Tagy Featured

štítek: featured

Víte, že máte na Facebooku skrytou schránku? Tady je návod, jak se do ní...

Možná vás tam čekají opravdu prapodivná překvapení… Největší světová sociální síť je jako živý organismus. V základu sice zůstává stejná, ale neustále se na něm něco mění. A tak vám mohlo uniknout, že má taky skrytou schránku. Tam Facebook schovává zprávy, u kterých z různých důvodů usoudil, že byste je nemuseli vidět. A nutno říct, že v ní najdete dost zajímavé věci a možná si několikrát řeknete: „Jak mi to mohlo uniknout?“

Ako sa v Číne falšuje mäso: kuracie mäso sa po 1,5 hodine zmení na...

Ďalšia vychytávka z Číny. v Číne existuje celé výrobné odvetvie falšovaného mäsa. V rukách chytrákov sa obyčajné kuracie mäso iba v priebehu jeden a pol hodiny premení na hovädzie mäso. Náklady sú minimálne a predaj falošného hovädzieho mäsa je oveľa výnosnejší biznis ako predaj hydinového mäsa.

Webová stránka, mobilní aplikace, digitální úřední deska. To dnes potřebují moderní města

Co potřebují města, aby se stala moderními? Nejedno město se chce přirovnat svou moderností velkým světovým metropolím, chtějí být moderním místem k životu, kde se bude lidem dobře žít a kde budou spokojení. V případě, že patříte ke starostům méně moderních měst, ptáte se, co dnes moderní města potřebují, co je třeba udělat, provést, do čeho je třeba investovat. A s tím ostatně poradíme.

Půlnoční “zlaté třesky” na nočních satelitních snímcích

V těchto dnech naši klimateroristé a geoinženýři formují, udržují, směrově řídí a srážkově aktivují umělý dosti rozsáhlý dvouvrstvý oblačný sytém , kterým dodávají více či méně vláhy střední Evropě, a to i k nám do ČR. Vedle vydatné práce "meteorologických" radarů (na radaru se srážková oblast zobrazuje jako pravidelný kruh či část kruhu, zde na blogu mnohokrát zdokumentováno, proto už to nefotím) by se dalo popsat a obrazově zdokumentovat mnoho dalších viditelných zásahů, ale tolik času tomu nehodlám věnovat.

Ghana pomocí dronů rozváží léky

Je překvapením, že stát jakým Ghana je, ve středu spustila největší donáškovou službu medicínských potřeb za pomoci dronů na světě.

Žena se provdala za ducha a teď ho pouští k vodě

Na světě se dějí různé podivné věci, a tak by nás nemělo překvapit, že se jistá Amanda Sparrow Large Teague ze Severního Irska provdala za 300 let starého ducha piráta z Karibiku.

Fraška se Skripalem nekončí: Mají britští Bondové v hledáčku dvě ruské bukvice? Aby se...

Soudně uvažující člověk by rozhodně nezkoušel po totálně zpackané protiruské provokaci s dvojitým agentem Skripalem celý případ znovu oživovat. Už tak byl plný zjevných a nesmazatelných nepravd, lží a nesmyslů. A mohl by být rád, že většina západní veřejnosti (narozdíl od politiků) nad případem tak nějak mávla rukou, protože účelovost z něj trčí jak sláma z bot.

Nejdůležitější otázka života

Tentokrát to bude ode mne poněkud netypické, ale naštěstí krátké.

Skutečně je pátek třináctého nešťastným dnem?

Pátek třináctého není zdaleka výmyslem moderní doby jak by se snad mohlo zdát.

Krátký, ale velmi vtipný text, ze kterého budou neomarxisté šílet

Včera v Obecním domě jsem sklidil asi šest potlestků a na otevřené scéně a veřejnou pochvalu od p.prezidenta Klause, že moje "Desatero" by se mělo tesat do kamene.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com