Tagy Česko

štítek: Česko

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama

Právě se od Jana Žižky dovídám o další sprostotě pirátů, tentokrát pirátského primátora (sic) Prahy Hřiba, a zřejmě muže, jako jsou ostatně piráti všichni, na výsost vzdělaného a ve věcech historie a vojenství zjevně mimořádně informovaného. Takže veškerými vědomostmi o daném problému vyzbrojen, odmítl tento pirát umístit na pražské radnici znovu pamětní desku vzdávající hold našim osvoboditelům, protože Praha prý se osvobodila sama.

Foldyna sledoval na ČT výstup Piráta o Rusku a musel si dát panáka: Jasánek...

Ruské velvyslanectví kritizuje záměr pražského magistrátu nevrátit na Staroměstskou radnici pamětní desku připomínající podíl Rudé armády na osvobození Prahy od nacistů v roce 1945. Velvyslanectví to označilo za pokus vymazat z paměti část společných ději. Má se deska odstranit, protože nesla nepřesné informace, nebo jde skutečně o pokus vymazat z paměti část společných dějin Česka a Ruska? Nejen na to v Událostech, komentářích na ČT24 nabídl svůj pohled místopředseda zahraničního výboru Sněmovny za Piráty Jan Lipavský. Po zhlédnutí jeho vystoupení se poslanci Jaroslavu Foldynovi (ČSSD) doslova zježily chlupy na těle.

Zemanovi věří necelých 60 % lidí. Válka premiéra s prezidentem by ANO uškodila, upozorňuje...

Poslední údaje výzkumného ústavu STEM ukazují, že prezidentovi Miloši Zemanovi důvěřuje 57 procent lidí. Je to o jeden procentní bod více než loni. Důvěru má především mezi voliči, kteří jsou starší 60 let, zatímco u mladých lidí převažuje nedůvěra. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček poukazuje i na Zemanovu popularitu mezi voliči hnutí ANO.

Krátke zprávy z domova: Místo výdělku v cizině otroctví: Policie obvinila trojici z obchodování...

Kriminalisté obvinili dva muže a ženu z Ústeckého kraje, které podezírají z obchodování s lidmi. Případ vyšetřují s kolegy z Velké Británie, kam zadržení podle policie lákali sociálně slabé lidi na výdělečnou práci, nakonec je ale zotročili. Soud obviněné poslal do vazby.

Jste úplnej magor? ptá se Klaus ml. Petříčka. Účtuje s Prague Pride a Piráty....

„Prague Pride již nikoho normálního moc nezajímá, homosexuální menšina má u nás veškerá práva,“ domnívá se předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší. Manželství coby svazek muže a ženy je podle Klause nutné chránit. Trikolóra bere také vážně budoucí boj o svobodu slova – cenzura má být v krajním případě považována za kriminální činnost, v chystaném programu také stojí, že policie nebude zneužívána v potírání svobody slova. Klaus se také poměrně ostře vyjádřil na adresu ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD), kterého v minulém týdnu viděl řešit „klimatickou krizi“.

Kompletní obraz totality: Bude naše vlast vyvlastněna? Diktatura s ambicemi. Ziskovky, banky a média...

RADEK POKORNÝ přináší zprávu a videozáznam z podnětného setkání českých vlastenců na zámku v Příčovech u Sedlčan

Krátke zprávy z domova: Janoušek se musí vrátit do vězení, rozhodl pravomocně soud

Janoušek se musí vrátit do vězení, rozhodl pravomocně soud.

Justice přitvrdila v postupu proti organizátorovi demonstrace za propuštění nespravedlivě vězněného McCraee

Justice přitvrdila v postupu proti Ing. Jiřímu Fialovi, organizátorovi demonstrace za propuštění nespravedlivě vězněného pana McCraee.

Satanisté podpořili LGBT komunitu. Nic jako tradiční rodina neexistuje, hlásali na náměstí v Praze

Transparent v duhových barvách na Palackého náměstí v Praze hlásá, že „Satanova komunita podporuje LGBT“.

Zemědělci se rozhodli plošně trávit hraboše. Podle České společnosti ornitologické díky tomu ale zahynout...

Ve své tiskové zprávě Česká společnost ornitologická (ČSO) poukazuje i na fakt, že kriticky ohrožený sýček obecný letos významně posílil populaci díky velkému množství hrabošů. Teď pro něj malý hlodavec může být ale naopak hrozbou. Zemědělci totiž dostali povolení trávit hraboše plošně rozhozeným jedem.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com