Tagy Francie

štítek: Francie

Charita v podání Kataru? Mešity po celé Francii. V Marseille jich je 70. A...

Že má Francie velice početnou muslimskou komunitu, je většině lidí známo. Ale kde tato komunita bere peníze na obrovské a opulentní mešity, kde imámové hlásají svou ideologii? Saúdská Arábie, zněl by odhad. Ale není tomu tak, i když bychom nebyli daleko. Stopy totiž vedou do Kataru. Kolik peněz přišlo na stavby, kde se scházejí vyznavači proroka Muhammada, z této země, odhaluje článek Gatestone Institutu.

Vzbura islamu vo Francúzsku sa začala už dávno. Kto to ale povie, hrozí mu...

Francúzske médiá i politici zamlčiavajú, že čoraz častejšie prepukajúce ťažké nepokoje vo Francúzsku sú riadené radikálnym islamom. Kto to verejne vysloví, ten musí počítať s okamžitým trestným oznámením, ktoré na neho podá Centrum proti islamofóbii (CCIF). Za centrom stojí Moslimské bratstvo Francúzska. Uviedol to liberálno-konzervatívny magazín TYCHIS.

Ve Francií vypálili kostel a zanechali islámský nápis Alláhu akbar …

Ve Francii vypálili kostel Saint-Pierre du Matroi v městě Orleans.

Reportáž z pařížské no-go zóny: Drogy, džihádisté a obávané neoficiální mešity. Jen 10 kilometrů...

Britský deník Daily Mail publikoval reportáž Andrewa Maloneho z pařížské čtvrti Saint-Denis, která se v mnoha svých částech blíží no-go zóně. Kvete zde kriminalita a žijí zde i džihádisté.

Multikulturní sen ve Francii končí, sto tisíc Židů už uteklo ze země. Před muslimy,...

Ve Franci přituhuje. Útoků na Židy přibývá, sen o multikulturní společnosti se hroutí. Těmito slovy popisuje současnou Francii server iDnes.cz.

Neziskovka pomáhající tzv. uprchlíkům už psychicky neunesla soužití s klienty a vzdala to

Francouzská nezisková organizace Solidarité Migrants Wilson ukončila pomoc imigrantům kočujícím v pařížské čtvrti La Chapelle. Dobrovolníci už měli dost útoky a agresivitu ze strany klientů.

Migranti v Calais přepadli policisty, čtyři zranili + VIDEO

Calais je i nadále přitažlivým místem a odrazovým můstkem pro nelegální přistěhovalce, kteří míří do Velké Británie. Francouzští policisté jsou často terčem migrantů a někdy i vážně zraněni.

Šokující VIDEO dostává Francii do varu: Sexuální obtěžování mladé studentky přímo na ulici vyústilo...

Mladá studentka architektury Marie Laguerre toho prý má plné zuby. Na začátku týdne kráčela kolem pařížské kavárny Terrasse a přemýšlela o svých věcech. Jenže kolem kavárny šel také muž, který měl vůči mladé ženě ne právě slušné poznámky. Podle všeho ji sexuálně obtěžoval. Když se proti tomu Marie Laguerre ohradila, přistoupil k ní a udeřil ji.

Aféra bodyguarda v Paríži alebo “Alexandre Benalla nikdy nebol mojím milencom,” hovorí Macron

Od 18. júla Francúzskom zmieta aféra Benalla, ktorá otriasa základmi prezidentského paláca. Pán Benalla je francúzsko-marocký občan, narodený vo Francúzsku, mladý muž vo veku 26 rokov. Počas svojej krátkej profesionálnej kariéry to dotiahol až na osobného bezpečnostného poradcu prezidenta republiky. Keď zoberieme do úvahy jeho odborné vzdelanie – školu pracovníka SBS a krátku prax v poriadkovej službe Socialistickej strany (PS), závidieť mu môžu aj členovia špeciálnych a policajných jednotiek z Oddielu ochrany prezidenta. Týchto mal tento mladík vraj tiež pod palcom a vôbec nejednal s nimi v rukavičkách.

Bodyguard Benalla, muž, který otřásá Elysejským palácem + VIDEO

Aféra Benalla. Macronova Francie se v těchto dnech otřásá v základech. Nemine dne, aby ze země galského kohouta nepřicházely nové informace v aféře Benalla, pojmenované podle bývalého osobního strážce prezidenta Emmanuela Macrona. V médiích, stejně jako v parlamentu, se ta slova neustále opakují: státní aféra, státní aféra. Elysejský palác se zmítá ve víru zničujícího mediálního vulkánu. V neděli poprvé svolal prezident Macron krizový štáb – a slíbil „zásadní reorganizaci“.

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com