Tagy Fiala

štítek: fiala

Štefec se pustil do šéfa ODS: Představa, že by místo Babiše stál v čele...

Předseda ODS Petr Fiala v rozhovoru pro portál Seznam Zprávy zkritizoval vládu, jež dle něj nedokázala jednat otevřeně. Za chybu mimo jiné považuje také snahu Andreje Babiše prodloužit nouzový stav o další měsíc. Bezpečnostní expert Jaroslav Štefec však Fialovi připomněl, že země v přelomové době potřebuje rázné kroky, nikoli jen plané mudrování.

Předseda eurofilní ODS Petr Fiala v České televizi přesvědčoval o tom, že v našem...

Předseda eurofilní ODS Petr Fiala v České televizi přesvědčoval o tom, že v našem národním zájmu je být v Evropské unii – především kvůli naším ekonomickým vazbám na EU a kvůli tomu, že do EU směřuje 80 procent exportu. Czexit podle něj nemůže požadovat nikdo, kdo je při smyslech. To co říká Petr Fiala, je ale přece naprostý nesmysl. Na to, abychom obchodovali s EU, přece nemusíme být členy EU. Švýcarsko a státy EFTA v EU nejsou a mohou normálně se státy Evropské unie obchodovat. To, co říká Petr Fiala, je nesmyslné strašení. Vystoupení z EU je výhodné.

Radim Fiala: Belgický expremiér de facto řekl, že poučení z brexitu je odebrat suverenitu...

V nadcházejících letech mohou členské státy Evropské unie narazit na další pokusy Bruselu omezit suverenitu jednotlivých zemí. Místopředseda SPD Radim Fiala ve svém příspěvku na sociální síti Facebook vysvětlil, jak čeští europoslanci přispívají k tomu, aby Česko krok za krokem ztratilo svou suverenitu.

„Neuveriteľné, aké monštrá Merkelová pozvala do Európy.“ českého politika Fialu vydesil brutálny prípad šesťnásobného...

Šiesteho septembra 2019 podpredseda SPD Radim Fiala zverejnil na svojej facebookovej stránke post, v ktorom ostro zareagoval na desivý šesťnásobný pokus o vraždu. K incidentu došlo v Nemecku a hlavným aktérom bol islamista Haidar A.

Babiš i politici hnutí ANO podpořili imigranty. Jejich řeči o obraně národních zájmů jsou...

Europoslankyně ANO Dita Charanzová dokazuje, že hnutí ANO je euro-sluníčkářské a že tomuto hnutí nevadí likvidace naší národní identity a suverenity. Charanzová podpořila opatření vedení Evropského parlamentu, že europoslanci nesmějí mít na stolcích národní vlajky svých zemí. Není divu, když Charanzová a další europoslanci ANO podpořili v europarlamentu přijímání imigrantů.

Norsko je další země zničená imigrací a islamizací a je pro nás odstrašujícím příkladem,...

Norsko je další země zničená imigrací a islamizací a je pro nás odstrašujícím příkladem, kam to nesmíme nechat dojít. Brutální útoky imigrantů ničí kdysi pověstnou skandinávskou idylku. Do roku 2040 bude mít hlavní město Oslo z poloviny imigrantskou populaci. Přistěhovalci – zejména Palestinci, Iráčané a Afghánci – páchají násilnější trestné činy než ostatní občané Norska (včetně jiných skupin přistěhovalců), migranti byli nadměrně zastoupeni v 65 z 80 kategorií trestných činů. Tohle v naší zemi nechceme. Společně se ubráníme.

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru...

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slova. Facebook, Twitter nebo Google podle nich šíří lži a dezinformace a rozdělují společnost. Poslanci těchto stran žádají americké kongresmany, aby s tím začali něco dělat…

Podle sluníčkářské ombudsmanky Anny Šabatové by Česká republika měla zvážit zákaz tělesných trestů dětí

Podle sluníčkářské ombudsmanky Anny Šabatové by Česká republika měla zvážit zákaz tělesných trestů dětí. Svět se zbláznil. Samozřejmě odsuzujme týrání dětí, ale plácnout děcko přiměřeně přes zadek nebo přes ručičku nikdy ničemu neuškodilo. Liberální výchova vede k tomu, že z některých dětí vyrůstají „spratci“ či rozmazlenci.

Hrůza. Na „liberálně demokratickém“ západě ale i u nás se stále více prosazuje pedofílie...

Hrůza. Na „liberálně demokratickém“ západě ale i u nás se stále více prosazuje pedofílie a obchod s dětmi. V berlínských a braniborských školkách zavedli „vzdělávací hru“ Original Play, při níž chodily k dětem cizí dospělé osoby a objímaly se s nimi… To je fakt úchylné. Co se mají co cizí lidé objímat s malými dětmi? Záhy se ukázalo, že dospělí účastníci této hry mohou pod záminkou hravého souboje sexuálně zneužívat děti a některé děti byly podle německé veřejnoprávní ARD sexuálně zneužity.

Sluníčkáři vidí rasismus už i v mikulášské tradici! Fiala upozorňuje na situaci v Nizozemí,...

Poslanec za SPD Radim Fiala bije na poplach a je připraven bránit české tradice. Na Facebooku zareagoval na zprávu, že v Nizozemsku je tradiční společník tamního svatého Mikuláše – Černý Petr – v posledních letech terčem ostré kritiky. Aktivisté tvrdí, že jde o rasistickou postavu. Fiala je ale připraven bránit naše čerty před všemi sluníčkáři.

Oblíbené články

Michael Jackson tajemství odhaleno: Jak vědci vyřešili slavný antigravitační tanec. Tak...

MICHAEL JACKSON zachytil fantazii milionů fanoušků po celém světě svými brilantními tanečními pohyby, včetně jeho zdánlivě nemožného antigravitačního tanca - ale skupina neurovědců konečně odemkla jeho tajemství.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com