Tagy Erdogan

štítek: Erdogan

Erdogan: „Evropané, žádný z vás již nevyjde bezpečně na ulici!“

Turecký prezident Erdogan, poté, co Německo a Holandsko vypovědělo turecké ministry kvůli účasti na demonstracích na podporu úderu proti Kurdům, důtklivě Zápaďanům opět pohrozil.

Turecko: Erdoganova kampaň proti Západu

V Německu ovládá Turecko 900 mešit z celkového počtu 2 400. Tato islámská centra slouží členům turecké diaspory a efektivně jim brání v asimilaci do německé společnosti. Erdogan vyzval Turky žijící v Německu, aby se neasimilovali, a prohlásil, že tlak na asimilaci migrantů v Evropě je "zločinem proti lidskosti".
Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

Od pondělka začíná Turecko posílat do Evropy teroristy!

V Evropě může být od příštího týdne ještě horko. Bezpečnostně. Prezident Erdogan oznámil, že od pondělka zahájí posílání džihádistických teroristů Islámského státu do Evropy.

Assad: Erdogan je zloděj, který ukradl továrny, pšenici a ropu a dnes krade země

Sýrský prezident Bashar al-Assad řekl, že turecký prezident Recep Tayyip Erdogan „je zloděj, který ukradl továrny, pšenici a ropu, a dnes krade zemi“.
Erdogan

Nacionalismus je čiré zlo! Podívejte, co hlásá bohatý český podnikatel. Kvůli Erdoganovi

Komentátor Jiří Hlavenka viní ze současných bojů na hranicích Turecka a Sýrie Erdoganův populistický nacionalismus a varuje před růstem nacionalismu v Evropě. Podle bývalého místopředsedy Evropského parlamentu za ČSSD Libora Roučka je to varovný signál a možné ohrožení demokracie, protože situace se nápadně podobá růstu nacionalismu před 2. světovou válkou.

Maďarsko má záujem,aby Turecko vrátilo migrantov do Sýrie. Erdogan ďakoval Orbánovi

Budapešť sa v tejto otázke podľa šéfa maďarskej diplomacie pozerá výhradne na vlastné národné záujmy a nie na záujmy druhých.

Merkelová řekla Erdoganovi, aby okamžitě zastavil syrskou operaci – ale proč by se měl...

Merkelová požadovala během nedělního telefonního hovoru, aby Erdogan ukončil svou vojenskou operaci proti kurdským milicím v severní Sýrii, uvedla mluvčí německé vlády.
Erdogan

Turecký viceprezident tvrdě odpověděl Trumpovi na hrozbu zničit ekonomiku země

Turecko nezmění svou politiku pod nátlakem hrozeb, prohlásil turecký viceprezident Fuat Oktay v reakci na prohlášení prezidenta USA Donalda Trumpa, který pohrozil, že zničí tureckou ekonomiku.

Turecko neodstoupí od smlouvy o nákupu ruského systému S-400, tvrdí Erdogan

I přes nátlaku ze strany Spojených států Turecko nezruší smlouvu o nákupu systému protivzdušné obrany.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com