Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Maďarsko chce bránit své hranice i přes rozhodnutí soudu EU

Maďarské ministerstvo obrany uvedlo, že jak ozbrojené síly, tak maďarská vláda udělají vše, co je v jejich silách, k obraně hranic země navzdory novému rozhodnutí Evropského soudního dvora, že Maďarsko nelegálně zadržovalo žadatele o azyl v tranzitních zónách, uvádí voiceofeurope.com.

Rozpad EU: Holandsko už prý nechce Polsko a Maďarsko v EU !

Evropskými médii nyní prosvištěla zpráva, kterou exponoval holandský novinář Jaap Jansen, že na jednání v nizozemském poslanecké parlamentu holandský premiér Mark Rutte, prohlásil, že by si – jako poslední možnost – dokázal EU představit bez Polska a Maďarska, pokud nerektifikují svůj právní pořádek podle taktovky Bruselu.

Obavy s Frexitu? Macron byl varován, aby se poučil z Velké Británie „než bude...

Emmanuel Macron byl varován, že Francie by se mohla připojit k Velké Británii při odchodu z EU, pokud se francouzský prezident nepoučí z brexitu dříve, než bude „příliš pozdě“.

Belgie a Nizozemsko se odějí do tmavě červené

Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví ČR seznam zemí podle míry rizika nákazy. Jak sdělila Barbora Peterová, vedoucí tiskového oddělení a tisková mluvčí Ministerstva zdravotnictví,...

Skandální dokument Evropského výboru regionů netají snahu EU zaplavit východ Evropy lidmi z jiných...

Snaha bruselských eurototalitárov natlačiť záplavu exotických cudzincov do východoeurópskych krajín, ktoré doposiaľ neboli postihnuté masovou ekonomickou a hyperpopulačnou imigráciou/inváziou cudzích etník z iných kontinentov, stále pokračuje

Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO od slovenskej poslankyne...

Pýtame sa: A v čom má Rusko ustúpiť? Čo má Rusko urobiť, aby boli „americkí priatelia“ spokojní? Rusi majú vykrvácať a nechať sa zotročiť len preto, že USA chcú mať silný dolár? RF sa má vzdať svojich tisíce ročných území? RF má odstúpiť dobrovoľne svoje územia každému agresorovi? Veď to mohli dať už Mongolom, mohli to dať Osmanom, Napoleonovi, aj Hitlerovi, veď nemuseli čakať na Obamu!
Evropská unie

Kdo je připraven odejít z EU, není ohrožen

Několik let čas od času se snažím upozornit na skutečnost, že nestačí jen chtít odejít z EU či doufat v její rozpad, že je třeba předem se na takovou situaci též připravit. A naše občany rovněž. Uvítal jsem proto článek známého českého sociologa Petra Hampla z 1.6.2020, který na tuto situaci a na potřebu předem se na ni připravit upozorňuje. Celá záležitost se přitom stává stále více aktuální, a proto se pokusím po čase na tento článek navázat, avšak podívat se na celou záležitost detailněji a krom toho ještě i z jiných úhlů pohledu než autor článku, neboť jde o záležitost značně složitou a komplexní.
Merkelová

Německo a Itálie se rozhodly opustit politiku EU, protože Merkelová požaduje schválení ruské vakcíny

Oliver řekl: „Německá kancléřka Angela Merkelová hovořila o vakcínách, hovořila po summitu mezi federální vládou v Berlíně a vůdci 16 německých států.

Panika v EU poté, co Mario Draghi řekl, že Nizozemsko opustí EU! + VIDEO

Bývalému bankéři EU Mario Draghimu řekl člen nizozemského parlamentu, že Nizozemsko brzy opustí blok.
Evropská unie

Jak nás zaplavuje “dobro” ze Západu aneb idiotství šéfa ODS Fialy

Opravdu nemám rád Petra Fialu. Je to ubohý slaboch, proněmecky orientovaný likvidátor české státnosti, kterému se podařilo definitivně pohřbít kdysi nadějnou pravicovou ODS. Není to tak dlouho, co v nechvalně známém pořadu jistého Václava Moravce v ČT prohlásil: „Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo. My jsme orientovaní na Západ. Musíme být orientovaní na Západ!“

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com