Tagy Francie

štítek: Francie

Na kolenou a obličejem ke zdi jako za nacistů. Kam se hrabe 17. listopad...

Objevil se film, který natočila sama policie ze zásahu proti studentům středních škol - tedy vůči nezletilým.

Výmluvná scéna z Paříže. Ať nám ještě chvíli EUfilové tvrdí cosi o světlých zítřcích...

Výmluvná scéna z Paříže. Ať nám ještě chvíli EUfilové tvrdí cosi o světlých zítřcích s Bruselem, Berlínem či Paříží. EU je skutečný žalář národů.

Do útočících ozbrojených uprchlíku nestřílejí, ale do demonstrujících neozbrojených Francouzu ano

Do útočících vln ozbrojených uprchlíků překonávajících hranice Evropy si policisté (sloužící tomuto EU režimu) nedovolí střílet, ale do demonstrujících neozbrojených Evropanů střílejí s nadšením.

Útok ve Francii: Šílenec pobodal na nádraží několik lidí

Tři ženy napadl dnes nožem na nádraží ve městě Mylhúzy (Mulhouse) na východě Francie zjevně psychicky vyšinutý muž. Informovala o tom agentura AFP, podle které policie pachatele nedaleko místa činu zadržela. Údaje o stavu dvou zraněných se ve francouzských médiích rozchází.

Le Figaro: Francouzská vláda se obává převratu!

Úzkost Elysejského paláce byla vyvolána záměry demonstrantů, kteří se chystají do prezidentské rezidence během sobotní akce.

Macron by chtěl řídit celou EU a přitom neumí vyřešit problémy vlastních občanů!

Už čtvrtý týden probíhají ve Francii demonstrace, které odstartovaly žluté vesty v Paříži, na protest zdražení pohonných hmot.

Francouzská vláda se vší mocí snaží utišit hněv lidí

Na 8. 12. oznámily Žluté vesty další demonstraci a vláda se vší mocí snaží zklidnit situaci.

Takhle kruté to nepamatuji, říká znalec Francie Syruček. BIS? Ta prý neříká všechno, třeba...

Francie je ve varu. Tedy rodilí Francouzi, protože přistěhovalce dění v zemi galského kohouta nijak zvláště nezajímá. Na „žluté vesty“ se nabalili anarchisté, což je tradiční, ale smutná zkušenost západní Evropy. Macron hodil nekolegiálně, ale takticky řešení problémů na premiéra. A zdá se, že problém je alespoň posunut – zvýšení cen pohonných hmot, energií i další nepopulární opatření se posunují. Nespokojenost proti vládě bílých límečků však neutuchá. Francie už není zemí, co bývala. Oligarchové včetně našeho miliardáře Křetínského kupují šmahem jejich média. I ten dříve vyhlášený a dnes stejně jako řada jiných titulů zprofanovaný LeMonde bude jeho. Ukrajinský prezident si vyhlášením výjimečného stavu řeší problém své mimořádné neoblíbenosti a blížících se voleb. A zpráva BIS? Je dobře, že alespoň víme, kdo nám to tu „šmejdí“… Toto všechno uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz novinářský nestor, odborník na Francii Milan Syruček.

Násilník bol oslobodený po znásilnení 15-ročnej vo Francúzsku, lebo jeho kultúrne predispozície mu neumožňovali...

Znásilnenie 15-ročného francúzskeho dievčaťa migrantom z Bangladéšu bolo bez pochybností dokázané. Francúzsky trestný súd však uznal argumenty obhajcu násilníka

Emmanuel Macron má doma velké problémy: Hořící barikády, vodní děla, desítky tisíc lidí v...

Do francouzských ulic vyšlo celkem na osmdesát tisíc lidí, aby se zúčastnili demonstrací „žlutých vest“ a protestovali tak proti vládě a prezidentu Emmanuelu Macronovi. Důvodem je zejména plánované zvýšení cen pohonných hmot. Ministerstvo vnitra ohlásilo osm zraněných lidí včetně dvou četníků.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com