Tagy Dánsko

štítek: Dánsko

Dánská parodie na politickou korektnost ve Švédsku + VIDEO

Humorná satira dánského komika Jonatana Spanga, která si skrze role spolupracujících policistů, Dána a Švédky, dělá legraci z absurdní švédské politické korektnosti, by neměla zapadnout.

Dánsko: vůdce dánské strany Stram Kurs, Rasmusa Paludana napadli migranti + VIDEO

Rasmus Paludan, vůdce dánské strany Stram Kurs (Hard Line), musel být evakuován policií poté, co na něj přistěhovalci zaútočili během demonstrace v multikulturní oblasti Tingbjergu.

Akademická studie z Dánska zjistila, že v rozmanitosti není síla

Myšlenka, že „v rozmanitosti je síla“, je zcela zjevně nepravdivá. Opakovat do nekonečna toto heslo může být sice politicky korektní, ale ve skutečnosti nemá žádné opodstatnění.

Dopadne Dánsko stejně jako Švédsko?

Švédsko neexportuje do Dánska jen pumové útoky. Přes hranice se ze Švédska do Dánska šíří také specifická trestná činnost gangů – střílení a vraždy.

Dánsko se potýká se svým třičtvrtě milionem imigrantů + VIDEO

Australský zpravodajský kanál ABC uveřejnil reportáž s dvojsmyslným názvem The State of Denmark (Stav Dánska/Stát Dánsko) o tom, jak se Dánsko potýká se svým třičtvrtě milionem převážně muslimských imigrantů.

Dánové mají strach, chtějí ostnaté dráty na hranicích s Německem

Dánská lidová strana chce postavit plot na dánsko-německé hranici. S inspirací přišel dánský europoslanec a člen Dánské lidové strany Anders Primdahl Vistisen po výletu na maďarské hranice.

Dánská politička: Až se ze Švédska stane arabský stát, zavedeme znovu pasovou kontrolu

Někteří politici se již začínají zabývat otázkou, co se stane ve chvíli, kdy migranti muslimského náboženství díky demografickému vývoji ovládnou Švédsko.

Dánská ministryně pro migraci Somálcům: Vraťte se odkud jste přišli a postavte znovu svou...

Stejně jako všechny západoevropské země, které přijaly velké množství muslimských migrantů ze Středního východu a severní Afriky, mělo i Dánsko problém s nárůstem počtu migrantů v ghettech a řešilo složitý problém, jak těmto lidem zajistit práci.

Svobodnenoviny.eu: Dánský profesor historie vyzývá k vybudování zdi kolem Evropy, která by zastavila přistěhovalectví

Uffe Østergaard argumentoval, že v opačném případě bude nevyhnutelná propast mezi východní, západní a jižní Evropu.

Svobodnenoviny.eu: V Dánsku učí školáky muslimské modlitby a zpívat Alláhu Akbar + VIDEO

Video, které ukazuje, jak se dánští žáci učí, jak provádět muslimskou modlitbu a zpívat „Alláhu Akbar“, vyvolalo kontroverzi. Videonahrávka ukazuje chlapce afrického původu v muslimském oděvu, který ukazuje islámskou modlitbu skupině převážně etnicky dánských dětí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com