Tagy Česká televize

štítek: Česká televize

Problém pro ČT. „Čerstvá zpráva: Milion chvilek svolal demonstraci,“ hlásila Witowská. A už to...

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov zveřejnil na svém facebookovém profilu dopis věnovaný řediteli Úřadu RRTV, a to na základě podnětů, které dostal k Událostem vysílaným na ČT 13. února 2020. Jde mimo jiné o demonstraci Milionu chvilek pro demokracii a nově zvoleného ombudsmana Stanislava Křečka.

Drancovat, ničit a zabíjet uměli, ale reparace se jim platit nechce! Co takhle zkonfiskovat...

Než se pustím do zhodnocení války a škod Německé okupace a genocidy na ČSR, tak se musím zmínit o škodné současné. Touto škodnou je ,, Česká“ televize a média oligarchů, které pomáhají udržovat současnou Německou hegemonii ve střední Evropě a zabraňují tomu, aby byla minulost konečně uzavřena, účty srovnány a byl, jak se říká, čistý stůl.

Česká televize a spermie. Od ledna je budou diváci vidět na obrazovce

Česká televize tedy bude od ledna označovat malými znaky, jestli daná relace obsahuje scény jako je sex, drogy, alkohol, strach a vulgární vyjádřování nebo násilí. Uvedla to sama televize na svém webu ct24.ceskatelevize.cz. Na posledně jmenované...

Tajná dohoda Babiš – Kellner? PPF kupuje Novu, Česká televize prožívá řízený kolaps. Lhaní...

Investiční skupina PPF kupuje televizi Nova, respektivě celou mezinárodní skupinu televizí, do níž Nova patří. Mezi sysly přišel mastodont. Zesilují spekulace, že pád České televize je řízený – se záměrem ji co nejvíce oslabit a vyprázdnit tak mediální televizní prostor. Je Petr Dvořák trojský kůň PPF za hradbami České televize?

Místo aby bažinu ČT vysušili, tak ji zakonzervovali

Ve čtvrtek 23. října měla sněmovna poslanců ČR jedinečnou možnost skoncovat s vládou jedné strany, a to strany TOP 09, v České televizi.

Co mělo zůstat veřejnosti utajeno. Vyoral si posvítil na generálního ředitele ČT: Roční bonus...

Politický komentátor a bloger Tomáš Vyoral se na svém účtu na Facebooku vyjádřil ke generálnímu řediteli České televize Petrovi Dvořákovi a hospodaření ČT. Uvedl, že si Dvořák za práci v ČT letos vysloužil bonus v hodnotě 2,42 milionu Kč. Na co dalšího Vyoral poukázal?

„Zatím ji nemůžeme vyhodit z ČT, tak aspoň ze StarDance.” Kolem Fridrichové to vře,...

V posledním dílu české populární show StarDance skončila moderátorka ČT Nora Fridrichová a Jan Kohout. Tento zvrat diváky ohromil a na internetu vyvolal bouřlivou diskusi.

Novotný: Vyrazte už konečně dveře s ředitelem ČT

Před poslanci Poslanecké sněmovny České republiky stojí nyní jeden z nejdůležitějších úkolů. Srovnat do latě Českou televizi a dostat ji urychleně pod kontrolu skutečných majitelů – českých občanů, píše Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií.

Jéžišmarja! křičel Babiš v ČT. Moderátor „dělal Gretu“. A pak premiér sjel Pospíšila, ČSSD...

Premiér Andrej Babiš (ANO) byl včera hostem pořadu Události, komentáře České televize. A s moderátorem Martinem Řezníčkem se dostal mnohokrát do sporu. Tématy rozhovoru bylo mimo jiné klima, Čapí hnízdo či rozpočet.

První krok k radikální reformě? Čeští poslanci navrhují připravit ČT o část příjmů

Část českých poslanců navrhuje připravit Českou televizi (ČT) o příjmy z některých poplatků. Jde o poplatky seniorů, tělesně postiženích, zaměstnanců a živnostníků s nejnižšími příjmy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com