Tagy Gates

štítek: Gates

Trump by pravděpodobně měl mít přístup zpět na sociální média, říká Bill Gates

Milionářský filantrop Bill Gates řekl CNBC, že společnosti sociálních médií by měly nakonec sundat náhubky z bývalého prezidenta Donalda Trumpa, navzdory jeho „žíravým“ konspiračním teoriím volebních podvodů.

Bill Gates říká, že k řešení změny klimatu potřebujeme více lidí jako je Elon...

Bill Gates uvedl, že svět potřebuje více podnikatelů, jako je Elon Musk, aby se pustili do změny klimatu.

PŘEDPOVĚĎ Billa Gatese z roku 1999 ohromila svět: Je až šokující přesná, vše se...

Zdá se, že Bill Gates ví předpovídat události s dokonalou předností. Již v roce 2015 poukázal na to, že svět zasáhne pandemie. V roce 1999 zase vydal knihu s názvem Business @ the Speed ​​of Thought, v níž přednesl množství předpovědí, které se v té době jevily jako odvážné. Dnes jsou však běžnou realitou.

The Telegraph: Rockefeller, Soros a Gates se chystají zničit přírodu ve jménu „zelené energie“....

Redakce Protiproud přináší rozbor negativních dopadů rozpoutané zelené revoluce v energetice a dokazuje, že alternativní obnovitelné zdroje energie ničí životní prostředí neskonale víc než čistě účelově "odsouzené" uhlovodíky

Bill Gates zareagoval na konspirační teorie, které se o něm šíří ohledně pandemie a...

Představte si, že si jednoho dne zapnete internet a najednou vidíte velké množství příspěvků, které tvrdí, že vaše filantropické snahy očkovat lidi jsou vlastně podlým pokusem o jejich sledování pomocí mikročipů. Taková představa zní bizarně, ale tyto pocity zažívá denně Bill Gates.

Video: Bill Gates volá po „globálním výstražném systému“ před „další pandemií“

Ve zvláštním videu zveřejněném na Twitteru vyzval Bill Gates k zavedení „globálního výstražného systému“ a globálního „pandemického hasičského oddílu“, který by byl připraven na „další pandemii“.

Peruánské soudy čelí vyšetřování: Za koronavirus má podle nich odpovědnost Gates a Soros

Nejvyšší soud v peruánské oblasti Ika zkoumá rozhodnutí přijaté soudy v jistém procesu. Soudci v něm své rozhodnutí motivovali tím, že na vytvoření covidu-19 se podílela „kriminální elita“.

Bill Gates o pandemii: Do jara se „vrátíme do normálu“ – zde je ta...

Už měsíce lidé přemýšlejí, kdy se život během pandemie vrátí do „normálu“.

Bill Gates předpovídá, jak bude vypadat svět po koroně: TOTO klesne až o polovinu

Miliardár a filantrop Bill Gates predpokladá, že súčasná situácia, ktorá prinútila čoraz viac ľudí pracovať z domu, sa výrazne nezmení ani po skončení pandémie. Domnieva sa, že viaceré firmy sa už nevrátia k niekdajším pracovným návykom a ak aj áno, tak ich výrazne obmedzia.

Gates varoval veřejnost před nebezpečím pandemie již v roce 2010, kdy publikoval článek s...

Spoluzakladatel společnosti Microsoft Bill Gates ve středu v diskusi StanfordMed LIVE vyjádřil obavy ohledně důvěry ve vakcíny a diskutoval o způsobech řešení nerovností ve zdravotní péči během konference COVID-19. Řekl, že veřejnost může v první polovině roku 2021 očekávat „dvě nebo tři vakcíny s licencí pro nouzové použití“.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com