Tagy Belgie

štítek: Belgie

Svobodnenoviny.eu: Belgičané formují „civilní hlídky“ pro boj proti nárůstu kriminality migrantů

Obyvatelé belgického Zeebrugge podle zpráv vytvořili civilní hlídky v souvislosti s nárůstem zločinů spáchaných migranty.

Belgičtí lékaři:’Každé postižené miminko třeba potratit nebo zabít hned po narození’

Nemeckých lekárov za zabíjanie postihnutých detí v Norimbergu obesili; išlo o súčasť medicínskeho holocaustu. To isté - zabíjanie bábätiek pre ich postihnutie alebo nevyliečiteľnú chorobu - sa dnes v Holandsku prijíma s pokrčením pliec na základe úradníckeho kontrolného zoznamu infanticídy (zabíjania detí), známeho ako Groningen Protocol - ktorý bol s plnou vážnosťou publikovaný v New England Journal of Medicine.

Belgicko nechce nelegálnych migrantov

Belgický minister pre imigráciu Theo Francken presadzuje, aby Európska únia prevzala austrálsky imigračný model. Teda prijímala by len tých, ktorým skutočne hrozí nebezpečenstvo, alebo kvalifikovaných pracovníkov. Odporcovia otvorených hraníc podľa neho nie sú nijakí rasisti. Sám zamestnáva ako svojho hovorcu prisťahovalca z Konga.

Belgie: Policie zatkla islamisty, kteří unesli a zadržovali 13letého chlapce jako rukojmí po dobu...

Belgická policie zatkla několik islámských extremistů, o kteřích se domnívají, že se podíleli na únosu 13letého chlapce, který byl zadržován jako rukojmí 42 dní.

„Takhle se imigranti vyřádili v Bruselu.“ Radim Fiala sdílel video, po němž všem sluníčkářům...

Český poslanec Radim Fiala na svém facebookovém účtu sdílel videozáznam nepokojů v Bruselu. Na videu lze vidět, jak skupina mužů ničí policejní auto, zatímco na pozadí jsou slyšet výstřely a lidské výkřiky. Z komentářů různých uživatelů vyplývá, že značnou část výtržníků tvořili imigranti.

Belgie vybavila migranty rouškami, na vlastní obyvatele nezbylo

Před měsícem belgická vláda objednala roušky pro středisko Klein Kasteeltje pro žadatele o azyl, zároveň vláda v Bruselu říkala Belgičanům, že si pouze potřebují řádně umýt ruce, aby se uchránili před koronavirem.

Belgie: Akce „Bílí lidé nejsou vítáni“, která se bude konat tento měsíc v Bruselu

Tento měsíc v Bruselu na oslavu „Měsíc černé historie“ se bude konat událost - akce Černého osvobození -, kde bílí lidé prostě nejsou vítáni, pokud ovšem samozřejmě nejsou ochotni se starat o černé účastníky nebo pokud jsou doprovázeny jedním nebo více černochy, hlásí SCEPTR.

Rvačka 100 migrantů ochromila belgickou železniční dopravu

Policie byla včera ráno nucena zastavit veškerý železniční provoz mezi valónskými městy Tournai a Mouscron / Moeskroen (Hainault) po zprávách o masivní rvačce, do níž bylo zapojeno asi sto migrantů.

Bruselská policie rozpustila „přistěhovalecký gang“ pro sexuální obchodování s nezletilými dívkami

Bruselská policie zatkla členy notoricky známého „přistěhovaleckého gangu“ poté, co zmizela šestnáctiletá francouzská dívka a nejméně dva další byli podle zpráv uneseni a nuceni k prostituci.

Muž s nožem útočil na hlavní obchodní ulici v Haagu, podařilo se mu uprchnout...

V Londýně i v nizozemském Haagu došlo v pátek krátce po sobě k útokům nožem na rušných místech.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com