Tagy Česko

štítek: Česko

Krátke zprávy z domova: Muž se obnažoval a onanoval před dětmi. Hrozí mu...

Muž se obnažoval a onanoval před dětmi. Hrozí mu dva roky vězení

Elektřina nám může za 30 let chybět, říká ministr Havlíček + audiorozhovor

Rozšíření jaderných elektráren je nutné. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásil ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

Ostrava bohuje s nedostatkem parkovacích míst. Postaví parkovací dům

Také Ostrava se musí potýkat s fenoménem nedostatku míst pro parkování. Proto musela přikročit k vyhlásení v pořadí již osmé architektonické soutěže.

Jižní Čechy navštěvují nejčastěji Pražáci a Středočeši, z cizinců pak Němci a Rakušané

Nejčastějšími návštěvníky jižních Čech jsou Pražáci a Středočeši. Mezi cizinci, kteří si jihočeský region vybírají jako cílovou turistickou destinaci, pak převažují Němci a Rakušané. Vyplývá to z výsledků nedávno zveřejněné analytické studie Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) zpracované ve spolupráci se společnostmi T-Mobile Czech Republic a CE-Traffic. Analýza vychází z anonymizovaných dat získaných od mobilního operátora za celý rok 2018.

Víte, jak vypadá ministr vnitra Jan Hamáček, když se vynoří?

Zpráva o tom, že ministr vnitra Jan Hamáček navštívil v pátek 11. října 2019 na pracovní cestě policejní potápěče působící u Mostarského jezera v Bosně a Hercegovině, zanikla v gejzíru jiných zpráv. Na událost však upozornil sportovni web SportovniListy.cz. Proč je událost důležitá?

Jsme součástí světového zla

Jedu tramvají do středu města. Proti mně sedí asi šestnáctiletá dívka s andělským obličejem, vyřazujícím dobro i laskavost v míře, který nevídáte každý den. Jednou z ní bude dobrá a chápající manželka a jedinečná matka a vychovatelka svých dětí, přemítám, a tu mě napadne, že i ona, přes veškerou její jistě čistou mysl a stejně jistě i její bezchybné skutky, je součástí jistého pozemského zla.

Ústav nezávislé žurnalistiky, oblíbený zdroj redaktorů ČT. Xaver se tam vypravil a našel prázdnou...

Poté, co se moderátor Luboš Xaver Veselý vypořádal s pracovníky pořadu Newsroom ČT24, na které pořádně uhodil, že by se napřed měli naučit dělat svoji práci, si vzal na paškál i server Hlídacípes.org, který ho kritizoval za to, že je údajně jako moderátor Českého rozhlasu příliš měkký na politiky. Luboš Xaver Veselý se podíval, kdo za serverem Hlídacípes.org. stojí. A nestačil se divit...

Pražané tříděním bioodpadu ještě ušetří a pomohou přírodě

Praha to s ekologií a environmentalistikou myslí vážně a jde příkladem.

Obří pandy ode dneška v Praze končí, říká primátor Hřib + audiorozhovor

Příležitostí rýžovat na turistech v Praze je zase o něco méně. Magistrát hlavního města zakázal obří plyšové převleky pand a dalších velkých zvířat v centru.

Česká republika zavedla embargo na vývoz zbraní do Turecka

V pondělí došlo k pozastavení vývozní licence na vojenský materiál do Turecka. Informoval o tom ve svém příspěvku na Twitteru Jan Hamáček, vicepremiér a ministr vnitra.

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com