Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

Viktor Orbán

Švédští politici: Maďarsko a Polsko možná budou muset opustit EU

Švédští politici ostře kritizují Polsko a Maďarsko za jejich nedávná politická veta obnovovacího fondu a víceletého rozpočtu. Jdou až tak daleko, že říkají, že tyto dvě země hrají ošklivou hru, a zajímají se, zda jsou vůbec součástí evropské spolupráce.

Vakcinační pas jako motivace k očkování? Usnadnilo by to i cestování, tvrdí Evropská unie

EÚ sa už nechala počuť, že tí, ktorí sa nechajú očkovať proti koronavírusu, budú mať možnosť ľahšieho cestovania

Takto by se žilo, kdybychom nebyli v EU! Drsná zpráva pro EUrohujery

Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně?

Svobodnenoviny.eu: Trojúhelník obchodování s lidmi – Soros, Merkelová a Muslimské bratrstvo

Nedávný skandál odhalil špionáž a spolupráci evropských nevládních organizací na Lesbosu v Řecku, kde působilo 33 zaměstnanců ze 4 nevládních organizací se sídlem v Německu, Rakousku a Norsku.

Evropská unie s eurokomisařkou Věrou Jourovou z hnutí ANO přichází s další totalitní šíleností

Evropská komise s eurokomisařkou Věrou Jourovou z hnutí ANO přichází dle mého názoru s další totalitní genderovou šíleností, která porušuje suverenitu členských států EU, prosazuje zvrácenou gender ideologii do praxe a omezuje a kriminalizuje svobodu slova.

Španělsko, Francie a Itálie útočí na EU

Španělské, francouzské a italské skupiny varovaly před finančními dopady na průmysl v dopise komisařce EU pro životní prostředí, oceány a rybolov Virginijus Sinkeviciusové.

Emmanuel Macron v pohotovosti. Charles-Henri Gallois, prezident Generation Frexit, označil Evropskou unii za naprosto...

EMMANUEL MACRON byl varován před možnými důsledky hlasování poslanců EP o blokování vyplácení finančních prostředků EU zemím, které nerespektují právní stát.
Evropská komise

Kde bude Evropská unie za deset let?

"Existence Evropy závisí pouze na Americe, a proto Evropa nenávidí Ameriku a Amerika nenávidí Evropany." - Imre Kertész

EU brání Maďarsku nakoupit vakcínu z Ruska. Izrael a další ji objednali..

Po té, co maďarský premiér Viktor Orbán zahájil obchodně-humanitární jednání o nákupu očkovací vakcíny z Ruska a Číny, Brusel udeřil. Žádná země EU si prý nesmí koupit jinou vakcínu než od firem, které schválí Brusel, jinak budou sankce!

Soros naléhá na EU, aby omezila financování Maďarska a učinila zemi „testovacím případem.“ Je...

„Vyzývám EU, aby z Maďarska udělala zkušební případ,“ napsal Soros ve svém prohlášení a vyzval Brusel, aby udělal příklad z Maďarska, včetně pokusů spojit financování EU s podmínkami právního státu.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com