Tagy Blog

štítek: blog

Žasnu, žasneš, žasneme

Žasnu, žasneš, žasneme

ŘEŠENÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PROBLÉMŮ LIDSTVA

Uvedené globální problémy lidstva bude možné úspěšně řešit nejdříve potom, až vývoj politického uspořádání lidstva dosáhne stavu, kdy další vývoj lidstva bude globálně koordinován a plánován demokraticky volenou světovládou.

Kanada doslova zneužila hromadný útok ilegální zbraní a po vzoru našich evropských elit omezuje...

Dnes vám neodpovím já, ale Mgr. Pavel Černý, pplk. v.v., se kterým se dostaneme i na Nový Zéland a samozřejmě nemůžeme minout ani Evropskou unii.

Novavax ? – vakcína na COVID – továrna v Jevanech financování z USA

Tak nevím, zda jste to zaznamenali, já až nyní. Překvapuje mě nízká mediální informovanost o tom, co by v této době mělo být zřejmě jedním z hlavních témat všech zpravodajství.

Muslimové jsou stejně mírumilovní jako křesťané

Pokud se nějakým způsobem zbavíme jedné a půl miliardy lidí, bude nas světě konečně klid a pokoj, nehledě, že naše křesťanská civilizace bude zachráněná. To přece stojí za pokus!

Počty nakažených s Covid-19 jdou strmě nahoru! = VELKA LEZ a dezinformace. PCR test...

Je velice smutné mluvit o momentální situaci ve světě a odkazovat se na citát Josefa Goebbelse, účastníka a spolu iniciátora jedno z největších zvěrstev v historii lidstva. Vše to začalo jednou velkou lží.

EXISTENCI LIDSTVA OHROŽUJÍCÍ MOŽNOST VZNIKU SVĚTOVÉ VÁLKY A NÁVRH ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU

Polarizace bohatství a chudoby dosahuje ve světě obrovských rozměrů. Na planetě jsou zhruba čtyři tisíce miliardářů a šestnáct milionů milionářů, a tito lidé vlastní 95 procent bohatství planety. Ostatním lidem zůstávají pouze úvěry a dluhy. Takový stav se nemůže vyvíjet donekonečna, jednoho dne se všechno zřítí jako domeček z karet. Např. ve Spojených státech se vytrácí prostupnost mezi sociálními skupinami.

Běžící Třetí světová válka a role pandemických her v ní: cílem je omezit spotřebu,...

Účelem tohoto článku není vyděsit čtenáře či šířit paniku, ale předložit nezvratná fakta. Skutečnosti, které ( nejen já ) vím už asi deset let, ale tehdy ještě lidé buď neposlouchali anebo to brali jako ,,vzdálenou budoucnost".

Takéto kraviny chce niekto tvrdiť?

By ma veľmi zaujímalo čo za debila píše takéto články. Aj to, aké má vzdelanie, a čo za magora mu podsúva tieto kraviny. Som absolvent Katedry organickej chémie, Chemicko-technologickej fakulty Slovenskej vysokej školy technickej (dnešný Ústav organickej chémie Materiálovo-technickej fakulty Slovenskej technickej univerzity) v Bratislave. Študoval som na tejto katedre aj nadstavbový, vedecký smer. Takže, neskromne sa stále považujem za odborníka na organickú chémiu.

Wolfgang Wodarg o fiktívnej pandémii

So zvýšenými testami sa umelo udržiava pri živote vírusová hystéria, ktorá sa len ťažko môže odvolávať na prípady úmrtí v Nemecku, píše v úvode svojho komentára Wolfgang Wodarg

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com