Tagy Finsko

štítek: Finsko

Hrůza. Znásilnění 10 leté ve Finsku není trestný čin. Více ve Videu.

32 letý migrant znásilnil 10 roční holčičku. Ve Finsku však znásilnění dítěte není znásilnění.

Finská ministřině: Zacházení s uprchlíky ze strany EU je „ostudné“

Finská ministryně vnitra Maria Ohisalo (Zelení) označila zacházení se žadateli o azyl a uprchlíky v Evropské unii za „poněkud hanebné z hlediska našich společných hodnot“.

Policie vyšetřující vraždu finské ženy jejím přítelem z řad migrantů, protože dala status na...

Policie ve Finsku vyšetřuje vraždu ženy zabité jejím bývalým přítelem po migračním vysílání na sociálních médiích.

Jeden mrtvý, deset zraněných při brutálním útoku mečem na finskou vysokou školu

Jedna osoba byla zabita a dalších deset bylo zraněno poté, co student přinesl meč na místní vysokou školu v finském Kuopiu a začal útočit na lidi.

Finsko zavádí pro muslimské ženy bazénové hodiny

Ve finském pokusu povzbudit muslimské ženy, aby se naučily plavat, zavedlo několik finských plaveckých bazénů, veřejných i soukromých, hodiny pouze pro muslimské ženy a speciální kurzy zaměřené na imigranty. Zprávu přináší finská televizní stanice Yle.

Imigranti kralují kriminálním statistikám. Afghánci jsou například mistry v sexuálním násilí

FINSKO A NEÚPROSNÉ STATISTIKY: Finové jsou národ, který si na statistiky potrpí - vše je přepočítané na 10 000 obyvatel stejné národnosti, jedná se o sexuální trestné činy.

Svobodnenoviny.eu: Finští „Ódinovi vojáci“ oznámili v novém videu lov na násilníky a pedofily

Finská policie vyšetřuje video, které nedávno zveřejnila na sociálních sítích skupina „Ódinovi vojáci“, jenž oznámila „lov“ na násilníky a pedofily.

Finská policie bude cenzurovat zprávy o násilných činech azylantů

Pracovníci policejního oddělení finské provincie Häme obdrželi pokyny týkající se policejních informací souvisejících se žadateli o azyl.

Do finských ulic vyrazili Odinovi vojáci jako ochrana proti migrantům

Pouliční hlídky Odinových vojáků začaly hlídat ulice a veřejná místa ve finském Oulu, je to reakce na několik v poslední době případů znásilnění a sexuálních útoků, kterých se dopouštějí migranti na finských dětech.

Imigranti a znásilňování. Ve Finsku toho mají dost a budou prý jednat

Finskem otřásá série znásilnění z poslední doby, z nichž jsou podezřelí migranti. Desítky tisíc Finů proto chtějí odebrat azyl imigrantům, usvědčeným ze sexuálních zločinů, píše ve svém pátečním vydání deník MF Dnes. „Azylanti nemají k ženám žádný respekt. Máme dcery, musíme dohlédnout na bezpečnost v ulicích,“ neskrývají své obavy Finové. Finský parlament je připraven zavést přísnější opatření proti zločincům cizího původu.

Oblíbené články

Magda Vášáryová: Tradičná rodina nikdy neexistovala, je to len súčasť hybridnej...

V spoločnosti je asi len desať percent hrdinov. Netreba sa povyšovať nad tých zvyšných 90 percent, pretože chcú, aby prežili, napríklad kvôli deťom alebo rodičom. Lenže vo chvíli, keď sa rozhoduje, kam bude spoločnosť smerovať, je to zničujúci pomer, myslí si Magda Vášáryová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com