Tagy Čína

štítek: Čína

Havárie bojového stíhače v Číně: Tchaj-wan obviněn ze sestřelení stíhačky se systémem protiraketové obrany...

Na videozáznamech šířených online lze vidět plameny a kouř vycházející z místa havárie čínského vojenského stíhače.

Čínští vojenští experti nabádají Peking, aby se připravil na válku s USA

Wang dále varuje, že americký prezident Donald J. Trump pravděpodobně zahájí vojenský konflikt v oblasti Jihočínského moře ještě před prezidentskými volbami v USA, které se budou konat 3. listopadu 2020, a spekuluje, že "vyvolávání mezinárodních třenic, zejména vojenského konfliktu s Čínou, pomůže stávajícímu prezidentovi v předvolební kampani za jeho znovuzvolení."

Spojené státy varují před výsadbou záhadných semen – zdá se, že pocházejí z Číny

Několik států vydává varování poté, co obyvatelé celé země oznámili, že dostávali nevyžádané balíčky, které, jak se zdá, pocházejí z Číny.

Americká vlajka odstraněna. Čína se zmocnila amerického konzulátu

Čína se zmocnila konzulátu USA v Čcheng-tu tři dny poté, co bylo oznámeno jeho uzavření, uvedlo čínské ministerstvo zahraničí. Dříve čínská televizní CCTV ukázala, že americká vlajka byla odstraněna z konzulátu. Peking nařídil, aby byl konzulát uzavřelý v pátek.

Trump posílá B-52 JADERNÝ BOMBER do Jihočínského moře jako projev síly

USA provedly cvičení v sobotu poblíž paracelských ostrovů, když se síly pokusily ilustrovat rostoucí sílu Washingtonu v Jihočínském moři.
Papež František

Jak čínští komunisté uplácejí katolickou církev

Čínský disident Guo Wengui, žijící v exilu, tvrdí, že Čínská komunistická strana „přiděluje 2 miliardy dolarů ročně Vatikánu“, je to splátka za mlčení Vatikánu ohledně porušování lidských práv v Číně.

Světová válka 3: Indie přesouvá válečné lodě a stíhačky do překvapující vzdálenosti od Číny...

Obavy z války se zintenzivnily poté, co Indie dala záštitu k přesunutí válečných lodí a stíhacích letounů do překvapující vzdálenosti od Číny v důsledku stupňujícího se konfliktu na hranicích a nejkrvavějšího dne v Ladaku.

Schyluje se k nové válce mezi Indií a Čínou? Indie začala s přesunem svých...

Schyľuje sa k novej vojne medzi Indiou a Čínou? Uprostred zhoršujúcej sa situácie na sporných územiach v blízkosti jazera Pangong Tso, ležiaceho v nadmorskej výške 4250 metrov nad morom, a ktoré sa z jednej tretiny nachádza v Indii, Ladákhu a z dvoch tretín v Číne, v Tibetskej autonómnej oblasti, zvyšuje Indická armáda počet svojich hlavných bojových tankov, dislokovaných na hranici s Čínou v himalájskej oblasti.
Boris Johnson

Čína varuje Británii: Peking se „stáhne“, pokud „Británie vystoupí z linie“

ČÍNA plánuje „zasáhnout“ v „oblastech, kde Spojené království odstoupí“, protože vztahy mezi Pekingem a Londýnem se zhoršují kvůli Hongkongu a Huawei.

Světová válka 3: Čína zabila jednoho indického důstojníka a dva vojáky při „násilném střetu“...

Čínská vojska zabila plukovníka indické armády a dva vojáky během násilného střetu na jednom z odstavných bodů v údolí Galwan, Ladakh, což vyvolalo obavy z třetí světové války.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com