Tagy Francie

štítek: Francie

Francie: Afghánský migrant byl odsouzen za útok na zaměstnance nemocnice a hrozbu zabitím AK-47

Devatenáctiletý Afghánec, kterého si místní policisté vyzvedli před nočním klubem kvůli silnému intoxikaci, zaútočil na čtyři zaměstnance zdravotní péče ve Fakultní nemocnici v Rennes, než byl zadržen.

Nejvyšší představitelé varují před možnou občanskou válkou ve Francii spojenou s masovou imigrací

Generál Pierre de Villiers, který byl náčelníkem štábu francouzských ozbrojených sil předtím, než rezignoval na tuto funkci na začátku předsednictví Emmanuela Macrona, je nejnovější z řady nejvyšších představitelů ve Francii, kteří varovali před hrozící občanskou válkou kvůli masová imigrace.

Policie v Paříži vyklidila dočasný tábor migrantů zřízený uprostřed francouzského hlavního města + VIDEÁ

Policie v Paříži vyklidila dočasný tábor migrantů zřízený uprostřed francouzského hlavního města, který se střetl s protestujícími proti migrantům.

Migranti sexuálně obtěžovali nezletilé dívky. Naběhl na ně dav rozčílených Francouzů a nestačili se...

Sexuální obtěžování migranty na koupalištích patří k problémům, které musí v Evropských zemích často řešit policie. Jak se zdá, ve francouzské obci Draviel už místním „ruply nervy“ a sexuchtivé cizince potrestali sami.

Zemmour: Francie potřebuje celostátní referendum o přistěhovalectví a převzetí moci od nezodpovědných soudců

Během komentářů k programu CNews Face à Face, Zemmour - autor knihy Francouzská sebevražda - uvedl, že jediný způsob, jak zastavit nárůst teroristických útoků, je přenést obrovskou moc, kterou mají neodpovědní soudci, na francouzské občany, aby oni sami mohou rozhodovat o klíčových politických otázkách, jako je imigrace, uvedl Valeurs Actuelles.

Francie: Policie rozešla turecké ultranacionalistické extremisty po protestech proti Macronovi a Arménii. Křiceli “Alláhu...

Francouzská policie minulý týden použila slzný plyn k rozptýlení velkého shromáždění, které zahrnovalo členy Šedých vlků, turecké ultranacionalistické extrémistické skupiny, kteří pochodovali v Dijonu a křičeli islamistická, anti-Macronova a anti-arménská hesla.

Lidé útočí na mešity ve Francii !

Uříznutí hlavy učiteli Samueli Patymu čečenským islámistou má ve Francii robustnější efekt než předchozí islámistické masakry, jako podřezání policistů na policejním ústředí v Paříži, smetení chodců náklaďákem či další. Pohár totiž přetekl.
Islámský stát

79% Francouzů věří, že islamismus „vyhlásil válku“ jejich zemi

Nový průzkum veřejného mínění provedený po střetu s učitelem v Paříži zjistil, že 79% Francouzů věří, že islamismus „vyhlásil válku“ jejich zemi.

Francie vyhlásila válku! Islámistickým nepřátelům Républiky

Podřezání učitele islámistou už ve Francii jako dříve neprošlo. Zvedla se rázná vlna společenské nevole. V sázce je nejen fundamentální hodnota Páté républiky – svoboda projevu, ale budoucí charakter francouzského státu. A francouzského státu má už nyní jméno – ISLÁMIZMUS. Rusko se odkládá (jestli se ještě dočká). Teče do bot...

Francouzi odmítají plodit děti. Z ekologických důvodů

Podle mnohých mladých Francouzů je ale nejúčinnějším chováním mít méně dětí. Nejlepší je nezakládat si vlastní rodiny a nerodit. Alespoň to teď plní stránky francouzského deníku Le Monde.Mladí Francouzi si již vypočítali, že dítě...

Oblíbené články

Čina začala stavět ostnaté ploty na hranici s Vietnamem. Bojí se...

Čína nyní začíná stavět a / nebo posilovat hraniční zdi poblíž svých hranic s jihovýchodem - podle nové zprávy australské ABC „vyvolává kontroverze“ se sousedními zeměmi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com