Tagy Babiš

štítek: Babiš

Juncker

Premiér Babiš se sejde s předsedou EK Junckerem. O čem budou mluvit?

Premiér Andrej Babiš se ve čtvrtek zúčastní summitu v Bruselu. Při této příležitosti se český předseda vlády setká i s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem. Sám Babiš před nedávnem uvedl, že chce s Junckerem hovořit především o auditu EK týkajícím se jeho údajného střetu zájmů. To ale nebude jediné téma schůzky, píše portál aktualne.cz.

Paní Angelo, pojďte řídit Evropu. Takto prý Merkelovou přemlouval Babiš

Český premiér Andrej Babiš (ANO) prý přemlouval německou kancléřku Angelu Merkelovou, aby zůstala v politice. Žádal ji, aby se přesunula do evropské politiky a nahradila Donalda Tuska v čele Evropské rady.

Přituhuje: Andrej Babiš tvrdě o migraci a trestech pro Česko. Je to prý vážné

Premiér Andrej Babiš (ANO) svým typickým pozdravem Čau lidi pozdravil všechny, kteří si nenechají v neděli večer ujít jeho pravidelné komentáře na sociální síti Facebook. Mluvil nejen o evropských volbách, ale také o migraci.

V německé televizní estrádě zesměšňovali Babiše. Zamíchali do toho i Karla Gotta a včelku...

Německá televize ZDF se s tím nepáře. Na adresu českého premiéra Andreje Babiše (ANO) v ní zaznělo, že „EU vnímá jako krávu, kterou rád dojí“.

Andrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to...

Premiér Andrej Babiš nyní říká, že je proti přijetí eura.

Zákaz, ochránit EU, společná migrace? Macron má vzkazy z Hradu i od ANO

Francouzský prezident Emmanuel Macron se obrátil ve svém otevřeném dopise na obyvatele evropské osmadvacítky. Podle jeho slov musí Evropa hledat svou budoucnost, bránit se zneužívání nenávisti a v mnoha aspektech sjednotit své kroky. Hovořil i o azylovém domě, zákazu financování evropských politických stran mimo EU či o ochraně internetu před nenávistí. Vize, jejíž překlad je k nalezení i na stránkách jeho kanceláře, nese název Za evropskou renesanci.

Babiš řekl Merkelové něco, na co jen koukala. A teď zní fakta o EU...

Premiér Andrej Babiš se na pondělním setkání zástupců Visegrádské čtyřky s německou kancléřkou Angelou Merkelovou v Bratislavě poměrně silně vymezil vůči obecně přijímanému obrazu východních zemí coby pouhých příjemců dotací. Jeho výroky jsme podrobili soudu ekonomů Pavla Kohouta, ředitele společnosti Algorithmic Investment Management a Štěpána Křečka, hlavního ekonoma BH Securities, kteří zároveň zhodnotili aktuální klima v Evropské unii. A například pro Slovensko to není vůbec příjemné čtení. Podívejte se.

Jestli je to pravda, tak by to mohlo Babišovi dost uškodit…

Jestli je to pravda, je to docela síla...

Babiš vysvětlil, proč jeho syn tvrdí, že byl unesen na Krym

Premiér Andrej Babiš (ANO) ani po sobotních demonstracích nehodlá odstoupit. Je přesvědčen, že má pravdu, řekl dnes v televizi Nova. Babiš nevidí důvod k tomu, aby poslanci hlasovali pro nedůvěru vlády. Pokud by jeho vládě Sněmovna vyslovila nedůvěru, přijal by avizovanou nabídku prezidenta Miloše Zemana, aby sestavil i další kabinet.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Migranti v Německu zaútočili na průvodčího ve vlaku a křičeli...

Skupina přistěhovalců z Eritreje zaútočila na průvodčího ve vlaku v Německu, plivala na něj a nazvala ho „nacistické prase,“ poté, co ji odmítl nechat ve vlaku se zapálenými cigaretami, podle místních médií.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com