Tagy Dánsko

štítek: Dánsko

Dánsko: Ministrině, která zachránila dětské nevěsty migrantů, za to může být vystavena trestnímu řízení

Inger Støjbergová, bývalá dánská ministryně pro přistěhovalectví, integraci a bydlení, nyní možná čelí trestnímu stíhání za záchranu dětských nevěst migrantů od svých starších manželů, když přišli do země.

Jenom pro silné povahy: “Mladí” migranti byli zatčeni za natáčení znásilnění patnáctileté dívky

Čtyři pachatelé - 19letý, dva 18letý a 17letý - byli policisty zatčeni krátce po znásilnění v noci 2. května. V neděli se čtyři objevili na soudním jednání v Næstvedu.

76% muslimů v Dánsku chce zakázat kritiku islámu

Téměř osm z deseti muslimů žijících v Dánsku chce, aby byla kritika islámu nezákonná. Podle zprávy dánského ministerstva spravedlnosti zveřejněné pod názvem „Svoboda projevu v Dánsku“.

Dánská policie byla napadena kameny v notoricky známém ghettu migrantů

Začátkem tohoto týdne na dánskou policii zaútočili maskovaní „mladí lidé“ ve čtvrti Vollsmose v Odense, třetím největším dánském městě.

Dánský kostel byl popsán arabskými graffiti, kde je napsáno: „Dobýváme Dánsko. Není Bůh kromě...

Dánští křesťané jsou ohromeni poté, co byl kostel o Velikonočním víkendu popsán arabskými graffiti.

Dánsko a Norsko uzavírají hranice pro všechny kromě „žadatelů o azyl“

Zatímco Švédsko, Finsko a Island stále mají otevřené hranice, Dánsko a Norsko uzavřely své hranice - s výjimkou tzv. „Žadatelů o azyl“ - navzdory skutečnosti, že mnoho z nich pocházelo z oblastí zamořených koronaviry v severní Itálii, píše dánský deník Berlingske zprávy.

Dánský hlídkový člun ignoruje nařízení, pomáhal migrantům dosáhnout Řecka

Vedoucí operace Jens Møller z dánské policie řekl dánskému rozhlasu, že vyzvedli 33 migrantů, kteří odešli do Řecka v gumové lodi, když obdrželi rozkazy z velitelství Poseidonu, aby je poslali zpět mimo řecké vody.

Dánská matka vypráví, jak byl její dospívající syn zbit do kómatu gangem migrantů

V pondělí píše dánská matka jménem Karina Lindboe Wind na Facebooku o tom, jak byl její syn Lauritz těžce poražen migrantským gangem v Kodani.

Dánská parodie na politickou korektnost ve Švédsku + VIDEO

Humorná satira dánského komika Jonatana Spanga, která si skrze role spolupracujících policistů, Dána a Švédky, dělá legraci z absurdní švédské politické korektnosti, by neměla zapadnout.

Dánsko: vůdce dánské strany Stram Kurs, Rasmusa Paludana napadli migranti + VIDEO

Rasmus Paludan, vůdce dánské strany Stram Kurs (Hard Line), musel být evakuován policií poté, co na něj přistěhovalci zaútočili během demonstrace v multikulturní oblasti Tingbjergu.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Dopravní úřad v Berlíně naléhá na cestující nepoužívat deodoranty, aby...

Cestující v Berlíně jsou vyzýváni místními úřady, aby se vzdali hygieny podpaží a tím přiměli spolucestující ve veřejné dopravě zakrývat si tváře rouškou.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com