Tagy Francie

štítek: Francie

Otřesné svědectví. Kvůli masové imigraci se Francie podobá zemím třetího světa

Procházky ve francouzských městech stále více připomínají prohlídku nepřátelského prostředí, napsal v rozhovoru s Breizh Info autor knihy „Imigrace. Francouzská katastrofa" Marcus Graven.

Muslimové a imigranti ve skutečnosti trpí rasismem a jsou obětí utlačování ze strany původních...

Francie: Ideologie viktimizace muslimů napsal Yves Mamou Překlad původního textu: France: The Ideology of Islamic Victimization

Salvini obvinil Francii ze zločinu proti Itálii kvůli migrantům!

Šéf italského ministerstva vnitra Matteo Salvini uvedl, že francouzské četnictvo, které ponechalo dva migranty v italském lese, se dopustilo „bezprecedentního zločinu" proti Itálii.

Publicista: Kvůli masové imigraci se Francie podobá zemím třetího světa!

Procházky ve francouzských městech stále více připomínají prohlídku nepřátelského prostředí, napsal v rozhovoru s Breizh Info autor knihy „Imigrace. Francouzská katastrofa" Marcus Graven.

Muž byl odsouzen za plácnutí ženy přes zadek

V Paříži byl odsouzen muž k tříměsíčnímu trestu odnětí svobody za plácnutí ženy přes zadek..

Vítejte v islámské Francii. Podívejte se na šokující video

VIDEO zde (euportal.cz, foto: Facebook, video: Facebook)

Český řidič kamionu pašoval migranty. Francouzský soud ho exemplárně poslal do vězení

Český řidič kamionu byl ve Francii odsouzen na 1,5 roku vězení za pašeráctví. Jedná se nejspíš vůbec o první případ, kdy nedostal za údajný převoz migrantů do Anglie šofér jen pokutu, ale byl rovnou uvězněn, uvedla televize Prima. Pravděpodobně se tak jedná o exemplární případ.

Tato šílenost se opravdu stala… Nejen Francouzům, ale i dalším Evropanům byly už mozky...

Disent už na Západě povolen není. Francouzský soud nařídil psychiatrické vyšetření opoziční vůdkyně Mariny Le Penové

Multikulturní Marseille je nejnebezpečnějším městem Evropy, odhaluje studie

Nový průzkum ukázal, že jižní francouzské město Marseille, je nejnebezpečnějším městem v Evropě, odhaluje zpráva deníku Francie3.

Uprchlíky nikdo nechce. Francie odmítá pustit loď Aquarius do Marseille

Paříž zatím nepovolila nevládní lodi Aquarius s 58 migranty na palubě zakotvit v jihofrancouzském přístavu Marseille. S odvoláním na francouzského ministra financí to dnes uvedla agentura Reuters. Francouzská ministryně pro evropské záležitosti doufá, že unijní ministři vnitra dnes společně naleznou řešení situace. Do Marseille se Aquarius vydal v pondělí a jeho provozovatelé požádali francouzské úřady, aby jí mimořádně udělily povolení k zakotvení a vylodění běženců.

Oblíbené články

Konec cirkusů v Čechách?

Cirkusy, které majú v Čechách dlouholetou tradici, budou musel vynechat ze svých představení všechna zvířata. Ministerstvo zemědělství (MZe) na základě požadavku ministerstva životního prostředí totiž navrhuje úplný zákaz vystupování a drezury zvířat v cirkusech.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com