Tagy Francie

štítek: Francie

Bordeaux: Nelegální migrant z Bangladéše znásilnil 22letou

V Bordeaux byl tento týden zatčen 26letý nelegální přistěhovalec z Bangladéše poté, co byl obviněn ze znásilnění univerzitní studentky, když byl zaměstnán jako doručovatel Uber Eats.

Francouzský senát hlasoval o zákazu matek, které nosí islámské šátky, doprovázet děti na školních...

Francouzský senát hlasoval o zákazu matek, které nosí islámské šátky, doprovázet děti na školních výletech.

Paříž naléhá na Putina, aby odpověděl na ukrajinské „nabídky“ ještě před rozhovory s Macronem

Francie doufá, že prezident Vladimir Putin bude pozitivně reagovat na kroky jeho ukrajinského protějšku Volodymyra Zelenského, aby ukončil pětiletý konflikt na východě země, uvedl v úterý francouzský prezident.
Migranti

Kašlu na Francii! – Le Figaro o ztrátě národní identity kvůli migrantům

Vítězství národního týmu Alžírska na Africkém poháru národů bylo ve Francii představeno jako „okamžik národní jásotu“, a to i přes nedávné zběsilé nepokoje mladých lidí z řad migrantů, napsal Le Figaro.

Pařížský Pantheon okupovaly „černé vesty“

200až 300 imigrantů z území západní Afriky, přezdívající se po vzoru žlutých vest „vesty černé“, zaplavili v pátek odpoledne budovu pařížského Pantheonu a přisahali, že ji neopustí, dokud nezískají povolení k trvalému pobytu ve Francii.

Sebevražda Francie

Idea "Francie" a "francouzství" mizí a je nahrazována podivnými balkanizovanými enklávami, které mezi sebou nekomunikují... a to vůbec není dobrý vývoj.

Řada zavřela bazény ve francouzském městě – důvod – Burkini

Dva městské bazény v jihovýchodním francouzském městě Grenoble byly zavřeny, a to navzdory současným horkovzdušným vlnám, po odporu nad použitím celotělových islámských plavek Burkini.

Muslimské ženy nedodržují zákon o zákazu nošení burkin v bazénech ve Francii

Muslimské ženy ve Francii bojují za svá občanská práva tím, že vzdorují zákazu nosení burkin na jejich místním plaveckém bazénu.

Muslimští policisté ve Francii se radikalizují. Nechtějí stíhat teroristy. Známe znění tajné zprávy ministerstva...

Francouzský deník „Le Parisien“ píše, že francouzská policie je velmi znepokojena radikalizací policistů, kteří vyznávají islám.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com