Tagy Francie

štítek: Francie

Retro: Šok! Imigranti zaútočili na českého řidiče kamionu! Jen zázrakem přežil (+ foto)

Český řidič, který jezdí pro firmu Vlastimil Hájek, se stal terčem útoku imigrantů, kteří mu prohodili předním sklem dřevený kůl.

Svobodnenoviny.eu: Testy odhalily, že „dětský uprchlík“ hledající azyl ve Francii měl ve skutečnosti 47...

Dva muži se nedávno pokoušeli požádat o azyl ve Francii, kde uvedli, že jsou oba nezletilí, dokut testy otisků prstů neprokázaly, že nemají zdaleka ani 18 let.

Hořící katedrála Notre-dam, podezřelé souvislosti + VIDEO

Notre-dam, pařížský chrám Matky boží, křesťanský symbol v dnešní silně sekularizované a postupně islamizované Francii vzplál na začátku velikonočního týdne v pondělí 15.4.2019 večer kolem 19,00hod.

Útok islámu na Evropu. Klára Samková po požáru Notre-Dame opět perlí

Právnička Klára Samková dostála své kontroverzní pověsti i v souvislosti s rozsáhlým požárem katedrály Notre-Dame. Rozhodně podle ní nešlo o náhodu, ale naopak o „útok islámu na Evropu“. Probíhající vyšetřování však ukázalo, že požár nejspíš souvisí s renovací věže chrámu.

Francie zavádí novinku. Migranti, kteří se vydávají za děti, budou odhaleni

Bude konec lhaní imigrantů o svém věku, které má vliv na budoucí vyhlídky žadatelů o francouzský azyl? Mladí imigranti zde nejspíše budou muset podstoupit rentgenové testy kostí, aby se zjistilo, zda jsou tak staří, jak tvrdí. Stát by se tak mělo v případě, že francouzský soud rozhodne, že by tato kontroverzní praxe měla být povolena, uvedl britský deník Daily Mail.

Nepokoje ve Francii: Konec v nedohlednu

Třetí skupina je extrémně velká, jedná se o zbytek populace. Vyšší třída ji vnímá jako politováníhodné závaží a od členů této skupiny očekává jen to, že budou držet pusu a krok. Členové této třídy mají často problém vyjít s penězi do konce měsíce. Platí daně, ale musí sledovat, jak se stále víc peněz využívá na podporu těch samých lidí, kteří je vyštvali z jejich domovů na předměstích.

Jak se Francie pokusila vzít jako rukojmí ruský plynovod

Francouzský prezident Emmanuel Macron se sotva zapíše do dějin jako velký politický činitel, místo v učebnicích dějepisu si ale jednoznačně zaslouží třeba jen proto, že je určitě prvním a jediným člověkem, který se pokusil vzít jako rukojmí podvodní plynovod.

Takto pokračuje islamizace Francie. Některým příběhům ani neuvěříte…

Překlad původního textu: A Month of Multiculturalism in France: June 2018 Překlad: Radomír Bobek

Svobodnenoviny.eu: Italský vicepremiér vyzval EU, aby uvalila sankce proti Francii za „pokračující kolonizaci“ Afriky

Italský vicepremiér obvinil Francii z evropské migrační krize a z ochromování afrických národů s jejich „koloniální“ politikou a slíbil, že tuto záležitost předloží EU a dalším mezinárodním orgánům.

Překvapení pro Macrona? Éric Drouet a Žluté vesty připravují „žlutou noc”

Éric Drouet, jedna z kontroverzních postav hnutí „žlutých vest" ohlásil v živém vstupu na Facebooku, že připravuje „žlutou noc". Francouzskou vládu upozorňuje na to, že chystá nečekanou mobilizaci hnutí, jež se bude oproti předchozím denním manifestacím odehrávat v noci. Píše o tom konzervativní list Le Figaro.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com