Tagy Finsko

štítek: Finsko

Jeden mrtvý, deset zraněných při brutálním útoku mečem na finskou vysokou školu

Jedna osoba byla zabita a dalších deset bylo zraněno poté, co student přinesl meč na místní vysokou školu v finském Kuopiu a začal útočit na lidi.

Finsko zavádí pro muslimské ženy bazénové hodiny

Ve finském pokusu povzbudit muslimské ženy, aby se naučily plavat, zavedlo několik finských plaveckých bazénů, veřejných i soukromých, hodiny pouze pro muslimské ženy a speciální kurzy zaměřené na imigranty. Zprávu přináší finská televizní stanice Yle.

Imigranti kralují kriminálním statistikám. Afghánci jsou například mistry v sexuálním násilí

FINSKO A NEÚPROSNÉ STATISTIKY: Finové jsou národ, který si na statistiky potrpí - vše je přepočítané na 10 000 obyvatel stejné národnosti, jedná se o sexuální trestné činy.

Svobodnenoviny.eu: Finští „Ódinovi vojáci“ oznámili v novém videu lov na násilníky a pedofily

Finská policie vyšetřuje video, které nedávno zveřejnila na sociálních sítích skupina „Ódinovi vojáci“, jenž oznámila „lov“ na násilníky a pedofily.

Finská policie bude cenzurovat zprávy o násilných činech azylantů

Pracovníci policejního oddělení finské provincie Häme obdrželi pokyny týkající se policejních informací souvisejících se žadateli o azyl.

Do finských ulic vyrazili Odinovi vojáci jako ochrana proti migrantům

Pouliční hlídky Odinových vojáků začaly hlídat ulice a veřejná místa ve finském Oulu, je to reakce na několik v poslední době případů znásilnění a sexuálních útoků, kterých se dopouštějí migranti na finských dětech.

Imigranti a znásilňování. Ve Finsku toho mají dost a budou prý jednat

Finskem otřásá série znásilnění z poslední doby, z nichž jsou podezřelí migranti. Desítky tisíc Finů proto chtějí odebrat azyl imigrantům, usvědčeným ze sexuálních zločinů, píše ve svém pátečním vydání deník MF Dnes. „Azylanti nemají k ženám žádný respekt. Máme dcery, musíme dohlédnout na bezpečnost v ulicích,“ neskrývají své obavy Finové. Finský parlament je připraven zavést přísnější opatření proti zločincům cizího původu.
Migrantské cestovky

Fínskom otriasla séria znásilnení. Páchateľmi sú migranti

Po Švédsku, prezývanom tiež “hlavnýé mesto znásilnení” , sa tieto zločiny rozniesli aj do susednej škandinávskej krajiny, do Fínska. Ľudia sú pobúrení sériou znásilnení, ktoré majú na svedomí migranti

Sedm migrantů je podezřelých ze znásilnění desetileté finské dívky

Finská policie vyšetřuje vážné sexuální napadení desetileté finské dívky v severofinském městě Oulu.

Zločinecký teror uprchlíku ve Finsku! Děsivá fakta jenž sluničkáří ignorují

Obohacení ve Finsku v číslech: Finská policejní akademie ve spolupráci s Přistěhovaleckým úřadem vydala zprávu o zločinnosti přistěhovalců čekajících na asyl v r. 2016. Registrují 1565 hlášení o provedených trestních činech. Nejčastěji se jedná o násilní trestné činy, dále majetkové trestné činy a sexuální násilí.

Oblíbené články

Zlé, pani Merkelová… Tereza Spencerová cíti nervozitu: Ide o Západ a...

OKNO DO SVETA TEREZY SPENCEROVEJ „Áno, to museli byť časy, keď ešte existovala Varšavská zmluva! Pretože teraz sú USA na svojich spojencov ako psy a zadarmo nič nedajú...“ komentuje analytička Tereza Spencerová zhoršujúce sa vzťahy medzi USA a európskou „polovicou“ NATO, čo znepokojene komentovala nemecká kancelárka Angela Merkelová. A bude horšie, glosuje v súvislosti s nadchádzajúcim summitom NATO. V rámci pravidelného zhrnutia udalostí z ostatných dní na Parlamentných listoch sa Spencerová venuje aj čerstvej výročnej správe BIS.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com