Tagy Biden

štítek: Biden

POZOR. Blíži se něco hrozného. Joe Biden dal Putinovi ultimátum: USA zaútočí, pokud Rusko...

Ve čtvrtek ve svém projevu v Bílém domě varoval americký prezident Vladimira Putina, že řada amerických sankcí vůči Rusku mohla být mnohem přísnější. Biden však tvrdil, že nechce zhoršit již tak vysoké napětí s Moskvou.

Hnusný velikonoční masakr civilistů na Donbasu: Pětiletý kluk roztrhaný pumou z dronu NATO. V...

VÁCLAV DANDA v souvislosti s posledním vývojem na donbaské frontě konstatuje, že ukrajinská vláda hraje s dementním Bidenem poker o život nejen svůj, ale bohužel bezprostředně i náš

Bidenovy dvojité standardy a to, jak USA prodávají F-35 do SAE

Americký prezident Joe Biden podpoří dohodu „na poslední chvíli“ svého předchůdce Donalda Trumpa. Mluvčí ministerstva zahraničí uvedl, že nová americká administrativa navrhne Kongresu, aby byla schválena dohoda o zbrojení pro SAE.

JOE BIDEN varoval Německo, že „využije všechny dostupné páky“ k zastavení plynovodu Nord Stream...

Nová vláda ve Washingtonu varovala, že podle mluvčího pana Bidena je „odhodláno použít všechny dostupné páky k zabránění dokončení Nord Stream 2“. V pondělí USA uvedly, že nebudou dělat kompromisy ve svém odhodlání zabránit Německu v zapojení do plynovodu na zemní plyn z Ruska do srdce EU. Německo doufalo, že nová Bidenova administrativa bude příznivější, než byla Trumpova vláda vůči projektu plynovodu.

„Hrozí válka. Americký prezident Biden se kompletně zbláznil.” Slovenský poslanec přisel s vážným varováním

Světová masmédia obletěla zpráva o skandalózním vyjádření amerického prezidenta Joea Bidena, ve kterém označil ruského prezidenta Vladimira Putina za zabijáka. Reakce ze všech stran na sebe nenechaly dlouho čekat. Připojil se k nim také slovenský poslanec za Směr-SD Ľuboš Blaha, který na sociální síti upozornil na hrozící konflikt.

Texas ukázal světu cestu ke svobodě: Bidenův režim je smrtelně nebezpečný. Velký restart pro...

ISRAEL SHAMIR se zamýšlí nad posledním vývojem světa za válečného tažení světových kolonizátorů proti lidstvu a soudí, že vzpoura v Texasu proti covidovému teroru je předzvěstí spontánního osvobození

„Trojský kůň.“ Američané zaznamenali podezřelé zvláštnosti v úřadování Bidena

Diváci televize Fox News vyjádřili své znepokojení ohledně zdravotního stavu úřadujícího prezidenta Joea Bidena. Podle jejich názoru by kvůli tomu opustit svou funkci předčasně. Dokonce věří tomu, že ani samotná volba Bidena jako prezidentského kandidáta nebyla náhodná.
Putin

„Putin si otevřeně dělá legraci z prezidenta USA.” Americká média komentují záměr nečekané výzvy...

Americký moderátor Sean Hannity označil Putinovo pozvání Bidena k debatám v živém přenosu za ponižující pro amerického prezidenta. Podle něj si je ruská strana plně vědomá skutečného zdravotního stavu Joea Bidena a může to využívat ve svůj prospěch. Nový pán Bílého domu nyní těžko zvládá řešení každodenních záležitostí, myslí si novinář.

P.C.Roberts:K nepřátelům USA přibral Biden po Rusku i Činu

Jako kdyby jeden nepřitel nebyl dost, ustavil si Bidenův režim jako druhého nepřítele Čínu. Jde o dědictví po Trumpovi, které Biden ochotně převzal, přičemž ho jistě ještě nenapadlo, že právě tento jeho krok se může stát tím, pro který bude jednou hořce litovat, že Trumpovi volby ukradl. Trump byl zvolen prezidentem proto, že slíbil normalizovat vztahy s Ruskem (což mu přivodilo aféru Russiagate), a že ze zámoří (a hlavně z Číny), vrátí zpět do USA pracovní příležitosti ve zpracovatelském průmyslu, které tam byly vyvezeny za vlády předcházejících prezidentů.

P.C.Roberts: Sdílí Evropa Bidenův postoj k Rusku?

Zloděj prezidentských voleb a vrah americké demokracie Biden nazývá ruského prezidenta „zabijákem“. Co na to evropští politikové? Neprotestují?
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com