Tagy Čína

štítek: Čína

Trump obvinil Čínu, že zasahuje do voleb v USA prostřednictvím cel!

Jakkoliv to může znít divně s ohledem na to kdo rozpoutal obchodní válku, prezident Spojených států Donald Trump skutečně obvinil ČLR, že se vměšuje do voleb v USA prostřednictvím cel.

Čína prohlásila, že islám je „nevyléčitelný nádor“ a „jedovatý lék“

Čína považuje islám za rostoucí problém a posílila své kroky proti ujgurským muslimům v zemi.

NI: Su-35 v rukou Číny jsou „noční můrou” amerického letectva!

Americký portál The National Interest označil vstup ruských stíhaček Su-35 do služby s čínského letectva, noční můrou a bolestí hlavy pro letectvo USA v asijském regionu.

Velké hry tajných služeb: jak Čína rozbila síť agentů CIA

V uplynulých dnech zcela nenápadně a bez velkého rozruchu médii proběhla dost zvláštní zpráva o popravách amerických špiónů v Číně. Zapátrala jsem tedy po podrobnostech na ruském internetu.

Centrum moci se přesouvá na východ: Čína do čela Světové vlády

Nejednou již byla zmíněna úloha koncepce „udržitelného rozvoje“ jako ideologie globalizace, která obsahuje celý komplex mytologií pečlivě zpracovaných na úrovni oficiálních dokumentů OSN a realizovaných prostřednictvím systému institucí globálního řízení. Přitom se s oblibou zdůrazňuje, že toto globální řízení má čistě ekonomický charakter a údajně nezasahuje do sféry velké politiky.
Trump

Trump bude šťastný, pokud Putin a Si Ťin-pching pohřbí dolar

Podíváme-li se pragmaticky na tuto vášnivou situaci, která je charakterizována snahou většiny americké elity zničit politickou kariéru Donalda Trumpa, pak vzniká otázka: odkud se takový emocionální náboj bere?

Rusko uspořádá spolu s Čínou manévry „bezprecedentního rozsahu“!

Manévry „Východ-2018“ budou bezprecedentní ve svém měřítku, a zúčastní se jich vojáci Číny a Mongolska, sdělil ruský ministr obrany armádní generál Sergej Šojgu.

Čínske stíhačky sa snažili odohnať americké výzvedné lietadlo od sporných ostrovov v Juhočínskom mori...

Menší vzdušný konflikt sa odohral na oblohe nad Juhočínskym morom. Čínske stíhačky sa snažili odohnať americké výzvedné lietadlo P-8A Poseidon, ktoré letelo nad sporným súostrovím Spratly – nad ostrovmi, ktoré Čína považuje za svoje.

Další rána pro USA. Amerika ztrácí tohoto velmi mocného spojence, který se přiklání k...

Turecko coby donedávna zdánlivě nezpochybnitelný „spojenec“ USA dává stále více najevo neochotu pokračovat v roli vazala Spojených států. Nyní ústy svého prezidenta vyjádřilo zájem stát po boku hlavních geostrategických soupeřů USA – Ruska a Číny – v organizaci BRICS.

Peking pohrozil Washingtonu novou celní odvetou!

Pokud USA zavedou nová dovozní cla, je Čína připravena přijmout podobná opatření vůči americkému zboží, uvedlo v prohlášení ministerstvo obchodu ČLR.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com