Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Evropská unie podporuje imigraci a islamizaci Evropy. Potvrzují to fakta

Pobavil mě komentář Hamáčkova Ministerstva vnitra, který tvrdí, že Evropská unie a neziskovky nepodporují masovou imigraci a islamizaci – jsou to prý dezinformace. Zaprvé sami vidíme, že například Angela Merkelová pozvala imigranty do Evropy, zadruhé Evropská unie prosazovala a prosazuje přijímání a přerozdělování migrantů, zatřetí EU se hlásí k podpoře migrace i ve svých oficiálních materiálech, začtvrté existuje x důkazů, že neziskovky podporují migraci a některé z nich de facto pašují imigranty do Evropy. Podle mého názoru ministerstvo vnitra ve světle těchto faktů jenom sprostě lže a je to ministerstvo vnitra, kdo šíří dezinformace.

Podle francouzského intelektuála, univerzitního profesora a ultra-liberálního filosofa (chápej “krále slniečkářů”), Itálie musí vděčit...

Podle francouzského intelektuála, univerzitního profesora a ultra-liberálního filosofa (chápej "krále slniečkárov"), Itálie musí vděčit Evropské Unii, že existuje, jinak by se vytratilo z mapy Evropy ... 😁🤣👍 To byl první vtip.

EU: COVID-19 nepozastavuje právo uprchlíků na azyl

Na lidi, "kteří potřebují mezinárodní ochranu a lidi, kteří ji potřebují z humanitárních důvodů, se však tato omezení zbytných cest z třetích zemí nevztahují." — Dokument Evropské komise, 30. března 2020.

Svobodnenoviny.eu: Rozšíří se eurozóna o Burkinu Faso?

Když jsem byla dítě, vykládalo se, že jednoho dne prý nebudou války, všichni Evropané se spojí a budou žít v jednom státě, kde bude jak v pohádce. Pochopitelně to znamenalo, že všichni taky budou mít jedny peníze.

Švédsky politik Mathiasson: Loupež proti švédským lidem – čas na Swexit. Pořádně naložil EU

Pokud chcete vědět, jaký je účel EU, měli byste se podívat na summit v Bruselu. Zapomeňte na ozdravný fond po koronové krizi. V Bruselu se nyní rozhodlo o obrovském převodu peněz od daňových poplatníků v severní Evropě, kteří prostřednictvím zemí v jižní a východní Evropě skončili v kapsách hlavně německých a francouzských průmyslových gigantů a velkých bank.

Analýza: Evropské země nemohou chránit hranice EU samy

Podle bezpečnostních odborníků se státy na hranicích Evropské unie bez celoevropského řešení nemohou vyrovnat s možnou novou migrační vlnou. Posílení evropské pohraniční stráže Frontex nebude stačit, pokud členské státy nesjednotí své migrační a azylové politiky.
Evropská komise

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které...

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Děje se tak poté, co bylo opakovaně oznámeno, že od povinných kvót se definitivně upustilo. Nesčetněkrát o tom ujistili své obyvatelstvo také vrcholní politici dotčených zemí.

Německo si od EU bere zpět svou suverenitu

Zdánlivě nejasné soudní rozhodnutí ... zpochybnilo legitimitu nadnárodního právního a politického řádu EU... Rozhodnutí německého Spolkového ústavního soudu představuje novou fázi debaty o rovnováze mezi národní a nadnárodní suverenitou.

A dost! Maduro vyběhl s velvyslankyní EU: Video

Další diplomatický "úspěch" EU. Poté, co v pondělí Brusel svou rezolucí uvalil blokádu a nové sankce na Venezuelu, dostal co proto. Prezident Nicolás Maduro vyběhl s velvyslankyní "supremacistické" EU, a dal jí 72 hodin na opuštění země. "A dost!

Merkelová vyzvala EU, aby přemýšlela o světě bez vedení USA

Evropské země by měly vážně přemýšlet o nové realitě, kde se Spojené státy nemusí snažit být světovým lídrem.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com