Tagy Evropská unie

štítek: Evropská unie

A dost! Maduro vyběhl s velvyslankyní EU: Video

Další diplomatický "úspěch" EU. Poté, co v pondělí Brusel svou rezolucí uvalil blokádu a nové sankce na Venezuelu, dostal co proto. Prezident Nicolás Maduro vyběhl s velvyslankyní "supremacistické" EU, a dal jí 72 hodin na opuštění země. "A dost!

Merkelová vyzvala EU, aby přemýšlela o světě bez vedení USA

Evropské země by měly vážně přemýšlet o nové realitě, kde se Spojené státy nemusí snažit být světovým lídrem.

Belgický historik varuje Polsko, že „každý dar z Bruselu a Berlína přichází s úlovkem“

Polsko by mělo být proti přijetí dohod o válečných reparacích za druhé světové války od německých levicových stran a evropských elit, varuje profesor David Engels.

“Evropský parlament je náš společný parlament.” Schwarzenberg brání rezoluci Bruselu

Potom, čo sa objavili informácie o rezolúcii Európskeho parlamentu odsudzujúcej údajný konflikt záujmov premiéra Andreja Babiša, vyrojili sa medzi českými politikmi rôzne názory na vec. Nedávno sa k tomu vyjadrila aj česká ministerka pre miestny rozvoj Klára Dostálová a na jej slová dnes reagoval tiež čestný predseda TOP 09 Karel Schwarzenberg

Česká pošta dostává od státu velkou kompenzaci. Konkurenci se to nelíbí, EÚ to prověřuje

Česká vláda se na Komisi se žádostí o schválení zmíněné částky obrátila ještě v lednu. Brusel reaguje na stížnost dvou konkurenčních podniků a může Česku nařídit omezení podpory. Teď začala Evropská komise (EK) podrobně...
Evropská unie

Soros: Rusko se mění ve světovou velmoc na pozadí rozpadající se Evropské unie

Multimiliardář George Soros prohlásil, že vidí, jak se Rusko mění ve světovou velmoc v tu dobu, kdy se rozpadá Evropská unie, říká Reuters.

Krize uprchlíků nutí Itálii, aby naléhala na EU, aby se soustředila na Libyi

Dramatická eskalace krize žadatelů o azyl ve Středomoří v posledních dnech obnovila výzvy, aby Evropská unie předložila rozsáhlou revizi migračních politik s cílem zachránit životy lidí, kteří uprchli před válkou zničenou Libyí.

Václav Klaus: nastal čas začít připravovat odchod naší země z EU

Bývalý prezident České republiky Václav Klaus shrnul ve videu publikovaném na Facebooku Institutu Václava Klause události okolo zacházení Evropské unie s Českou republikou ve věci rozhodnutí EU začít s ČR řízení kvůli neplnění přijímání migrantů na základě kvót nařízených Bruselem.
Tusk

Donald Tusk je největším problémem Evropské lidové strany, říká maďarský europoslanec

„Liberální slon v obchodě křesťansko-demokratické Číny,“ řekl maďarský europoslanec Tamás Deutsch o prezidentovi EPP Donaldovi Tuskovi

Petr Mach: Jak vystoupit z EU

Toto je ukázka z knihy Petra Macha.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com