Tagy Fiala

štítek: fiala

Eurokomisařka z hnutí ANO Věra Jourová už podle mého názoru patrně neví, jak by...

Eurokomisařka z hnutí ANO Věra Jourová už podle mého názoru patrně neví, jak by ještě více omezila naši svobodu a suverenitu. Nyní chce de facto zavést celounijní cenzuru sociálních sítí. Evropská unie podle ní potřebuje závazná společná pravidla, která by přiměla internetové sociální sítě aktivně bojovat proti "nenávistným projevům".

Evropská unie podporuje imigraci a islamizaci Evropy. Potvrzují to fakta

Pobavil mě komentář Hamáčkova Ministerstva vnitra, který tvrdí, že Evropská unie a neziskovky nepodporují masovou imigraci a islamizaci – jsou to prý dezinformace. Zaprvé sami vidíme, že například Angela Merkelová pozvala imigranty do Evropy, zadruhé Evropská unie prosazovala a prosazuje přijímání a přerozdělování migrantů, zatřetí EU se hlásí k podpoře migrace i ve svých oficiálních materiálech, začtvrté existuje x důkazů, že neziskovky podporují migraci a některé z nich de facto pašují imigranty do Evropy. Podle mého názoru ministerstvo vnitra ve světle těchto faktů jenom sprostě lže a je to ministerstvo vnitra, kdo šíří dezinformace.

Radim Fiala: Nezletilí imigranti hromadně znásilnili 14-leté děvče. Máme tady děsivou ukázku toho, co...

Nezletilí imigranti v německém Ulmu, v Bádensku-Württembersku hromadně znásilnili 14-leté děvče. Je jim 14, 15 a 16 let, a dalším dvěma 24 a 26. Na dívce se tedy vystřídalo pět mladých migrantů. Tady se ukazuje, že zrůdnou kriminalitu páchají i imigrantské děti. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Francie či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Spolu to zvládneme a naši zemi ubráníme.

Odmítáme, aby čeští občané museli platit dluhy za zadlužené státy eurozóny, jak navrhuje Evropská...

Odmítáme, aby čeští občané museli platit dluhy za zadlužené státy eurozóny, jak navrhuje Evropská unie.

„Mistr má opět pravdu.“ Fiala připomněl tři roky starý výrok Karla Gotta

Český podnikatel a politik Radim Fiala na svém účtu na Facebooku zveřejnil post, který se týká českého zpěváka Karla Gotta. Konkrétně jde o to, co Mistr před pár lety pronesl o migrační krizi v jednom z rozhovorů. Podle Fialy měl totiž pravdu.

Imigranti v Řecku chodí po ulicích s noži a sekyrami, napadají místní a vloupávají...

Jestli je to pravda, tak je to šokující. Facebookové stránky I stand with Greece upozornily, že imigranti v Řecku chodí po ulicích s noži a sekyrami, napadají místní a vloupávají se do jejich domovů, ničí majetek místních Řeků, zabíjejí jejich domácí zvířata a zakládají požáry v domech či zeleni. Ničí i památníky a kostely.

Štefec se pustil do šéfa ODS: Představa, že by místo Babiše stál v čele...

Předseda ODS Petr Fiala v rozhovoru pro portál Seznam Zprávy zkritizoval vládu, jež dle něj nedokázala jednat otevřeně. Za chybu mimo jiné považuje také snahu Andreje Babiše prodloužit nouzový stav o další měsíc. Bezpečnostní expert Jaroslav Štefec však Fialovi připomněl, že země v přelomové době potřebuje rázné kroky, nikoli jen plané mudrování.

Předseda eurofilní ODS Petr Fiala v České televizi přesvědčoval o tom, že v našem...

Předseda eurofilní ODS Petr Fiala v České televizi přesvědčoval o tom, že v našem národním zájmu je být v Evropské unii – především kvůli naším ekonomickým vazbám na EU a kvůli tomu, že do EU směřuje 80 procent exportu. Czexit podle něj nemůže požadovat nikdo, kdo je při smyslech. To co říká Petr Fiala, je ale přece naprostý nesmysl. Na to, abychom obchodovali s EU, přece nemusíme být členy EU. Švýcarsko a státy EFTA v EU nejsou a mohou normálně se státy Evropské unie obchodovat. To, co říká Petr Fiala, je nesmyslné strašení. Vystoupení z EU je výhodné.

Radim Fiala: Belgický expremiér de facto řekl, že poučení z brexitu je odebrat suverenitu...

V nadcházejících letech mohou členské státy Evropské unie narazit na další pokusy Bruselu omezit suverenitu jednotlivých zemí. Místopředseda SPD Radim Fiala ve svém příspěvku na sociální síti Facebook vysvětlil, jak čeští europoslanci přispívají k tomu, aby Česko krok za krokem ztratilo svou suverenitu.

„Neuveriteľné, aké monštrá Merkelová pozvala do Európy.“ českého politika Fialu vydesil brutálny prípad šesťnásobného...

Šiesteho septembra 2019 podpredseda SPD Radim Fiala zverejnil na svojej facebookovej stránke post, v ktorom ostro zareagoval na desivý šesťnásobný pokus o vraždu. K incidentu došlo v Nemecku a hlavným aktérom bol islamista Haidar A.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com