Tagy Donald Trump

štítek: Donald Trump

Arabské peníze tečou do Trumpových kapes? Profesor upozornil na přehlížené vazby

Kritici amerického prezidenta Donalda Trumpa jsou často obviňováni, že zveličují jeho zkaženost, náklonnost k autoritářské vládě a sympatie k diktátorům, poukazuje politolog E. J. Doinne, profesor z Georgetown University. V komentáři pro server Washington Post konstatuje, že upozorňování na hrozbu, kterou Trump může představovat pro americkou ústavní demokracii, bývá zlehčováno jako nemoc, "syndrom posedlosti Trumpem".

Trump na cestě k apokalypse – raději jaderné bomby než mírové dohody!

Donald Trump se snaží rozšířit americký jaderný arzenál a neskrývá antipatii vůči dohodám uzavřených jeho předchůdcem.

Prostě postavte zeď na Sahaře. Takto Donald Trump zcela vážně radil Španělsku, jak bránit...

Migranti ze severu Afriky postupně přicházejí na to, že Itálie jim zavírá dveře a oni by to měli zkoušet jinde. Třeba ve Španělsku. Prezident USA však Španělům poradil, jak by mohli celou věc vyřešit. Jeho nápad možná mnohé zarazí...

Trump obvinil Čínu, že zasahuje do voleb v USA prostřednictvím cel!

Jakkoliv to může znít divně s ohledem na to kdo rozpoutal obchodní válku, prezident Spojených států Donald Trump skutečně obvinil ČLR, že se vměšuje do voleb v USA prostřednictvím cel.

Zatímco teoretičtí ekonomové varují před Trumpovou ochranářskou politikou, ekonomický růst trhá rekordy, každý měsíc...

Zatímco teoretičtí ekonomové varují před Trumpovou ochranářskou politikou, ekonomický růst trhá rekordy, každý měsíc vznikají statisíce pracovních míst a z růstu těží především dělnická třída.

Le Figaro: Donald Trump je „odporná tvář” amerického kultu krutosti!

Mezinárodní společenství se neúnavně ohromuje ostrými výpady a prohlášeními amerického prezidenta.

Trump místo pohřbu řešil Kanadu a hrál golf

Prezident Donald Trump, který nebyl pozván na pohřeb Johna McCaina, tento čas využil tedy jiným způsobem, za což byl kritizován, píše The Independent.

Trump a Merkelová vyzývají Rusko k zásahu v Sýrii

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru spolu probírali mezinárodní situaci a obchodní otázky, oznámil tiskový mluvčí spolkové vlády Steffen Seibert.

Setkání Putina a Merkelové: Ukončil Trump dobu ledovou ve vztazích mezi Německem a Ruskem?...

Velmi přesně se o setkání Vladimíra Putina a Angely Merkelové 18. srpna v Mesebergu vyjádřily noviny německých obchodních kruhů Handelsblatt. „Doba ledová mezi Německem a Ruskem skončila díky Donaldu Trumpovi,“ napsaly.

Založí Bannon pro Trumpa v Evropě pátou kolonu?

Steve Bannon, Bývalý Trumpův poradce a ideolog, který často propagoval na internetu pravicové nacionalistické strany a hnutí v Evropě, pokračuje v budování evropské pravicové platformy.

Oblíbené články

Dvojice mužů byla v Argentině odsouzena za mučení a únosy. Jeden...

Soud v Argentině se rozhodl odsoudit dva bývalé manažery místního závodu americké automobilky Ford Motor a to za podíl na únosech a mučení 24 dělníků a odborářů za vojenské diktatury na přelomu 70. a 80. let.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com