Tagy Babiš

štítek: Babiš

Orbán

Retro: Orbán v Praze: Kdokoliv podepíše Globální pakt o migraci, vystavuje své občany nebezpečí

Globální dokument o migraci je špatný dokument a kdokoliv jej podepíše, vystavuje vážnému riziku své vlastní občany, řekl maďarský premiér Orbán v Praze.

Jéžišmarja! křičel Babiš v ČT. Moderátor „dělal Gretu“. A pak premiér sjel Pospíšila, ČSSD...

Premiér Andrej Babiš (ANO) byl včera hostem pořadu Události, komentáře České televize. A s moderátorem Martinem Řezníčkem se dostal mnohokrát do sporu. Tématy rozhovoru bylo mimo jiné klima, Čapí hnízdo či rozpočet.

Prezidentova slova o abolici jsou zbytečná, řekl Babiš Impulsu + audiorozhovor

Podle Andreje Babiše je teď potřeba nechat pracovat justici.

Retro rozhovor s Babišem: Babiš v rozhovoru označil Okamuru za extremistu a odmítl, že...

S naším premiérem udělal rozhovor server Politico, ve kterém Babiš odpověděl na některé klíčové otázky týkající se jeho postojů.

Babiš pro Impuls: Ze zastavení trestního stíhání mám radost (audiorozhovor)

Babiš pro Impuls: Ze zastavení trestního stíhání mám radost

„Pověsí mě? Postaví mi gilotinu?“ Babiš vyjel po Milionu chvilek, s PL mluvil o...

ROZHOVOR S PREMIÉREM Jak vnímá Andrej Babiš letní krizi kolem ministerstva kultury, kterou podle něho vytvořila média? A co očekává na podzim, obává se demonstrací? “Čeho se mám bát, že mě pověsí nebo postaví gilotinu?” ptá se. Čtěte názory českého premiéra na dění aktuální doby.

Zemanovi věří necelých 60 % lidí. Válka premiéra s prezidentem by ANO uškodila, upozorňuje...

Poslední údaje výzkumného ústavu STEM ukazují, že prezidentovi Miloši Zemanovi důvěřuje 57 procent lidí. Je to o jeden procentní bod více než loni. Důvěru má především mezi voliči, kteří jsou starší 60 let, zatímco u mladých lidí převažuje nedůvěra. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček poukazuje i na Zemanovu popularitu mezi voliči hnutí ANO.

Babiš z dovolené rýpe do ČSSD: Čau lidi, píšu tajně. Neříkejte to, jinak…

Premiér Andrej Babiš (ANO) je sice s rodinou na dovolené, přesto nezapomněl na facebooku zveřejnit pravidelné hlášení o tom, co čeká jeho i vládu. Tentokrát se pozastavil nad problematikou hrabošů a zemědělství nebo nad státním rozpočtem. Kvůli oběma problémům si neopomněl rýpnout do svého koaličního partnera - ČSSD.

Kalousek o Babišovi: Potřebuje krást, aby zůstal bohatý

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek na svém účtu na Twitteru uvedl, na co v letech 2013-2016 jako jediná upozorňovala strana TOP 09 a v této souvislosti se pustil i do českého premiéra Andreje Babiše. Dle něj totiž český předseda vlády „potřebuje krást, aby zůstal bohatý“.
Juncker

Premiér Babiš se sejde s předsedou EK Junckerem. O čem budou mluvit?

Premiér Andrej Babiš se ve čtvrtek zúčastní summitu v Bruselu. Při této příležitosti se český předseda vlády setká i s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem. Sám Babiš před nedávnem uvedl, že chce s Junckerem hovořit především o auditu EK týkajícím se jeho údajného střetu zájmů. To ale nebude jediné téma schůzky, píše portál aktualne.cz.

Oblíbené články

Ústav nezávislé žurnalistiky, oblíbený zdroj redaktorů ČT. Xaver se tam vypravil...

Poté, co se moderátor Luboš Xaver Veselý vypořádal s pracovníky pořadu Newsroom ČT24, na které pořádně uhodil, že by se napřed měli naučit dělat svoji práci, si vzal na paškál i server Hlídacípes.org, který ho kritizoval za to, že je údajně jako moderátor Českého rozhlasu příliš měkký na politiky. Luboš Xaver Veselý se podíval, kdo za serverem Hlídacípes.org. stojí. A nestačil se divit...
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com