Tagy Česko

štítek: Česko

Retro: Schwarzenberg: Mešity ať v ČR rostou. Islám mi nevadí

Lídr TOP 09 a kandidát na premiéra Karel Schwarzenberg by v Česku klidně uvítal víc mešit. Islám mu nikterak nevadí, muslimové jsou prý výborní lidé.

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z...

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na sociální síti informoval o brutálním případu znásilnění, který vyšetřují policisté v Ústeckém kraji. Na poli u Lukavce tu měl šestnáctiletou dívku znásilnit vyhoštěný migrant. Okamura konkrétně informoval o tom, že jde o migranta z Afriky a je v šoku, jakým způsobem se do něj dnes pustila redaktorka Českého rozhlasu za to, že tím šíří akorát strach z migrantů.

Africký uprchlík měl znásilnil šestnáctiletou Češku u Terezína! Multikulturní obohacení dorazilo ze Západu již...

Už je to zde! Africký uprchlík znásilnil dívku u Terezina! Africký uprchlík byl vyhoštěn z Německa do České republiky, poté co si odpykal trest vězení neznámo za co, ale německé úřady nijak české úřady před násilníkem nejspíše nevarovaly a tak si mohl africký uprchlík v klidu znásilnit šestnáctiletou dívku u Terezína!!

Chlapec s křivým úsměvem

Píši chlapec, protože jako chlap, zvláště pak chlap rovný a poctivý, tenhle rozestudovaný a hned do několika velkých klasických akademických oborů rozevlátý student (studuje tři obory: filosofii, bohemistiku a evangelickou teologii), rozhodně nevypadá.

Babiš: Kvôli demonštráciám sa vláda meniť nebude, nie sme Slovensko

Podľa českého premiéra Andreja Babiša (ANO) ľudia v Českej republike, ktorí proti nemu demonštrujú, nedosiahnu žiadne zmeny vo vláde. Informoval o tom spravodajský portál Novinky.cz. “Ľudia majú samozrejme právo demonštrovať, až na to, že demonštrujú na základe vecí, ktoré nie sú pravdivé,” povedal Babiš v sobotu v Bratislave, kde sa zúčastnil na konferencii Globsec 2019 Bratislava Forum.

Lžou nám! Ewa Farna podpořila Milion chvilek: Nenechte vyhrát zlo + VIDEO

V Praze na Václavském náměstí se dnes uskuteční další demonstrace za demisi ministryně spravedlnosti Marie Benešové (ANO), premiéra Andreje Babiše (ANO) a nezávislost justice. Iniciativa Milion chvilek pro demokracii očekává účast více než 100.000 lidí, podle organizátorů by mohlo jít o největší demonstraci od roku 1989. Prostřednictvím videa ji podpořila také zpěvačka Ewa Farna.

Archeologové v České republice předvedli jedinečný objev. Nic takového jinde ve střední Evropě není...

Archeologové Muzea východních Čech v Hradci Králové ukázali na Facebooku fotografii unikátního nálezu. Jde o sekeru z raného středověku. Odborníci podotkli, že předmět má malé rozměry a je tauzován stříbrem. Nejvýraznějším výzdobným motivem na těle sekery jsou ptáci.

Fly to kill – lítej, abys zabíjel

Včera večer ve 20:00 dala ČT 2 svým posluchačům možnost seznámit se s naprosto fantastickými možnostmi amerického letectva v příští válce, kterou britští tvůrci pořadu, jak z jeho dikce jasně vyplývalo, považují za jistou a nevyhnutelnou.

Do evrovoleb, které se odehrají v Čechách, jdou i chybně vytištěné hlasovací lístky

Jak se zdá, někdo při tlači hlasovacích lístků, které mají být použity při volbách v České republice, pochybil. Radnice v Českém Těšíně v okresu Karviná vydala ve středu večer upozornění pro své obyvatele.

Podle BIS není hrozbou islám, ale odpůrci multikulturalismu. Vedení BIS požaduje posílení pravomoci k...

Ředitel BIS Koudelka, který si vede vlastní politiku proti demokraticky zvolené vládě a prezidentovi, se nechal v rozhovoru pro Idnes.cz slyšet, že "já si myslím, že do budoucna riziko extremismu, hlavně pravicového, bude růst."

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com