Tagy Bulharsko

štítek: Bulharsko

Bulharsko obviňuje rumunské turisty, že do jejich země přinesly mor prasat

Mezi Bulharskem a Rumunskem vypukla diplomatická roztržka kvůli africkému moru prasat (ASF).

Bulharsko plánuje nákup osmi F-16 ze Spojených států v hodnote 1,2 miliardy dolarů

Bulharsko očekává, že Spojené státy brzy připraví nabídku na prodej osmi nových stíhacích letounů F-16 pro svou armádu ve výši 1,2 miliardy dolarů (947,6 milionu liber).

Hrozí výjimečný stav. V Bulharsku už několik dní trvají proticikánské nepokoje. Co je jejich...

V městě Gabrovo na severu Bulharska probíhají už několik dní hromadné protesty. Podle nejrůznějších odhadů se jich účastní až několik tisíc lidí. Dochází ke střetům s policií a útokům na domy, kde bydlí cikáni. Ministerstvo vnitra přesunulo do města policejní posily.

Bulharsko nepodepíše OSN Globální pakt o migraci

Koaliční rada rozhodla, že se Bulharsko nepřipojí k OSN Globálnímu paktu pro migraci, oznámil místopředseda GERB a předseda bulharského parlamentu Tsvetan Tsvetanov.

Bulharské moře má další oběť: Dvojice Čechů se tam utopila

Jde o pětačtyřicetiletého muže z Ostravy, který utonul poblíž města Lozenec a o 18 let staršího turisty ze Zlína, který utonul u nedalekého Kitenu.

Rusko Bulharsku: Ale vy jste sami propásli svoji šanci na ruský plyn!

Bulharský prezident Rumen Radev je v současné době na oficiální návštěvě Moskvy a navrhl vybudovat přímý plynovod z Ruska přes Černé moře a nazvat ho „Bulharským proudem".

POTVRZENO: NATO a USA jako dodavatel zbraní Islámskému státu

Kurdské jednotky operující v Sýrii potvrdily, že organizace NATO a USA vykonává tajné akce v Sýrii, při kterých dodávají tajně zbraně a potřebnou munici extrémistům z Islámského státu. Tyto zbraně a munici měla původně...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com