Tagy Dánsko

štítek: Dánsko

Muslimská imigrace „destabilizuje“ Dánsko, bývalá dánska ministřyně pro imigraci

Bývalá dánská ministřyně pro imigraci varovala země, které nejsou západní, že islámští migranti „destabilizují“ zemi prostřednictvím zločinu, kulturní transformace, zneužívání dobrých životních podmínek a nesčetných dalších problémů.

Dánsko: Ministrině, která zachránila dětské nevěsty migrantů, za to může být vystavena trestnímu řízení

Inger Støjbergová, bývalá dánská ministryně pro přistěhovalectví, integraci a bydlení, nyní možná čelí trestnímu stíhání za záchranu dětských nevěst migrantů od svých starších manželů, když přišli do země.

Jenom pro silné povahy: “Mladí” migranti byli zatčeni za natáčení znásilnění patnáctileté dívky

Čtyři pachatelé - 19letý, dva 18letý a 17letý - byli policisty zatčeni krátce po znásilnění v noci 2. května. V neděli se čtyři objevili na soudním jednání v Næstvedu.

76% muslimů v Dánsku chce zakázat kritiku islámu

Téměř osm z deseti muslimů žijících v Dánsku chce, aby byla kritika islámu nezákonná. Podle zprávy dánského ministerstva spravedlnosti zveřejněné pod názvem „Svoboda projevu v Dánsku“.

Dánská policie byla napadena kameny v notoricky známém ghettu migrantů

Začátkem tohoto týdne na dánskou policii zaútočili maskovaní „mladí lidé“ ve čtvrti Vollsmose v Odense, třetím největším dánském městě.

Dánský kostel byl popsán arabskými graffiti, kde je napsáno: „Dobýváme Dánsko. Není Bůh kromě...

Dánští křesťané jsou ohromeni poté, co byl kostel o Velikonočním víkendu popsán arabskými graffiti.

Dánsko a Norsko uzavírají hranice pro všechny kromě „žadatelů o azyl“

Zatímco Švédsko, Finsko a Island stále mají otevřené hranice, Dánsko a Norsko uzavřely své hranice - s výjimkou tzv. „Žadatelů o azyl“ - navzdory skutečnosti, že mnoho z nich pocházelo z oblastí zamořených koronaviry v severní Itálii, píše dánský deník Berlingske zprávy.

Dánský hlídkový člun ignoruje nařízení, pomáhal migrantům dosáhnout Řecka

Vedoucí operace Jens Møller z dánské policie řekl dánskému rozhlasu, že vyzvedli 33 migrantů, kteří odešli do Řecka v gumové lodi, když obdrželi rozkazy z velitelství Poseidonu, aby je poslali zpět mimo řecké vody.

Dánská matka vypráví, jak byl její dospívající syn zbit do kómatu gangem migrantů

V pondělí píše dánská matka jménem Karina Lindboe Wind na Facebooku o tom, jak byl její syn Lauritz těžce poražen migrantským gangem v Kodani.

Dánská parodie na politickou korektnost ve Švédsku + VIDEO

Humorná satira dánského komika Jonatana Spanga, která si skrze role spolupracujících policistů, Dána a Švédky, dělá legraci z absurdní švédské politické korektnosti, by neměla zapadnout.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com