Tagy Česko

štítek: Česko

Jak jsme zničili Republiku (Čr není právním státem)

Jedním z důvodů proč byl Václav Havel ,,prolobován" po převratu na pozici prezidenta ČSFR bylo, že byl garantem právní kontinuálnosti, což je jeden z největších podvodů tzv. Sametové revoluce. Dnes se hovoří o režimu před rokem 1989 jako o zločinné totalitě, přičemž se poukazuje se její oběti.

Drama na pražském letisku: Žena hrozila bombou

Policie ČR dnes zadržela ženu, která v odletové hale druhého terminálu pražského ruzyňského letiska hrozila bombou.

Český důchodce odsouzen na 4 roky. Za teroristický útok

Důchodce Jaromír Balda se před dvěma lety rozhodl svérázně a opakovaně protestovat vůči moslimským utečencům, když spílil stromy a nechal je ležet na železniční trati.

Motýlí krása ve Fata Morganě

Nejen děti, ale ani dospělí by si neměli nechat ujít letošní v pořadí již sedmnáctou výstavu exotických motýlů ve skleníku Fata Morgana.

Ministerstvo ČR hodlá zpřísnit chov šelem. Na vládu již poslalo novelu

Vojtěch Bílý, tiskový mluvčí Ministerstva zemědělství ČR vydal tiskovou zprávu, podle které v zájmových chovech již nebude možné rozmnožovat vybrané šelmy a lidoopy. Zakázané budou také tzv. mazlící koutky nebo venčení velkých šelem na veřejnosti. Pro veřejné vystoupení např. v cirkusech, televizi nebo filmu bude nutná speciální licence, kterou bude za přísných podmínek udělovat Státní veterinární správa.

PRO NAŠE ,,SPOJENCE” JSME JEN ODPAD! TISÍC A JEDEN MNICHOV…

Potraviny podřadných kategorií, školství plné učebnic z německých nakladatelství, vývoz tisíců kamionů odpadu na naše území, financování loutek v parlamentu ČR, vyvádění stamiliardových zisků, nebo stovky zahraničních lobbistů rozesetých od úrovně vlády po poslední okres. Tak by se stručně daly shrnout ,,strategické cíle rozvoje" České republiky.

Unikátní nález českých egyptologů

Egyptské archeologické expedici pod vedením Dr. Mohameda Megaheda, člena Českého egyptologického ústavu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, se podařilo objevit jedinečnou hrobku hodnostáře Chuyho, který žil na konci 5. dynastie na sklonku Staré říše. Informaci přinesl na svém webu Český egyptologický ústav. Jak dále ústav uvádí, hrobka byla odkryta během výzkumu a dokumentačních prací v oblasti jižní Sakkáry, s podporou Grantové agentury ČR a nadačního fondu Neuron.

Svobodnenoviny.eu: Vyhrožovat národu umí, ale informovat o teroristech v ČR ne.

Ministr vnitra a policejní prezident šokovali nedávno národ, kdy na tiskové konferenci vyhrožovali celému národu kvůli události na druhé straně planety. Ale když po Praze běhají teroristé mlčí.

Aukční portály zažívají rekordní růsty po celém světě

Například na českém Aukru bylo loni vystaveno bezmála 3 miliony položek za 1,5 miliardy korun.

Jsem Ahmed z Pákistánu a hledám manželku v Česku… Bezpečnostní složky ČR varují před...

Bezpečnostní složky ČR varují před přílivem muslimů. Podívejte se na reportáž TV Prima
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com