Tagy Česko

štítek: Česko

Imunolog: V těle máme klíče, ničí covid i rakovinu a můžou za smrtnost viru....

Klíče, které ničí v našem těle cizí zámky, to je podle doktora imunologie Jiřího Šinkory T buněčná imunita, která je zásadní pro boj těla s koronavirem, ale taky třeba s rakovinou. V rozhovoru detailně popisuje, jak funguje a proč může za vyšší smrtnost covidu-19 mezi staršími lidmi. A říká, že covid vlastně není zabiják.

Restaurace jsou finančně vyčerpané, říká Stárek

Prezident Asociace hotelů a restaurací Václav Stárek Rádiu Impuls řekl, že situace hotelů a restaurací je kvůli opatřením proti koronaviru kritická: „95 procent ubytovacích zařízení je kompletně uzavřeno a zhruba 14 procent restaurací prodává přes okénko. Co se týká ekonomické situace, tak je zcela zřejmé, že po první vlně pandemie už jsou většinou všichni finančně vyčerpáni.“

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Tato petice je výsledkem konsensu lékařů praktických oborů i zástupců z akademických řad. Vznikal během měsíce září, kdy se diskutovaly a zohledňovaly připomínky všech zůčastněných odborníků, kteří stejně jako podepsaní signatáři cítí a využívají svoje občanské právo i lékařskou povinnost se k situaci v naší zemi vyjádřit.

Covid: Češi nechodí na testy. Nařídit testy pro všechny, řekl vysoký vědec

Ředitel Biologického centra Akademie věd České republiky Libor Grubhoffer doporučuje vládě, aby přistoupila k plošnému testování. „Podle mě je třeba nařídit plošné testování,“ říká virolog k tomu, že se lidé stále méně chodí testovat. Také by se podle něj měli plošně testovat učitelé, díky čemuž by se mohly do školy vrátit všechny děti.

Nahrávky z nemocnice – rozhovory s lékařkami a sestrami

Rozhovory se zdravotnickými pracovnicemi z nemocnic ukazují, jak nesmyslná protipandemická opatření jsou, proč je někde nedostatek sester a lékařů, zdali jsou plné nemocnice a infekční oddělení, jak moc je práce zdravotníků náročná a proč není třeba se koronaviru tolik bát. Největším problémem je organizace léčby covidových pacientů.

Kanada doslova zneužila hromadný útok ilegální zbraní a po vzoru našich evropských elit omezuje...

Dnes vám neodpovím já, ale Mgr. Pavel Černý, pplk. v.v., se kterým se dostaneme i na Nový Zéland a samozřejmě nemůžeme minout ani Evropskou unii.

Co se neměl český národ NIKDY dovědět… (anebo by měl vědět?)

Týden poté, co sám K. Schwarzenberg rozvířil v TV duelu debatu o sudetských Němcích a Benešových dekretech se objevilo svědectví muže, který byl v 90 letech u šokujícího výroku knížete, kdy přímo slíbil restituci majetku zabaveného šlechtické rodině, která kolaborovala s nacisty.

Schillerová: Zrušením superhrubé mzdy přidáme lidem nejvíc peněz v historii! + audiorozhovor

Díky zrušení superhrubé mzdy si podle ministryně financí lidé polepší o tisíce korun. Alena Schillerová tak rozporuje studii Národní rozpočtové rady, podle které domácnosti s nízkými příjmy měsíčně ušetří jenom necelé dvě stovky.

Muslimové koupili Lázně Bělohrad a.s. Čeká Podkrkonoší podobný osud, jako Teplice?

Podle výpisu z Justice.cz v únoru 2016 byli zaevidováni, jako představitelé, Lázni Bělohrad a.s. miliardáři z vládnouci rodiny šejku z Bahrajnu.

Islamizace České republiky tiše postupuje. Existují zde tajné muslimské modlitebny, které navštěvují i lidí...

Islamizace České republiky tiše postupuje. Existují zde tajné muslimské modlitebny, které navštěvují i lidí mající vazby i na džihádistu Sámera Shehadeha odsouzeného za podporu terorismu. Policie vnímá tyto modlitebny jako riziko. Jednu takovou neoficiální islámskou modlitebnou, kam se muslimové pravidelně sjíždějí, je nenápadný dům v malé obci Tuchoměřice severozápadně od Prahy.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com