Tagy Fiala

štítek: fiala

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.

Evropská unie s eurokomisařkou Věrou Jourovou z hnutí ANO přichází s další totalitní šíleností

Evropská komise s eurokomisařkou Věrou Jourovou z hnutí ANO přichází dle mého názoru s další totalitní genderovou šíleností, která porušuje suverenitu členských států EU, prosazuje zvrácenou gender ideologii do praxe a omezuje a kriminalizuje svobodu slova.

Takže nelegální migranti místo toho, by byli deportováni, budou po státu chtít odškodnění. A...

To je podle mě šílené, jak u nás rozhoduje justice. Nejvyšší správní soud zrušil rozhodnutí policie, která v lednu zadržela v Ústí nad Orlicí pět Afghánců bez dokladů a poslala je na devadesát dní do centra pro uprchlíky, protože policie prokázala, že nejsou nezletilí, jak podle všeho lživě tvrdili. Dva z nich žádají o odškodnění.

Petr Fiala se vyjádřil k terorismu v Evropě. Právě kvůli takovým kecům tyto útoky...

V posledních dnech došlo v několika evropských městech k teroristickým útokům. Po Francii se totiž islamisté rozhodli, že zaútočí v Rakousku. Oba útoky si přitom vyžádaly několik zraněných a také obětí. K celé situaci se nyní na sociální síti vyjádřil předseda Občanské demokratické strany (ODS) Petr Fiala.

Chobotnice vlivné globalistické organizace. Tito čeští politici jsou na ni napojeni…

V České republice má vlivná globalistická organizace Aspen Institute hájící zájmy globalistických elit USA spolupracovníky i mezi známými politiky. Je to například Jan Hamáček z ČSSD, Jana Maláčová z ČSSD, Markéta Pekarová Adamová z TOP 09, Adam Vojtěch z ANO, Dita Charanzová z ANO, Jan Farský ze STAN, Vít Rakušan ze STAN .

Eurokomisařka z hnutí ANO Věra Jourová už podle mého názoru patrně neví, jak by...

Eurokomisařka z hnutí ANO Věra Jourová už podle mého názoru patrně neví, jak by ještě více omezila naši svobodu a suverenitu. Nyní chce de facto zavést celounijní cenzuru sociálních sítí. Evropská unie podle ní potřebuje závazná společná pravidla, která by přiměla internetové sociální sítě aktivně bojovat proti "nenávistným projevům".

Evropská unie podporuje imigraci a islamizaci Evropy. Potvrzují to fakta

Pobavil mě komentář Hamáčkova Ministerstva vnitra, který tvrdí, že Evropská unie a neziskovky nepodporují masovou imigraci a islamizaci – jsou to prý dezinformace. Zaprvé sami vidíme, že například Angela Merkelová pozvala imigranty do Evropy, zadruhé Evropská unie prosazovala a prosazuje přijímání a přerozdělování migrantů, zatřetí EU se hlásí k podpoře migrace i ve svých oficiálních materiálech, začtvrté existuje x důkazů, že neziskovky podporují migraci a některé z nich de facto pašují imigranty do Evropy. Podle mého názoru ministerstvo vnitra ve světle těchto faktů jenom sprostě lže a je to ministerstvo vnitra, kdo šíří dezinformace.

Radim Fiala: Nezletilí imigranti hromadně znásilnili 14-leté děvče. Máme tady děsivou ukázku toho, co...

Nezletilí imigranti v německém Ulmu, v Bádensku-Württembersku hromadně znásilnili 14-leté děvče. Je jim 14, 15 a 16 let, a dalším dvěma 24 a 26. Na dívce se tedy vystřídalo pět mladých migrantů. Tady se ukazuje, že zrůdnou kriminalitu páchají i imigrantské děti. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Francie či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Spolu to zvládneme a naši zemi ubráníme.

Odmítáme, aby čeští občané museli platit dluhy za zadlužené státy eurozóny, jak navrhuje Evropská...

Odmítáme, aby čeští občané museli platit dluhy za zadlužené státy eurozóny, jak navrhuje Evropská unie.

„Mistr má opět pravdu.“ Fiala připomněl tři roky starý výrok Karla Gotta

Český podnikatel a politik Radim Fiala na svém účtu na Facebooku zveřejnil post, který se týká českého zpěváka Karla Gotta. Konkrétně jde o to, co Mistr před pár lety pronesl o migrační krizi v jednom z rozhovorů. Podle Fialy měl totiž pravdu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com