Tagy Čína

štítek: Čína

Papež František

Jak čínští komunisté uplácejí katolickou církev

Čínský disident Guo Wengui, žijící v exilu, tvrdí, že Čínská komunistická strana „přiděluje 2 miliardy dolarů ročně Vatikánu“, je to splátka za mlčení Vatikánu ohledně porušování lidských práv v Číně.

Světová válka 3: Indie přesouvá válečné lodě a stíhačky do překvapující vzdálenosti od Číny...

Obavy z války se zintenzivnily poté, co Indie dala záštitu k přesunutí válečných lodí a stíhacích letounů do překvapující vzdálenosti od Číny v důsledku stupňujícího se konfliktu na hranicích a nejkrvavějšího dne v Ladaku.

Schyluje se k nové válce mezi Indií a Čínou? Indie začala s přesunem svých...

Schyľuje sa k novej vojne medzi Indiou a Čínou? Uprostred zhoršujúcej sa situácie na sporných územiach v blízkosti jazera Pangong Tso, ležiaceho v nadmorskej výške 4250 metrov nad morom, a ktoré sa z jednej tretiny nachádza v Indii, Ladákhu a z dvoch tretín v Číne, v Tibetskej autonómnej oblasti, zvyšuje Indická armáda počet svojich hlavných bojových tankov, dislokovaných na hranici s Čínou v himalájskej oblasti.
Boris Johnson

Čína varuje Británii: Peking se „stáhne“, pokud „Británie vystoupí z linie“

ČÍNA plánuje „zasáhnout“ v „oblastech, kde Spojené království odstoupí“, protože vztahy mezi Pekingem a Londýnem se zhoršují kvůli Hongkongu a Huawei.

Světová válka 3: Čína zabila jednoho indického důstojníka a dva vojáky při „násilném střetu“...

Čínská vojska zabila plukovníka indické armády a dva vojáky během násilného střetu na jednom z odstavných bodů v údolí Galwan, Ladakh, což vyvolalo obavy z třetí světové války.

Výstraha třetí světové války: Čína „provokuje“ poté, co americké vojnové letadlo vstoupilo do tchajwanského...

Čína zareagovala rozzlobeně poté, co americké vojenské letadlo přeletělo přes Tchaj-wan, přičemž Peking prohlásil, že „provokativní“ tah porušil suverenitu Číny a porušil mezinárodní právo.

Čína varuje: Británie se připravuje podpořit Taiwan proti pekingské agresi! Důvod jsou peníze

Sunday Express se dozvěděl, že ministři uvažují o tom, jak více podporovat Taiwan, a mohli Pekingu vzdorovat a během příštích pěti let jej formálně uznat.
Si Ťin-Pching

Archiv: Si Ťin-pching: Rusko a Čína mohou vytvořit alianci, před níž bude NATO bezmocné

U příležitosti 95. výročí založení Komunistické strany Číny se v Pekingu konalo slavnostní shromáždění, na němž vystoupil vůdce země, generální tajemník ÚV KS Číny, čínský prezident Si Ťin-pching, který prohlásil: za 10 let budeme mít nový světový řád, v němž hlavní slovo bude mít společenství Číny a Ruska. Rusko a Čína mohou vytvořit alianci, před níž bude NATO bezmocné.

Něco se chystá? Satelitní snímky potvrzují rychlé čínské vojenské rozšíření na sporné indické hranici

Nová zpráva v asijském online technologickém časopise Insider Paper uvádí satelitní zdroje s otevřeným zdrojovým kódem, aby potvrdila nejnovější rozšířené zprávy o hlavních čínských jednotkách PLA, které probíhají podél sporných čínsko-indických hraničních oblastí.

P.C.Roberts: Čína

Amerika se bez nepřítele obejít nemůže. Nepřítel je totiž to, co vlévá peníze do největšího amerického průmyslu, jímž je průmysl zbrojařský. A nepřítel je tudíž oním činitelem, který drží naši babylonskou věž pohromadě.

Oblíbené články

Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak...

Podle Multikulturního centra Praha do Rakouska imigranti nejčastěji přicházejí ze sousedního Německa, které je následováno Srbskem, Černou horou, Kosovem a Tureckem, přičemž víc než polovina všech přistěhovalců je z členských států EU. Ostatní migranti přichází nejčastěji z rodinných důvodů, za prací, nebo z humanitárních důvodů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com