Tagy Ekonomika

štítek: Ekonomika

Německo chce zavést daň na mešity, platit ji budou věřící muslimové

Němečtí zákonodárci uvažují o zavedení daně na mešity, která by byla povinná pro německé muslimy. Podobnou náboženskou daň tradičně platí němečtí křesťané i židé. Cílem nového opatření je zbavit místní mešity finanční závislosti na zahraničních dárcích, kteří se je poté snaží ovlivňovat. Myšlenku podpořili také progresivní muslimští lídři.

Vepřové za 45 Kč/kg a další potraviny za zlomek supermarketových cen přímo od zemědělců

Včerejší interaktivní mapa od Agrární komory, která zobrazuje místa prodeje brambor přímo ze skladů zemědělců za ceny za 3 až 4 Kč vyvolala velký zájem čtenářů.
Putin

Putin ohlašuje úplnou nezávislost od “Rothschildem kontrolovaného” amerického dolaru

Putin nedávno vyhlásil, že sa jeho krajina konečne vymanila z „ľadového zovretia“ Rothschildovho bankového kartelu a kabaly Nového svetového poriadku, píše portál Mondestuff.

Hodně špatná zpráva! Již letos mohou čeští muslimové získat obrovské výhody a státní podporu...

Všichni řeší koronavirus a muslimové řeší posílení svého vlivu v české společnosti. Na základě analýzy informací z aféry zveřejněné elektronické komunikace českých islamistů, internetovými diskutéry nazvané vtipně islamleaks, vyplývá, že čeští muslimové do roku 2021, neměli nárok na uznání ze strany českého státu. Důvodem je jejich nedodržení zákona o církevních společnostech. Jenže od letošního roku mohou již požádat o uznání plných práv (tzv. 2 stupeň) a mohou pak začít nekontrolovaně působit ve školství, věznicích a pod. A také získávat podporu od českého státu ...

Markéta Šichtařová (Next Finance) na Vyšehradském fóru 2015: Evropa míří do pekel, na akcie...

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1bxjLJqhwIz2wxjQOb0ZiUB1V-yWJDEQo8w4zzkO_2ACzAYf6npg1HH-8&v=iTf2X12K9UE&feature=youtu.be

Kolaps EU: Švédsko se přiblížilo k Velké Británii

Ve zprávě týkající se finančních dopadů, které by brexit mohl mít na Švédsko, paní Daninová poznamenala, že některé země, které již mají euro, „upřednostňují hlubší integraci v eurozóně“ a že Velká Británie, která opustila Brusel, „by mohla izolovat země jako Švédsko“.

Státní hospodaření na dluh je hazard

Vláda připomíná domácnost, které klesly příjmy, ale dál si kupuje drahé šaty. Každá domácnost, každá firma, každá vláda musí své výdaje přizpůsobit klesajícím příjmům. Deficit je vlastně skryté zdanění. Vláda už nemá právo se vymlouvat na koronavirus.

Ako Greta Thunbergová zarobila šesť miliárd dolárov

Nemyslite si, že „vďaka“ koronavírusu náhle upadla horlivá aktivistka do zabudnutia.

Řada skandálů a neúspěchů v bankovním sektoru v Evropě i jinde hrozí narušením důvěry...

Řada skandálů a neúspěchů v bankovním sektoru v Evropě i jinde hrozí narušením důvěry veřejnosti v toto odvětví. I když se v rozsahu bankovní krize v roce 2008 považuje za malou šanci na hospodářský útlum, existují obavy, že nedávné události v tomto odvětví by mohly zvrátit úsilí o obnovení důvěry v bankovnictví.

Kritická situace: Slováci nezvládají platit účty, mnohých už museli odpojit od elektriky

Už v první vlně pandemie měli mnozí hluboko do kapsy. Druhá s sebou přinesla újmu v podobě strachu a finančních problémů. Téměř 8 procent domácností na Slovensku se dostalo do situace, kdy nezvládali platit účty za elektřinu.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com