Tagy Bill Gates

štítek: Bill Gates

P.C.Roberts: Slunce zabíjí Koronavirus, ale Bill Gates je chce zakrýt

Svým požadavkem zakrýt slunce a učinit tak planetu Zemi temnější, diktovaný snahou zabránit klimatickým globálním změnám, se Bill Gates stává pro lidstvo nebezpečným.

Gatesová simulace 2019: Pandemie jako kontrolovaná demolice ekonomického systému se zavedením cenzury a následně...

V októbri 2019, týždeň-dva pred tým, ako koronavírus začal cirkulovať, organizoval Bill Gates štyri simulácie so zástupcami médií, biznisu, akadémie, mimovládok atď známe ako Event 201.

Jak je to doopravdy s čipy a vakcínami? Jen málo lidí podporuje “konspirační teorie”...

MARCIN JENDRZEJCZAK je velmi opatrný v rozvíjení konspiračních teorií, poukazuje však na fakta, jejichž propojení do jasných souvislostí to pravé spiknutí chtě nechtě konstruují

Nepřehlédnete! Pravda o Billu Gatesovi (VIDEO)

Bill Gates vlastní 4 soukromé tryskáče a sbírku Porsche, které jsou uloženy v jeho zámku o rozloze 66 000 čtverečních stop (20116 metrů).

VIDEO: Bill Gates řádil na americké televizi a oznámil, že lidé budou potřebovat 3....

Na dotaz redaktorky odpověděl, že lidé budou potřebovat nejen 3. dávku současné vakcíny, ale dost možná i úplně novou a vyladěnou vakcínu při dalším přeočkování za rok nebo rok a půl! Lidé se prý budou muset očkovat tak dlouho, dokud se nepodaří virus z lidských těl vymýtit!

Bill Gates vyzval k záchraně Evropy před migranty. Pomoci může pouze Rusko. Názor

Vynálezce a majitel Microsoft Bill Gates se na německou kancléřku Angelu Merkelovou obrátil s výzvou, aby byl ukončen nekontrolovaný přítok migrantů ze třetího světa.

Právník Robert F. Kennedy, napsal komplexní zprávu o pokusu Billa Gatese monopolizovat a ovládnout...

Právník Robert F. Kennedy Jr., syn Roberta F. Kennedyho a synovec bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, napsal komplexní zprávu o pokusu Billa Gatese monopolizovat a ovládnout celosvětovou produkci potravin a označil ji za „temnou formu“ filantrokapitalismu založeného na biopirátství a firemním biopirátství. “

Prorok Gates: Další pandemie by mohla být 10-krát horší než Covid-19

Spoluzakladateľ spoločnosti Microsoft v rozhovore pre médiá sa znova zahral na proroka a tvrdil, že ľudstvo nie je pripravené na ďalšie pandémie. Bill Gates varoval, že nadchádzajúca pandémia by mohla byť 10-krát horšia ako terajšia, a že ľudstvo na ňu nie je pripravené. Trval tiež na tom, že ľudia sa musia naučiť lekcii, ktorú nám dáva COVID-19. Vzhľadom na to, že Gates sa už čo sa týka pandémii viackrát nemýlil, jeho slová vyvolávajú obavy

Vakcíny a Bill Gates, filantropie nebo terorismus? – Pokračování nejčtenějšího článku!

Jako bumerang se stále vrací šokující, jak jinak, zpráva na téma „Bill Gates vakcinací a lékařskou péčí snižuje populaci“ Zpráva „očkováním a lékařskou péčí můžeme snížit populaci“ je stará několik let, přesto však i přes zdánlivou neaktuálnost zařazuji na ni reagující příspěvek na svůj blog. Bude totiž v něčem výjimečný. Tentokrát nám nebude stačit prostudovat původní zdroj, nebude nám ani stačit kritickým okem revidovat vědeckou práci v pozadí. Budeme muset použít rozum. Bill Gates, to totiž opravdu řekl.

Neuvěřitelné. Bill Gates v roce 2018: Hrozí prý smrt milionů kvůli nemoci, kterou ještě...

Dlouhá léta býval Bill Gates nejbohatším mužem planety. Miliony dolarů dával na charitu. A teď svět varoval: Během pár let se na planetě může stát něco, za co životem zaplatí až 30 milionů lidí. A nebude to válka.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com