Tagy F 35

štítek: F 35

Všechno vidíme: ruský radar dokázal odhalit F-35 u íránských hranic

Ruské systémy protivzdušné obrany kontrolují vzdušný prostor kolem Ruska na tisíce kilometrů. Řekl to Sergej Lavrov, který uvedl, že ruské systémy protivzdušné obrany dokázaly odhalit šest stíhaček F-35 poblíž íránské hranice několik hodin po raketovém útoku na americké základny. Informuje o tom portál RG.ru.

Západní tisk je zděšen: Americká stíhačka F-35 je šílená!

Při dlouhodobých testech amerického stíhacího letounu F-35 byly zjištěny kritické problémy se spolehlivostí a trvanlivostí letadla, přesností jeho zbraní a softwaru.

Německo nechce americké stíhací letouny F-35, jedná s Boeingem a Airbusem

Německé Ozbrojené síly se vzdaly nákupu stíhacích letounů F-35 Lockheed Martin, které mohou provádět jak pozemní útoky, tak letecké mise. Podle posledních zpráv si nyní vybírají mezi americkými letadly Boeing F/A-18 nebo Eurofightery, které vyrábí francouzský gigant Airbus. Informuje Reuters s odvoláním na zástupce německého ministerstva obrany.

Amerika first, dlouhý život pro Trumpa, dlouhý život pro F-35…

…a zemřete jako ovce z Panurge!, aneb pěkně po česku „První vůl stádo vede“, píše se v článku francouzského Agoravox.

Ničivá zbraň v plné síle. Americké letectvo se chystá umlčet kritiky + VIDEO

Poslední komentáře týkající amerického bojového letounu páté generace F-35 se zaměřují na jeho palebnou sílu a vlastnosti steath, neboli obtížnou zachytitelnost radarem, připomíná Mark Episkopos v komentáři pro server National Interest. Vojenský historik z think tanku Center for National Interest poukazuje na nedávno zveřejněné video, které zachycuje zmíněný letoun v jiném, velmi pozitivním světle.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com