Tagy Francie

štítek: Francie

Francouzi odmítají plodit děti. Z ekologických důvodů

Podle mnohých mladých Francouzů je ale nejúčinnějším chováním mít méně dětí. Nejlepší je nezakládat si vlastní rodiny a nerodit. Alespoň to teď plní stránky francouzského deníku Le Monde.Mladí Francouzi si již vypočítali, že dítě...

„Volání o pomoc“: Migranti se stěžují na nehygienické podmínky a postavily si stany v...

Stovky migrantů si v úterý postavily stany v centru Paříže, aby upozornily na svou nepříjemnou situaci v ulicích, kde se tísní v často zoufalých hygienických podmínkách.

Soud bude. I když pro Marcela je již pozdě. Soused ho ovalil kovovou tyčí

Na justici se totiž obrátil majitel kohouta jménem Marcel z obce Vinzieux na jihovýchodě země. Toho totiž zabil zoufalý soused, který po kohoutovi nejdřív vystřelil a pak ho udeřil železnou tyčí. Kromě toho podle majitele...

Drama ve Francii: Ozbrojený muž v bance držel rukojmí a dožadoval se propuštění Palestinců....

K incidentu došlo včera ve francouzském městě Le Havre, kde ozbrojený muž držel rukojmí a podle televize RTL se dožadoval propuštění Palestinců vězněných Izraelem. Muž kromě toho žádak ještě skútr a přístup na sociální...
Le Penová

Marine Le Pen slibuje, že pokud bude zvolena, bude deportovat zločineckých migrantů

Marine Le Pen sa zaviazala deportovať všetkých zločineckých migrantov, ak v roku 2022 vyhrá francúzske prezidentské voľby.

Francouzská policie vyčistila masivní tábor migrantů na předměstí Paříže + FOTO + VIDEO

Francouzská policie zahájila proces zúčtování velmi velkého tábora migrantů v pařížském předměstí Aubervilliers, podle zpráv se přesunula až 2 000 obyvatel převážně mužů na jiná místa v okolí.

Populace migrantského tábora se zvyšuje podél pařížského kanálu

Počet přistěhovalců, kteří nelegálně tábořili podél kanálu v pařížských předměstích, vzrostl na více než 1 000, přičemž aktivisté předpovídají, že brzy bude 1 500.

Francie se rozpadá – Premiér vyhlašuje zákon proti islamistickému separatizmu!

Saturace imigranty v západních zemích již dostoupila takového stavu, že nejenže navodila kulturní rozmanitost, ale i rozmanitost názorovou, mravní a nyní hlavně politickou.

Francie se rozhodla zatočit se svobodou projevu

Soukromé společnosti budou nyní povinny jednat jménem francouzského státu jako myšlenková policie, a pokud jednat nebudou, tak jim budou hrozit vysoké pokuty.

V centru Paříže zřídilo tábor 70 migrantů. “Chceme více podpory,” říkají

Skupina více než 70 migrantů zřídila tábor na náměstí Place de la République v centru Paříže, aby požadovala více státní podpory.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com