Tagy Česká televize

štítek: Česká televize

Udivuje mě bohorovný klid těch, kteří by se měli třást

Z pravdivých, protože spolehlivými zdroji ověřených zpráv, které mi každodenně přistanou v počítači, je vždy minimálně aspoň jedna (ale někdy třeba až pět, což občas znamená všechny), opatřená tímto dovětkem: „tohle se z ČT nedovíš“ nebo „ to na na našich televizích nehledej“ atd. a tak pod.

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo...

„Česká televize poskytuje nestranné a nezávislé zpravodajství, informace a komentáře“, praví se v kodexu České televize a na místě jiném se v něm vyhlašuje: „Česká televize si musí zakládat na otevřenosti, nestrannosti a nezávislosti“

Europoslankyně Konečná řádila v ČT. Petříčka cupovala na kusy, až ji moderátorka musela brzdit

Premiér Andrej Babiš byl na schůzce s předsedou komunistů, kteří mají výhrady k personálnímu složení kabinetu, ale i k ekonomickým plánům vlády. Právě ministr zahraničí Tomáš Petříček byl v pořadu Interview na ČT24 velkým tématem pro europoslankyni Kateřinu Konečnou (KSČM). A schytával jednu facku za druhou, až moderátorka Zuzana Tvarůžková pochybovala o tom, zda je jeho tepání ze strany Konečné fér.

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo...

„Česká televize poskytuje nestranné a nezávislé zpravodajství, informace a komentáře“, praví se v kodexu České televize a na místě jiném se v něm vyhlašuje: „Česká televize si musí zakládat na otevřenosti, nestrannosti a nezávislosti“ A jen malý kousek dál se ve stejném kodexu dočtete: „Česká televize přispívá k vytváření prostoru slova, myšlení a tvorby, v němž může vyrůstat demokracie“.

Pokud se Zdeněk Zbořil a Eric Best nevrátí na obrazovky ČT, je její vyhlašovaná...

„Česká televize poskytuje nestranné a nezávislé zpravodajství, informace a komentáře“, praví se v kodexu České televize a na místě jiném se v něm vyhlašuje: „Česká televize si musí zakládat na otevřenosti, nestrannosti a nezávislosti“

Rodinu tvoři máma, táta a děti! Senátor Valenta je pobouřen tím, co ČT pustila...

Nad americkou pohádkou Doktorka Plyšáková, ve které je k vidění epizoda, v níž je lesbický pár s dětmi označován za rodinu a jejíž první díl začátkem roku odvysílala Česká televize, se pozastavuje senátor Ivo Valenta (za Soukromníky). K celé záležitosti se vyjádřil na sociální sítí Facebook. „Rodinu tvoří máma, táta a děti,“ zdůrazňuje. V šoku je i Aliance pro rodinu, která už napsala otevřený dopis generálnímu řediteli ČT Petru Dvořákovi, Radě ČT a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. A slova plná odsouzení pronesl i Tomio Okamura (SPD).

ČT manipuluje s historickými fakty a padělala historické dokumenty!

"Na adresy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Rady České televize jsem právě odeslal tuto stížnost," oznámil na svém facebookovém profilu komentátor současného dění Petr Štěpánek a upozorňuje na záměrné falšování dějin.

Erik Best: Česká televize není Televize Seznam

Je nemyslitelné, aby právníci společnosti Seznam.cz nevěděli, že je Švýcarsko svrchovaná země s vlastními zákony, píše na svém blogu Erik Best.

Česká televize odvysílala asi nejhorší pořad ve své historii. Trval jen minutu a ještě...

Česká televize věnovala v minulých dnech 99,99% vysílacího času tématu zvyšování platů poslanců.

Oblíbené články

Eurokomisař: Přivedeme dvacet milionů imigrantů. Usnadníme imigraci z Afriky a Asie

V souvislosti s probíhající imigrační krizí v Evropě není od věci ohlédnout se zpět a připomenout si slova, která padla před deseti lety z úst předního europolitika. Je vše jenom náhoda?
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com