Tagy Francie

štítek: Francie

Dva Iráckí migranti, kterých našli mrtvé na francouzské pláži, se možná pokoušeli překročit kanál

Na pláži v severní Francii byla nalezena těla dvou mladých iráckých migrantů podezřelých ze snahy překonat Lamanšský průliv.

Ve Francii odzbrojují muslimské policisty!

Muselo to přijít. Ačkoli firmy a státní úřady mají ve Francii povinně předepsané kvóty na zaměstnávání imigrantů (a běda, když nesplní!), přinejmenším ve státní správě a provozech s vysokou expozicí diverze a záškodnictví, je zaměstnávání imigrantů prekérní.

Le Penová: Francouzská loď klesá, musíme zastavit imigraci!

Marine Le Penová, europoslankyně a předsedkyně Národního sdružení požaduje zastavení imigrace, protože hrozí, že se „francouzská loď“ potopí.

27.000 francouzských policejních protestů proti špatným pracovním podmínkám, zvýšeným sebevraždám a nízké morálce

Téměř 27 000 francouzských policistů uspořádalo tento týden v ulicích Paříže „pochod hněvu“, aby protestovalo proti celé řadě otázek, včetně špatných pracovních podmínek, nízké morálky, prudkého nárůstu sebevražd a nedostatku zdrojů.

Země EU budou muset přijímat migranty pod hrozbou finančních postihů. Itálie a Francie odhalili...

Francie a Itálie budou na půdě Evropské unie společně usilovat o zavedení automatického mechanismu na rozdělení migrantů přicházejících do Evropy, především do Itálie a na Maltu. Ve středu pozdě večer to podle světových agentur v Římě oznámili francouzský prezident Emanuel Macron a italský premiér Giuseppe Conte.

„Místo přijímání uprchlíků bychom měli do Afriky posílat kondomy“ řekl francouzský spisovatel. Čelí za...

Kontroverzní francouzský spisovatel Renaud Camus neví, co je politická korektnost a rád věci nazývá pravými jmény. Nyní čelí obvinění za slova, která napsal na sociální síť Twitter.

Retro: Muž v Paříži upozornil Araba na dopravní předpisy. Ten mu vrazil nůž do...

Včera došlo v osmnáctém pařížském obvodu ke vraždě muže, který svého útočníka upozornil na předpisy ve veřejné dopravě. Píše o tom list Le Parisien.

Krveprolití ve Francii. Afghánec přijel žádat o azyl. Na ulici pak zběsile bodal nožem...

Jeden mrtvý a dalších devět zraněných, z toho tři vážně, to je výsledek sobotního útoku muže s nožem ve městě Villeurbanne u Lyonu. Úřady původně informovaly o druhém útočníkovi na útěku, policie ale později existenci druhého pachatele nepotvrdila. Motiv činu není jasný. Podle policejního zdroje je útočníkem 33letý občan Afghánistánu, který ve Francii žádal o azyl a nyní čekal na odpověď na svou žádost.

Francie říká, že vezme některé migranty z lodě Ocean Viking

Francie prohlásila, že vezme některé migranty z nevládní záchranářské lodi Ocean Viking, která byla zastavena na moři po dobu 12 dnů s 356 migranty na palubě poté, co ministr vnitra Matteo Salvini v rámci své tvrdé politiky uzavřených přístavů ji odepřel vstup do italských vod.

Bordeaux: Nelegální migrant z Bangladéše znásilnil 22letou

V Bordeaux byl tento týden zatčen 26letý nelegální přistěhovalec z Bangladéše poté, co byl obviněn ze znásilnění univerzitní studentky, když byl zaměstnán jako doručovatel Uber Eats.

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com