Tagy Francie

štítek: Francie

Muslimské ženy nedodržují zákon o zákazu nošení burkin v bazénech ve Francii

Muslimské ženy ve Francii bojují za svá občanská práva tím, že vzdorují zákazu nosení burkin na jejich místním plaveckém bazénu.

Muslimští policisté ve Francii se radikalizují. Nechtějí stíhat teroristy. Známe znění tajné zprávy ministerstva...

Francouzský deník „Le Parisien“ píše, že francouzská policie je velmi znepokojena radikalizací policistů, kteří vyznávají islám.

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům....

Zhruba pět set nelegálních imigrantů z Afriky okupovalo přes několik hodin část nějvětšího letiště ve Francii. Zahradili celý terminál 2 a domáhali se setkání s premiérem.
Le Penová

Le Penová a neonacistka? Ne. Jen použila nevhodné gesto

I zkušený politik, jakým je líderka francouzské krajně pravicové strany Národní združení (RN) Marine Le Penová se může seknout.

Nespokojení Francouzi neskočili na Macronovy sliby. V ulicích jich byly znovu tisíce

Ve Francii to stále vře. I když prezident Emmanuel Macron občanům slíbil nižší daň z příjmu a některá sociální opatření, i dnes vyrazily do ulic tisíce lidí k dalším protestům. Jak píše server Novinky.cz, žluté vesty se nejvíce objevily ve Štrasburku a Paříži.

Požár Notre Dame. Na co jsou křesťanské kostely v muslimské zemi jako Francie? Vloni...

Je to smutne, když zhoři jakysik barak. Navic pěkny barak. A navic symbol. Ale nic neni nahodne. Symboly mizi v přesně stanoveny čas. A po jejich zmizeni obvykle přichazaju horši doby.

Retro: Šok! Imigranti zaútočili na českého řidiče kamionu! Jen zázrakem přežil (+ foto)

Český řidič, který jezdí pro firmu Vlastimil Hájek, se stal terčem útoku imigrantů, kteří mu prohodili předním sklem dřevený kůl.

Svobodnenoviny.eu: Testy odhalily, že „dětský uprchlík“ hledající azyl ve Francii měl ve skutečnosti 47...

Dva muži se nedávno pokoušeli požádat o azyl ve Francii, kde uvedli, že jsou oba nezletilí, dokut testy otisků prstů neprokázaly, že nemají zdaleka ani 18 let.

Hořící katedrála Notre-dam, podezřelé souvislosti + VIDEO

Notre-dam, pařížský chrám Matky boží, křesťanský symbol v dnešní silně sekularizované a postupně islamizované Francii vzplál na začátku velikonočního týdne v pondělí 15.4.2019 večer kolem 19,00hod.

Útok islámu na Evropu. Klára Samková po požáru Notre-Dame opět perlí

Právnička Klára Samková dostála své kontroverzní pověsti i v souvislosti s rozsáhlým požárem katedrály Notre-Dame. Rozhodně podle ní nešlo o náhodu, ale naopak o „útok islámu na Evropu“. Probíhající vyšetřování však ukázalo, že požár nejspíš souvisí s renovací věže chrámu.

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com