Tagy Evrospká unie

štítek: Evrospká unie

Evropa neprošla zkouškou tolerance, rozčilují se uprchlíci

Nehledě na to, že se celkový počet uprchlíků přicházejících do Evropy zmenšil, migrační krize stále trápí celou EU. Nejkřehčím bodem až donedávna byla Itálie, která za rok 2017 přijala zhruba 17 000 uprchlíků. Dnes Itálie odmítá přijímat nové lodě, uprchlíci místo Itálie směrují do Španělska.

USA zkritizovaly Česko kvůli Romům

V Číně, Rusku, Íránu a Severní Koreji vládnou odsouzeníhodné režimy, které prakticky denně porušují lidská práva a jsou zdrojem nestability. Uvádí to výroční zpráva amerického ministerstva zahraničí za rok 2017 věnovaná dodržování lidských práv, která byla dnes zveřejněna ve Washingtonu. V Česku zpráva za hlavní problém označuje útoky proti Romům.

V Česku probíhá diskuze o přijetí eura. Slovensko je uváděné jako negativní příklad, Slováci...

Česko musí pri prvej príležitosti prejsť na euro, inú cestu ekonomika, ktorá je orientovaná na export, jednoducho nemá, vyhlásil premiér Bohuslav Sobotka, keď hovoril na zasadnutí Zväzu priemyslu a dopravy Českej republiky v rámci MSV 2017 v Brne.

Turecký prezident Erdogan hovoří o svém vzoru z Německa

Turecký prezident Erdogan se postaral v minulých dnech o poprask, který způsobil svým vyjádřením o světové vládě, ze které si tento muž bere vzor. Erdogan si tak pochvaloval efektivní vládnutí, které během druhé světové...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com