Tagy Dron

štítek: Dron

Čína chystá pro Američany past v Jihočínském moři!

Maxim Isajev na portáli Regnum informuje o článku Eugena K. Chowa, zverejnenom v The National Interest. Chow reagoval na čínske aktivity v Juhočínskom mori súvisiace s vytváraním čínskej rozsiahlej siete snímačov na detekciu ponoriek v Juhočínskom mori.

USA se z dronového útoku na ruskou základnu usvědčili sami. Terorismus tak posunuli na...

Teroristi, ktorí pár dní dozadu zaútočili na ruskú základňu Hmeimim v Sýrii dronmi riadenými cez GPS, pričom im Rusi 7 dronov systémom Pancir-S hneď zostrelili a nad ďalšími 6 prevzali kontrolu ich rádioelektronické systémy, tak museli učiniť jedine za podpory „cudzích“ tajných služieb.

Rusové odrazili útok na leteckou základnu Hmeimim v Sýrii. Během útoku se v blízkosti...

Bezpilotné teroristické lietadlo (dron), ktoré bolo zostrelené nad Sýriou v oblasti Hmeimimu, je vzorkou ilegálnej výroby, oznámil RIA Novosti v utorok popredný ruský odborník v oblasti bezpilotného letectva, Denis Fedutinov.

České nebe otevřou americkým špionážním dronům

„Mám obavy, že pan ministr Stropnický je více ministrem kultury, než obrany."

VIDEO: Na internetu se objevily zajímavé záběry dronolapky

S vynálezem přišla australská společnost DroneShield.
EU

EU plánuje nakoupit bezpilotní letadla na sledování hranic

Evropská unie hodlá nakoupit bezpilotní letadla, která by byla využita v budoucnosti na sledování hranic, které tak budou nadále střeženy před nelegálními migranty, kteří se pokoušejí za pomoci pašeráků dostat do Evropské unie bez povolení. Jak...

Bývalý pilot dronů: Nezajímá je koho zabijí

Bývalý vojenský pilot Brandon Bryant v minulých dnech poskytl rozhovor pro jednu nejmenovanou německou televizní stanici, ve kterém popsal některé až šokující detaily týkající se pilotování vojenských dronů a zabíjení cílů z bezpečných vzdáleností. Brandon Bryant si...

Oblíbené články

Tak jste to viděli v přímém přenosu. Učiněná katastrofa

Jarní zkušební období maturitních zkoušek skončilo a tak nebude na škodu připomenout si několik momentů, které se současnou monstrózní podobou maturity, ale i se školstvím obecně, souvisejí.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com