Tagy Blog

štítek: blog

Je rozumné vyhánět čerta Belzebumem?

Sněmovna se chystá vyjádřit vládě nedůvěru. Jistě. Za to, jak agresívně, bojechtivně a hlavně hloupě se tato vláda chovala, když jí byly předloženy nikoli důkazy o účasti Rusů na výbuchu munice ve Vrběticích, ale pouhé podezření, si vyslovení nedůvěry zaslouží.

Výkvět naší mladé inteligence.. dej otazky svym detem a vnukum. Tak to je teda...

.. a to tihle ještě neměli distanční výuku... jako Krampolův pořad Nikdo není dokonalý ... (5 minut utrpení)

OTEVŘENÝ DOPIS PŘEDSTAVITELŮM ČESKÉHO STÁTU NEDOVOLTE ABY BYLI ČEŠTÍ OBČANÉ ZBAVENI SVOBODY MYŠLENÍ

„Jsme na cestě ke světu, ve kterém bude možné dekódovat lidské duševní procesy a přímo manipulovat mozkové mechanismy, na základě kterých vznikají lidské záměry, city a rozhodnutí, kde lidé budou moci komunikovat přímo prostřednictvím svých myšlenek".

T.G.Masaryk přes propast času k naším „zločinným pochybnostem“ o Vrběticích

Děje se u nás cosi úděsně hrozivého. Za zločin se z oficiálních médií i za strany opozičních a dokonce i vládních politiků označuje pochybnost, odlišný názor a diskuze. A jako jediná a žádoucí ctnost je vyzdvihována poslušnost a slepá víra v to, co je nám jako jediná povolená pravda k uvěření předkládáno.

Spartakiáda na Strahově – holá pravda ;Zavání to pravou, tedy bývalou, komančskou propagandou…. +...

Zavání to pravou, tedy bývalou, komančskou propagandou, ale Ty to "zkousneš", viď .... Spartakiáda na Strahově - holá pravda.

Možná to ani nevíte, ale v Temelíně s firmou Westinghaus byly takový problémy, že...

31 roků jsem dělal v Dukovanech. Utvořili jsme s důchodci takovou partu, že vždy poslední čtvrtek v měsíci chodíme na pivo. Jsme tam 4 bývalí strojníci a 3 inženýři, kteří byli v managmentu Dukovan, 2 z toho hodně jezdili po jaderkách. Byli například v Maďarsku, Slovensku, Francii, Anglii, Rusku, USA, Německu, Japonsku takže to jsou odborníci, kteří o tom něco vědí. Na pivu jsme samozřejmě taky probírali, koho nechat postavit pátý blok v Dukovanech. Všichni se shodli na Rusku.

Když přišli pro pravoslavného kněze, nemlčím, ač nejsem pravoslavný

V té naší ČTR (viz můj před-předminulý blog o případu Benedikta Čermáka) řádně přituhuje den za dnem a vypadá to, že bude třeba se na to nějak prakticky připravit. Co se stalo tentokrát?

Vrbětice

Motto: Máme skvělou tajnou službu – a současné počasí také stojí za ….. za nic.

GERMANIA a Slovania… Hmmm, svatá pravda!!

Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo,kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo,kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com