Tagy Česko

štítek: Česko

Hlubocké obří kraslice pomáhají malé Adélce z Bavorovic postavit se na vlastní nohy

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Když jde o dobrou věc, je možné protáhnout si Velikonoce až do konce května. Desítky obřích kraslic ještě můžete obejít, oběhnout či objet na kole v rámci charitativní akce Velikonoce na Hluboké. Její výtěžek pomáhá projektu Řetěz naděje, který střádá prostředky pro čtyřletou Adélku ze sousedních Bavorovic, která trpí rozštěpem páteře.

Karel Gott a jeho ženy: Tyhle chtěl, ale nikdy je neměl

Zesnulý zpěvák Karel Gott byl velkým milovníkem žen. Ač by mnoho z nich jeho svůdnému hlasu podlehlo a nezřídka se tak stávalo, existovaly i ty, které Gott nemohl mít, ačkoliv po nich toužil.

“Nepřípustné!” Putin zvedl varovní prst a vysmál se českému ultimátu

Mluvit s Ruskem formou požadavků nemá smysl, reagoval mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov na výzvu českého ministra zahraničí Jakuba Kulhánka, aby Moskva umožnila do čtvrtečního poledne návrat všech vyhoštěných českých diplomatů.

V Německu uvedli, co stojí za zhoršením vztahů Ruska a Česka

Na diplomatickou krizi, která vznikla mezi Ruskou federací a Českou republikou, by se mělo nahlížet z pohledu zájmů USA. V rozhovoru pro TV 360, to uvedl Waldemar Herdt, člen mezinárodního výboru Spolkového sněmu.

Žádná mediální hra. O tomto teroristovi se v Česku příliš nemluví. Selhaly tajné služby...

Terorismus jako vyšitý. Zpráva, která by měla otřást Českem. A nejde o kauzu Vrbětice. Jde o islámského teroristu, o kterém se raději málo mluví. Ukazují se totiž nepříjemné souvislosti.

Z Česka bude brzy holina

Budou-li lesy umírat dál takovým tempem, jako poslední dva roky, tak se až na výjimky z Česka stane holina. A to se ještě v roce 2017 státní lesy chlubily, že je naše republika nejvíce zalesněná v historii. Nejde jen o samotného kůrovce. Nejhorší je sucho. Kvůli němu chřadnou i listnaté stromy, které přitom mají být spásou.

Merkelové postoj k migrací zničil její pověst v České republice. Přesto si stále stojí...

Češi se podle údajů z průzkumu výzkumného ústavu STEM postavily čelem proti německé kancléřky Angely Merkelové kvůli její postoji k migraci.

Matláci Češi. Vrbětice? Jejich chyba. Rusko právě tvrdě zaútočilo

Mluvčí ruského Ministerstva zahraničí Marija Zacharovová tvrdí, že za výbuchy muničního skladu ve Vrběticích může především nedbalost české vlády. Muniční sklad byl podle jejího vyjádření pronajímán soukromým zbrojařům a nebyl mezi lety 2006 až 2014 nijak kontrolován. „Ve skladech bylo uloženo obrovské množství zbraní osm let bez jakéhokoliv dohledu české vlády,“ říká Zacharovová.

Protiruská hysterie v Čechách už překročila hranice bizarnosti, nebo kdo financuje nahého Putina na...

Už v čase, keď zvažoval minister Hamáček odletieť do Moskvy kúpiť Sputnik V, ešte predtým ako Andrej Babiš sedem rokov po výbuchu muničných skladov zvalil vinu na Rusov, začala sa v Prahe proti ruská kampaň, ktorá svojou bizarnosťou prekročila všetky doteraz známe hranice

Proboha, proč by to Rusové dělali?

Stane se kriminální čin, jako otrava Skripalových v britském Salisbury, vybuchne munice ve Vrběticích, kdosi se ze zločinu obviní, vlastně obviní se z něj celá jedna velmoc, ale stane se zázrak. Otázku Cui bono...

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com