Tagy Emmanuel Macron

štítek: Emmanuel Macron

Figaro: Krásné řeči nepomohly Macronovi stát se „zachráncem Evropy”

Před rokem byl nově zvolený prezident Francie plný ambicí restrukturalizovat Evropskou unii a byl viděn mnohými jako dlouho očekávaný „spasitel Evropy", uvedl deník Le Figaro.

Francouzský prezident Macron se podřizuje arabskému světu. Ve Francii se zatím úřady zabývají likvidací...

Toto je tragická slepá ulička, do které dospěl falešný francouzský "sekularismus": ten nyní dovoluje veřejné projevy islámu ve Francii, ale zakazuje veřejné projevy křesťanství.

Dvanáct států je proti rozpočtu EU podle Macrona a Merkelové

Kancléřka Merkelová a prezident Macron se dohodli na svém jednání v Meseburgu začátkem týdne na rozpočtu pro eurozónu.

Le Figaro: Macron je naivní, hloupý a arogantní!

Podle francouzské skupiny „Arvenové“ se prezident Macron, který není obeznámen s rovnováhou moci v Evropě, jeví jako naivní a jeho moralistický přístup ukazuje aroganci.

Prezident Macron považuje odstúpenie USA od dohody s Iránom za chybu

Francúzsky prezident Emmanuel Macron v rozhovore s iránskym kolegom Hasanom Rúháním deklaroval v stredu odhodlanie Paríža udržať v platnosti jadrovú dohodu s Teheránom, od ktorej odstúpenie oznámili Spojené štáty, informovala agentúra AP.

Macron: “Před Putinem nemůžete projevit slabost!” Proč?

Prezident Vladimir Putin je velmi silný a inteligentní člověk, který se zavázal k vytvoření velkého Ruska, řekl v rozhovoru pro Fox News, francouzský prezident Emmanuel Macron.

Návrhy Macrona v oblasti migrace ohrožují kultury zemí, stačí se kouknout na současnou Francii!

Richard Sulík ako predseda liberálnej strany Sloboda a Solidarita a zástupca Slovenska v Európskom parlamente (EP) zhodnotil včerajšie dlho očakávané vystúpenie francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona pred európskymi poslancami.

Kurz dal přednost „dialogu“, před sankcemi proti Rusku!

Rakouský kancléř Sebastian Kurz odmítl vyhostit ruské diplomaty z Vídně v reakci na otravu bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala, uvedl Die Presse.

Imigranti v západní Evropě: “Dočkáme se dvoustátí? Šaría stojí nad zákony.” Dva národy jsou...

Francouzský intelektuál Christian Moliner nedávno navrhl, že by Francie v zájmu vyhnutí se občanské válce měla vytvořit v rámci svých hranic muslimský stát ve státu, který by se řídil právem šaría.

Novým vůdcem Evropy chce být Francie a Emmanuel Macron

Slabosť nemeckej kancelárky Angely Merkelovej, spôsobená nezvládnutím migračnej krízy a neschopnosťou zostaviť novú vládu, zapríčinila, že stále hlasnejšie hovorí francúzsky prezident Emmanuel Macron o novej Európe.

Oblíbené články

Příběh z městečka Gora + VIDEO

Mestečko z 12 tisíc obyvateľmi v ktorom nie jej práca ani pre miestnych je nútené ubytovať 300 afrických migrantov, ktorý majú zabezpečené úplne všetky. Bodaj by sa pani vo videu nerozčulovala, keď jej pred úradom vysedáva polonahý vyškerený Piatok s iphonom v ruke a doma sedí syn, ktorý si ho nemôže dovoliť, pretože tam nie je práca.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com