Tagy Donald Trump

štítek: Donald Trump

Donald Trump: Evropská unie je pro Spojené státy protivníkem

Myslím si, že Evropská unie je naším protivníkem vzhledem k tomu, co nám při obchodování dělají, uvedl v rozhovoru pro americkou stanici CBS Donald Trump.

Pokud by vyhrála Clintonová, volby by byly spravedlivé!

Přesvědčeno o vítězství Clintonové před volbami v roce 2016 ujistilo americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost Národní výbor republikánů, že Rusko nemůže ovlivnit výsledek hlasování.

Gabriel: Trump chce v Německu změnit režim!

Bývalý německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel obvinil prezidenta USA ze snahy „změnit režim" v Berlíně, píše Bild.
Trump

Tereza Spencerová: Skřípal 1, Skřípal 2, bezdomovci… Fakt sranda. Trump si z vás dělá...

Ne dvě, ale rovnou čtyři procenta. To indikuje americký prezident Donald J. Trump vůči Evropě, pokud jde o podíl HDP vynaložený na zbrojení. „Fakt si z evropských politiků nepokrytě utahuje a kochá se tím, jak se většina kroutí a zkouší se lísat,“ komentuje to editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová, která v rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz nevěští tradiční spolupráci Evropy a Spojených států nic dobrého.

Trump uštědřil ošklivou facku Merkelové…

PATRICK JOSEPH BUCHANAN pozoruje zpoza Atlantiku zvedající se vlnu uvědomění si národní suverenity a ptá se, zda u nás i “u nich” postačí na holé přežití civilizace, jíž jsme součástí

Trump odkryl další pokrytectví sluníčkářů. OSN se podobá mafii. Měla by se zrušit

Že spolupráce mezi národy, myšlenka to amerického prezidenta Wilsona, je nejen problematická, ale mnohdy nemožná ukázala již první světová organizace Společnost národů, založená roku 1919, jako reakce na První světovou válku.

Trump předpověděl bankrot NYT a Washington Postu do sedmi let!

Prezident USA Donald Trump předpověděl bankrot jím neustále kritizovaných novin The New York Times a Washington Post, a to během sedmi let.

John V.Walsh: Tři kroky Trumpa směrem k míru

V rozmezí pouhých pěti dnů, to je od 8. do 12. června t.r., učinil prezident Trump tři kroky, které rozvrátily dosavadní globální pořádek, uspořádaný po 2. světové válce, a popostrčil nás směrem ke světu mírovému. Dva z těchto kroků jsou nepopíratelné, třetí už není tak zřejmý.

Welt: „Noční můra pro Evropu” – možná dohoda Trumpa a Putina!

Dohoda mezi Ruskem a Spojenými státy obcházející Evropu se může stát pro Evropu scénářem noční můry a oslabením NATO, napsal německý deník Welt plném ideologické předpojatosti.

Bývalý švédsky premiér: Trump destabilizuje EÚ ešte viac než Putin

Americký prezident Donald Trump začal sériou tweetov verbálny útok proti Európe, skritizoval veľkorysú európsku migračnú politiku a pomenoval ju ako katastrofálnu. Vyvolalo to ostrú reakciu bývalého švédskeho premiéra Carla Bildta
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com