Tagy Británie

štítek: Británie

Nespokojení migranti si stěžují na ubytování: V Británii žijeme v nelidských podmínkách!

Prchají před násilím z válkou zmítané vlasti, ale v Evropě se jim lepších podmínek nedostává. Žadatelů o azyl ve Velké Británii úřady umisťují do ubytoven plných špíny a hlodavců.

Špatné zprávy pro Brity: Lidé, kteří se nedají očkovat proti Covid-19, již nebudou moci...

Ľudia, ktorí odmietnu vakcínu proti koronavírusu, by mohli čeliť prekážkam napríklad pri vstupe do reštaurácií, barov, kín či športovísk. Pre umožnenie vstupu do týchto prevádzok totiž by mali mať dôkaz, že sú zaočkovaní, povedal v pondelok nový britský minister pre vakcináciu. Informuje o tom agentúra Reuters. Rovnaké zlé správy však možno čakajú aj Slovensko…

Bývalý britský rapper byl zatčen pro podezření z boje za islámský stát v Sýrii

Bývalý londýnský rapper byl zatčen pro podezření z připojení k bojovníkům islámského státu v Sýrii.

Velká Británie: Muslimská populace se za 30 let ztrojnásobí

Studie výzkumného centra Pew naznačuje, že muslimská populace ve Spojeném království se během příštích 30 let ztrojnásobí.

Dva muži, kteří použili pronajaté obytné auto k pašování albánských státních příslušníků do Velké...

Příslušníci pohraničních sil v Doveru našli čtyři migranty, kteří byli skryti uvnitř vozidla, když bylo zastaveno po přechodu z Dunkerque ve Francii dne 13. října 2017.

Vykopalo se 6 500 mrtvých těl, aby se uvolnilo místo pro železniční stanici HS2

6 500 mrtvých těl bylo vykopáno ze starobylého pohřebiště, aby se uvolnilo místo pro železniční stanici HS2 v Birminghamu.

To je vážně šílené, kam až dovedly Velkou Británii masová imigrace a multikulturalismus…

To je vážně šílené, kam až dovedly Velkou Británii masová imigrace a multikulturalismus. Britský pouliční slang se vinou mísení kultur vyvíjí natolik rychle, že britská policie už mnoha obyvatelům nerozumí.

Británie v šoku. Faragovi stoupá! Podívejte se jak (+ infografika)

Nová strana Nigela Farage Strana Brexit zaznamenala v nejnovějším průzkumu YouGov šokující výsledek, podle kterého na ni chce hlasovat až 27 % voličů. Tím se strana dostala na první místo před blížícími se volbami do Evropského parlamentu.

„Ošklivé“ káčátko z tmavé čokolády doplatilo na politickou korektnost. Zákazník si stěžoval a už...

To je nevhodné! Britská firma Waitrose, která prodává velikonoční čokoládové kachničky, tvrdě narazila.

Drtivá většina Britů nechce brexit

Většina Britů se teď staví proti odchodu své země z Evropské unie a přála by si o budoucnosti Británie rozhodnout v druhém referendu.

Oblíbené články

PROBLÉM LÍBIVÝCH INFORMACÍ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A MOŽNOSTI ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU

Prakticky všechny sociální sítě, včetně všech nejoblíbenějších, jako je Facebook, Youtube nebo Whatsapp, jsou soukromé organizace. Sociální sítě, stejně jako všechny soukromé organizace, především vydělávají peníze a zisk je jejich hlavním cílem. Problematice objektivity zpráv sociálních sítí se systematicky věnuje autorka knihy Průmysl lží Alexandra Alvarová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com