Tagy George Soros

štítek: George Soros

Orbán

Kasinový kapitalista Soros financuje migraci. Ti lidé by vůbec neměli vyplouvat na moře. Viktor...

Publicistka Lucie Sulovská přinesla na svém facebookovém profilu rozhovor německého magazínu Bild s maďarským premiérem Viktorem Orbánem. Jak dodává, originál je v placené verzi, ale ona to přeložila celé.
George Soros

Tento mocný Havlův přítel nacistům pomáhal krást majetek židům posílaným do koncentráku. Neštítí se...

Lidovky podávají neúplný a částečně překroucený obraz George Sorose. Je dost těžké, udržet jeho image alespoň neutrální.

George Soros osobně vyhlásil klatbu nad novou vládou Itálie. Jenže obratem přišla podobně rázná...

Jeden z nejznámějších finančníků a jeden z nejbohatších mužů na světě, ale také zastánce iniciativ liberálních politických forem v Evropě, George Soros řekl, že je „velmi znepokojen z ruského vlivu na Evropu a na novou italskou vládu“. Také politika Donalda Trumpa, je Sorosem považována za hrozbu pro celý svět, ale především pro Evropu.

Európska únia chce, aby “fake news” posudzovali Sorošovi ľudia

Európska komisia cez týždeň predstavila svoj plán na boj proti dezinformáciám. V rámci neho chce vytvoriť tím “overovateľov faktov”. Na tom by ešte nebolo nič zlé, keby to neboli Sorosovi ľudia. EÚ chce totiž týchto tzv. overovateľov vybrať aj z projektu IFCN, ktorý bol vytvorený mimovládkou financovanou nadáciou Georga Sorosa.

Sorošův parní válec jde na Visegrádskou čtyřku na plný plyn!

Niektoré veci spolu nesúvisia. Soroš možno ani žiadny parný valec nevlastní. Ale iné veci spolu súvisieť môžu. Niekedy tie čriepky do seba pekne zapadajú, a čo viac, začnú spolu dávať celkový obraz.

Soros nedávno hovořil o mafii v souvislosti s vládami středoevropských krajin. Je to náhoda...

George Soros v lete minulého roku počas Bruselského hospodárskeho fóra poznamenal, že pre demokraciu v Európe je najviac nebezpečný “mafiánsky štát”, ktorý slúži len svojim vládcom (toto slovné spojenie sa od istého času používa aj na Slovensko.

Sorosovo organizace chtějí potrestat krajiny EU, které odporují masové migraci

Organizácie podporované americkým finančníkom Georgeom Sorosom motivujú európske inštitúcie k umožneniu masovej migrácie a organizovaniu prisťahovalectva do Európy – a členské krajiny Európskej únie, ktoré by sa tomuto cieľu vzopreli, chcú potrestať, tvrdí štátny tajomník maďarského ministerstva spravodlivosti Pál Völner.

Pravá ruka největšího světového obhájce prezidenta Havla zatčena za znásilňování a obchod s lidmi

Howard Rubin, široce známý jako pravá ruka George Sorose, byl podle dokumentů obviněn z vedení „podnikání obchodu s lidmi,“ přičemž prý znásilňoval, brutálně napadal a zotročoval ženy v sexuálním žaláři pořízeném za 8 milionů dolarů v Manhattanu.
George Soros

Izrael proti Sorosovi: Člověk, který naštval úplně všechny

Jaký je váš názor na tohoto muže?
Evropská unie

George Soros se stal terčem kritiků už i v Rumunsku

Co si o tomto muži myslíte vy?

Oblíbené články

Charita v podání Kataru? Mešity po celé Francii. V Marseille jich...

Že má Francie velice početnou muslimskou komunitu, je většině lidí známo. Ale kde tato komunita bere peníze na obrovské a opulentní mešity, kde imámové hlásají svou ideologii? Saúdská Arábie, zněl by odhad. Ale není tomu tak, i když bychom nebyli daleko. Stopy totiž vedou do Kataru. Kolik peněz přišlo na stavby, kde se scházejí vyznavači proroka Muhammada, z této země, odhaluje článek Gatestone Institutu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com