Tagy Francie

štítek: Francie

Retro: Francie chce snížit legální věk pro sex na 13 let

Zatímco v USA se množí případy sexuálního obtěžování mladistvých ze strany hollywoodských protagonistů a politiků, ve Francii zvažují vyjít pedofilům vstříc, a chtějí snížit legální věk pro sexuální styk na 13 let.

Zoufalí Francouzi stavějí kolem Eiffelovky zeď. Chtějí ji bránit před těmi, které si pozvali....

Kolem slavné pařížské věže vzniká skleněná zeď o šířce 6,5 cm a výšce 2,5 m. Prý je tak odolná, že má zastavit rozjeté vozidlo. Bylo by dobře, kdyby zeď fungovala, když už bude stát dvacet milionů euro.

Může nová francouzsko-německá dohoda o vývozu vyčistit vzduch pro budoucí evropské stíhačky?

Francouzští a němečtí činitelé oslavili minulý měsíc podepsání nové dohody o vývozu obrany jako moment povodí, ale politická a průmyslová nedůvěra zůstává divokou kartou pro program Future Combat Air System - předpokládaný stíhací letoun šesté generace.

Francie: krádež v katedrále, socha svatého sťata, poklad ukradený. Kto za tým stál?

Skupina maskovaných zločinců použila auto, aby prorazilo dveře katedrály Oloron-Sainte-Marie, a potom minulou neděli v noci ukradla několik liturgických předmětů a stal sochu sv. Bernadetty.

Francie: Šest zraněných poté, co střelec zahájil palbu v baru v multikulturním okrese

Minulý čtvrtek večer bylo ve francouzském Marseille zraněno šest lidí poté, co střelec zahájil palbu na zákazníky v baru v 15. obvodu v multikulturní čtvrti Calade.

FRANCOUZSKÁ VLÁDA NABÍZÍ pracovníkům 10-TISÍC EUR, aby zůstali PRACOVAT V pařížském NO-GO ZÓNÁCH

V rámci akčního plánu na řešení problémů v problémových pařížských předměstích Seine-Saint-Denis, francouzská vláda nabídla pracovníkům veřejné služby 10 000 eur, aby v této oblasti nadále pracovali.

Terorismus ‘Made in France’

Policisté vyšetřující jednu ženu kvůli podezření z vazby na ISIS u ní objevili USB disk obsahující osobní údaje tisíců francouzských policistů a policejních zaměstnanců včetně jejich adres. Kdo poskytl tyto citlivé informace džihádistům?
Islámský atentátník

Dobré ráno Francie: 61 procent říká, že „islám je neslučitelný s francouzskými hodnotami a...

Nový průzkum Ifop ukázal, že 61 procent Francouzů nebo dvě třetiny populace si myslí, že islám je jednoduše „neslučitelný s hodnotami francouzské společnosti“.

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům....

Zhruba pět set nelegálních imigrantů z Afriky okupovalo přes několik hodin část nějvětšího letiště ve Francii. Zahradili celý terminál 2 a domáhali se setkání s premiérem.

Dva Iráckí migranti, kterých našli mrtvé na francouzské pláži, se možná pokoušeli překročit kanál

Na pláži v severní Francii byla nalezena těla dvou mladých iráckých migrantů podezřelých ze snahy překonat Lamanšský průliv.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com