Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Koronavirus: Evropská unie v rozkladu

Členské státy EU čelící existenciální hrozbě se instinktivně vracejí k prosazování svých národních zájmů a vůbec se nesnaží pandemii Covidu-19 čelit společně. Po letech kritiky amerického prezidenta Donalda J. Trumpa za jeho politiku "America First" se evropští lídři vracejí k tomu samému nacionalismu, o kterém vždy veřejně tvrdili, že jím pohrdají.

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský...

SERGEJ GURKIN líčí hněv Italů, jimž partneři z EU oproti jiným zemím nejenže nepomohli, ale ještě jim naložili, aby konečně pochopili, zač je toho loket

Matteo Salvini: “Asi budeme muset opustit EU”

MATTEO Salvini varoval předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou, že Itálie by mohla být další zemí, která by opustila EU, pokud nebude nezačne radikální přepracování, a varoval, pokud dojde na výběr mezi jeho zemí a EU, Brusel by byl v role poražených.

Polský europoslanec: Rozsudek o migrujících kvótách evropského soudu je „směšný a ubohý“

Namísto pomoci svým členským státům v nouzi v době pandemie koronavirů se intuice EU zaměřují na zastaralé případy migrace a projekty týkající se klimatické neutrality, uvedl europoslanec EP pro právo a spravedlnost Patryk Jaki.

ČR dostala z Bruselu jasný vzkaz. Orgány EU čím dál víc připomínají obranu Berlína...

Na facebookovém účtu s názvem Konvičkova 7Republika.cz se její autor Martin Konvička vyjadřuje k aktuální situaci ve světě a v Evropě, orgánům EU i tématu migrace a kvótám. A dokonce si neodpustil ani srovnání s rokem 1945. Co tento politický aktivista uvedl?
Evropská unie

Evropská unie se omluvila Itálii

Evropská komise se omluvila Itálii za nedostatek solidarity ze strany Evropy při řešení krize způsobené koronaviry. Slíbila větší pomoc při zvládání hospodářského propadu. S odvoláním na dopis předsedkyně EK Ursuly von der Leyenové o tom dnes informovala agentura Reuters.

Itálie: Politici odstraňují vlajky EU nad reakcí na koronavir v krajině + VIDEO

Čím dál více Italové jsou s nad Evropskou unií rozčarovaní, cítí, že při řešení pandemie COVID-19 je naprostá nedostatečná podpora, píše The Daily Sabah.

Buď EU projde testem solidarity, nebo se rozpadne!

Podle německého ekonoma Michaela Hüthera bude šíření koronaviru skutečným testem solidarity Evropské unie.

Itálie vyfackala EU a USA: Děkujeme, že jste nás opustili, korona si přišla i...

„Ďakujeme drahý Macron, ďakujeme vážená pani Merkelová…“

Orbán Evropské komisi po kritice ohledne opatření pro koronavir: “Když nám nechcete pomoci, tak...

Maďarský konzervativní premiér Viktor Orbán měl velmi jasnou odpověď na kritiku Evropské komise za mimořádná opatření, která se snaží vypořádat s vypuknutím koronaviru (COVID-19): Pokud nám nepomůžete, přestaňte nás urážet.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com