Tagy Blog

štítek: blog

PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA

Tato prognóza budoucnosti lidstva vznikla jako praktický příklad použití "Teorie vševývoje" při řešení konkrétního problému. Je nesporné, že se bude míra plánovitosti, cílevědomosti a systematičnosti v působení lidstva na planetu postupně zvětšovat, takže budoucnost nebude nutné předvídat s velkou míru vlivu náhodných jevů tak, jak se předpovídá např. počasí.

ÚVAHA O BUDOUCNOSTI LIDSTVA, BUDEME MÍT LEPŠÍ SVĚT JE MYŠLENKA JISTÁ!

Žijeme v době internetu. Vývoj vědy a techniky kráčí mílovými kroky, přesto na planetě soustavně vznikají války a ozbrojené střety. Příčinou je přetrvávající pudové iracionální rozhodování politiků, které neumožňuje řešit výhradně mírovou cestou všechny stávající i nově vznikající problémy.

PROČ VYSPĚLEJŠÍ MIMOZEMŠŤANÉ DOSUD S NAŠÍ CIVILIZACÍ NENAVÁZALI KONTAKT?

Vědci i obyčejní lidé si často kladou otázku, zda jsme ve vesmíru sami. A pokud ve vesmíru existuje vyspělejší život, proč se s námi vyspělejší mimozemšťané ještě nespojili?

NWO? TOTALITNÍ SVĚTOVLÁDA V ZÁDNÉM PŘÍPADĚ NE! DEMOKRATICKÁ SVĚTOVLÁDA ROZHODNĚ…

O Novém světovém řádu (zkratka NWO) toho bylo již napsáno mnoho, přesto hodně lidí přesně neví, co se tím rozumí. Připomeňme tedy, že NWO je konspirační teorie, která tvrdí, že malá skupina mezinárodních elit kontroluje a manipuluje vlády, průmysl a mediální organizace po celém světě a že primárním nástrojem, který používá k ovládnutí národů, je systém centrálního bankovnictví. V NWO se tvrdí, že skupina konspirátorů financovala, a v některých případech i způsobila, většinu velkých válek za posledních 200 let, to zejména prováděním útoků pod falešnou vlajkou (aby získala na svou stranu veřejné mínění). Podle Wikipedie říkají konspirační teoretici, že tato skupina napomohla rozpoutání 1. a 2. světové války i války ve Vietnamu, stojí za útoky z 11. září 2001 či za bojem proti terorismu. Obecně je tedy NWO spíše symbolem zla.

Důchodci dostanou od Ježíška 6 tisíc ke svým milionkrát valorizovaným rentám, to je vrchol

Neužitečný senior se bude mít jako v bavlnce a chudáci z neziskovek a genderových spolků, co pečují o zásadní lidské hodnoty na způsob přejmenovávání Cikánské omáčky na Maďarskou paprikovou, aby žebrali o každou korunu!

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PROBLÉMY LIDSTVA A JEJICH OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ

Nejdůležitější problémy lidstva jsou tři...

Nemluví se o tom, ale děje se to. Týrání a zneužívání seniorů

Tento problém je daleko vážnější, než si myslíme a jak si naše společnost dokáže připustit. Není to jen příběh nějaké starší paní okradené vlastním synem, o kterém jsme si někde přečetli. A zdaleka to nejsou jen "šmejdi".
Evropská unie

PŘÍKLADEM PRO VZNIK DEMOKRATICKÉ SVĚTOVLÁDY MŮŽE BÝT VZNIK EVROPSKÉ UNIE

Současný stav mocenskopolitického uspořádání lidstva je žalostný. Ve většině vyspělých států světa lze rozdělit politické strany na strany levicové a pravicové. Podstatu tohoto dělení lze snadno vysvětlit pomocí tzv. mocenskopolitické pyramidy, která znázorňuje rozvrstvení společnosti podle míry mocenskopolitického vlivu jednotlivých občanů.

P.C.Roberts: Na obranu rabování

Samotná základna majetku a majetnictví v USA je podle NPR odvozena od nadvlády bělochů a útlaku lidí černých, stejně tak jako od historie otroctví a dominance prvních bělošských osadníků.

Pozdě, příliš pozdě …ale i tak díky

V posledních dnech se začínají objevovat, zatím jen tu a tam, docela nadějné zprávy z „migrační fronty”. Což je, po pěti letech oficiálního celoevropského „vítačství”, velice osvěžující. Jako by se trend, alespoň občas a na národní úrovni, začínal obracet.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com