Tagy COVID

štítek: COVID

Lékařka se nebála promluvit na rádiu a odpálila šokující zprávu….

O léčbě covidu a jiných nemocí, které medicína neumí, anebo nechce léčit, a také o připravovaných seminářích

P.C.Roberts: Slunce zabíjí Koronavirus, ale Bill Gates je chce zakrýt

Svým požadavkem zakrýt slunce a učinit tak planetu Zemi temnější, diktovaný snahou zabránit klimatickým globálním změnám, se Bill Gates stává pro lidstvo nebezpečným.

Překonali jste COVID-19? Nabízíme vám cviky, které “restartují” vaše plíce (VIDEO)

Ľudia, ktorí prekonali koronavírus majú zasiahnuté najmä pľúca. Ich opätovný reštart trvá niekedy poriadne dlho. Pomôcť si však správnymi cvikmi môžete aj sami.

Proč na covid 19 pomáhají léky na parazity?

Obecně vzato, tak v Číně propukla nemoc a přirozeně se hledal viník. Ten se našel v chřipkovém bacilu a byla spuštěna mohutná kampaň covid 19. Přirozeně se žádná jiná příčina nezkoumala a každý na sto procent věděl, že svět zasáhla pandemie.

Co je třeba vědět o „kuličce s přísavkami“? Jakých cílů chtějí globalisté pomocí COVID...

Jelikož je nebezpečné kritizovat epidemii koronaviru, uvedu oficiální linii: koronavirus je nebezpečná nemoc, o které nevím nic víc, než že vznikla v důsledku pohlavního styku bobrů nebo netopýrů, a proto se jí musíme bát , nosit masky, dělat klystýry, nechat se očkovat atd.

Slovenské Biomedicínske centrum sa vyznamenalo

Virológ Boris Klempa z Biomedicínskeho centra si musel nasypať popol na hlavu. A to v priamom prenose TV Markíza. V ňom priznal omyl, že pacienti, ktorým potvrdili juhoafrickú mutáciu COVID-19, ju pritom nemajú. Aby...

Tohle Angela nedomyslela! Migranti s covidem-19 plní německé jipky, důvodů je několik

Německo na tom v boji s pandemií není zdaleka nejlépe a na kancléřku Angelu Merkelovou se v poslední době snáší kritika za pomalé očkování či vyplácení kompenzací. Nově se přidal další problém, jednotky intenzivní péče se plní a podezřele velký podíl na tom podle lékařů mají migranti. Na vině jsou třeba špatné podmínky, ve kterých žijí, ale třeba i naopak bujarý život uvnitř komunit.

Pět hlavních podvodů s Covidem-19: Skutečná čísla usvědčují. Lockdown čísla zvyšuje. Zločiny proti lidskosti...

RADOMÍR MALÝ v rozboru dostupných informací o dosavadním řádění koronašílenství dospívá k závěru, že vláda nejen lže, ale přímo se dopouští zločinů proti národu

P.C.Roberts: Jste-li rozhodnuti nechat se očkovat proti Covidu, zajeďte si do Ruska

Ruská věda, která je ve všeobecném smyslu nadřazena vědě západní a je víc vužívána pro dobro lidí než pro dobro elitních agend, vyvinula první skutečnou vakcínu proti Covidu, která je účinnější než vakcíny západní a nevykazuje žádné vedlejší škodlivé účinky.

Absolutní šokující video z covid oddělení v nemocnici na Slovensku. “Podívejte. Tam berou mrtvolu...

"Zemřela nám tu i kolegové matka, bylo strašné vidět ho při tom. I jednu kolegyni jsem musel napojit na ventilaci, i ona zemřela, "popisuje své pocity lékař Balázs Laczkó z nemocnice v Dunajské Stredě, kde denně potýkají s koronakrízou.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com