Tagy Bílý dům

štítek: Bílý dům

Tlak Trumpových poradců se zvyšuje kvůli setkání Trumpa s Putinem

Ne všichni Trumpovi poradci podporují setkání s Putinem, mají obavy z vyšetřování FBI a zvláštní komise o vztazích s Ruskem. Vladimir Putin a Donald Trump by se měli spolu setkat během summitu APECO ve Vietnamu.

Trumpovy činy by mohly vést k třetí světové válce!

Americký senátor Bob Corker varoval, že činy amerického prezidenta Donalda Trumpa mohou vést k vypuknutí třetí světové války.

“Mosty jsou spálené”: Média zjistili příčinu konfliktu mezi Trumpem a Tillersonem. Jeden musí odejít!

Tím prezidenta USA Donalda Trumpa chce vykonať rošádu v Bielom dome, uvádza Axios. Zdroje tvrdia, že minister zahraničných vecí Rex Tillerson môže opustiť svoju funkciu kvôli konfliktu s Trumpom.

Americký Senátní výbor hledal tajnou dohodu s Ruskem, ale neobjevil! Říkal Trump pravdu?

Tisková tajemnice Bílého domu Sarah Sandersová vyzvala členy senátního výboru, aby se "zaměřili na jiné věci", poté, co výbor prohlásil, že jeho vyšetřování o možných tajných dohodách mezi Trumpovými spolupracovníky a ruskými úředníky zůstává otevřené.
Trump

Bílý dům poradil, aby Trumpova slova o médiích byla brána vážně

„Myslím si, že byste to měli brát vážně," prohlásil Priebus.

Bílý dům prohlásil, že má důkazy zfalšování voleb

„Bílý dům představil obrovský počet důkazů podvodů během voleb."

Bílý dům vysvětlil, proč neuvalil sankce na ruského prezidenta Putina

„Udělali jsme jedno veřejné prohlášení, ale nemohu mluvit o tom, jak jsme postupovali."

Odtajní Bílý Dům poslední část dokumentů pojednávajících o 11. září 2001?

Washington – americká státní správa pravděpodobně odtajní poslední část dosud skryté kapitoly o 28 stranách z kongresového šetření o 11. září 2001, která by mohla osvětlit možné spojitosti se saudsko-arabskými útočníky.Tento spis, nyní uložen v zabezpečené místnosti suterénu Kapitolu,...

Demokratické okénko: Hillary má obavy z boje s Trumpem na ostří nože

Navzdory průzkumům veřejného mínění, které ukazují Hillary Clinton jako kandidátku, jež by mohla značně předčít Donalda Trumpa, se podle mínění dlouholeté konzultantky demokratické strany Mary Anne Marsh Hillary údajně obává Trumpa více než Teda...
Spojené státy

Spojené státy zabily 150 lidí v zemi, se kterou ani nejsou ve válce

Americká vláda nechala před několika hodinami zabít přibližně 150 lidí v zemi, se kterou nejsou Spojené státy ani ve válečném konfliktu. Podle předběžných zpráv se mělo jednat o letecký útok pomocí bezpilotních dronů, které...

Oblíbené články

Francie: 20 000 demonstrantů BLM vzdoruje sociálnímu distancování na protest v...

Asi 20 000 převážně černých demonstrantů vzdorovalo sociálním distancujícím opatřením a v úterý večer se vydalo do pařížských ulic a reagovalo na výzvu výboru pro podporu rodiny Adama Traoré, 24letého černocha, který zemřel v roce 2016 po zatčení.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com