Tagy Francie

štítek: Francie

Drama ve Francii: Ozbrojený muž v bance držel rukojmí a dožadoval se propuštění Palestinců....

K incidentu došlo včera ve francouzském městě Le Havre, kde ozbrojený muž držel rukojmí a podle televize RTL se dožadoval propuštění Palestinců vězněných Izraelem. Muž kromě toho žádak ještě skútr a přístup na sociální...
Le Penová

Marine Le Pen slibuje, že pokud bude zvolena, bude deportovat zločineckých migrantů

Marine Le Pen sa zaviazala deportovať všetkých zločineckých migrantov, ak v roku 2022 vyhrá francúzske prezidentské voľby.

Francouzská policie vyčistila masivní tábor migrantů na předměstí Paříže + FOTO + VIDEO

Francouzská policie zahájila proces zúčtování velmi velkého tábora migrantů v pařížském předměstí Aubervilliers, podle zpráv se přesunula až 2 000 obyvatel převážně mužů na jiná místa v okolí.

Populace migrantského tábora se zvyšuje podél pařížského kanálu

Počet přistěhovalců, kteří nelegálně tábořili podél kanálu v pařížských předměstích, vzrostl na více než 1 000, přičemž aktivisté předpovídají, že brzy bude 1 500.

Francie se rozpadá – Premiér vyhlašuje zákon proti islamistickému separatizmu!

Saturace imigranty v západních zemích již dostoupila takového stavu, že nejenže navodila kulturní rozmanitost, ale i rozmanitost názorovou, mravní a nyní hlavně politickou.

Francie se rozhodla zatočit se svobodou projevu

Soukromé společnosti budou nyní povinny jednat jménem francouzského státu jako myšlenková policie, a pokud jednat nebudou, tak jim budou hrozit vysoké pokuty.

V centru Paříže zřídilo tábor 70 migrantů. “Chceme více podpory,” říkají

Skupina více než 70 migrantů zřídila tábor na náměstí Place de la République v centru Paříže, aby požadovala více státní podpory.

Francouzské no-go zóny: Nepokoje se vracejí

Před několika měsíci se policejní důstojník Noam Anouar infiltroval do islamistických kruhů... a uvedl, že no-go zóny ve Francii jsou v současnosti cizími enklávami na francouzském území. Napsal: "Gangy v no-go zónách vytvořily paralelní ekonomiku založenou na obchodování s drogami. Oni to vnímají tak, že jsou ve válce s Francií i západní civilizací. Spolupracují s islamistickými organizacemi a útoky, drancování a násilí berou jako nájezdy proti nevěřícím." Anouar dospěl k závěru, že získání těchto oblastí zpět bude komplikované, nákladné a bude vyžadovat zásah armády.

4 den nepokojů. Napětí se stupňuje. Nová videa z útoků ve Francouzském Dijonu

Ve městě Dijon na východě Francie zuří násilí gangů mezi Čečeny a Araby po dobu čtyř dnů, kdy střety vedly ke zranění mnoha jednotlivců, ke zničení automobilů a popelnic na předměstí Grésilles a maskování útočníci ničí bezpečnostní kamery.

Šokující scény mezi Čečenci a Severo Afričany ve Francii + VIDEO

Zprávy o neuvěřitelném násilí vyplynuly z potyček mezi gangy etnických Čečenců a Severoafričanů ve francouzském městě Dijon.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com