Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Sluníčkáři s podporou EU a Německa dováží do Evropy vrahy a zločince z Afriky...

Sluníčkáři s podporou EU a Německa dováží do Evropy vrahy a zločince z Afriky a Brusel podporuje likvidaci evropských národů.
Brexit

Evropská unie a Velká Británie se dohodly na podmínkách Brexitu!

Vyjednávací týmy Spojeného království a EU se dohodly na dohodě Brexitu před setkáním evropských vedoucích představitelů v Bruselu.

Retro: Polský prezident: Úsilí EU, aby státy unie přijaly imigranty z třetího světa, povede...

Trvání Bruselu na tom, aby státy EU přijímaly imigranty z třetího světa, by mohlo vést k rozpadu unie, varuje polský prezident Andrzej Duda.

EU nedokáže uzavřít dohodu o přerozdělování migrantů

Zdá se, že setkání ministrů vnitra EU o migrantech v Lucemburku nepřineslo konečnou dohodu o přerozdělování migrantů.

Retro: Krvavá záminka dobrá. Předseda Evropské komise Juncker v souvislosti s bruselskými útoky vyzval...

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker na tiskové konferenci po setkání s francouzským premiérem Manuelem Vallsem uvedl, že je třeba založit bezpečnostní unii: „Je nutná energetická unie, kapitálových trhů, ekonomická, monetární, ale domníváme se, že je nutná také bezpečnostní unie.“

Zajímá Merkelovou, která nemá děti, osud těch vašich? Bezdětná Evropa vydána na pospas znásilnění

Evropa nikdy neměla tolik bezdětných vedoucích evropských politiků jako dnes. Jsou "moderní", otevření, multikulturní a mají pocit, že všechno končí u nich.

Maďarsko zůstane součástí Evropské unie, uvedl premiér Orban i když…

Maďarsko nemá v plánu opustit Evropskou unii, uvedl v neděli premiér Viktor Orban a dodal, že východní a západní členové bloku musí najít kompromis ohledně budoucnosti.

Budou vám vstávat vlasy na hlavě: Promluvil nový místopředseda EU

Při pátečním vstupním pohovoru nově jmenovaný místopředseda Evropské komise, Margaritis Schinas, dal jasně na srozuměnou, zač toho bude loket.

Vůdce populistické španělské strany VOX: “Salvini byl z vlády vyloučen kvůli vymyšlenému spiknutí vůči...

Vedoucí představitel španělské národní populistické strany VOX obviňuje Evropskou unii z nátlaku italských politiků, aby Mattea Salviniho zbavili vlády.

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal?...

"Je těžké zkusit se dívat na svět očima Lucemburčana. Co může někdo z Lucemburska říci, když by měl být hrdý na sebe nebo na svůj národ?" Viktor Orbán reaguje na Junckerovu kritiku, že je zaslepený národní politik. Juncker je původem z Lucemburska ...

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com