Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Obrovské znepokojenie v Bruseli. Taliansko zavádza paralelnú menu

Predseda rozpočtového výboru talianskeho parlamentu Claudio Borghi Aquilina na Twitteri zverejnil zobrazenie, takzvaných Mini-BOTov, národnej meny paralelnej euru. O čo sa usiluje Rím a ako sa tieto plány prejavia na hodnote peňažnej jednotky EÚ?

EU souhlasí s rozšířením ekonomických sankcí pro Rusko do roku 2020

Vedoucí představitelé Evropské unie se ve čtvrtek dohodli na prodloužení hospodářských sankcí proti Rusku v souvislosti s otřesy na Ukrajině do konce ledna 2020, uvedl mluvčí.

Brusel obvinil Rusko z pomoci ilegální migraci do EU!

Institut EU pro bezpečnostní studie (EUISS) připravil zprávu o migrační krizi v Evropské unii, v němž obvinil Rusko ze všech zlořádů a zejména napomáhání migraci, aniž by se obtěžoval cokoliv dokázat.
Juncker

Svobodnenoviny.eu: Šéf EU Juncker odsoudil Polsko, že přijímá migranty z Ukrajiny a ne muslimy

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker uvedl, že Polsko by si nemělo vybírat, které uprchlíky bude přijímat a mělo by akceptovat muslimy a jiné skupiny.

Maďarská vláda sdělila, proč EU hrozí zemi sankcemi. Za vším hledej…

Maďarská vláda má za to, že EU hodlá vyhlásit sankce proti republice kvůli pokusu o zavření univerzity amerického miliardáře George Sorose. Televizi RT to sdělila tisková služba maďarského premiéra Viktora Orbána.

Svobodnenoviny.eu: Mandlovice není z mandlí. Přejmenovat, velí Brusel! Co teprve španělský ptáček, co není...

Evropská unie má zřejmě vyřešeny všechny palčivé problémy jako je třeba nelegální migrace a hlídání vlastních hranic vyřešeny. Proto opět v rámci blaha zasáhla tam, kde je spotřebitel zcela v koncích.

Svobodnenoviny.eu: Maďarsko odsoudilo Macrona a Junckera: „Jejich cílem je změnit složení lidí žijících v...

Francouzský prezident Emmanuel Macron a prezident Evropského parlamentu Jean-Claude Juncker jsou pro-migrační politici, kteří kritizují a „napadají“ Maďarsko, protože odmítlo akceptovat migranty a chrání své hranice, uvedl maďarský ministr zahraničí.

Nejnižší míra nezaměstnanosti v eurozóně za více než deset let

Míra nezaměstnanosti klesla na nejnižší úroveň za více než desetiletí v 19 zemích, které používají euro, protože domácí poptávka stále narůstá i přes špatný vítr způsobený zpomalením globálního obchodu.

Le Figaro: Turecko se stává nežádoucím partnerem pro EU a NATO

Rozkol mezi Tureckem a jeho západními partnery se každým dnem prohlubuje, píše Le Figaro. Deník zastává názor, že ztráta důvěry, rozhodnutí Ankary koupit ruské systémy S-400 a rozpory v otázce dodržování lidských práv, vážně komplikují vztahy Turecka s EU a NATO. Západ se však neodvažuje přerušit partnerství s Ankarou.

Albánsky nacionalisticko-drogový režim nastolený EU a NATO v Kosovu zahájil zatýkaní Srbu! Bude další...

Ozbrojené jednotky nacionalisticko-drogového režimu Kosova zaútočily na 4 okresy převážně obydlené Srby a zahájily zatýkání nepohodlných Srbu.

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com