Tagy Domov

štítek: domov

Markéta Šichtařová odhaluje fatální dopady plánu von der Leyenové. Co pak udělá Čína s...

INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Pokud by se zcela hypoteticky podařilo splnit technicky nemožný plán vyhlášený předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou, snížit emise CO2 k roku 2030 nejméně na 55 procent, znamenalo by to likvidaci evropského průmyslu a evropské prosperity. Markéta Šichtařová je navíc přesvědčena, že už jen nepodařený pokus o dosažení tohoto cíle evropskou ekonomiku oslabí. Davovou obsesi, kterou pozorujeme v souvislosti s covidem, srovnává s hrůzou z uhlíku a s tím, že se kvůli němu upečeme.

Tragický požár v českém Bohumíně (DRSNÉ ZÁBĚRY). Jenom pro silné povahy

8. srpna 2020, Bohumín, ČR: Jedenáct mrtvých, včetně dětí, si vyžádal dnešní požár na 11. patře domu v Nerudově ulici v Bohumíně. Tři dospělí a tři děti zahynuli přímo v hořícím bytě. Na videu je zachycena sebevražda lidí, kteří vyskočili z oken ve snaze o únik před rozšiřujícím se požárem. Takto se zabilo dalších pět lidí. Požár prý úmyslně založil starší muž jako řešení rodinných sporů. Policisté ho na místě zadrželi a odvedli v poutech.

Jeden, ale zcela unikátní talent generála Pavla. Názor

Vojenský analytik Martin Koller se v rozhovoru pro Sputnik pozastavil nad vojenskou kariérou potenciálního prezidentského kandidáta ve volbách v roce 2023, bývalého předsedy Vojenského výboru NATO generála Petra Pavla.

„Znásilněná“ klasifikace, aneb Cesta do pekel naší vzdělanosti

O tom, že 2.pololetí školního roku 2019/2020 bylo mimořádné, nemůže být pochyb. 10.března skončila výuka ve školách a ze dne na den museli učitelé i žáci přejít na tzv. výuku distanční. K tomu bylo zapotřebí příslušné technické vybavení a samozřejmě i schopnosti umět s ním pracovat.

Kopance do hlavy v přesile. Policisté hledají svědky brutálního útoku v metru + VIDEO

Pražští policisté pátrají po třech útočnících, kteří v pátek 24. dubna napadli muže v prostorách pražského metra. Po slovní rozepři ho sérií kopanců a úderů povalili na zem, s útoky pokračovali i v momentě, kdy se muž na zemi nemohl bránit. Napadený utrpěl zlomeninu nosních kůstek, tržnou ránu nad pravým okem a řadu pohmožděnin v obličeji a na trupu.

Článek z roku 2016. Je to reálne i teď? Uprchlíci míří do Česka

Do České republiky se chystá desítka uprchlíků z Řecka. Dorazit k nám by měli i uprchlíci ze Sýrie. Všichni přijedou na základě dohod Evropské unie.

Za znásilnění šestnáctileté dívky na Litoměřicku dostal Afričan dva roky. Muž totiž podle znalců...

Abdallaha Ibrahima Dialla, jenž podle obžaloby loni na Litoměřicku znásilnil šestnáctiletou dívku, poslal litoměřický soud na dva roky do vězení. Zároveň mu nařídil ústavní léčení. Muž totiž podle znalců trpí schizofrenií.

Covid-19 odhalil podvod korporátů v taxislužbě

Vláda zakázala práci řidičům bez „licence“, kteří často jezdili pro alternativní taxislužby. Vláda tímto sama veřejně přiznala, že takové jednání toleruje. Sdružení českých taxikářů z.s. na toto upozorňuje již několik let.

Jak dlouho nás ještě budou strašit? Plus varování – co dalšího nám chtějí vyvést.

Roušky přes obličej proti viru jsou jako drátěný plot proti komárům, řekl včera jeden lékař ve videu. A opravdu, jak si můžeme myslet, že virus, který je tak malý, že není vidět pod mikroskopem, se zalekne nějaké roušky, kde tkanina sama je pro něho jako stěna, sestávající se z otevřených vrat.

“Jsem nervózní z Ruska a Číny,” říka Miloš Vystrčil předseda senátu ODS

“Pokud je národ oslabován, pokud se lidé hádají mezi sebou, pak jsou snadným soustem pro to, aby je někdo jiný ovlivňoval a aby dělali, co ty velmoci chtějí,” myslí si předseda Senátu Miloš Vystrčil

Oblíbené články

Wolfgang Wodarg o fiktívnej pandémii

So zvýšenými testami sa umelo udržiava pri živote vírusová hystéria, ktorá sa len ťažko môže odvolávať na prípady úmrtí v Nemecku, píše v úvode svojho komentára Wolfgang Wodarg
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com