Tagy Česká republika

štítek: Česká republika

Plán proti nelegálnímu obchodu s ohroženými druhy bude dnes projednávat i vláda

Česká republika totiž dlouhodobě patří k zemím Evropské unie, kde se nejvíce obchoduje s živými zvířaty a rostlinami.Podle předkladaného dokumentu se v ČR nedaří dostatečně postihnout tento typ kriminality. Jako hlavní problémy vidí nejednotné...

Rodičovská od ledna vzroste. Podle opozice je ale diskriminační

Dolní komora ale potvrdila, že zvýšený rodičovský příspěvek dostanou jen rodiče novorozenců a dětí do čtyř let věku, kteří budou k lednu dávku ještě pobírat. Přesná částka bude záviset v těchto případech na předchozím...

Stalo se to, na co poukazovalo Hnutí DUHA: Poslanci rozhodli o rozsáhlém kácení zdravých stromů...

Především díky hlasům ANO, KSČM a ČSSD Poslanecká sněmovna opětovným přijetím novely zákona o drahách označila všechny stromy rostoucí v okolí drážních tratí za nebezpečné. V praxi tento cejch způsobí kácení stovek tisíc zdravých...

Příští rok přinese vyšší spotřební daň

Schválený daňový balíček nyní dostane k podpisu ještě prezident republiky Zeman. Pro verzi, kterou navrhovala Sněmovna hlasovalo 108 poslanců ANO, ČSSD a KSČM, k přehlasování Senátu jich bylo zapotřebí nejméně 101.Vláda návrh na zvýšení spotřební daně...

10 skutečností o uprchlících v ČESKÉ REPUBLICE + VIDEO

I když je současná uprchlickou krizí nejhorší humanitární krizí od druhé světové války, nárůst syrských uprchlíků přicházejících do Evropy v roce 2015 se neustále setkával s nepřátelstvím postkomunistických středoevropských zemí, jako je například Česká republika.

To si z nás zpravodajci dělají legraci, ne? Muslimská komunita je prý v České...

Radim Fiala - SPD: To si z nás zpravodajci dělají legraci, ne? Muslimská komunita je prý v České republice integrovaná a umírněná, uvádí zpráva ministerstva vnitra, kterou minulý týden vzala na vědomí Bezpečnostní rada státu.

Nejstřeženější místo v Česku? Když jste se k němu přiblížili, vojáci vás na místě...

Přísně střežená vojenská oblast o rozloze několika stovek kilometrů čtverečních je obehnána plotem a nikdo, kdo nemá speciální povolení, se do ní nemá šanci dostat. Areál hlídají po zuby vyzbrojení vojáci, kteří mohou bez váhání zastřelit každého narušitele. Tento popis by seděl například na tajnou americkou leteckou základnu přezdívanou Oblast 51, ve skutečnosti se takový areál ale v minulosti nacházel na území České republiky.

Česká republika se podle ekonomů stává jednou z nejdražších zemí Evropy pro své obyvatele....

Česká republika se podle ekonomů stává jednou z nejdražších zemí Evropy pro své obyvatele. Za české platy si koupíme mnohem méně věcí než lidé v okolních státech na západ od nás. Máme mnohem dražší například byty, elektřinu, vodu nebo jídlo. Odborníci navíc očekávají, že situace se bude dále zhoršovat.

Nejlepší země pro migranty? Podle EU je to Česká republika

Jaký je nejlepší země pro migranty pocházející ze zemí mimo Evropskou unii? Podle dat statistického úřadu Evropské unie Eurostat, která byla zveřejněna v pondělí, je to pro mnohé překvapivě Česká republika.

Strana alkoholu a drog? Piráti chtějí zrušit pokuty pro vodáky pod vlivem alkoholu

Piráti chtějí zrušit pokuty pro vodáky za jízdu pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek. Předložili kvůli tomu novelu zákona o vnitrozemské plavbě, pod kterou se podepsala padesátka poslanců ze všech frakcí vyjma ČSSD. Smyslem návrhu je zrušit neúčinný postih vodáků, oznámil dnes poslanec Pirátů Lukáš Bartoň.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com