Tagy Česko

štítek: Česko

Portál Ozzy: ČESKÁ REPUBLIKA JE NEJMÉNĚ PŘÁTELSKÁ ZEMÍ V EVROPĚ PRO MUSLIMY. SLOVENSKO JE...

Jaromir Balda roky žil v severní části České republiky většinou klidný život. Ovšem díky zprávám a politikům, kteří v televizi chrlí proti přistěhovalecké příznaky, vyvinul 72letý otevřený politický názor. Balda začal podporovat krajně pravicové hnutí za svobodu a přímou demokracii a sousedé ho viděli projíždět plakátem, kde bylo napsáno anti-přistěhovalecký migrant v okně auta.

Nemocnice Uherské Hradiště – příjem muže (40 let) z Kroměřížska k vyloučení koronaviru +...

Na infekčním oddělení , v izolaci , podstoupí nezbytné testy , během zítřka snad bude znám výsledek. Muž na přelomu roku cestoval po Asii , včetně Číny,trápily ho dýchací obtíže.

Bolest pákistánského otce, jak ho systém České republiky skličuje

Anglická právnička britského pákistánského otce bojujícího za péči o své dvě menší dcery se svou bývalou manželkou v České republice uvedla, že nepochybuje o tom, že její klient muslimské víry a pákistánského původu byl českým systémem diskriminován.

Krátke zprávy z domova: Nebezpečné předjíždění v zatáčce zachraňovala řidička v protisměru + VIDEO

Nebezpečné předjíždění v zatáčce zachraňovala řidička v protisměru

Při požáru panelového domu v Kladně zemřela žena, 14 zraněných

Při požáru panelového domu v Kladně v noci na dnešek zemřela žena. Zraněno bylo 14 lidí a hasiči evakuovali 115 lidí. Příčinu vzniku ohně bude zjišťovat vyšetřovatel, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.
Islám

Pouze křesťanští migranti by mohli zachránit budoucnost Evropy, říká německý expert na teologii. To...

Abychom zachránili identitu Evropy, je za potřebí podle odborníků na systematickou teologii z řad migrantů, kteří přišli jako uprchlíci z konfliktních zón na Blízkém východě, aby našli útočiště v různých evropských zemích, byli identifikováni křesťané.

Bude se u nás pracovat čtyři dny v týdnu?

Nová finská premiérka, 34letá Sanna Marin, kdysi vznášela myšlenku práce čtyř dnů. Zní to docela skvěle, že?

Nacistické Německo, okupace! Okamura chce zasáhnout do státních svátků

V Poslanecké sněmovně v pátek padaly nové nápady na rozšíření nebo změny významných dnů v českém kalendáři. S návrhem na změnu zákona o státních svátcích přišlo tentokrát hnutí SPD, informuje server Novinky.cz.

Maláčovou vytočili neziskovkáři. Vmetla jim, co v životě neslyšeli. A uprostřed noci přišlo nečekané...

Někdejší brněnský radní za hnutí Žít Brno Matěj Hollan se sešel s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou. Ze schůzky se vrátil, jak se říká, jako opařený. Šlo prý o vůbec nejhorší setkání v jeho životě. O svou zkušenost se podělil s veřejností. A v noci přišel telefonát. Holanovi volal manžel Maláčové Aleš Chmelař, někdejší státní tajemník pro evropské záležitosti. Bývalý brněnský radní se nestačil divit...

Rok 2018: Obavy z teroru a migrace vedou ke zvyšování počtu střelných zbraní v...

Policie tvrdí, že držení střelných zbraní v České republice v loňském roce vzrostlo (2017).
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com