Tagy Čína

štítek: Čína

Times: USA plánují snížit speciální síly v Africe kvůli Číně a Rusku!

V příštích třech letech může Pentagon snížit počet bojových jednotek speciálních sil, kteří se účastní „tajných" afrických operací, na polovinu.

Čína zrychluje tempo vytváření nové generace jaderných zbraní!

Čína urychluje tempo vytváření nové generace jaderných zbraní a častěji než USA provádí testy, které simulují jaderné výbuchy, informoval The Hill.

Čína obvinila Spojené státy z napadení svých vod v Jihočínském moři

Lodě amerického námořnictva vstoupily do teritoriálních vod Jihočínského moře, což je nevynucené porušení čínské suverenity a mezinárodního práva, prohlásil zástupce čínského ministerstva obrany U-Cian.

Le Figaro: „Světový hegemon” USA zbavil spojence práva volit!

Donald Trump není první americký prezident, který se snaží vnutit svoji vůli jiným státům, připomíná Le Figarove své analýze světového hegemona a světového četníka – Spojených států.

Čínská plíživá ekonomická okupace USA omezuje americké protiakce

Česká tisková kancelář vydala 13.5.2018 nenápadnou zprávičku, že Čína začala v ten den testovat na moři první letadlovou loď, kterou sama vyprojektovala a postavila. Zprávička má pro Američany dosti osudový nádech, uvedl v komentáři pro Prvnizpravy.cz František Roček.

Čínsky pilot pristál s lietadlom po tom, čo v kokpite vypadlo okno. Kopilot skoro...

Let Sichuan Airlines 3U8633 musel v pondelok núdzovo pristáť na letisku v meste Čcheng-tu po tom, čo v kokpite vypadlo okno.

USA „prežívajú“ len z milosti Číny. Dlžia jej viac ako bilión dolárov a dlh...

Čína drží USA v hrsti. Žiadnej inej krajine nie sú USA dlžné takú obrovskú sumu ako Číne. Peking vlastní štátne dlhopisy USA v hodnote 1, 15 bilión dolárov. A táto suma narastá ďalej. V júni minulého roku narástla o 44 miliard dolárov oproti máju. Peking veľmi hnevá súčasne prebiehajúci obchodný spor s USA.

Obchod medzi Ruskom a Čínou prudko rastie. Zbavujú sa aj amerického dolára

Ako uvádza agentúra ČTK, obchod medzi Ruskom a Čínou prudko rastie. Zároveň sa tieto krajiny snažia zbaviť dolára, a preto obchodujú čoraz viac vo svojich vlastných menách

Hrozí, že USA překročí nejen ruskou, ale i čínskou červenou čáru!

Při hlučných vyhlášeních se USA zřídka dostaly do boje proti svým oponentům. Avšak raketový útok na Sýrii vážně znepokojil nejen Rusko, ale i Čínu.

Čtyři sekundy do začátku třetí světové války!

Nedávná série událostí, tak zvaný případ Skripal a údajný chemický útok v Sýrii, postavily svět na pokraj velké agresivní války na Blízkém východě.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com