Tagy Česko

štítek: Česko

„Píchli mu vakcínu. Protilátky nula.“ Profesor Pirk odhalil příběhy z praxe

Hostem Pavlíny Wolfové v CNN Prima News byl kardiochirurg Jan Pirk. Současná špatná situace je podle něj z části způsobena tím, že vysokoškolsky vzdělané sestry nedostávají patřičné ohodnocení, takže je jich málo. Ale navrhl jedno řešení. Jarní lockdown prý jen oddálil "hrůzu", kterou dnes zažíváme. Vadí mu také dvojí přístup. Nedávno byl na testu protilátek a má je stále vysoké, i když prodělal covid před rokem. "Přesto jsem považován za občana druhé kategorie a nedostanu cestovní pas, přestože vím o člověku, který dostal dvě dávky vakcíny a má protilátky nula," posteskl si.

Česká policie převezla ze Španělska muže, který vyhrožoval premiérovi Babišovi

Policie eviduje velké množství výhružek namířených proti české vládě a premiérovi.

První pacientka s bamlanivimabem: Lépe se mi dýchá!

Eva Naihaiplová v rozhovoru pro Rádiu Impuls řekla, že se po aplikaci nového léku bamlanivimab cítí lépe. „Lehčeji se mi dýchá. Sice nevím, jestli je to tím podáním léku, ale dýchání je lepší. Už nemám ani horečky. Stále ale přetrvává velká únava,“ popsala Impulsu svoje pocity.

Vysoký poradce tureckého prezidenta: Česko neexistuje, čestní lidé odešli na Slovensko

Poradce tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana Yiğit Bulut prohlásil během televizního vysílání, že nic takového jako Česko ve skutečnosti neexistuje, bydlí tam jen nedůstojní lidé. Důstojní lidé odešli a založili Slovensko.

Schůzka Zemana a Grosse. Ani si nepodali ruce. Co se mělo stát a nestalo?...

ROZHOVOR Proč se Miloš Zeman nestal podruhé premiérem? A který místopředseda jeho kabinetu poslal Skupině pro odhalování korupce udavačský dopis na kolegu z vlády? Jak to bylo počátkem 90. let s privatizací mladoboleslavské automobilky Škoda, kterou se dodnes chlubí Petr Pithart? Nejen na to odpovídá v knižním rozhovoru „Atomový dědek Miroslav Grégr: Se skromností sobě vlastní“ někdejší ministr a vicepremiér Miroslav Grégr. Na to, jak knížka vznikala a co zajímavého se v ní lze dočíst, odpovídá její spoluautor Jiří Hroník.

Soňa Peková potvrdila, že někdo vyrábí umělé laboratorní kmeny SARS-Cov-X a vypouští je obrazně...

Bioložka znovu potvrdila, že virus se nechová jako přírodní izolát a nejnovější mutace z Velké Británie prý není mutací, ale je to už v pořadí 4. samostatný kmen vypuštěného laboratorního viru! Novináři od Lukačoviče ze Seznamu způsobili vyhazov primáře, na YouTube odhaloval pravdu o číslech “covidových ležáků” v nemocnicích! Je to jako v 50. letech, když novináři Rudého práva iniciovali vyhazovy nepohodlných primářů, ředitelů a vedoucích pracovníků!

Lockdown v ČR před Velikonocemi?

Šéf odborové centrály ČMKOS Josef Středula přichází s myšlenkou, že před Velikonocemi by měla podle nich vláda vyhlásit lockdown. Jednalo by se o úplné zavření země."Odbory požadují po vládě velikonoční lockdown! Nejen 4 dny...

Jak naložil prezident Zeman s návrhem na rozpuštění ANO 2011, ČSSD a KSČM

https://www.youtube.com/watch?v=UiT-4BKyHcA&feature=youtu.be   

Obyčejní muslimové v Česku mají strach, říká muslimka

Cítím se být pod tlakem už delší dobu. Společnost nebo někteří politici se čím dál více staví proti islámu, ale hlavně proti obyčejným muslimům, říká Kateřina Gamal Richterová. Informuje portál aktualne.cz.

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky

Sněmovna přijala nový zákon o mimořádných opatřeních při epidemii covid-19. Shodla se na něm vláda s opozicí. Zákon umožní ministerstvu zdravotnictví rozhodovat o uzavírání obchodů i služeb, aniž by byl nouzový stav. Klíčová byla dohoda vlády a opozice o kompenzacích pro lidi postižené opatřeními proti šíření koronaviru.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com