Tagy Donald Trump

štítek: Donald Trump

CBC: Trump infikuje celý svět s „agresivním” zvykem ukládat sankce!

Prezident Donald Trump dává příklad vedoucích představitelů dalších zemí svým „agresivním“ zvykem ukládat sankce, které by se mohly proměnit na nebezpečný geopolitický trend, napsala televize CBC.

Město Hollywood chce “vykopat” Trumpovu hvězdu z chodníku slávy

V pondělí městská rada West Hollywoodu jednomyslně odsouhlasila odstranění Trumpovy hvězdy z chodníku slávy.

Učiňte už přítrž tomu honu na čarodějnice! Donald Trump dělá dusno kvůli vyšetřování ruského...

Šéf Bílého domu Donald Trump zuří, důvodem je vyšetřování údajného ruského vměšování do americké prezidentské kampaně. Na sociální sítí tak vyzval ministra spravedlnosti Jeffa Sessionse, aby nečemu takovému ihned učinil přítrž. „Je to zmanipulovaný hon na čarodějnice, naši zemi to může pošpinit,“ uvedl americký prezident na svém Twitteru.

Roztržka mezi USA a Tureckem. Kvůli zadrženému americkému pastorovi padla silná slova

Šef Bílého domu Donald Trump pohrozil tureckému prezidentovi sankcemi v případě, že nepropustí zadržovaného amerického pastora. Ten v návaznosti na to prohlásil, že pokud budou muset čelit sankcím, neustoupí ani o krok. „Neměli by zapomínat, že ztratí upřímného partnera," dodal turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Trump si stěžuje: Čínská odvetná cla jsou krutá!

Prezident Spojených států Donald Trump označil za "kruté" opatření Číny při zavedení vzájemných cel na zemědělské produkty, které dopadají na americké farmáře.
Donald Trump

Trump nabídl EU ruku ke smíru. A jaká na to přišla reakce z Berlína?

45. prezident USA Donald Trump couvá ze své obchodní války. Poté co zavedl clo na některé zboží z EU slavnostně na Twitteru oznámil, že by bylo dobře celní bariéry mezi USA a EU odbourat. Rýpl si při té příležitosti do předsedy Evropské komise. A z Německa přišla odpověď.

Vlivný český politik vyzval Evropskou unii k radikálnímu kroku. Trump si bude mnout ruce

Nesouhlasit apriori se všemi rozhodnutími Donalda Trumpa se již stalo málem součástí evropské politické kultury. Takový způsob uvažování ale považuji za naprosto scestný a na úrovni umanutého batolete.

P.C.Roberts: Je Trump zrádcem proto, že chce mír s Ruskem?

Americká Demokratická strana je spíš rozhodnuta svrhnout svět do thermonukleární války, než aby uznala, že Hillary Clintonová prohrála prezidentské volby ve férovém boji..

Tentoraz to Trump fakt prehnal. Ak ho doteraz médiá zhadzovali, kde mohli, tak toto...

Stretnutie amerického prezidenta Donalda Trumpa s ruským prezidentom Vladimírom Putinom je ťažkým sústom pre kartel jednofarebných globálnych masmédií a ich slovenské filiálky. Dovolil si niečo, čo hniezdo washingtonských zmijí neodpustí ani samotnému americkému prezidentovi: ukázať možnosť, že by svetové veľmoci mohli spolu vychádzať priateľsky.

Donald Trump: Evropská unie je pro Spojené státy protivníkem

Myslím si, že Evropská unie je naším protivníkem vzhledem k tomu, co nám při obchodování dělají, uvedl v rozhovoru pro americkou stanici CBS Donald Trump.

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com