Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Bruselský chaos: Španělsko následuje Polsko v hrozbě, že opustí EU „Už žádné ponížení!“. Hrozí...

Ve Španělsku narůstá tlak na pravicové strany, aby podpořily odchod Brexitského stylu z EU, po rozsáhlé zuřivosti po celé zemi na základě rozhodnutí Evropského soudního dvora (ESD).

„To není příliš ambiciózní!“ EU se urychlila, protože chybí bod o budoucnosti Evropy. S...

BRUSEL byl včera v noci obviněn z „chybějících ambicí“ a oslovení fanatiků EU jen ve svých plánech na reformu nemocného bloku po Brexitu.

EU nařizuje Evropanům, co si mají myslet

Výše uvedené iniciativy, samozřejmě, existují vedle všech ostatních opatření, které EU zavedla s cílem "naučit" Evropany správnému myšlení... které netransparentní a nekontrolovatelní internetoví obři - Facebook, Google, Twitter a Mozilla - podepsali v říjnu 2018, spolu s "Kodexem chování upravujícím boj proti on-line šíření nezákonných projevů nenávisti" z roku 2019.

Krize Merkelové: Německo čelí očarujícímu zvýšení příspěvků do EU po Brexitu o 14 miliard...

Nemecko Angely Merklové by mohlo být ponecháno v krizi, protože se ukázalo, že země bude muset po Brexitu platit výrazně vyšší příspěvky do EU.

Europoslankyňa Anna Widdecombe předvedla neuvěřitelný projev proti nizozemské europoslankyni kvůli brexitu + VIDEO

Anna Widdecombe přednesla provokační řeč, hájící 17,4 milionu lidí, kteří hlasovali pro Spojené království, aby odešli z EU poté, co se nizozemský europoslanec Sophie in 't Veld pokusil argumentovat, že většina lidí ve Velké Británii nehlasovala pro Brexit.

Zuřivost EU: Brusel zachvátil plány na zavedení minimální mzdy v celé EU „Ďábel v...

Evropská komise napadla plány na zavedení minimální mzdy v celé EU, přičemž řada zemí varovala, že by toto opatření mohlo ohrozit jejich staleté modely kolektivního vyjednávání mezi zaměstnavateli a zaměstnanci.
Evropská unie

Rozhořčení v Bruselu: Hororové plány EU na období po Brexitu pro chudé a potravinářské...

EU byla obviněna z plánování snižování finančních prostředků až o 50 procent na některé z nejchudších států na kontinentu, aby kompenzovala náklady na Brexit a zvýšila obranné projekty.
Evropská unie

El País: Nepřátelé obklíčili Evropskou unii ze všech stran!

Španělský list El País varuje, že Evropská unie je obklíčena protivníky, konflikty a teroristickými skupinami.

Krize EU: Von der Leyenová pod tlakem nad skandálem v Německu poté, co telefon...

URSULA von der Leyenová, předsedkyně Evropské komise, byla nucena bránit se poté, co byl mobilní telefon ministerstva obrany, který je ve středu politického skandálu v něm byly vymazány všechny data.

Špičkový zákonodárce EU zvyšuje vyhlídky na snadný skotský návrat do EU

Nezávislé Skotsko by se po Brexitu mohlo vrátit do Evropské unie, říká David McAllister. Německý předseda výboru pro zahraniční věci parlamentu EU, který naznačil, že je připraven pomoci.

Oblíbené články

Portál Ozzy: ČESKÁ REPUBLIKA JE NEJMÉNĚ PŘÁTELSKÁ ZEMÍ V EVROPĚ PRO...

Jaromir Balda roky žil v severní části České republiky většinou klidný život. Ovšem díky zprávám a politikům, kteří v televizi chrlí proti přistěhovalecké příznaky, vyvinul 72letý otevřený politický názor. Balda začal podporovat krajně pravicové hnutí za svobodu a přímou demokracii a sousedé ho viděli projíždět plakátem, kde bylo napsáno anti-přistěhovalecký migrant v okně auta.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com