Tagy Cestování

štítek: Cestování

Pro návrat ze zahraničí do České republiky začnou platit nová pravidla

Ministerstvo zdravotnictví ČR upravilo podmínky opatření pro návrat ze zahraničí. Nově bude povinnost podstoupit test před vstupem na území České republiky pouze při návratu ze zemí s velmi vysokým rizikem nákazy (tmavě červená kategorie). Ministerstvo...

Omezení v dálkové dopravě jsou aktuálně prodloužena do 30. dubna

Vzhledem k výrazně nižšímu počtu cestujících v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem v České republice je dočasně omezena dálková železniční doprava. Zcela přerušena je mezistátní doprava a utlumena je i vnitrostátní doprava. Na všech tratích však je nadále zajištěn...

Před cestou do zahraničí se podívejte na recenze hotelů

Dovolená by měla být vždy nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu.

USA děsí své občany: “V Rusku vás budou týrat a obtěžovat!”

Americké ministerstvo zahraničí doporučilo americkým občanům, zamýšlející cestovat do Ruska, aby přehodnotili své rozhodnutí, uvedl The Washington Times.

Výlet Ukrajinců do Ruska, to je výlet bez zpátečního lístku!

Ukrajinské ministerstvo zahraničí označilo cesty Ukrajinců do Ruska jako výlety „bez zpátečního lístku“.

Musíte vidět: Tento pán nechtěl mít psa zavřeného doma, proto s ním procestoval svět

Majitel psa Lokiho říká, že je překvapen, jak moc dokážou naši psí přátelé přilnout k člověku a vytvořit si s ním tak magické a upřímné pouto. Myslí si také, že pes nemá trávit veškerý svůj čas na zahradě nebo v domě, ale v přírodě, kterou společně budou prozkoumávat.

Oblíbené články

Další migranti na jihu Moravy. Vyskákali z návěsu kamionu u Vyškova...

Šest běženců vyskočilo podle svědků v pondělí z návěsu kamionu nedaleko Vyškova. Pochází pravděpodobně z Afghánistánu. „Podle telefonátu na linku 158 měli utéct do okolních polí. Vyslali jsme na místo několik policejních hlídek včetně psovoda a vrtulník," popsal policejní mluvčí Petr Vala.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com