Tagy Česká televize

štítek: Česká televize

Rady jako od přechytřelých chlapců z amerických odpoledních seriálů

Záludný nápad v televizním studiu, odkud jsou vysílány zpravodajské pořady ČT, zazněl před několika dny v diskusi o dostavbě elektrárny v Dukovanech od ženy, která svým kukučem hodně připomíná přechytřelé chlapce z amerických odpoledních seriálů. Jde o předsedkyni Pekarovou Adamovou.

Nebylo by ČT líp bez Kodexu?

Před pár minutami jsem se dodíval na nedělní pořad Interview 24, vysílaný jako vždy o půl sedmé večer. A jak uváděl program ČT mělo jít o „interview s významnou osobností, která má co říci k aktuálnímu dění v ČR nebo ve světě.“

Jméno na černém seznamu ČT je vstupenkou do nebytí

Existuje takovýto seznam? Určitě, i když možná ne v psané podobě, ale zato pevně usazený v hlavách vedoucích pracovníků ČT. A nejzřetelněji pak čitelný z výtvorů její zpravodajské redakce. Promluvil o něm v listopadu 2016 pro Sputnik též jeden z oněch nešťastníků na černém seznamu uvedený novinář Jan Petránek takto: „Už si ani nepamatuji, kdy mě naposled pozvali do České televize. Dostal jsem se asi do jejich černého seznamu “.

Nepoučitelná, nereformovatelná, zločinná Česká televize!

„Na adresy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Rady České televize jsem právě odeslal tuto stručnou stížnost," oznámil na svém facebookovém profilu hudebník Petr Štěpánek, který dlouhodobě a kriticky sleduje program České televize.

Požitek z fotbalového televizního přenosu z roku 1996

Kdysi, čímž mám na mysli éru sportovních reportérů jako byli Laufer, Mašlonka, Zelenay, Zikmund, Holubec, Polák a další, bylo sledování sportovních přenosů pro diváky svátkem. Slyšeli krásný český či slovenský jazyk, reportéři mluvili jen když měli co říct, a mlčeli, když vycítili, že teď je na mlčení pravá chvíle.

Před pár dny Česká televize v dětském vysílání vyzvala děti, aby oslavily islám

Před pár dny Česká televize ve vysílání pro nejmenší české děti vyzvala tyto děti, aby byly multikulturní a oslavily konec muslimského postního měsíce ramadánu s muslimy.

Už to leze i bez České televize !

Prezident USA Donald Trump začíná prošetřovat skutečnost, že Národní zdravotnický institut pod vedením Fauciho v roce 2014 za vlády Baracka Obamy poslal 3,7 milionů dolarů do laboratoře v Číně. Wuhan je oblast, odkud se rozšířil současný virus Covid-19. Nové okolnosti poukazují na trestnou činnost člověka Dr. Fauci, který v USA momentálně řídí celou situaci a opatření kolem koronaviru.

Obrovský úspěch! Česka televize byla RRTV usvědčena z lhaní a šíření manipulací

Když si projdete weby českých neziskových organizací, jenž se údajně věnují boji proti manipulacím - například Manipulatoři.cz, tak tam nenaleznete žádnou manipulaci již by se měla dopustit Česká Televize. Znamená to, že ČT se lhaní a manipulací nedopouští?

ČT natočila „podivné“ video o koronaviru. „Tohle video mě přivede do hrobu dřív než...

Nové video České televize o koronaviru, které natočili redaktoři Událostí Brno, nenechalo chladnými uživatele Facebooku. Video se začalo rychle šířit na internetu, stejně jako negativní komentáře od diváků. Co jim na těch záběrech veřejnoprávní televize vadí?

Problém pro ČT. „Čerstvá zpráva: Milion chvilek svolal demonstraci,“ hlásila Witowská. A už to...

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov zveřejnil na svém facebookovém profilu dopis věnovaný řediteli Úřadu RRTV, a to na základě podnětů, které dostal k Událostem vysílaným na ČT 13. února 2020. Jde mimo jiné o demonstraci Milionu chvilek pro demokracii a nově zvoleného ombudsmana Stanislava Křečka.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com