Tagy Erdogan

štítek: Erdogan

Turecko neodstoupí od smlouvy o nákupu ruského systému S-400, tvrdí Erdogan

I přes nátlaku ze strany Spojených států Turecko nezruší smlouvu o nákupu systému protivzdušné obrany.

Svobodnenoviny.eu: Erdogan vzdoruje NATO: Rusko a Turecko diskutují o společné výrobě S-500

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan uvedl, že Ankara a Moskva mohou zahájit rozhovory o společné výrobě ruských systémů obrany S-500 poté, co Rusko zemi dodá systémy S-400.

Půjde Saúdská Arábie do kytek? Erdogan se pouští do nebezpečné války, v níž vítěz...

Na hlavu tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana padá jedna pohroma za druhou. Po výrazném zhoršení výsledků turecké ekonomiky a oslabení vztahů s Evropou mu nyní hrozí, že ztratí oporu i v Saúdské Arábii, s níž se právě pustil do diplomatické roztržky. Tím, že se rozhodl zahájit vyšetřování ve věci vraždy saúdského novináře Džamála Chášukdžího, se stal účastníkem velmi nebezpečné geopolitické hry, kdy vítěz bere vše a s prohranými se nesoucítí. Informoval tom server Politico.eu.

Bild: Merkelová nic nevyjednala, jenom si tiskla ruce s diktátory

Společná fotka po setkání v Istanbulu, na níž se Angela Merkelová držela za ruce s Vladimirem Putinem a Receptem Erdoganem, vyvolala v německé společnosti ostré reakce, píše Bild.

Konflikt na tiskovce Merkelové a Erdogana. Ochranka musela vyvést tureckého novináře + VIDEO

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan si při návštěvě Berlína vymohl, že jeden z novinářů nepřijde na tiskovou konferenci. Dalšího pak vyvedla ochranka. Píše o tom například server Seznam Zprávy.

Erdogan varuje USA: Turecko nedovolí podporu kurdských

Turecko, jako země, která od začátku syrské krize využila každou příležitost, aby zajistila, že humanitární krize v sousední zemi se nezhorší, ukázalo světu, že přikládá velký význam k zapojení se do konstruktivních jednání s účastníky konfliktu

Mezi Němci vyvolala čtyřmetrová socha tureckého prezidenta Recepa Tayyipa šok. Musely ji odvézt

Zmatek, nepochopení i šok vyvolala mezi Němci čtyřmetrová socha tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, která se znenadání objevila ve městě Wiesbaden na západě země.

Roztržka mezi USA a Tureckem. Kvůli zadrženému americkému pastorovi padla silná slova

Šef Bílého domu Donald Trump pohrozil tureckému prezidentovi sankcemi v případě, že nepropustí zadržovaného amerického pastora. Ten v návaznosti na to prohlásil, že pokud budou muset čelit sankcím, neustoupí ani o krok. „Neměli by zapomínat, že ztratí upřímného partnera," dodal turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Erdogan v Turecku řádí: Více než 18 tisíc státních zaměstnanců dostane padáka. Rušení novin...

Hned 18 tisíc státních zaměstnanců se rozhodl propustit turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. A to na základě dekretu, který vydal. Jde hlavně o policisty a vojáky, píše server ČT24.cz.

Figaro: Erdogan nastoupil do úřadu a stal se „superprezidentem”!

Nové prezidentské období Recepa Tayyipa Erdogana označuje přechod Turecka z parlamentní formy vlády na prezidentskou republiku, uvedl Figaro.

Oblíbené články

Zeman

Děsivé: Europoslanec Polčák ze STAN přál smrt prezidentu Zemanovi

Výrazný představitel strany STAN a europoslanec Stanislav Polčák způsobil pobouření na sociálních sítích, když naznačil, že by prezident Miloš Zeman mohl umřít před tím, než nejvyšší státní zástupce rozhodne o případném obnovení stíhání Andreje Babiše a nemohl by tak premiéra omilostnit.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com