Tagy Erdogan

štítek: Erdogan

Půjde Saúdská Arábie do kytek? Erdogan se pouští do nebezpečné války, v níž vítěz...

Na hlavu tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana padá jedna pohroma za druhou. Po výrazném zhoršení výsledků turecké ekonomiky a oslabení vztahů s Evropou mu nyní hrozí, že ztratí oporu i v Saúdské Arábii, s níž se právě pustil do diplomatické roztržky. Tím, že se rozhodl zahájit vyšetřování ve věci vraždy saúdského novináře Džamála Chášukdžího, se stal účastníkem velmi nebezpečné geopolitické hry, kdy vítěz bere vše a s prohranými se nesoucítí. Informoval tom server Politico.eu.

Bild: Merkelová nic nevyjednala, jenom si tiskla ruce s diktátory

Společná fotka po setkání v Istanbulu, na níž se Angela Merkelová držela za ruce s Vladimirem Putinem a Receptem Erdoganem, vyvolala v německé společnosti ostré reakce, píše Bild.

Konflikt na tiskovce Merkelové a Erdogana. Ochranka musela vyvést tureckého novináře + VIDEO

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan si při návštěvě Berlína vymohl, že jeden z novinářů nepřijde na tiskovou konferenci. Dalšího pak vyvedla ochranka. Píše o tom například server Seznam Zprávy.

Erdogan varuje USA: Turecko nedovolí podporu kurdských

Turecko, jako země, která od začátku syrské krize využila každou příležitost, aby zajistila, že humanitární krize v sousední zemi se nezhorší, ukázalo světu, že přikládá velký význam k zapojení se do konstruktivních jednání s účastníky konfliktu

Mezi Němci vyvolala čtyřmetrová socha tureckého prezidenta Recepa Tayyipa šok. Musely ji odvézt

Zmatek, nepochopení i šok vyvolala mezi Němci čtyřmetrová socha tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, která se znenadání objevila ve městě Wiesbaden na západě země.

Roztržka mezi USA a Tureckem. Kvůli zadrženému americkému pastorovi padla silná slova

Šef Bílého domu Donald Trump pohrozil tureckému prezidentovi sankcemi v případě, že nepropustí zadržovaného amerického pastora. Ten v návaznosti na to prohlásil, že pokud budou muset čelit sankcím, neustoupí ani o krok. „Neměli by zapomínat, že ztratí upřímného partnera," dodal turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Erdogan v Turecku řádí: Více než 18 tisíc státních zaměstnanců dostane padáka. Rušení novin...

Hned 18 tisíc státních zaměstnanců se rozhodl propustit turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. A to na základě dekretu, který vydal. Jde hlavně o policisty a vojáky, píše server ČT24.cz.

Figaro: Erdogan nastoupil do úřadu a stal se „superprezidentem”!

Nové prezidentské období Recepa Tayyipa Erdogana označuje přechod Turecka z parlamentní formy vlády na prezidentskou republiku, uvedl Figaro.
Erdogan

V Turecku se volí. S prezidentským systémem překonáme ostatní civilizace, hlásal Erdogan u urny

Turci v neděli vyrazili k předčasným volbám. Podle agentury Reuters jsou tyto volby zásadním testem pro prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, který prakticky mění Turecko v plně prezidentskou republiku.

Erdogan: S-400 nedáme do skladu, přece nebudeme USA stále poslouchat

Turecko použije v případě potřeby protiraketové systémy S-400, které získá z Ruska, řekl turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com