Tagy Erdogan

štítek: Erdogan

Erdogan slíbil zaplavit Evropu běženci: „Co uděláte – budete je zabíjet?“

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan slíbil na schůzce 14. listopadu 2015 v Antálii s hlavou Evropské rady Donaldem Tuskem a předsedou Eurokomise Jeanem-Claudem Junckerem, že „zaplaví Evropu migranty,“ když nesouhlasí s poskytnutím Ankaře „výhodnější transakce“ ohledně běženců, informuje Reuters s odkazem na řecká média. V tomto roce 2020 je i pustil.

Turecko ve válce s Evropou: Útok stíhačkami na ministra a střelba na německé pohraničníky....

IVAN DAVID bedlivě sleduje dění na řecko-turecké frontě a přináší neuvěřitelné informace o netečnosti bruselských struktur vůči čím dál agresivnějšímu a drzejšímu postupu prezidenta Erdogana

Merkelová říká, že Erdoğan by neměl používat uprchlíky k vyjádření nespokojenosti. “Pro mě to...

Německá kancléřka Angela Merkelová v pondělí uvedla, že chápe, že turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan očekával od Evropy větší pomoc při řešení uprchlické krize, dodala však, že by neměl používat uprchlíky k vyjádření své nespokojenosti.

Erdogan obkľučuje Grécko migrantmi – vyslal ich 30 tisíc do Albánska, to vyhlásilo vojnový...

Do oblastí, kde v Albánsku sídli grécka menšina, sa podľa dohody albánskeho premiéra Ediho Ramy a tureckého prezidenta Recepa Erdogana už sťahujú moslimskí migranti! Ďalší sú na ceste letecky. Presúvajú sa podľa dohody medzi tureckým prezidentom Erdoganom a albánskym premiérom Edi Ramomom o premiestnení 30 000 moslimských prisťahovalcov z Turecka (!) Na albánske územie, konkrétne do severného Epiru okolo hraničných priechodov s Gréckom – Kakaviá, Rípesi, Mavromáti, Treis Géfyres, Kapestítsa.

Merkelová slibuje Erdoganovi ještě větší pomoc s migranty. Ještě více peňez!

Po konferenci mezi francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem, britským premiérem Borisem Johnsonem a tureckým prezidentem Recepem Erdoğanem oznámila Merkelová zprávu o podpoře ve výši 125 milionů EUR na podporu migrantů v Turecku. píše zpravodajský web Daily Sabah.

Dělá si srandu? Turecký vůdce islámského režimu Erdogan vyzývá ke svaté válce proti Evropě;...

Turecký vůdce islamistického režimu Recep Erdogan nedávno přednesl projev, ve kterém zaútočil na tureckou hraniční ofenzívu proti Řecku jako na islámskou svatou válku proti Evropě a naznačil možné obnovení Osmanské říše.

Erdogan varuje. Ještě jednou a ….!

"Budeme reagovat nejen na sebemenší útok na naše pozorovací stanoviště, ale v tomto případě uděláme ještě silnější úder," řekl Erdogan. Dodal, že Turecko pečlivě sleduje příměří.

To už přehnal: Erdogan porovnává řecké úřady hájící evropské hranice před desítkami tisíc mužů...

Recep Tayyip Erdogan ve svém týdenním projevu před zákonodárci jeho vládnoucí strany rovněž uvedl, že nedojde ke změně jeho vládní politiky umožňující migrantům přejít do Evropy, dokud Evropská unie nesplní povinnosti stanovené v dohodě Turecko-EU z roku 2016, která pomohla zastavit migrační krize.
Migrantské cestovky

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan vyzýva Řecko, aby před summitem s představiteli EU „otevřelo...

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan naléhal na Řecko, aby před summitem s představiteli EU „otevřelo brány“ migrantům, aby projednali jeho požadavky na větší pomoc při řešení uprchlíků.

Erdogan: „Evropané, žádný z vás již nevyjde bezpečně na ulici!“

Turecký prezident Erdogan, poté, co Německo a Holandsko vypovědělo turecké ministry kvůli účasti na demonstracích na podporu úderu proti Kurdům, důtklivě Zápaďanům opět pohrozil.

Oblíbené články

Orbán pod palbou kritiky EU: Von der Leyenová pohrozila Maďarsku řízením...

Předsedkyně Evropské komise v rozhovoru pro nedělník Bild am Sonntag oznámila, že pokud opatření přijaté v Maďarsku kvůli šíření koronaviru překročí povolenou mez, hrozí mu řízení pro porušování unijních smluv. Mezitím maďarský premiér Viktor Orbán oznámil prodloužení nařízení o omezení pohybu na veřejnosti až do odvolání.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com