Tagy Blog

štítek: blog

Finian Cunningham: Dál krušen americkými sankcemi bojuje svět s COVIDEM-19

Tucty americkou vládou najatých letadel začalo přepravovat prostředky zdravotni pomoci z Číny do USA, a to bez ohledu na to, že Čína se svým bojem proti viru ještě neskoncovala. Ale dnes, v situaci humanitární krize, Čína s USA na organizaci masivní přepravy zdravotnického materiálu z vlastní země do USA plně spolupracuje. Takže byste si mohli myslet, že aspoň malá odezva takovéhoto postoje ze strany Washingtonu by se dala čekat.

Překlad jedne pasáže z knihy The Eyes of Darkness (1981). Neuvěříte co se tam...

Úryvky z knihy z r. 1981-sci-fi autor Dean Koonitz. Vir je v knize nazván Wuhan-400.

Pozadí virové pandemie – odstavování USA od moci ve světě. EU mezitím vítá koronavirus...

Co může být lepšího než migrant a koronavirus? Migrant nakažený koronavirem! Virus a migrace se musí šířit bez omezování, rozhodli v Bruselu.

„Podnikatelské socky“ chtějí mít státem garantované zisky na věky! Milion haléřů pro zkrachovalce? +...

Tak mnozí naši milí podnikatelé jsou prý „v šoku“ z toho, že všichni nedostanou všechen potenciální zisk v činnosti za dobu, kterou ( sice kvůli epidemii ) ,,prospali“ doma.

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti

Že je ČT ve všech svých vyhlašovaných názorech a postojích nestranná, že má ctižádost stát se tribunou úplně všech názorů, proudů a hledisek, jež se v ČR vyskytují, že je rozhodnuta dodržovat tuto nestrannost na každém místě a v každém okamžiku svého působení a že je její ctižádostí svoji nestrannost dodržovat opravdově a upřímně od hlavy až do posledního článku svého organizmu, je známou věcí, a lze k ní dodat snad už jen to, že nic jiného než být nestranná ČT vlastně ani nezbývá, protože k dodržování nestrannosti se zavázala už v době svého vzniku ve svém Kodexu.
Evropská unie

Bude nutné v brzkém období z EU vystoupit……?!

Bude nutné v brzkém období z EU vystoupit......?!

Vyjádření pana generála Blaška k současné situaci koronaviru v České republice

Vážení přátelé, v dnešní vypjaté době, kdy Evropu... likviduje koronavir a národní vlády dělají vše proto, abyho utlumily se teprve ukazuje naprostá neschopnost EU cokoli podniknout ba naopak ještě škodí. Von der Leyen se diví a ohrazuje proti tomu, že státy zavírají své hranice (Lidičky buďme rádi, že je tam tahle dámička.)

Lisette Voytko: Japonský lék na chřipku působí i proti koronaviru, oznamují Číňané

Současně se čtvrteční zprávou o tom, že globální počet obětí koronaviru překročil číslo 200.000, bylo z mnohých pramenů oznámeno, že japonský lék proti chřipce, který v Číně prochází klinickými zkouškami jako možný lék i proti koronaviru, zde účinně pomohl vyléčit řadu nemocných.

Bába a dědek na pokračování – a pořád bez vkusu

Koho bohové chtějí ztrestat, tomu vezmou rozum, říká stará moudrost, a v těchto okamžicích se bohové zcela nepochybně sletěli do budovy ČT na Kavčích Horách a teď tam studio po studiu a místnost po místnosti tvrdým koštětem vymetají všechny pozůstatky rozumu a soudnosti, které se tam od dob velké televizní krize z přelomu let 2000-2001 snad ještě zbyly.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com