v New Yorku zástupcovia členských štátov schvaľujú Globálny pakt o utečencoch. Ide o ďalší zo série dokumentov v rámci agendy 2030, ku ktorej sa Slovensko vo všeobecnosti zaviazalo už v roku 2015. O tomto pakte, na rozdiel od toho migračného, bolo dosiaľ úplné ticho. Prečo?

Globální pakt o migraci? Konzultant upozornil na hlavní iluze

Světoví politici se minulý týden shromáždili v marockém Marrákeši, aby přijali vůbec první globální dohodu o migraci pod záštitou OSN, připomíná Solos Ardittis v komentáři pro server Washington Post. Ředitel konzultační a výzkumné společnosti Eurasylum konstatuje, že se objevilo množství nesprávných interpretací cílů uvedené dohody.

Země OSN přijaly globální pakt o migraci. Slibuje blahobyt, varuje i před nebezpečím

Země Organizace spojených národů dnes v marockém městě Marrákeši přijaly globální pakt o migraci, podle agentury AP ho schválilo 164 zemí. Na dvoudenní konferenci však nedorazily tři desítky členů OSN, řada států včetně České republiky materiál odmítá. Právně nezávazný dokument, který v předchozích měsících v některých zemích vyvolal vzrušené debaty i kritiku, má být definitivně potvrzen na Valném shromáždění OSN 19. prosince.

Svobodnenoviny.eu: EU začíná být zoufalá a naléhavě vyzývá všechny země, aby podepsaly Globální pakt...

Komisař EU pro migraci Dimitris Avramopoulos vyzývá všechny země, aby podepsaly Globální pakt OSN o migraci. Dokument je podle něj pro svět „důležitý“.
Kiska

Prečo slniečkari tlačia do Marrákeša Kisku napriek jasnému postoju parlamentu a vlády? Prečo im...

Je to celkom nezáväzný, a teda nepodstatný dokument. Až tak veľmi nezáväzný a nepodstatný, že jeho zástancovia sú ochotní zaň v parlamente celé dni divoko bojovať a dokonca odstúpiť z ministerského kresla. A keď to už vyzerá, že Slovensko sa naozaj pridá k susedom a globalistov pošle s ich toxickou agendou do kelu, tak sa spustil nárek, ako od toho povestného jeruzalemského múra

Obrat v Estonsku: Estonsko přistoupí ke Globálnímu paktu OSN o migraci

Estonsko se nakonec připojí ke Globálnímu paktu OSN o migráci.

Jedno malé vítězství: Česko nepodepíše globální pakt o migraci

Podle očekávání ve středu vláda odmítla účast na globálním paktu OSN o migraci.

Bulharsko nepodepíše OSN Globální pakt o migraci

Koaliční rada rozhodla, že se Bulharsko nepřipojí k OSN Globálnímu paktu pro migraci, oznámil místopředseda GERB a předseda bulharského parlamentu Tsvetan Tsvetanov.

Vzbura proti Lajčákovi? Niektorí poslanci SMERu odmietajú Globálny pakt OSN o migrácii

Proti Globálnemu paktu OSN o migrácii, ktorý presadzuje minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák, sa postavili všetky strany okrem OĽaNO, Most-Híd a SMER-SD. Najnovšie sa už však aj niektorí poslanci najväčšej vládnej strany vyjadrili, že odmietajú, aby Slovensko tento pakt podpísalo

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Dopravní úřad v Berlíně naléhá na cestující nepoužívat deodoranty, aby...

Cestující v Berlíně jsou vyzýváni místními úřady, aby se vzdali hygieny podpaží a tím přiměli spolucestující ve veřejné dopravě zakrývat si tváře rouškou.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com