Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Soud EU zamítá výzvu České republiky k zákonům o kontrole zbraní

Česká republika napadla zákaz poloautomatických pušek pro soukromé použití.

Nikdo neudělal pro EU tolik jako Juncker, prohlásila nová šéfka eurokomise

Von der Leyenová ocenila Junckerovy působení na čele eurokomise slovy, že Evropa je v mnohem lepším stavu, než když přišel do úřadu v listopadu 2014.

Je evropská komise neomylné božstvo?

Jistě je, vždyť je to komise složená z lidí tak nesmírně moudrých a nadaných rozumem tak bezchybným a neselhávajícím, že jakýkoli omyl či chybný úsudek kteréhokoli z jeho 28 členů je naprosto vyloučen. A je vynikající okolností, že míru této nadlidské duševní dokonalosti celé komise jako celku i každého z jejích členů zvlášť, jsme si mohli my Češi v minulosti (a můžeme tak činit i v přítomnosti), tak říkajíc osahat na jednom z členů této komise, jímž je naše krajanka a komisařka Věra Jourová.
Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

EU odstartuje nové společné obranné projekty – ale co dělat?

Evropské státy doufají, že po schválení 13 nových společných obranných projektů posílí své vojenské schopnosti. Jaké jsou některé z těchto projektů a které země spolupracují?

EU chystá nová řešení uprchlické krize. Zapojeno bude i Česko

Ursula von der Leyenová chce, aby příští Evropská komise (EK) pod jejím vedením v první polovině příštího roku předložila nový plán k řešení migrace. Chce jím překonat současnou patovou situaci, kdy se členské země nejsou schopny shodnout na jednotné migrační politice. Von der Leyenová to dnes řekla v Berlíně po jednání se svou bývalou vládní šéfkou a německou kancléřkou Angelou Merkelovou.

Český europoslanec vystúpil na tlačovke výboru europarlamentu a ctenému europanstvu skysli povznesené euroúsmevy

Český europoslanec Ivan David povedal na tlačovej konferencii výboru europarlamentu: Naša krajina bola kedysi celkom sebestačná, teraz je len z 38 percent, potravinárstvo ovládajú cudzinci zo západu. O akej spoločnej poľnohospodárskej politike teda hovoríte?

Aby pes vyjel do EU, stojí to peníze. Oni si pro peníze sem jedou...

„Tak to je pravda, že zvířecí miláček musí mít X dokladů a ještě mu musíte nechat dát pod kůži čip . A těm migrantům )* nesmíte vzít ani otisky prstu. Tak to EU dopracovala," komentoval vtipné koláže s popisem jeden ze čtenářů facebookového profilu poslance Radima Fialy. A nebyl sám.

Sluníčkáři s podporou EU a Německa dováží do Evropy vrahy a zločince z Afriky...

Sluníčkáři s podporou EU a Německa dováží do Evropy vrahy a zločince z Afriky a Brusel podporuje likvidaci evropských národů.
Brexit

Evropská unie a Velká Británie se dohodly na podmínkách Brexitu!

Vyjednávací týmy Spojeného království a EU se dohodly na dohodě Brexitu před setkáním evropských vedoucích představitelů v Bruselu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com